صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: چه کنیم در این آشفته بازار هاستینگ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

پیش فرض پاسخ : چه کنیم در این آشفته بازار هاستینگ؟

سلام
    بنده 6-7 ساله مصرف کننده هاست هستم. مهمترین راه همین آزمون و خطاست

هر کسی هم گرونتر داد الزاما بهتر نیست
    فروشنده معروفی رو میشناسم که قیمتهای بالایی داره و بعضی مواقع فروم خودش هم ساعتها بالا نمیاد!!! خوب دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت؟

به هر حال برای سرور و هاست همیشه مشکل پیش میاد و چیز عجیبی نیست. مهم اینه که:
    1- پشتیبانی واقعا 24 ساعته باشه و همیشه یک پاسخگو آنلاین باشه
    2- پشتیبانها واقعا تخصص لازم رو داشته باشن و هر مشکلی رو در حداقل زمان ممکن حل کنن
    3- در کل مسئولین هاستینگ برای مشتری ارزش قائل باشن و حداقل حداقل، وقتی مشکلی پیش میاد یک معذرت خواهی بکنن و با اطلاع رسانی درست، مشتری رو از بلاتکلیفی خارج کنن

به نظرم شما کمی بگردی چند هاستینگ با مشخصات بالا پیدا میکنی!!!!

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    577
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy2 نمایش پست ها
    سلام
    بنده 6-7 ساله مصرف کننده هاست هستم. مهمترین راه همین آزمون و خطاست

هر کسی هم گرونتر داد الزاما بهتر نیست
    فروشنده معروفی رو میشناسم که قیمتهای بالایی داره و بعضی مواقع فروم خودش هم ساعتها بالا نمیاد!!! خوب دیگه چه انتظاری میشه ازش داشت؟

به هر حال برای سرور و هاست همیشه مشکل پیش میاد و چیز عجیبی نیست. مهم اینه که:
    1- پشتیبانی واقعا 24 ساعته باشه و همیشه یک پاسخگو آنلاین باشه
    2- پشتیبانها واقعا تخصص لازم رو داشته باشن و هر مشکلی رو در حداقل زمان ممکن حل کنن
    3- در کل مسئولین هاستینگ برای مشتری ارزش قائل باشن و حداقل حداقل، وقتی مشکلی پیش میاد یک معذرت خواهی بکنن و با اطلاع رسانی درست، مشتری رو از بلاتکلیفی خارج کنن

به نظرم شما کمی بگردی چند هاستینگ با مشخصات بالا پیدا میکنی!!!!
    قطعا هر کس گرون داد الزاما بهتر نیست ولی "1- پشتیبانی واقعا 24 ساعته باشه و همیشه یک پاسخگو آنلاین باشه " یعنی اینکه حداقل 3 نفر فقط مسئول پشتیبانی باشه و بالقطع این هزنه داره و تو هاست های 20 - 30 هزار تومنی نباید دنبالش بود و همچین سرویس حتما بالای 100 تومنه .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiantools نمایش پست ها
    قطعا هر کس گرون داد الزاما بهتر نیست ولی "1- پشتیبانی واقعا 24 ساعته باشه و همیشه یک پاسخگو آنلاین باشه " یعنی اینکه حداقل 3 نفر فقط مسئول پشتیبانی باشه و بالقطع این هزنه داره و تو هاست های 20 - 30 هزار تومنی نباید دنبالش بود و همچین سرویس حتما بالای 100 تومنه .

خوب این واقعیتیه که باید اون دوستمون در پست اول بپذیره

بزارید 2 تا خاطره بگم
    1- چند سال پیش از یک هاستینگ متوسط هاست گرفته بودم و در کل خوب بود و آپتایم برای کار من که راضی کننده بود. اولین روز چند روز تعطیلی پشت سر هم بود که دیدم سایت بالا نمیاد
    هر چی زنگ و تیکت زدیم به نتیجه نرسیدیم
    آقا بعد از 4 روز تعطیلات با پررویی اومده میگه که پشتیبانی 24 ساعته ما در مورد روزهای غیر تعطیله!!!!

2- مدتی قبل می خواستم از یه تاپیک آفر vps بخرم. نوشته بود آماده شدن از چند دقیقه تا چند ساعت و ....
    بهش پیام زدم که الان سفارش بدم بلافاصله تحویلی میدی دیگه؟
    پرسید کانفیگ هم میخوای؟
    گفتم آره
    گفت خوب می خوای فردا سفارش بده
    گفتم بابا تو که الان آنلاینی!!! چرا حواله میدی به فردا؟؟؟

گفت: من الان با gprs اومدم

این تجربیات رو گفتم که حساب کار دست دوستمون بیاد. بالاخره خرید از یک دانش آموز یا دانشجو که چند ساعت در روز سر کلاسه با خرید از شرکت معتبر که حداقل 7-8 تا کارمند داره تفاوت زمین تا آسمون داره
    البته نه همه شرکتها
    ویرایش توسط mahdy2 : September 18th, 2012 در ساعت 15:44

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    577
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy2 نمایش پست ها
    خوب این واقعیتیه که باید اون دوستمون در پست اول بپذیره

بزارید 2 تا خاطره بگم
    1- چند سال پیش از یک هاستینگ متوسط هاست گرفته بودم و در کل خوب بود و آپتایم برای کار من که راضی کننده بود. اولین روز چند روز تعطیلی پشت سر هم بود که دیدم سایت بالا نمیاد
    هر چی زنگ و تیکت زدیم به نتیجه نرسیدیم
    آقا بعد از 4 روز تعطیلات با پررویی اومده میگه که پشتیبانی 24 ساعته ما در مورد روزهای غیر تعطیله!!!!
    عزیز من شرکت ایران سرور هم که بزرگترین شرکت هاستینگ ایرانی هست رو زماهی پنجشنبه و جمعه کلا تعطیله . تو شرکت بنده هم پنجشنبه بعد از ظهر و جمعه ها دفتر تعطیله . دیتاسنتر هتزنر هم 2 روز در هفته تعطیله

عضو انجمن arkahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    230
    تشکر شده در
    128 پست

انتخاب با شماست شما باید سعی کنید شرکتی رو برای میزبانی خودتون انتخاب کنید که از نام و اعتبار مشخص باشه که می تونه میزبانی خوبی برای شما باشه . متاسفانه هاستینگ های زیادی میانو میرن که همین باعث شده تا بازار هاستینگ و این همه بی اعتمادی زیاد بشه . کسانی هستند که برای تفریح میان چند روز هاست میفروشن با یه نمایندگی بعد هم ولش می کنن میرن و خوب به نظر من دلیل عمده این مشکلات همین هست .
    شرکت پندار پردازش - شماره ثبت 1655
    سرور مجازی و اختصاصی ایران (زیرساخت) - سرور مجازی ایران با پهنای باند نامحدود

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    33
    تشکر تشکر شده 
    203
    تشکر شده در
    160 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ninos نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.

این حرفا رو می زنم چون می دونم حرف دل خیلی از وبمستران اینترنت ایرانه.

فرض کنیم من یک ایرانی هستم و می خوام برای خودم هاستینگ تهیه بکنم,خرید هاستینگ تو ایران یکم با خرید بقیه چیزا متفاوته !!! .

معمولا در بحث فناوری اطلاعات اعتبار یک شرکت خیلی تو انتخاب مشتریانش تاثیر گذاره اما تو بازار هاستینگ ایران هر کس که تو این کار باشه می دونه که اکثر شرکت ها ( نه همشون ) برای افزایش سودشون ( یا جلوگیری از کاهش سودشون ) معمولا رفتار های غیر حرفه ای و نامشخصی رو انجام می دن , مثلا یه روز می بینی سایتت کند شده یا اصلا بالا نمیاد حالا این معمولا دلایل زیادی داره از ریختن 100 تا سایت تو یه سرور توسط شرکت هاستینگ بگیر تا عدم پرداخت مبلغ به دیتاسنتر .

برا همین کسایی که یکم تجربه دارن سعی می کنن یا از طریق آزمون و خطای خودشون یا تجربه ی دوستانشون یه شرکت درست و حسابی پیدا کنن یا بیان دنبال بازار های کوچک که اون هم مشکلات خودش رو داره که بهتره نگم خودتون کامل می دونین.

حالا سوالی که من از شما با تجربه های صنعت !!!! هاستینگ ایران دارم اینه که واقعا تا کی می خواد این وضع ادامه پیدا بکنه؟ من ایرانی کی می تونم یه هاست سفارش بدم و مطمئن بشم که هاستینگی که خریدم دقیقا اونی هست که هنگام خرید تو مشخصاتش درج شده؟

اصلا به نظرتون راه بهتری برا پیدا کردن یه هاست خوب تو این آشفته بازار وجود داره؟

ممنون

میزبانی وب شرکتی که 8.000.000 دامنه را پشتیبانی می کند

بسته های میزبانی وب آسان و مقرون به صرفه

• Unlimited Disk Space
    • Unlimited Bandwidth
    • Free SiteBuilder (Try Demo)
    • Easy Control Panel (Try Demo)
    • 1-Click Script Installs

• 4,500 Free Website Templates
    • 99.9% Uptime Guarantee
    • 45 Day Money Back Guarantee
    • 24/7/365 Technical Support
    • $100 Google AdWords Credit

Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator

بنده با قسمت پشتیبانی آنها ، مکالماتی در حدود نیم ساعت داشتم و تا این حد که صبور و سریع هستند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    55 پست

سلام.ببینید دوستان جدیدا دیگه من حتی دیدم که یک فرد 17 ساله که هنوز حتی به سن قانونی نرسیده ورداشته بازاری برا خودش راه انداخته که البته در درجه اول جای تحسین رو داره واقعا اما در درجه دوم باید دید اگر این فرد 100 تا یوزر داشته باشه بعدا 50 نفر از این یوزر ها مشکل داشته باشند ایشون میتونه در عرض چند ساعت پاسخگو باشه ؟ خوب روی اینجور افراد نمیشه حساب کرد واقعا . اما خوب از سوی دیگر که به این قضیه نگاه میکنیم میبینیم که شرکت هایی هم هستند که با در اختیار داشتن تعداد کارمندان بسیار بالا هم پشتیبانیشون عالیه و هم کیفیت و حتی اغلب اوقات هم قیمت هاشون عالیه .
    از سوی دیگر شما باید به شرکت و یا فردی که ازش میخواید هاست بخرید توجه کنید که آیا اگر فردا برای شما مشکل امنیتی پیش اومد میتونه سریعا حل کنه و این مسئله رو پشتیبانی کنه ؟
    دلیل اینکه از نظر امنیت هم حرف به میان اوردم اینه که من یک هاست چند وقت پیش گرفته بودم که به راحتی شل طزریق میشد و اصلا هاست هیچ چیزی نشون نمیداد از خودش !!! در حالی که وقتی از شرکت های معتبری که حالا اسم نمیبرم برای اینکه تبلیغ نشه خرید کردم از همه نظر عالی بودند .
    در خریدتون دقت کنید از همه نظر و گول قیمت پایین و بالا رو نخورید .

موفق و پیروز باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    577
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itmseven_gmail_com نمایش پست ها
    میزبانی وب شرکتی که 8.000.000 دامنه را پشتیبانی می کند

بسته های میزبانی وب آسان و مقرون به صرفه

• Unlimited Disk Space
    • Unlimited Bandwidth
    • Free SiteBuilder (Try Demo)
    • Easy Control Panel (Try Demo)
    • 1-Click Script Installs

• 4,500 Free Website Templates
    • 99.9% Uptime Guarantee
    • 45 Day Money Back Guarantee
    • 24/7/365 Technical Support
    • $100 Google AdWords Credit

Web Hosting Services, Reseller Hosting, VPS Hosting, and Dedicated Servers by HostGator

بنده با قسمت پشتیبانی آنها ، مکالماتی در حدود نیم ساعت داشتم و تا این حد که صبور و سریع هستند

معلومه باید صبور باشن . برای هاست سه ساله حرفهای نزدیک 1 میلیون تومن پول می گیره . کدوم هاستینگی تو ایران هست که برای قرار داد یک میلیونی حاضر نباشه 1 ساعت با مشتری حرف نزنه ؟ ولی مسئله اینه شما همون سرویس دهنده رو با سرویس دهنده ی ایرانی ای مقایسه کنید که هاست رو سالی 20 تومن میفروشه و انتظار داشته باشید سرویس دهنده ایرانی هم به خاطر همون 20 تومن نیم ساعت باهاتون مکالمه کنن

عضو جدید Hippo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    80 پست

امیدوارم این بحث ها فایده ای هم داشته باشه!!!
    + فارسی پکــــــــ|فتوگالری جامع و بسته بندی های اختصاصی والپیپر به همراه کاور مجزا
    + فارسی پکــــــــ|ارائه ی اختصاصی موزیک ویدئوهای روسی ، امریکایی و بلغاری با برترین کیفیت
    + فارسی پکــــــــ|انجمن مهندسی ایران | جامعه مهندسان ایرانی | فارسی پک روی فیس بوک
    + فارسی پکــــــــ|کیفیت را با ما تجربه کنید | farsipack [Gmail] com | info.farsipack [Yahoo] com | tell : 0937 621 8228
    + فارسی پکــــــــ|f a r s i p a c k [dot] org

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiantools نمایش پست ها
    عزیز من شرکت ایران سرور هم که بزرگترین شرکت هاستینگ ایرانی هست رو زماهی پنجشنبه و جمعه کلا تعطیله . تو شرکت بنده هم پنجشنبه بعد از ظهر و جمعه ها دفتر تعطیله . دیتاسنتر هتزنر هم 2 روز در هفته تعطیله
    در بحث پشتیبانی اصلا تعطیلی معنی داره؟؟؟

اگر اینطور باشه سایتها هم باید بگن شاید روزهای تعطیل، تعطیل باشیم...
    سایر خدماتی هم که روی هاست ها و vps ها داده میشه باید بگن احتمال داره روز تعطیل، تعطیل بشیم!!!

خنده دار نیست؟
    بله بسیاری از شرکتها روزهای تعطیل، تعطیل هستن ولی پشتیبانیشون فعاله....... سایر شرکتهای خدماتی هم همینطور. مثل ISP ها و ...

12. تعداد تشکر ها از mahdy2 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)