صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: چرا از جایی غیر از OVH/Hezner سرور می خرید؟

عضو انجمن Techno Pars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    246 پست

پیش فرض پاسخ : چرا از جایی غیر از OVH/Hezner سرور می خرید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzhost نمایش پست ها
    حالا مزیتش نسبت به سرور های برخی از دیتاسنتر های شخصی این هستش که هر 2 ماه یک بار نمیگن شبکه جدید داریم و تمامی سرور ها باید منقل شه و آی پی ها تغییر میکنن !
    پهنای سرور های او وی اچ فکر نکنم از دیتاسنتر های دیگه کم باشه تستی که بنده روی دانلود تست فایل داشتم بیشتر از 50 مگابایت در ثانیه تونستم جواب بگیرم
    نوع سخت افزار هم فکر نکنم زیاد بد باشه ! سرور های سوپر میکرو هستش که بیشتر ارائه دهنده های کلو مثل بعضی ها از اون استفاده میکنن !

به نظر من آپتایم عالی , شبکه کاملا اتوماتیک , پورت بسیار قوی , پینگ پایین از مزیت های دیتاسنتر او وی اچ هست حالا هر کی هر چی میخواد بگه اونی که مصرف کننده هست متوجه هستش
    در ضمن اگر افت کیفیت روی برخی از سرور های او وی اچ هست دلیل بر اینه که دوستان 100 تا وی پی اس بار کردن روی یک سرور

موفق باشید
    من به نظر شما احترام میگذارم.اما من تا حالا ندیدم دیتاسنتری آی پی هاش عوض بشه.
    کلا به دو صورت پرووایدر ها میتونن آی پی بگیرند که برای یک دیتاسنتر یک راه به صرفه تر هست.
    اگر شما تغییر آی پی می بینید به علت این شاید باشه که مستثیما از خود دیتاسنتر سرویس نمی گیرید.
    اکثر پرووایدرهای ارزون قیمت این روزگار یا از خود دیتاسنتر ها آی پی میگیرند(با swip ویا هر روش دیگه ای) و یا از LIR ها آی پی می گیرند (به صورت اجاره ای) و بعد از کوچ به جای دیگه به مشکل میخورند.

2. تعداد تشکر ها از Techno Pars به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Hostpolis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,763
    تشکر تشکر شده 
    1,678
    تشکر شده در
    961 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzhost نمایش پست ها
    حالا مزیتش نسبت به سرور های برخی از دیتاسنتر های شخصی این هستش که هر 2 ماه یک بار نمیگن شبکه جدید داریم و تمامی سرور ها باید منقل شه و آی پی ها تغییر میکنن !
    پهنای سرور های او وی اچ فکر نکنم از دیتاسنتر های دیگه کم باشه تستی که بنده روی دانلود تست فایل داشتم بیشتر از 50 مگابایت در ثانیه تونستم جواب بگیرم
    نوع سخت افزار هم فکر نکنم زیاد بد باشه ! سرور های سوپر میکرو هستش که بیشتر ارائه دهنده های کلو مثل بعضی ها از اون استفاده میکنن !

به نظر من آپتایم عالی , شبکه کاملا اتوماتیک , پورت بسیار قوی , پینگ پایین از مزیت های دیتاسنتر او وی اچ هست حالا هر کی هر چی میخواد بگه اونی که مصرف کننده هست متوجه هستش
    در ضمن اگر افت کیفیت روی برخی از سرور های او وی اچ هست دلیل بر اینه که دوستان 100 تا وی پی اس بار کردن روی یک سرور

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Techno Pars نمایش پست ها
    کلا به دو صورت پرووایدر ها میتونن آی پی بگیرند که برای یک دیتاسنتر یک راه به صرفه تر هست.
    اگر شما تغییر آی پی می بینید به علت این شاید باشه که مستثیما از خود دیتاسنتر سرویس نمی گیرید.
    اکثر پرووایدرهای ارزون قیمت این روزگار یا از خود دیتاسنتر ها آی پی میگیرند(با swip ویا هر روش دیگه ای) و یا از LIR ها آی پی می گیرند (به صورت اجاره ای) و بعد از کوچ به جای دیگه به مشکل میخورند.
    در مورد تغییر آی پی طرف صحبت ایشون ما هستیم. البته فکر میکنم به جای تیکه و طعنه ایشون میتونن مواردی که دارند رو مستقیم با ما در میان بگذارند.

شاید از موارد دیگه که از همین بحث نتیجه گیری بشه بحث SLA هست. دیتاسنترهایی که برای کاربرشون ارزش قایل هستند زمانی که قطعی دارند یا مشکلات مختلفی که کاربرشون رو تحت تاثیر قرار میده بروز میکنه، با التزام به قوانین SLA که دارند به مشتری سرویس رایگان میدند. فکر میکنم این مورد رو هم باید همکار alborzhost مد نظر قرار بدند.
    SYNAPTI.CA - World's Localhost
    نماینده رسمی Cpanel، Plesk و دایرکت ادمین.
    دیتاسنتر با مدیریت و پشتیبانی ایرانی در کانادا

5. تعداد تشکر ها از Hostpolis به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Techno Pars نمایش پست ها
    اشون شاید منظور دیگه ای داشتند

افرادی هستند که با صداقت میگن که کیج دارند و سرور ارائه میکنند...در مراحل اولیه کاری از شبکه دیتاسنتر استفاده می کنند و IP ها به نام دیتاسنتر هست...در مرحله های بعدی از providerهای دیگه سرویس می گیرند و شبکه اختصاصی خودشون رو راه اندازی می کنند...به همین دلیل مجبور می شن ... IPهای فعلی رو واگذار کنند و خودشون IP تهیه کنند...
    اما عده ای هم همین رک و کیج رو می گیرند اما میگن دیتاسنتر راه اندازی کردیم ! ...اما سرورهای خودشون vlan بندی نشده و آی پی ها فی امان الله در اختیار کاربر قرار میگیره...screenshot هم موجود هست...

و یا اینکه از نرم افزار بر روی سرور به جای تهیه router استفاده می کنند
    ویرایش توسط HyperServer : September 11th, 2012 در ساعت 00:46

7. تعداد تشکر ها ازHyperServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن pishtazweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    225
    تشکر شده در
    169 پست

شرکت ما هم از هتزنر سرور داره هم از جن شرکت معروف امریکایی و هم هلندی
    در حالت کلی هتزنر هر چه باشد مانند سرور دیتا سنرت های بزرگ امریکا نمیتوان روی ان حساب کرد
    دلیل اصلی تمایل ایرانی ها به این دیتا سنتر ارزونی است و تحریم کاملا بهانه است
    قیمتهای سرورهای مجازی را نگاه کنید؟ایرانی ها زیاد به کیفیت توجه نمیکنند و انتظار بهترین کیفیت با کمترین هزینه را دارند که غیر ممکن است
    در حالت کلی اگر قیمت دلار به این شت افزایش نمی یافت مطمئنا هتزنر اینقدر در بین ایرانی ها عزیز نمی شد

9. تعداد تشکر ها از pishtazweb به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

فکر میکنم عنوان تاپیک اصلاح بشه و بشه چرا فقط از OVH/Hezner سرور می خرید بهتر باشه
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

11. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن Techno Pars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    246 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    فکر میکنم عنوان تاپیک اصلاح بشه و بشه چرا فقط از ovh/hezner سرور می خرید بهتر باشه
    اینو خوب اومدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط pishtazweb نمایش پست ها
    شرکت ما هم از هتزنر سرور داره هم از جن شرکت معروف امریکایی و هم هلندی
    در حالت کلی هتزنر هر چه باشد مانند سرور دیتا سنرت های بزرگ امریکا نمیتوان روی ان حساب کرد
    دلیل اصلی تمایل ایرانی ها به این دیتا سنتر ارزونی است و تحریم کاملا بهانه است
    قیمتهای سرورهای مجازی را نگاه کنید؟ایرانی ها زیاد به کیفیت توجه نمیکنند و انتظار بهترین کیفیت با کمترین هزینه را دارند که غیر ممکن است
    در حالت کلی اگر قیمت دلار به این شت افزایش نمی یافت مطمئنا هتزنر اینقدر در بین ایرانی ها عزیز نمی شد
    چرا مشتری دنبال سرویس ارزونه؟ به نظر من یکی از دلایلش اینه که متاسفانه سرویس خوب و با کیفیت ندیده ! تا وقتی هم که عرضه نشه نمیبینه. اینش تقصیر من و شمای فروشنده است !
    حکایت جنس چینی شده ! همه از جنس چینی بدشون میاد در حالی که باید از قوانینی که اجازه نمیده جنس چینی با کیفیت عرضه بشه یا تاجری که وارد کننده هست بدشون بیاد.
    هتزنر اصلا سرویس دهنده ارزونی نیست نسبت به امکاناتش.
    حساب کنید شما بخواهید پورت ۱ گیگابیت و ریدکنترلر و تعدادی آی پی به یک سرور در ظاهر ارزون اضافه کنید.حتی با احتساب کسر ۱۹٪ مالیات هم باز هم گرونه.
    با همین بودچه میشه سرورهای خیلی بهتری در usa و uk پیدا کرد.

13. تعداد تشکر ها از Techno Pars به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

سخت افزار نسبتا ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)