صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: درخواست دامنه دات کام فقط برا امروز ( فوری )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست دامنه دات کام فقط برا امروز ( فوری )

سلام عرض ادب و خسته نباشید جناب Delta از صحبت های شما مشخص هست زیاد حرفه ای نیستی من پول یا مفت به کسی نمیدم دامین الان ثبت شده و قالب نیز طراحی شده و آماده نصب بر روی دامین می باشد بنده خودم طراح هستم تیم امنیتی داشتم و دارم و حاظر نیستم با هر کسی بحث و جدلی داشته باشم عرض کردم انسان جایز خطا هست اگر خطا نداشته باشه که هیچ بله من فینگلیس تایپ نکردم بله مشکل از بنده بوده ایشون نه به تلفن جواب میدن نه به تیکت جواب میدن یه نفره ده تا خربزه رو می خوان بر دارن مطمن باشید به علتی که خودشون یک نفره دارن کار می کنن نتونستن لا اقل به تیکت من جواب بدن خیلی سر بحث رو باز کنید با مدرک با همه چیز واقعا شکایت می کنم تا بدونید مشتری یعنی چی هزار تومن سود بخورید یا صد هزار تومن باید جواب مشتری رو درست بدین من بچه نیستم که این جا معرکه گرفتی خودم طراح هستم خودم از اعضای این انجمنم چه با 1000 پست چه با 50 پست سر بحث رو هم من شروع نکردم سید آل پیغمبر خودش شروع کرد برو ببین داری صحبت می کنی وقتی داری صحبت می کنی خوب فکر کن داری در مورد چی صحبت می کنی شما پول یا مفت داری مفت می دی به کسی یا اون بابایی که 200 هزار از شما می خواد دنبال پولش نمیاد یا مفته براش که نمیاد ولی من پول یا مفت ندارم بدم به امثال شما هایی که طراح طراح برنامه نویس برنامه نویس دارم دارم به .... بستین بحث رو کش ندین با مدرک و با همه چی قانونی شکایت می کنم چه طور به خودتون اجازه می دین دو روز تمام به تیکت مشتری جواب ندین شماره حساب و پرداخت آنلاین راه انداخیتن جیب مردم رو خالی کنید همکار همکار بستین به .... فکر کردین دارین با بچه صحبت می کنید بیا مشهد اسم رسممو بدون بعد فکر کن داری برای بچه دور بر می داری مگه تنها منم بله که میام به آدرس من خودم رو در قبال چهار نفر همکار و چهار نفر مشتری امثال خودم مسئول میدونم از کجا معلوم این مشخصات این آدرس الکی نبوده باشه بله اصلا درست بوده درش شکی نیست اصلا ما آدرس رو اشتباه رفتیم ولی کار انسانی رو من کردم که بدونم آیا این مشخصات راسته در انجمن ذکر کنم چهار نفر دیگه هزینه سنگین تر نکنن شما که داری ادعا می کنی بگو به خودت چقدر رسیده داری جوش میزنی .... خشک نشه ! با بچه صحبت نمی کنی بله که تاپیک میزنم هر کی ارزون تر بده خودتم باشی پولتو تو جیب مردم نمی ریزی من ثوابمو جای دیگه می کنم صدقه سریمم جای دیگه می دمم نمیام پول یا مفت تو جیب مردم بریزم تخفیفمم به مشتریم میدم انسانیت رو هم بلدم نمی خوام تو به من یاد بدی انسانیت . انساینت دارید شما پول مشتری رو 2 ماهه نمی دی از انسانیت دم میزنی چه بسا بدبختو 2 ماهه به مرگ راضی کردی برا پولش حالا هم شما بشین ببین هم این همکار گرامی آقای سعادت تا قانونی برخورد رو نشون بدم حق با من هست یا شما از سود هزار تومنی یا دو هزار تومنی صحبت می کنی با تشکر.
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

طرف وجدان سرش میشه زنگ زده پشت تلفن چرندیات داره میگه فکر کرده با بچه ابتدایی داره صحبت می کنه شرکت زدی باید جواب بدی پول گرفتی باید متاهد باشی به کارت به من چه ربطی داره شما کار داشتی پول گرفتی باید جواب بدی منم باید به مشتریم جواب بدم به من چه ربطی داره شما کار داشتی من ارزون ارزونم نخواستم که میگین ارزون چه ارزونی به من 17700 هم قیمت دادن ولی باز اومدم سراغ ایشون چون هم سید بودن هم مدیر محترم آی آر پی دی اف الان هم براشون احترام زیادی قائلم ولی نسبت به من و کار من تاهد نداشتن شما پول گرفتی هر چقدر هزار تومن نسبت به این کار ثبت دامین و قیمتی که دادی متاهد هستی اصلا من فینگلیش تایپ کردم اشتباه تایپ کردم شماره پرداخت رو تیکت کردم بله من اصلا ابتدایی بچه اول ابتدایی اگر شما تیکت رو زحمت می کشیدی می خوندی جواب میدادی همون شب مشکل من حل میشد نه آبرو من می رفت نه شما پس حالا آبروی من رفته بزار از شما هم بره که کار ملت برام مهم نیست و دم از بیست هزار میزنی شما پول می گیری باید تیکت رو جواب بدی هزینه دامین نهایت دات کام سی تومنه شما با توافق خودت و قیمت هات بیست دادی دیگه چیه بییست بیست می کنی حرف من حقه حرف حقم تلخه دوست گرامی مراتب به اطلاع حضرتعالی خواهد رسید! با تشکر .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    124 پست

اقایان دعوا نکنید من پلان دارم هرکی تونست دلار بگیره شارژ کنه بره ثبت کنه نوش جونش هزینه هر .com هم 9.5 دلاره

5. تعداد تشکر ها از mortezafox به دلیل پست مفید

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

اینکه آخر ... فات می نویسی " ارادتمند : مسلم فلاح نیت " منو کشه :دی
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

7. تعداد تشکر ها ازdertgtr به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    پس شما هم قبول دارید که تقصیر خود ایشون بوده؟ واقعا اگر دامینی اینقدر مهم و حیاتی هست و میخوایم سریع ثبت بشه دیگه تاپیک زدن برای آفر ارزونتر بودن دیگه چه معنی داره؟ مگر چه قدر میخواد ارزونتر ثبت بشه؟ خوب بره رو یک سایت ثبت دامین آنلاین و ثبتش کنه.. 4 تومان ارزانتر بدید و .. دیگه چیه؟ ایشون میتونست وقتی دید تا 2 ساعت خبری از ایشون نشد و ثبتش نکرد سریع از جایی دیگه ثبتش کنه و فرداییش مبلغ رو از نفر قبلی بگیره! شما که تا 7 صبح بیدارید و پشتیبانی دارید میتونست سریع پیش شما ثبتش کنه!!
    نه! دقت کنید ایشون همین کار رو کردند و در یک سایت با ادعای ثبت آنی و آنلاین درخواست ثبت کردند. اختلاف قیمت هم با من 6500 تومان بوده که در 20000 تومان کم نیست و من کاملا حق می دهم که ایشان از جای دیگری خرید کنند.

اما شما نمی گی شاید این مشتری در کارت عابر بانکش دیگه پول برای ثبت پیش یک فروشنده دیگه نداشته باشه!؟

9. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

سلام عرض ادب و خسته نباشید همکار گرامی برادر عزیزshivahost ایشون جناب Delta فکر می کنند همه مثل خودشون مایه دار می باشند و می خواهند به من یاد بدن که من برم جایی که ثبت آنی داره بنده پول در عابرم داشتم ولی حتی شما هم راضی نیستید 6500 تومن اضاف پرداخت کنید برای ثبت آنی و در یک پنل بنده بچه نیستم با حرفای یه انسانی که فکر می کنه خودش حرفه ای هست در صورتی که این طوری نیست و به من می خواد یاد بده شما برا این که بهت ثابت بشه بیا مشهد و من بهت آدرس میدم برو مجتمع تک ببین کیا با من کار می کنن تا بدونی من بچه نیستم اومدی اینجا دور بر می داری من قصد ریختن آبروی یه سید آل پیغمبر رو ندارم ایشون خودشون شروع کردن به جای اینکه بیان بگن آقا مسلم آقای فلاح حالا کی مرده آقاییش به ما رسیده آقا هم نه هی خر بلانسبت همکاران هی خر این مشکل از ما بوده به تیکت شما جواب ندادیم مشکل شما رو حل کنیم دامین ثبت شه اصلا گیرم من چیزی بارم نیست شما که بارت هست تیکت میکت راه انداختی نمی خواد جواب تیکت رو بدین که مشکل مشتری حل بشه به من چه ربطی داره شما مشکل داشتی نبودی من ضامن مشکل شما که نیستم من در صورتی معرفت نشون میدم که شما زنگ نزنی پشت تلفن فکر کنی من کارمندتم یا نوکرتم این طوری باهام بر خورد کنی فکر نکنی بی کسو کارم همه چی هست مدرکم هست من کوتاه بیا نیستم شما زورتو بزن منم میزنم تا بدونی حق با منه یا شما این طوری یه بدبخت دیگه همکار دیگه به خاطر بی مسئولیت بودن شما آبروش نمیره من بیست هزار تومن دادم سودش هم دو هزار تومن بوده بله فرقش با همکار گرامی شیواه هاست 6500 تومان بوده مسلمه میام پیشه سید گرامی آقای سعادت ولی برخوردشون به سید ها نمی خورد تیکت میزارید بزارید من برام مهم نیست کاری نکردم پیش خدام سرمو بالا می گیرم شما باید جواب بدی همین این دنیا هم اون دنیا آبروم به خاطر کار شما رفت می خوای بدونی چند سال با شرکت نگاه روشن پارس کار می کردم
    چند سال با پرشین هویز کار کردم و بچه نیستم می خوای اسم تک تک وب هاستینگ ها رو ببرم تا بدونی ثبت دامین آنی و غیر آنی یعنی چی و خودمم می دونم می خوای بدونی همین دامین رو که به شما در خواست دادم در عرض یک دقیقه ثبت کردم اگر می خواستم 26500 پول بدم می دادم به همکار گرامی و عزیز جناب شیوا هاست پیش شما نمی آمدم پس شما هم با این برخوردت به درد کار و مشتری نمی خوری ثبت آنی بوده این حقیر به علت مشغله کاری بسیار متوجه نبودم فارسی تایپ کردم پس این وسط اون سیستم تیکتینگ حضرتعالی که گفتین آنی پاسخ میدین چی هست سید جان که به این حقیر نا بلد جواب بدین بگی همکار الاغ این ثبت مشخصاتت به درد خودت می خوره فینگلیش ثبت کن پس بدون مشکل از طرف شما بوده از طرف من 10 درصد از طرف شما 90 در صد که به تیکت پاسخ ندادی به تماس پاسخ ندادی ساعت 9 شب تماس گرفتی دادو بی داد راه انداختی پشت تلفن این چه طرز تیکت هست خوبه تیکت رو پابلیک نکرده بودم این طوری بر خورد کردی اگر تیکت پابیلک شده بود یا اگر الان به خاطر بر خوردت صداتو پابلیک کنم چه می کنی نکنه زنگ میزنی فوش ناموسی میدی آره !!! با تشکر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezafox نمایش پست ها
    عزیزان که میان در بحث دامنه میگن ارزان خریدن حرف های غیر منتطقی میزنن
    دامنه هاست یا vps نیست که پول کم عدم کیفیت داشته باشه
    dnc دامنه که تو خونه طرف نیست که بیاد یه بار برداره بعد بزار
    قابل توجه دوستان چه دامنه با 30 تومن بخرینن چه با 20 تومان همش یه کیفیت داره هرکی امد و مدی شد که .com من بهتره خالی بنده باور نکنید
    شرکت های ثبت کننده جهانی هستن مثل سرور نیست که بخری بعدش پخش کنی هرجور که میخوای تنظیمش هم بکنی
    اصلا موافق نیستم
    protect privacy
    Email همراه دامین
    forward
    پنل
    تحریم
    و...
    همه اینا مهمه
    همونطور هم که میدونید دامین تو خونت نیست که !
    به هرکی دادی ثبت کرد نمیتونی خیالت راحت باشه پس فردا از دامین تو خوشش نیاد و بر نداره و هنوز دست خودت باشه و.....
    همه اینا را باید در نظر بگیری

قیمت دامین دات کام هم ارزون ترین قیمت 8.89 دلار هست که مثلا برا من این قیمت در میاد ولی قیمت معمول که برا همه یا اکثر افراد در میاد 9.99 دلاره
    http://www.resellerclub.com/pricing
    قیمت دلار هم الان 2600 هست حدودا
    خودت دیگه حساب کن ! مثلا من بیام ارزون بدم دلیل نمیشه که شما از کس دیگه ای بخری گرون خریدی که من شاید از 1 سال پیش پنلم شارژ داشته باشه دامین با این قیمت برام سود هم داشته باشه و......

موفق باشید
    ویرایش توسط Only4U : September 10th, 2012 در ساعت 23:53

12. تعداد تشکر ها ازOnly4U به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)