صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: فروش اسکریپت کامل تریباس ( بازی آنلاین - بدون قفل )

عضو انجمن guerillamethod آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

6 فروش اسکریپت کامل تریباس ( بازی آنلاین - بدون قفل )

با سلام

این اسکریپت رو چند سال پیش خودم نوشتم و سایت بازی آنلاین استراتژیک تریباس راه اندازی کردم ! و این سایت رو بعد از چند مدت فروختم ! و حالا میخوام اسکریپت این بازی رو به صورت بدون کد شده و سورس کامل بازی را به فروش بزارم !

البته باید بگم که این اسکریپت قدیمی نیست و من باز هم روش کار کردم و یه سری جاهاشو مثل باگ هایی که داش به طور کامل فیکس کردم و باید اینم اشاره کنم که اسکریپت به صورت سورس به شما ارسال میشه !

اسکرین شات ها :

قیمت : 200 هزار تومان
    تحویل در بیشترین زمان : 5 ساعت

برای خرید با من تماس بگیرید
    yahoo : im_held
    email : iman@khabazi.biz
    حكم من برای شما این است كه یكدیگر را دوست بدارید. یوحنا 17:15

بدی را با بدی و لعنت را با لعنت تلافی نكنید، بلكه به جای لعنت بركت بطلبید، زیرا خدا شما را دعوت كرده است تا بركت نصیبتان گردد. اوّل پطرس 3:9

2. تعداد تشکر ها از guerillamethod به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض پاسخ : فروش اسکریپت کامل تریباس ( بازی آنلاین - بدون قفل )

ببینید دوستان این اقا ***ه ... ایمان خبازی ***ه چرا؟ چون این سایت رو تا حالا به 3 نفر فروخته که اصلیشون من باشم!!
    باور نمی کنید این سایتو ببینید بازی آنلاین استراتژیک تریباس
    من اسکریپت و قالب و دامین همه چیزو کامل با هم ازش خریدم 800 هزار تومن ازش نوشته و امضا هم گرفتم که دیگه به کسی نفروشه .. ولی دیدم دست از ***یش ور نداشت ..
    درسته ایشون ایران نیست و فکر میکنه میتونه از هر راهی ***ی کنه ولی نوشته و امضا ازش هست ... هفته دیگه برم تهران صد در صد واسه این یه نفر از فتا اقدام میکنم .. یکی دیگه از شاکی هاشم بهم زنگ زده بود چند وقت پیش ...
    دوستان هرکی میخواد این سیستمو حتی 100 هزار تومن ازش بخره بدونه که اشتباه محض کرده .. چون سیستم به چند نفر فروخته شده .. پس نه خودتون بخرید نه بذاری دوستاتون بخرن چون هرچی پول بدید از کیستون رفته ... دامین اصلیشم دسته منه ...

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mdake.com نمایش پست ها
    ببینید دوستان این اقا ***ه ... ایمان خبازی ***ه چرا؟ چون این سایت رو تا حالا به 3 نفر فروخته که اصلیشون من باشم!!
    من اسکریپت و قالب و دامین همه چیزو کامل با هم ازش خریدم 800 هزار تومن ازش نوشته و امضا هم گرفتم که دیگه به کسی نفروشه .. ولی دیدم دست از ***یش ور نداشت ..
    درسته ایشون ایران نیست و فکر میکنه میتونه از هر راهی ***ی کنه ولی نوشته و امضا ازش هست ... هفته دیگه برم تهران صد در صد واسه این یه نفر از فتا اقدام میکنم .. یکی دیگه از شاکی هاشم بهم زنگ زده بود چند وقت پیش ...
    دوستان هرکی میخواد این سیستمو حتی 100 هزار تومن ازش بخره بدونه که اشتباه محض کرده .. چون سیستم به چند نفر فروخته شده .. پس نه خودتون بخرید نه بذاری دوستاتون بخرن چون هرچی پول بدید از کیستون رفته ... دامین اصلیشم دسته منه ...
    یا من فارسی خوب بلند نیستم یا شما ...

من سایت tribos.ir رو بهتون فروختم ! حق اسکریپت رو بهتون نفروختم که دوست عزیز...

من برای زحمتی که کشیدم دارم پول میگیرم و شما هم با 800 تومان که خودتون میدونید 800 تومان ندادید ... به هر حال این اسکریپت رو من میفرشم و شما هم این حق رو ندارید که بگید میتوانم یا نمیتونم ...

این اسکریپت رو کلی تغییر داده شده و کلی باگ هاش فیکس شده و با نسخه ای که شما دارید زمین تا اسمان فرق داره ...

بدی را با بدی و لعنت را با لعنت تلافی نكنید، بلكه به جای لعنت بركت بطلبید، زیرا خدا شما را دعوت كرده است تا بركت نصیبتان گردد. اوّل پطرس 3:9

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

برای شما هم بد نشد که این رو به یه نفر دیگه 10 برابر فروختید .... در جریان هستیم دوست عزیز

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط guerillamethod نمایش پست ها
    یا من فارسی خوب بلند نیستم یا شما ...

من سایت tribos.ir رو بهتون فروختم ! حق اسکریپت رو بهتون نفروختم که دوست عزیز...

من برای زحمتی که کشیدم دارم پول میگیرم و شما هم با 800 تومان که خودتون میدونید 800 تومان ندادید ... به هر حال این اسکریپت رو من میفرشم و شما هم این حق رو ندارید که بگید میتوانم یا نمیتونم ...

این اسکریپت رو کلی تغییر داده شده و کلی باگ هاش فیکس شده و با نسخه ای که شما دارید زمین تا اسمان فرق داره ...
    تو خودت رفتی این اسکریپت رو از روی یه سایت بنده خدا ***یدی .. بعد میگی برنامه نویسی کردی؟؟ جوک نگو بابا .. خوشبختانه نوشته و امضا و اثر انگشتت موجوده که گفتی من کامل اسکریپت و دامین تریباس رو به این اقا فروختم و حق دست بردن توش و استفاده و فروش دیگشو ندارم .. من این روزا رو میدیدم که اون دست خطو امضا رو ازت گرفتم پسر جان ... الانم اگه فک میکنی میتونی بفروشی اوکی بفروشش ..
    ولی من اینجا اعلام میکنم این سیستم ***یه .. و هرکسی حتی اگه 10 هزارتومنم بابت این سیستم بده ضرر کرده چون منو یه نفر دیگه پشت این سیستمیم و کلا گذاشته سرمون..
    حالا اگه دوست دارید سایتایی که میارید بالا با این سیستم و روش جون می کنیدو بازدید میارید روش به اسونی ***** بشه .. اوکی بیاید و 800 چوق بدید به اقای *** و سیستمو بخرید ازشون کاملا خوشحال که سیستم اختصاصی دارید .. ولی بعدشم میبینید ...

اگر دوستان خواهان خرید تریباس هستند من خودم قصد فروشش رو دارم .. هم دامین اصلی .. هم اسکریپت + امتیاز کامل اسکریپت با نوشته همین خبازی که گفته حق فروششو دیگه نداره .. اگر کسی میخواد بخره بیاد و تریباس واقعی رو بخره ..

خبازی هم تا چند روز دیگه ادب میشه .. البته فعلا دلش خوشه که ایران نیست .. ولی روزایی رو دارم واسش میبینم که .....

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    364
    تشکر شده در
    260 پست

ایشون برنامه نویسی سیستم نیستن بابا . اسکریپت سایت مرجع داره . شناسنامه داره . نام سازنده داره !
    سرچ کنید سایت فروشنده رو همه چیز میاد دستتون

ایشون یه سایت گیم داره ، بعد زد تو کار هاستینگ . کسی که زیر اپن کارت میزنه برنامه نویسی شده توسط فلانی دیگه جمعش کن بره دیگه .

کلا ایشون برنامه نویسی بلد نیستن .

جدا از همه ، سیستم بزرگی مثل این رو اگر یک شخص به تنهایی نوشته باشه ، هیچ چیز اسکریپت قابل اطمینان نیست !

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

تو خودت رفتی این اسکریپت رو از روی یه سایت بنده خدا ***یدی .. بعد میگی برنامه نویسی کردی؟؟ جوک نگو بابا .. خوشبختانه نوشته و امضا و اثر انگشتت موجوده که گفتی من کامل اسکریپت و دامین تریباس رو به این اقا فروختم و حق دست بردن توش و استفاده و فروش دیگشو ندارم .. من این روزا رو میدیدم که اون دست خطو امضا رو ازت گرفتم پسر جان ... الانم اگه فک میکنی میتونی بفروشی اوکی بفروشش ..
    ولی من اینجا اعلام میکنم این سیستم ***یه .. و هرکسی حتی اگه 10 هزارتومنم بابت این سیستم بده ضرر کرده چون منو یه نفر دیگه پشت این سیستمیم و کلا گذاشته سرمون..
    حالا اگه دوست دارید سایتایی که میارید بالا با این سیستم و روش جون می کنیدو بازدید میارید روش به اسونی ***** بشه .. اوکی بیاید و 800 چوق بدید به اقای *** و سیستمو بخرید ازشون کاملا خوشحال که سیستم اختصاصی دارید .. ولی بعدشم میبینید ...

اگر دوستان خواهان خرید تریباس هستند من خودم قصد فروشش رو دارم .. هم دامین اصلی .. هم اسکریپت + امتیاز کامل اسکریپت با نوشته همین خبازی که گفته حق فروششو دیگه نداره .. اگر کسی میخواد بخره بیاد و تریباس واقعی رو بخره ..

خبازی هم تا چند روز دیگه ادب میشه .. البته فعلا دلش خوشه که ایران نیست .. ولی روزایی رو دارم واسش میبینم که .....
    دوست عزیز شما که نوشته و دست خط ایشون دارید خوب اسکن بزارید اینجا هرکس دید متوجه میشه حق با شماست یا با ایشون بجای اینکه هی خودت اذیت کنی و هی بگی امتیازش فقط به شما فورخته اینطوری هم مشخص میشه کی راست میگه و کی دورغ میگه
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

عضو انجمن hasun آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    137
    تشکر تشکر شده 
    267
    تشکر شده در
    170 پست

کار 2 تاتون اشتباه بوده !
    خریدار عزیز : آخه 800ت پول دلالی خالیش هم نبوده که ازت گرفته ! خودت که توو کار بازی آنلاین هستی خدا رو شکر . به نحوی بز خری کردی .
    فروشنده عزیز : و هم کار فروشنده اشتباه بوده که سر قول و قرارش نمونده و اگر واقعاً مهر و امضا کرده که این کارش کلاهبرداریه .
    نتیجه خرید و فوش با قیمت نامعقول معمولاً همین میشه .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    49 پست

دوستان ما اون چیزی که به عهدمون بود گفتیم بهتون .. حالا میخواید ازشون خرید کنیید مهم نیس برید پولتون رو بریزید دور ... من همونطور که گفتم دست خط و نوشته دارم ازش رو همونم دارم اقدام میکنم .. اینجا هم نمی تونم بذارم چون هر سو استفاده ایی ممکنه بشه ازش ..

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    192
    تشکر شده در
    139 پست

من همانطور که در پست قبلی گفتم. 1. من سایت تریباس با اسکریپت و بهت فروختم .
    2. این اسکریپت و کاملا تغییر دادم و کلی تغییرات داره و یه جور هایی اصلا با نسخه ای که شما دارید فرق داره .
    3. برو هر کاری دوست داری بکن ! این حرف هایی هم که میزنی معلومه هیچی ازت بر نمیاد و فقط حرفی و اینم بگم که داری میسوزی چونکه فقط و فقط این اسکریپت و بز خری کردی و حالا که میبینی دارم میفروشم میترسی که نتونی همون بزخری هم که کردی بتونی بفروشی ! نه من با 100 هزار تومان پول دار میشم نه با 800 هزار تومان که خودت هم میدونی چقدر دادی 800 تومان هم نبود... هر یورو 4000 هزار تومانه لول ... اگر هم زیاد دادو بیداد میخوایی بکنی یه کاری میکنم که آتیش بگیری...

کار 2 تاتون اشتباه بوده !
    خریدار عزیز : آخه 800ت پول دلالی خالیش هم نبوده که ازت گرفته ! خودت که توو کار بازی آنلاین هستی خدا رو شکر . به نحوی بز خری کردی .
    فروشنده عزیز : و هم کار فروشنده اشتباه بوده که سر قول و قرارش نمونده و اگر واقعاً مهر و امضا کرده که این کارش کلاهبرداریه .
    نتیجه خرید و فوش با قیمت نامعقول معمولاً همین میشه .
    این بازی و من برای شهرداری تهران ساخته بودم ! قرار دادش هم هست به مبلغ 60 میلیون تومان ! ولی وسط قرار داد اونا نظرشون برگشت و قرار داد منتفی شد .

قراردادشم هست اگر دوست دارید بزارم ...

آقای mdake.com برو خجالت بکش ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط guerillamethod نمایش پست ها
    من همانطور که در پست قبلی گفتم. 1. من سایت تریباس با اسکریپت و بهت فروختم .
    2. این اسکریپت و کاملا تغییر دادم و کلی تغییرات داره و یه جور هایی اصلا با نسخه ای که شما دارید فرق داره .
    3. برو هر کاری دوست داری بکن ! این حرف هایی هم که میزنی معلومه هیچی ازت بر نمیاد و فقط حرفی و اینم بگم که داری میسوزی چونکه فقط و فقط این اسکریپت و بز خری کردی و حالا که میبینی دارم میفروشم میترسی که نتونی همون بزخری هم که کردی بتونی بفروشی ! نه من با 100 هزار تومان پول دار میشم نه با 800 هزار تومان که خودت هم میدونی چقدر دادی 800 تومان هم نبود... هر یورو 4000 هزار تومانه لول ... اگر هم زیاد دادو بیداد میخوایی بکنی یه کاری میکنم که آتیش بگیری...

این بازی و من برای شهرداری تهران ساخته بودم ! قرار دادش هم هست به مبلغ 60 میلیون تومان ! ولی وسط قرار داد اونا نظرشون برگشت و قرار داد منتفی شد .

قراردادشم هست اگر دوست دارید بزارم ...

آقای mdake.com برو خجالت بکش ...
    جمع کن بابا کاسه کوزتو .. یادته اون روز که میخواسی بفروشی سر دامنه گیر بودی اون صاب دامه اصلیه میگفت بهش بدهی داری زنگ نمیزدی بهش ؟؟ تو سابقت مشخصه حالا میری فرم درست میکنی که این بازی رو واسه شهرداری زدی .. شهرداری بیاد بازی نال شده خارجی بگیره ازت ؟؟؟ دیدی که چهل صد تا نمونه خارجیش رو شده ..
    اون دست نوشتتو که خودت خوب یادته نه؟ همون بستته .. فقط بذار شنبه برم تهران الان مسافرتم .. اون وقت میبنی دستم خالیه یا پر ..
    از الانم هرچی بگی مهم نیس واسم .. فقط جایی ببینم داری کلاه میذاری سر کسی با این بازی دخالت میکنمو طرفو روشن میکنم .. تا اینکه بالاخره یه روز که اومدی ایران در خدمتت باشیم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)