صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: 100tb یا redstation

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

پیش فرض پاسخ : 100tb یا redstation

نقل قول نوشته اصلی توسط HyperServer نمایش پست ها
    خوب این یعنی اینکه RedStation معتبر نیست ؟؟!
    بعضیها چرا جو گیر هستند من نمیدونم
    من نگفتم معتبر نیست بهتر با کلمات شما و دیگران بازی نکنید (گفتم دیتا سنترهای معتبر به ایرانیها سرویس نمیدن )

مهندس جون الان شما که ایرانی هستی کردیت کارت کجا بود میشه بگی ببنیم خودت میتونی بری از رد استیشن خرید کنی مستقیم .بیشتر اینحرف شبیه جوک هست
    ایرانی که خارج از کشور باشه معلومه باش مشکل ندارن چشم بسته داریدغیب مگید

شما وقتی خودت نمیتونی مستما خرید کنید یعنی نمیتونید تمام و خلاص
    ایرانی که خارج از کشور باشه میتونه خرید انجام بده مشکلی نیست ولی مگه شما توی انگلستان زن گی مکنید الان

پس بهتر ادم حرفی که میزنه روش فکر کنه

وقتی میگن با ایرنی مشکلی نداره یعنی الان شمامستقما خودت خرید کنی نه اینکه بری به کسی که کردیتک ارت خارچی داره یا ساکن خارج هست بهش بگی بیاد برا پرداخت کنه
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

2. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    من نگفتم معتبر نیست بهتر با کلمات شما و دیگران بازی نکنید (گفتم دیتا سنترهای معتبر به ایرانیها سرویس نمیدن )

مهندس جون الان شما که ایرانی هستی کردیت کارت کجا بود میشه بگی ببنیم خودت میتونی بری از رد استیشن خرید کنی مستقیم .بیشتر اینحرف شبیه جوک هست

ایرانی که خارج از کشور باشه میتونه خرید انجام بده مشکلی نیست ولی مگه شما توی انگلستان زن گی مکنید الان

وقتی میگن با ایرنی مشکلی نداره یعنی الان شمامستقما خودت خرید کنی نه اینکه بری به کسی که کردیتک ارت خارچی داره یا ساکن خارج هست بهش بگی بیاد برا پرداخت کنه
    بهتر مقداری رعایت ادب کنید و پاتون رو از گلیمتون جلوتر نذارید....
    شما که انقدر ادعا دارید هنوز نمیدونید بحث payment با بهث هویت خریدار متفاوت هست ؟

واقعا جای تاسف داره که انقدر بی پروا حرف می زنید !

تصمیم گرفتم با همچین آدم هایی وارد بحث نشم.

موفق باشید.

5. تعداد تشکر ها از HyperServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

دوست عزیز شما ظاهرا جمله ها رو کامل نمیخونید! و همیشه برداشت شخصی خودتون رو میکنید تا شخصی هم از شما سوال میکنه سریع میخوایید به تیکته پرانی های بچه گانه جوابی که در شان شما نیست بدهید!
    مدیر دیتاسنتر Peter A طی جلسه ایی که داشتیم باهاشون به این نکته اشاره کردیم و گفتن با شخص ایرانی که داخل ایران ساکن باشه و پرداخت بکنه مشکلی ندارند. فقط مدارک جهت تایید پرداخت از ایشون میخوان.
    طبق صبحت شما یک فرد ایرانی داخل ایران به هیچ وجه نمیتونه از تمامی دیتاسنترها و یا ... معتبر یا غیر معتبر استفاده بکنه چون Credit Card و Visa Card ایران را تحریم کرده اند.

و فقط جهت اطلاع شما میتوانید مشخصات خود را هنگام ثبت نام با آدرس داخل ایران ثبت نام کنید! در هنگام پرداخت هم میتوانید از Billing Address متفاوت با آدرس ایران استفاده کنید. شما مسئله پرداخت یا Billing رو با امتیاز اکانت اشتباه گرفتید!
    این بعنی ارائه سرویس به شخص حقیقی و حقوقی در ایران

پس لطف شما قبل از نظر دادن روی حرف بقیه کمی فکر کنید و سبک سنگین کنید.

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

7. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HyperServer نمایش پست ها
    بهتر مقداری رعایت ادب کنید و پاتون رو از گلیمتون جلوتر نذارید....
    شما که انقدر ادعا دارید هنوز نمیدونید بحث payment با بهث هویت خریدار متفاوت هست ؟

واقعا جای تاسف داره که انقدر بی پروا حرف می زنید !

تصمیم گرفتم با همچین آدم هایی وارد بحث نشم.

موفق باشید.

اولا که شما بهتر مودب باشید جوابتون مشخصه
    پاسخی به صحبتهای شما دیگر داده نمیشود
    در مورد بحث پیمنت وهویت هم باز همون قضیه هست اگر با هویت ایرانی مشکل نداشتن پس مستقیم هم میشد حواله از ایران زد که این امکان نیست بهرت خودمون
    گول نزیم که بگم بحث پیمنت و هویت جدا هست

شما مدیر عزیزهم از کی تاحالا گفتن مهندس شده تیکه بچگانه

انشاالله که شما هم رفتار در شان یک مدیر بیطرف توی همه پستها داشته باشید صحبتم کلی بود منظورم توی این پست نیست یک دفعه نارحت نشید عزیز
    البته اگر این پست باقی بماند
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

در مورد بحث پیمنت وهویت هم باز همون قضیه هست اگر با هویت ایرانی مشکل نداشتن پس مستقیم هم میشد حواله از ایران زد که این امکان نیست بهرت خودمون
    شما تا به حال ازشون پرسیدید و گفتن که امکان نداره از ایران حواله ارسال کنید؟ متاسفانه خصلت اکثر ما ایرانی ها میباشد کاری را انجام نداده یا سوالی رو نپرسیده خود را جواب سوال را هرجور که مایل باشیم میدیم! سوال کنید سپس اظهار نظر...

گول نزیم که بگم بحث پیمنت و هویت جدا هست
    شما فکر میکنیم دارید خودتون رو گول میزنید! تمام دنیا با هویت اکانت کار دارند نه Payment آن چون اگر به نام صاحب اکانت نباشد مدارک میخوان و پرداخت را Verify میکنند. پس دوست عزیز هویت اکانت مهم میباشد نه Payment آن!

انشاالله که شما هم رفتار در شان یک مدیر بیطرف توی همه پستها داشته باشید صحبتم کلی بود منظورم توی این پست نیست!
    هرگونه مشکلی دارید با هرکدام از پستهای بنده یا فکر میکنید که از بیطرفی خارج شده است لطفا از طریق
    تماس با ما - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
    پیغام به آقای ارسال کنید!
    یک دفعه نارحت نشید عزیز
    حرفهای شما بیشتر به آدم انرژی میده تا ناراحتی ...
    این تاپیک هم بیشتر از این ادامه ندید چون برخورد میشه و بعدا سو تعبیر. هرگونه سوالی هم دارید از طریق پیغام خصوصی درارتباط باشید.
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

10. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

الان هیچ کدوم دیتا سنترهابی معتبر به ایرانیها سرویس نمیده مستقیما
    با دروود
    با احترام به اندیشه و تجربه های شما،اما Redstation با ایران مشکلی ندارد تا آنجا که من یاد دارم پیش از خرید که می خواستم از کیفیت و بهای سرویس ها همچنین پیشنهاد های آنها آگاه شوم،بخش فروش با بنده تماس گرفتند (چون در آن زمان بخش فروش نبودند)و ...!و چندین بار هم با آنها تماس گرفتم که ببینم به ایران سرویس می دهند یا خیر که هر چند بار تأیید کردند که با شناسه ایرانی مشکلی ندارند
    Abancloud.ir|Colocation | IaaS |Cloud | provider in Shiraz | Mashhad | Tabriz | Qom | Hamedan
    since 2009

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

@100TB

کیفیت سرویس که در uk2 میدند! بسیار عالی هست چه از نظر پورت چه از نظر سخت افزار مورد ارائه
    ولی برای حل ابیوز فقط و فقط 24 ساعت زمان دارید! از این مدت بگذره سرویستون ساسپند میشه
    در مورد ساپورت هم با توجه به اینکه سری جدید سرورهاشون رو با KVM/IPMI میدند عموما نیاز ندارید ولی.... ساپورت رو کلا یه خط قرمز دورش بکشید! هر چند ساعت یکبار پاسخ میگیرید! گاها اگر سابجکت از کلماتی مانند Just See this یا HELP HELP HELP بنویسید کلا بدلیل عدم انتخاب موضوع مناسب جوابتون رو دیرتر میگیرید :دی
    مشکل دیگری که هست اگر به هر دلیلی بفهمند ایرانی هستید کلا سرویس هاتون قطع میشه! سایه ایرانی ها رو با تیر میزنه :دی

@رداستیشن

کیفیت پورتش به uk2 نمیرسه به نظر من! سخت افزار مورد ارائه نیز دل هست که به نسبت سوپرمیکرو که 100TB ارائه میده زیاد نمیتونه حرفی واسه گفتن داشته باشه!
    در مورد ابیوز بیشتر مواقع دیدم تا 48 ساعت زمان پاسخ میدن بهتون!البته ابیوز دریافتی از این دیتاسنتر زیاد ابیوز مهمی نبوده
    ساپورتشون از 100ترابایت خیلی سریعتر هست.
    عدم مشکل با ایرانی ها ، در صورتی که عکس از پاسپورتتون و ویزاکارتتون ارسال نمایید وریفای بشید مشکلی ندارند
    همینطور افرادی که دبیت یا کردیت کارت فیزیکی ندارند میتونند توسط ویزاکارت های مجازی پرداخت هاشون رو انجام بدند.

13. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    552
    تشکر تشکر شده 
    423
    تشکر شده در
    286 پست

دوست عزيز اگر
    از 100 ترابايت خريد كنيد در صورتي كه پرداخت هايتون كسي انجام بدهد كه داخل ايران نباشه و آدرسش آدرس ايران نباشه شما ايراني باشي . داخل ايران باشي هيچ فرقي براش نداره .
    من خودم سرور داشتم و حتي براي پشتيباني با تلفن ايران ما تماس گرفتن و مشكلي هم نداشتيم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    1,037
    تشکر شده در
    686 پست

من با 100 ترابایت کار کردم خوبه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)