صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: خرید لایسنس کاسپر اینترنت سکوریتی

عضو انجمن AriyaDownload آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,385
    تشکر تشکر شده 
    1,059
    تشکر شده در
    667 پست

پیش فرض پاسخ : خرید لایسنس کاسپر اینترنت سکوریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط disna نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید اشتباه نکنید . من چیزی رو زیر سوال نبردم . خودش خودش را زیر سوال برده . من فقط چراغ رو روشن کردم که شما در و برت رو بتونی ببینی - بهش میگن روشنگری .
    ببخشید قدرت نیست - چیزیه که وجود داره . نه دست من بوده و نه شما - خودش خودش رو بی اعتبار کرد .
    درباره منبع هم اگه لینکی از اون وبلاگ زده شده 2 دلیل داشته : اولا منبع اصلی خبر یا پرینت اسکرین اونجا زده شده و دومآ به فارسی نوشته شده . بهر شکل پیگیری صحت موضوع به سادگی امکان پذیر هستش .
    شما دوست عزیز لازم نبود بشنوید .
    هفته پیش ی روبات رفت مریخ ، شما اگه نشنیده باشید ، یعنی اتفاق نیفتاده ؟؟
    در بحث تاریخ هم دوست عزیز 2010-2011-212 نداره - کمپانی کلا نشون داده اعبتار نداره -- حالا 100 سال هم بگذره چیزی عوض نمیشه - مخصوصآ که هنوز همون مدیرت و همون محصولات رو داره .
    فکرش رو بکن مکآفی همین کاری کنه . یعنی لایسنسهاش رو بسوزونه و عوض نکنه ، پول هم پس نده ، خبر هم نزنه . فکر میکنی باز مشتریش میره باهاش تمدید میکنه ؟ یا مشتری جدید میره ازش خرید میکنه ؟
    نه دیگه - نمیگیره - مگه اون مصرف کننده خیلی خیلی بی اطلاع باشه .

نیما
    اینو قبول دارم که کسپرسکی لایسنس ها رو باطل می کنه ولی از قدیم می گن تا مشکلی نباشه مرض که نداره باطل کنه اگر هم فرض شما رو درست بگریم شرکت نورتون خدای تمام کلاهبردارها هست
    بعدش هم شرکتی به اون وسعت حالا سه چهارتا لایسنس اینور اونور استباهی باطل شد، مشکلی پیش نمی یاد ایمیل می زنی بهت یکی جدید می دن با اعتبار جدید.
    در ضمن شرکت کسپرسکی فکر کنم جزء پولدارترین شرکت های امنیتی هست

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AriyaDownload نمایش پست ها
    آقا بیخیال، همه کلاهبردارن جز شرکت شما که نماینده کسپرسکی در ایران هست!!!
    در مورد ثبت شرکت اگه خودت پیگیری کنی 70-80 هزینه داره اگه بدی به یک وکیلی یا اینایی که شرکت ثبت می کنن اونقدر هزینه داره (خودتم دست به سیاه و سفید نزنی )
    اگه اینطور که شما می گید کسپرسکی اینقدر بی درو پی*** بود که این همه طرفدار نداشت!! و شما هم نمی رفتی نمایندگیش رو در ایران بگیری
    مگه تازگی ها گرون شده - ولی ثبت خیای هزینه نداره - ی 10 تومن میگرن برای ثبت اسم و 4 تا کپی شناسنامه و کارت ملی میخواد با ی اساس نامه که ساده .

بهر شکل از ثبت شرکت که بگذریم بنده نماینده نیستم اون هم کسپرسکی .
    بعدش آدم تو زندگیش اشتباه میکنه .
    مثل این آقایون و شرکتها :

دفتر آموزش کسپرسکی در آفریقا تعطیل شد .

مرکز آموزش کسپرسکی تعطیل شد .

دفتر کسپرسکی در ترکیه بسته شد .

شرکت General Atlantic از خرید سهام کسپرسکی منصرف شد .

Ovex Technology قرارداد با کسپرسکی را فسخ کرد .

کسپرسکی یکی دیگر از مدیران خود را از دست داد .

بعدش شما از یکی مثل من تو کشوری که اطلاع رسانی صحیح و درست نداره میخوایی تصمیمهای درستی بگیره ؟

خوب اشتباهه برادر من .
    بعدش چه ربطی به طرفدار داره ؟

طرفدار میدونی چیه ؟ چیزیه که با تبلیغات جمع میکنی ولی اینها اینطوری نیستن که آدمهای مطلعی باشن .

الان 70-80% مردم ایران پراید سوار میشن ؟ کلی هم نماینده فروش و پس از فروش داره تو ایران ، خوب این یعنی پراید از مرسدس بنز یا پورشه یا بی ام وی کیفیتش بهتره ؟؟؟

طرف پراید سوار میشه میگه مجبورم و فقط به خاطر قیمت خریدم یا میگه پراید ماشین خوبی نیست و بی خوده و ... راست هم میگه بنده خدا .

شما بنز رو 10-15 میلیون بده - از همین امشب شروع کنی بفروشی - صبح نشده ایران خودرو و سایپا ورشکست شدن .

ولی با اخذ عوارض گمرگی بالا و فعالیت خبری ویژه روی مشکلات این شرکتها سعی میکنن به این اونها حمله کنن .

درسته عزیزم ؟

قربانت
    نیما
    ویرایش توسط disna : August 25th, 2012 در ساعت 01:12

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    15 پست

با چه گارانتی ؟

بعدش الان کسپرسکی طوری هست که اولا اگه کسی بخواد کسپرسکی بخره ( یعنی پی همه مشکلات این شرکت و محصولاتش رو به تنش بماله ) از اون شرکتهایی که اسمشون تو سایت کسپر بخره بهتره .
    خود کسپرسکی هم نظرش همین بوده و الان اسم 2 جین نماینده تو سایتش زده .

نمیگم اعتبار میشه - ولی خوب اینطوری بهتره . سایت آنلاین هم که داره دیگه 3 سوته خرید میکنی .

متفرقه خریدن خیلی خطرنکه - لایسنسه دیگه حتمآ باید از جای معتبر خرید کنی چون دوره زمونه بد شوده ، حتی 1 ریال هم برای جنسی پول بدی و تقلبی در بیاد پولت بر باد رفته .

موفق باشی
    نیما
    - با چه گارانتی؟
    با این گارانتی که اول خودم تست می کنم اگر اوکی بود میدم دست مشتری، نمیام خودم رو واسه 30-40 تومن ببرم زیر سوال

- با چه اعتباری؟
    با اعتباری که توی این 10-12 سال توی نت جمع کردم و دارم

اینم واسه اینکه نگید نمیشه

k1.pngk2.png

و ده ها لایسنس دیگه که مشتری هام توی پنل های خودشون ثبت کردن و من از پنل خودم برداشتم ...
    ویرایش توسط sIiiS : August 25th, 2012 در ساعت 01:14

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sIiiS نمایش پست ها
    - با چه گارانتی؟
    با این گارانتی که اول خودم تست می کنم اگر اوکی بود میدم دست مشتری، نمیام خودم رو واسه 30-40 تومن ببرم زیر سوال

- با چه اعتباری؟
    با اعتباری که توی این 10-12 سال توی نت جمع کردم و دارم

اینم واسه اینکه نگید نمیشه

و ده ها لایسنس دیگه که مشتری هام توی پنل های خودشون ثبت کردن و من از پنل خودم برداشتم ...
    ----------------------------------------
    دوست عزیز اشتباه نشه .
    بحث معتبر بودن کسپرسکی ی طرف قضیه هست و بحث خرید محصول با گارانتی معتبر ی بحث دیگه .

من هم قصد جسارت نداشتم . شما بگو کجای حرفهای من درست نیست .

ی مسال میزنم - الان نزدیک 10-15 سالیه 2 تا شرکت محصول ضد ویروس سایمنتک رو می فروشن و مثلا هم خیلی اعتبار دارن . ولی جالب نیست براتون که این 2 تا شرکت که یکیشون از کارمندای سابق اون یکی هست ، تو این سالها فقط نسخه های جعلی تحویل کاربرها میدادن ؟

می بینید فقط چون شرکت هستن یا 10-15 ساله کارشون سایمنتک هست ، دلیل نمیشه معتبر باشن .

الانم 2 تاشون آویزن 2 تا شرکت دیگه شدن - چون اتفاقاتی افتاد که مشخص شد این 2 تا شرکت نسخه جعلی می فروشن و تازه مشتری هاشون فهمیده بودن که پس بگو چرا سایمنتک ها خوب ویروس نمیگیره . خوب جعلی بوده .

ما در بحث فروش آنتی ویروس و سرویسهای ابری و کلآ لایسنینگ بحث قوانین نگهداری لایسنس و محرمانگی و بازفروش هم داریم .

باز فروش یعنی لایسنس رو به 1 نفر بیشتر میفروشه .

خود دیگه میدونی - یکم پیچیده هست و باید طرف تجربه داشته باشه و مطلع باشه به قولی تا منظور حرفهای من رو متوجه بشه .

برای همین هم هست که امثال سازمان تجارت که لوگوی نماد میده و دیگران خودشون رو قاطی این ماجرا نمی کنن - چون خودش به اندازه کافی پیچیده هست و نظر دادن روش خیلی سخته .

موفق باشی
    نیما

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AriyaDownload نمایش پست ها
    اینو قبول دارم که کسپرسکی لایسنس ها رو باطل می کنه ولی از قدیم می گن تا مشکلی نباشه مرض که نداره باطل کنه اگر هم فرض شما رو درست بگریم شرکت نورتون خدای تمام کلاهبردارها هست
    بعدش هم شرکتی به اون وسعت حالا سه چهارتا لایسنس اینور اونور استباهی باطل شد، مشکلی پیش نمی یاد ایمیل می زنی بهت یکی جدید می دن با اعتبار جدید.
    در ضمن شرکت کسپرسکی فکر کنم جزء پولدارترین شرکت های امنیتی هست
    ببخشید حرفتون بی نهایت ... هست .

1- همه میدونن و مدرک هست ( نتیجه مسدود شدن لایسنسها مثل قطع ارتباط نماینده ها و مدیران منطقه ای ) که به اشتباه مسدود و بلاک شده لایسنسهای کسپرسکی و اگه کسی بگه نشده 100% فروشنده کسپرسکی هست . و شکی توش نیست .

2- شما میگید نورتون کلاهبرداره ؟ درست ؟ مدارکتون ؟ آره مدارک مستند ارائه کن برادر من ؟!!! منتظرم !

3- عزیزم شما خوابی یا خودت رو به مستی و خوابی زدی . 3-4 تا لایسنس خوشگلم کدوم نماینده یا مدیر منطقه ای به خاطر 4 تا لایسنس خودش رو از کار بیکار میکنه یا با تولیدکننده قطع ارتباط میکنه ؟؟ شما ؟؟؟

خیلی باحالی - ی چیزی بگو خنده دار نباشه دوست کسپرسکی فروش من . 100% مشخصه اون 4 تا محصول دیگه ( بجزء کسپرسک ) هم همینطوری گذاشتی تو سایتت و کلا براساس سیاست کسپرسکی کار میکنی !

4- بعدش کسپرسکی جزء بزرگترین شرکتهاست که از دولت روسیه کمک میگیره نه اینکه جزء پولدار ترینها باشه . کسپرسکی ی شرکت بی در و پیکره که تو اداره خودش هم مونده و پولش کجا بود .

همش فقط تبلیغات و دروغگویی و کلاهبرداری میکنه . هیچ کار دیگه بلد نیست .
    این هم شواهد و مدارک ( بجزء قطع ارتباط نماینده ها و مدیراش که فکر کنم کافی باشه :

دفتر آموزش کسپرسکی در آفریقا تعطیل شد .

خداحافظ کسپرسکی

اعتراف کسپرسکی به وجود مشکلات جدی در آنتی ویروسهایش

دفتر کسپرسکی در ترکیه بسته شد .

کسپرسکی مجبور به حذف کامگارد شد .

شناسایی از وب روت ، آنالیز از ماهر ، خبر از کسپرسکی !

تکذیب خبر درخواست اپل از کسپرسکی

یوجین کسپرسکی : شرکتهای ارائه دهنده آنتی ویروس رایگان فریبکارند .

کسپرسکی 50 هزار دلار به شرکای جدید نقدی پرداخت می کند .

کسپرسکی خالی بند استخدام می کند .

آیا کسپرسکی ورشکسته می شود ؟

شرکتهای بیشتری روابط با کسپرسکی را کاهش دادند .

کسپرسکی اشتباه خود را به طرز بدی اصلاح کرد .

آیا کسپرسکی واقعآ 300 میلیون کاربر دارد ؟

مدیر منطقه انگلستان کسپرسکی Kaspersky UK Office هم این شرکت را ترک کرد .

کسپرسکی سیاستهای محرمانگی اطلاعات را نقض می کند .

Mobile Armor قرارداد با کسپرسکی را لغو نمود .

بیش از 1 ماه از درج و حذف ناگهانی نسخه های خانگی کسپرسکی می گذرد .

حذف برخی از لینکهای دانلود و ارائه مدارک جدید از مشکلات کسپرسکی

موفق باشی دوست من .
    هرچند میدونم اطلاعات تو از من هم بیشتره و خوب بلدی اینها رو میگم تا کاربرهای این فروم هم روشن باشن .

هم پرینت اسکرین هست و هم لینک منبع اخبار تو سایت هست .

شبت بخیر
    نیما

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    15 پست

----------------------------------------
    دوست عزیز اشتباه نشه .
    بحث معتبر بودن کسپرسکی ی طرف قضیه هست و بحث خرید محصول با گارانتی معتبر ی بحث دیگه .

من هم قصد جسارت نداشتم . شما بگو کجای حرفهای من درست نیست .

ی مسال میزنم - الان نزدیک 10-15 سالیه 2 تا شرکت محصول ضد ویروس سایمنتک رو می فروشن و مثلا هم خیلی اعتبار دارن . ولی جالب نیست براتون که این 2 تا شرکت که یکیشون از کارمندای سابق اون یکی هست ، تو این سالها فقط نسخه های جعلی تحویل کاربرها میدادن ؟

می بینید فقط چون شرکت هستن یا 10-15 ساله کارشون سایمنتک هست ، دلیل نمیشه معتبر باشن .

الانم 2 تاشون آویزن 2 تا شرکت دیگه شدن - چون اتفاقاتی افتاد که مشخص شد این 2 تا شرکت نسخه جعلی می فروشن و تازه مشتری هاشون فهمیده بودن که پس بگو چرا سایمنتک ها خوب ویروس نمیگیره . خوب جعلی بوده .

ما در بحث فروش آنتی ویروس و سرویسهای ابری و کلآ لایسنینگ بحث قوانین نگهداری لایسنس و محرمانگی و بازفروش هم داریم .

باز فروش یعنی لایسنس رو به 1 نفر بیشتر میفروشه .

خود دیگه میدونی - یکم پیچیده هست و باید طرف تجربه داشته باشه و مطلع باشه به قولی تا منظور حرفهای من رو متوجه بشه .

برای همین هم هست که امثال سازمان تجارت که لوگوی نماد میده و دیگران خودشون رو قاطی این ماجرا نمی کنن - چون خودش به اندازه کافی پیچیده هست و نظر دادن روش خیلی سخته .

موفق باشی
    نیما
    خوب این مباحث دیگه برمیگرده به وجدان و شرف انسان ها ... پس داشتن شرکت و نماینده رسمی بودن هم دلیل بر این مسائل نیست (حرف خودتون رو خودتون نقض کردید - جمله پر رنگ شده)

راستی شما این همه لینک میدی چه فایده داره ؟
    یه جای معتبر واسه صحبت هاتون معرفی کنید ، این که یک وبلاگ هست و دست نوشته های خود شما
    ویرایش توسط sIiiS : August 25th, 2012 در ساعت 02:03

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

خوب این مباحث دیگه برمیگرده به وجدان و شرف انسان ها ... پس داشتن شرکت و نماینده رسمی بودن هم دلیل بر این مسائل نیست (حرف خودتون رو خودتون نقض کردید - جمله پر رنگ شده)
    کجا نقض کردم ؟؟؟ من خودم بر این مسئله تاکید دارم که اسم تو سایت یا شرکت داشتن خودش دلیلی بر معتبر بودن نمیشه . ولی برای کسپرسکی فرق داره .
    شرکتش خیلی به داشتن اسم تو سایتش مینازه و همینطور نماینده هاش - پس کاربرها حتمآ فقط باید از اونها خرید کنن . که تازه 50% مطمئن باشن - 50% هم باید دعا کنن کسپرسکی اشتباهی نسوزونه لایسنس رو .

نیما

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    15 پست

کجا نقض کردم ؟؟؟ من خودم بر این مسئله تاکید دارم که اسم تو سایت یا شرکت داشتن خودش دلیلی بر معتبر بودن نمیشه . ولی برای کسپرسکی فرق داره .
    شرکتش خیلی به داشتن اسم تو سایتش مینازه و همینطور نماینده هاش - پس کاربرها حتمآ فقط باید از اونها خرید کنن . که تازه 50% مطمئن باشن - 50% هم باید دعا کنن کسپرسکی اشتباهی نسوزونه لایسنس رو .

نیما
    شاید چون شما خودتون نماینده کسپر هستید این ادعا رو دارید که "پس کاربرها حتمآ فقط باید از اونها خرید کنن" ؟!
    من نظرم برعکس شما هست، چون کاربر بدبخت باید 2 تا 3 برابر پول بده برای همون چیزی که میتونه خیلی ارزون تر بخره فقط چون شما خوشت بیاد

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

شاید چون شما خودتون نماینده کسپر هستید این ادعا رو دارید که "پس کاربرها حتمآ فقط باید از اونها خرید کنن" ؟!
    من نظرم برعکس شما هست، چون کاربر بدبخت باید 2 تا 3 برابر پول بده برای همون چیزی که میتونه خیلی ارزون تر بخره فقط چون شما خوشت بیاد
    جسارت نباشه - ولی خیلی باید احمق و دیوانه باشم که نماینده ی شرکتی بشم که 1 ریال اعتبار نداره و فردا دوباره ممکنه لایسنسهاش رو بسوزونه و ایمیل بزنه تهدیدم کنه و اعتبار خودم رو زیر سوال ببرم .

یا آپدیت اشتباه بده و تو سایتش خبر نزنه و 2-3 روزی طول بده تا مشکل رو برطرف کنه و ...

بعدش ربطی به پول نداره - وقتی ی شرکت اسم داره تو سایتش و منطقه بندی داره و فلان داره بیسار داره خوب باید مراقب باشی .

و اینکه لایسنس آنتی ویروس 1000 تومنی هم هست ! پس نمیشه گفت یکی چرا ارزونه و یکی گرونه . گرون نیست . قیمت اونه .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)