صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 76

موضوع: *~* اطلاعیه مهم برای کاربران وارزهاست در مورد قطعی دو سرور آلمان *~*

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

پیش فرض پاسخ : *~* اطلاعیه مهم برای کاربران وارزهاست در مورد قطعی دو سرور آلمان *~*

1- اگه آقای هوشیار می خواست برای مثال جیم بزنه و کلاهبرداری کنه ! می تونست راحت به کاربر ها بگه ! از این ماه سرویس تمدید نکنید ماه آخر کار است ! ( پس 100% نظریه کلاهبرداری اشتباه است )
    2- ولی جند تا انتقاد دارم ! چرا از روند مذاکرات ما رو با خبر نمی کنند ! یعنی واقعا مشتریانشون اینقدر بی ارزش هستند که حاضر نیستند یک پست بدهند ؟
    3- خیلی خوب می شد که جناب هوشیار به سیم کارتهای خاموش که خریدند هم یک سر می زدند ! واللا قبل از اینکه این مشکلات پیش بیاید من به اون شماره هم زنگ زدم ولی متاسفانه خاموش بوده ! این جنبه جالبی نداره !
    امیدوارم جناب هوشیار به خودشون بیایند و پاره ای توضیحات تکمیلی درباره روند مذاکرات امروز اعلام کنند ! می ترسم این مذاکرات هم مثل مذاکرات گروه 5+1 بشه که هر یکماه انجام میشه ! و ما بمونیم و حوضمون !

با آرزوی برگشت و آپتایم وارز هاست !
    افشار
    ویرایش توسط ServerDL.com : October 9th, 2012 در ساعت 01:40
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

2. تعداد تشکر ها ازServerDL.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    31 پست

پیش فرض پاسخ : *~* اطلاعیه مهم برای کاربران وارزهاست در مورد قطعی دو سرور آلمان *~*

تکلیف چیه؟
    چرا جوابی از روند مذاکرات انجام شده را نمی دهند ؟
    این عدم جواب گوئی تا چقدر ادامه خواهد یافت؟

عضو انجمن sshiran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    109 پست

من یک نکته دیگه رو باید بهش اشاره کنم با حرف های دوست خوبمون اقای افشار کاملا موافق هستم ولی با این وضع کار پیش نمیره و در جواب دوستانی که راحت نشستن و میگن دارید شایعه پراکنی میکنید همون قدری که اقای هوشیار جلوی مشتری هاشون مسئول هستند و باید پاسخ گ باشند از لحاظ وجدان کاری ما هم به این شکل با این وضع جوابی نداریم به مشتری ها بدیم و معلوم نیست باید تا کی صبر کرد

بالا هم اشاره کردم میتونن سایت رو موقت بالا بیارن و مشتری هارو با یک ایمیل در جریان بگذارند تجربه نشون داده اخر سر نتیجه ای که دیتا سنتر در این گونه موارد میده از بین رفتن کلی اطلاعات و سرور هست .

من که به شخصه امید وارم تا فردا درست شه اگر هم نشد با دوستان دیگه فعالیت میکنم.

6. تعداد تشکر ها از sshiran به دلیل پست مفید

عضو انجمن ezat1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    588
    تشکر شده در
    486 پست

با سلام خدمت همه
    بنده فقط نظر شخصیم رو بیان میکنم و بس ./
    تعدادی از این دوستان که مشتری های وارز هستن رو میشناسم البته دورادور ! همه میان یه چیزی میگن ! آقا گوشیش خاموشه ؟ خب فرض روشنه ؟ شما و من و 20 تایه دیگه زنگ میزنن آقا چی شد و گرفتاریم بدبخت داریم شدیم اعتبارمون رفت یه کاری بکن ! هممون تقریبا تو این مایه ها بیان میکنیم حالا ایشون چی بگه رفتنی نیست بره دیتا سنتر بگه هاردو بدین تلفنی بقالی نیست کار راه بندازن .
    سرور اگه خریدنی بود و مشکل همه حل میشد تا حالا حتما خریده بود میداد مشکل حل میشد.
    یه پنج شنبه و جمعه اینجا تعطیله یه شنبه یکشنبه اونور میمونه 3 روز که اونم خارجی یه تا بیاد بدونه قضیه چیه خورده به تعطیلی یادش رفته ! اینارم بگذریم اون چیزی که الان برای من و شما مهم هست اطلاعات هست که برای اونی که سرور میده یعنی دیتا سنتر اصلا براش مهم نیست !
    البته ینده نه وارز هاست رو درست میشناسم نه مراوده ای داشتم !
    اما با آقای کوهی و فرانتورک و گذرگاه جهانی داشتم که منو به خاک سیاه نشوندن طی 2 ماه اعتبار ما رو صفر کردن!
    الانم وارز چیکار میتونه بکنه واقعا یکم فکر کنید هزینه ماهانه سرور 100 یورو نه 150 یورو بیشتر بود ؟ اگه به ریال تبدیل کنیم زیاد هست اما اونا با نرخ ما حساب نمیکنن با در آمد خودشون میگن بابا 100 یورو دیگه چیه ! پس اونا با این تفکر و ارزش دنبال کار ما هستن و اما ما اینجا 6 تایی جمع میشیم این 100 یورو رو جمع و جور کنیم! میگم چه کار مهم و بزرگی داریم !>

زیاد خودتون رو ناراحت نکنید به نظر من کار آخر رو الان انجام بدین شروع کنین از بک آپ ها و اطلاعات یوزرها استارت بزنید میدونم سخته اما مگه چاره دیگه هم هست ؟
    ویرایش توسط ezat1 : October 9th, 2012 در ساعت 01:51

عضو انجمن ServerDL.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,043
    تشکر تشکر شده 
    1,393
    تشکر شده در
    977 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ezat1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه
    تعدادی از این دوستان که مشتری های وارز هستن رو میشناسم البته دورادور ! همه میان یه چیزی میگن ! آقا گوشیش خاموشه ؟ خب فرض روشنه ؟ شما و من و 20 تایه دیگه زنگ میزنن آقا چی شد و گرفتاریم بدبخت داریم شدیم اعتبارمون رفت یه کاری بکن ! هممون تقریبا تو این مایه ها بیان میکنیم حالا ایشون چی بگه رفتنی نیست بره دیتا سنتر بگه هاردو بدین تلفنی بقالی نیست کار راه بندازن .
    سرور اگه خریدنی بود و مشکل همه حل میشد تا حالا حتما خریده بود میداد مشکل حل میشد.
    یه پنج شنبه و جمعه اینجا تعطیله یه شنبه یکشنبه اونور میمونه 3 روز که اونم خارجی یه تا بیاد بدونه قضیه چیه خورده به تعطیلی یادش رفته ! اینارم بگذریم اون چیزی که الان برای من و شما مهم هست اطلاعات هست که برای اونی که سرور میده یعنی دیتا سنتر اصلا براش مهم نیست !
    اما با آقای کوهی و فرانتورک و گذرگاه جهانی داشتم که منو به خاک سیاه نشوندن طی 2 ماه اعتبار ما رو صفر کردن!
    الانم وارز چیکار میتونه بکنه واقعا یکم فکر کنید هزینه ماهانه سرور 100 یورو نه 150 یورو بیشتر بود ؟ اگه به ریال تبدیل کنیم زیاد هست اما اونا با نرخ ما حساب نمیکنن با در آمد خودشون میگن بابا 100 یورو دیگه چیه ! پس اونا با این تفکر و ارزش دنبال کار ما هستن و اما ما اینجا 6 تایی جمع میشیم این 100 یورو رو جمع و جور کنیم! میگم چه کار مهم و بزرگی داریم !>

زیاد خودتون رو ناراحت نکنید به نظر من کار آخر رو الان انجام بدین شروع کنین از بک آپ ها و اطلاعات یوزرها استارت بزنید میدونم سخته اما مگه چاره دیگه هم هست ؟
    راجب تلفن همراه با شما موافق هستم !
    ولی ایشون می تونست حداقل این تاپیک رو آپدیت کنه ؟
    یک جاب درست بده ؟
    حداقل می گفته نمیشه آقا برید پی زندیگیتون !
    ما الان موندیم بین زمین و هوا !
    من که تقریبا دارم از دوباره سیستم رو ربروز می کنم !
    ولی طبق تجربه ای که من در گذشته داشتم معمولا دیتاسنتر یک فرصت مثلا 12 ساعته به کاربر می دهد تا اطلاعات رو انتقال بده !
    بعدشم اینکه ایشون نباید 5 سنبه و جمعه رو برای خودش تعطیل کنه ! و قاعدتا نیز همچین کاری رو انجام نمی دهد .
    ولی امروز از ظهر به وقت ایران تقریبا ساعت 2 دیتاسنتر فعالیت هفتگی خودش رو آغاز کرده !
    دیگه باید یک جوابی می داد تا الان ؟
    آقای هوشیار دارند از صبر کاربران به نظرم سو استفاده می کنند !
    باید یک جوابی بدهند ! هرچند جواب نا خوشایند !
    سهامی خاص - سرور پردازان پرنیان شرق - شماره ثبت 46362
    Contact us : +98.9128725054 - Office : +98.5138473327 +98.5138473328 ----- http:/ServerDL.com ----- Mail : Admin[@]ServerDL.com
    ------------- ( فروش اقساطی و بدون ستاپ هتزنر آلمان - کلیک ) ( نماینده نقره ای Redstation انگلستان در ایران - کلیک ) -------------
    آدرس دفتر : مشهد - بلوار احمدآباد - خیابان راهنمایی - نبش راهنمایی 3 - مجتمع تجاری زهره - ط3 واحد 15

9. تعداد تشکر ها از ServerDL.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ezat1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه

درسته ما هم خیلی با احترام میگیم لااقل تکلیف رو مشخص کنید و حداقل اینجا پاسخ گو باشید توی پستی که خودشون برای اطلاع ما باز کردند
    مسئله دیگه هم که هست من فاکتور لایسنس cpanel رو یک هفته قبل این مشکل صادر و پرداخت کرده بودم حتی اقدام به تمدید اون هم نکردن برای همین من شکم داره بیشتر میشه باور کنید دست خودم نیست از طرفی هم دست رسی قطع شده امید وارم هرچه زودتر به نتیجه برسیم.

پیشنهاد من به دوستان اینه حداقل بک آپ های لازم رو تهیه کنن در صورت وقوع اتفاق خواصی به مشکل بر نخورند.

عضو انجمن arvin_b آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    399
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    226 پست

قصد تخریب ندارم ولی این طور که داره پیش میره داره مثل فرانتورک میشه امیدوارم تا چند ساعت دیگه این مشکل حل بشه در غیر این صورت به نظر میرسه صبر بی فایده هست
    فروش سرور مجازی
    7server

telegram

عضو انجمن Mehdi_Enter آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    386
    تشکر تشکر شده 
    967
    تشکر شده در
    682 پست

فقط میتونم بگم کاری که گذرگاه یا هتزنر به جناب هوشیار کرد کاره هیچ دشمن هم نمیشه
    Telegram: mehdi_niromandan

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

الان چندین ساعته که مدیریت وارز هاست تایپیک رو آپدیت نکرده حالا داستان هر چی باشه ولی پاسخگویی به مشتری از همه چیز مهمتره حالا ایشون هر 24 ساعت لاقل یکبار بیاد بنویسه که کار پیش نرفت و هنوز مشکل هست به هر حال یک جوابی میدن ولی الان چندین ساعته که تایپیک رو هم آپ نمیکنه!!!!!!!
    جناب مدیریت شما که اون موقعی که سایت برقرار بود و کاربر تایپیک باز می کرد بعد می گفتید این مساله یا اون موضوع مربوط به کارمندا میشد بعد تایپیک رو ارجاع می دادید به کارمندان حالا اون کارمندا کجا هستند که جواب مردم رو بدند!!!!!
    معمولا بکاپ میگیرن برا همچین روزایی چرا اون سایت رو با یه هاست دیگه بالا نمیارید که لاقل به جایی این که مردم اینجا تو سر و کله خودشون بزنن بیان اونجا و کارمندای همیشه در صحنه جوابگو باشند!!!
    حالا یه بنده خدایی 6 ماه از شما یه vps میگیره اون زیاد ضرر نمیکنه ولی اون بنده خدایی که نمایندگی میگیره لاقل باید یه کاری براش بشه!!!!!
    فوقش با این وضعیت قید سرور رو می زنیم میریم جایی که لاقل برا همچین روزایی برنامه ریزی داشته یاشه نه اینکه همچین مشکلی پیش بیاد و خودش سردرگم باشه!!!
    همه این حرفا به کنار
    شما بیاید همین تایپیک رو آپ کن لاقل هر 24 ساعت تا بدونیم هستید حالا بقیش به کنار
    موفق باشید

14. تعداد تشکر ها از shiraz-star به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    144
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Enter نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم کاری که گذرگاه یا هتزنر به جناب هوشیار کرد کاره هیچ دشمن هم نمیشه
    میشه برای ما مسئله این گذرگاه رو روشن کنید کی هستند چه کاره هستند سایتشون و .....

صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 2345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)