صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: میخوایم کلو کنیم Redstation یا Leaseweb

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

پیش فرض پاسخ : میخوایم کلو کنیم Redstation یا Leaseweb

نقل قول نوشته اصلی توسط alfavps نمایش پست ها
    جناب رضا

1 : والا من یک کانفیگ سخت افزاری پیشفرضی در نظر گرفتم که با مادربورد سوپرمایکرو شروع میشه و تکنولوژی زئون رم 48 به بالا هارد sas البته کامل نیست باید بیشتر روش کار بشه خواستین میتونم جزییات رو ارائه بدم
    2 :خب با موارد پهنای و باند ایپی خوبه که ارائه میدن
    3 : مشکل انتقال ندارم اگر به صرفه باشه میشه اقدام کرد اما بحث کمتر از 50 دلار باشه ترجیح میدم خودم اسمبل کنم
    4 و 5 : کمی در مورد دیتاسنتر توضیح میدید؟
    و بقیه موارد که عالیه فقط سوالم اینه ایا سرور ما میره توی پنل شما ؟
    1- میتونید مشخصات رو بفرستید تا درصورت نیاز راهنماییتون کنم. (ما خودمون هم از برند SuperMicro استفاده میکنیم)
    2-
    3- شما در هرصورت باید 20% مالیات انگلیس رو پرداخت کنید
    چه سرور از خارج اروپا تهیه کنید و ارسال کنید (مالیات هنگام ترخیص دریافت میشه) و چه از خود انگلیس خریداری کنید.
    بنده راههای مختلف رو تست کردم و در نهایت بهترین روش همون خرید از خود انگلیس هست. (هزینه انتقال به دیتاسنتر هم بیشتر از 10-15 پوند نمیشه)
    4- ما در این دیتاسنتر رک اختصاصی داریم و سویچ/روتر، آی پی ها و در کل همه چیز در اختیار خودمان هست (و دیتاسنتر پهنای باند و برق و فضای مصرفی ما رو تامین میکنه)
    در مورد خود دیتاسنتر میتونید تحقیق کنید (در wht.com یا سایتهای مشابه) ولی میتونم بگم واقعا کیفیت بالایی داره و همچنین ساپورت حرفه ای و 24/7 واقعی (تمامی تیکت ها زیر 15 دقیقه پاسخ داده میشه)
    این هم شناسه شبکه این دیتاسنتر : AS9009 GBXS-AS M247 Ltd - robtex
    سرور هم درصورتی که از ما تهیه کنید، در رک ما قرار خواهد گرفت و پشتیبانی با ما خواهد بود
    البته برای مدیریت کامل، پنل روشن و خاموش کردن سرور و KVM کنسول (IPMI) قابل ارائه خواهد بود

باز اگر سوالی بود در خدمتیم

2. # ADS

عضو جدید alfavps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    147 پست

سلام جناب مسعودی
    عرضم به حضورتون الان هزینه سرورهای که گروه ما گرفته ماهیانه نزدیک یک میلیون خرج برمیداره در نظر داشته باشید که ما یکسال اگر اضافه هزینه ای نداشته باشه که اصلا اینجور نیست به خاطر نرخ ارز سالیانه حداقلش که امکانپذیر هم نیست 12 میلیون صرف میشه البته سال گذشته رقمش خیلی بیشتر از این شد به خاطر نرخ محترم ارز از اینرو وقتی همون سرور رو بشه کولو کرد خب هزینه ای کمتر از این میفته و مشخصا شما فقط هزینه ی نگهداری پهنای باند و ایپی رو میدی مضاف بر این درسته استهلاک هم جزیی از داستان محسوب میشه اما در قاعده جزو موارد لاینفک اقتصادی این موضوع هستش و خب چاره ای نیست اگر به این صورت باشه دیگه هیچکس نباید کلو کنه و خب هر کاری یه ایرادی داره و یه مشکل دیگه هم انتقال اطلاعات و خونه بدوشی هستش همین که 7تا سایت 4 روز به خاطر انتقال بخوابه کلی ضرر میده

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    147 پست

1 : مشخصات توی کامپیوتر دفتر کار برادرم هستش امروز عصر براتون پ.خ خواهم کرد.
    2 :
    3 : در اینمورد باید بیشتر مشورت کنیم مشکل اینجاست من خودم شخصا وقت و هزینش رو ندارم که وارد انگلستان بشم اما بازم میشه در اینمورد بیشتر بحث کرد.
    4 : امروز در مورد دیتاسنتر تحقیق بیشتری میکنم من پیشتر هم گفتم نیت ما انگلستان یا هلند بود با دلایلی که عرض کردم اگر خب مشکلات عمومی نباشه هر دیتاسنتری باشه با پشتیبانی عالی مشکلی نداره و در مورد پنل شما ، اگر ما نخواهیم بیاد توی پنل شما بازم کمکون نمیکنید البته هزینه ی مشاوره و پشتیبانی سوا خواهد بود اما ترجیح میدیم توی پنل خودمون باشه با دستورات خودمون و مستقیم با شخص دیتاسنتر گفتگو کنیم البته بازم در اینباره میشه بحث کرد اما اینجوری راحت تریم و راستش منظور بد برداشت نکیند خدایی نکرده اما مارگزیده هستیم.

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alfavps نمایش پست ها
    1 : مشخصات توی کامپیوتر دفتر کار برادرم هستش امروز عصر براتون پ.خ خواهم کرد.
    2 :
    3 : در اینمورد باید بیشتر مشورت کنیم مشکل اینجاست من خودم شخصا وقت و هزینش رو ندارم که وارد انگلستان بشم اما بازم میشه در اینمورد بیشتر بحث کرد.
    4 : امروز در مورد دیتاسنتر تحقیق بیشتری میکنم من پیشتر هم گفتم نیت ما انگلستان یا هلند بود با دلایلی که عرض کردم اگر خب مشکلات عمومی نباشه هر دیتاسنتری باشه با پشتیبانی عالی مشکلی نداره و در مورد پنل شما ، اگر ما نخواهیم بیاد توی پنل شما بازم کمکون نمیکنید البته هزینه ی مشاوره و پشتیبانی سوا خواهد بود اما ترجیح میدیم توی پنل خودمون باشه با دستورات خودمون و مستقیم با شخص دیتاسنتر گفتگو کنیم البته بازم در اینباره میشه بحث کرد اما اینجوری راحت تریم و راستش منظور بد برداشت نکیند خدایی نکرده اما مارگزیده هستیم.

3- به هیچ وجه نیاز به حضور شما در انگلیس نخواهد بود
    شما میتونید از طریق خود دیتاسنتر یا از طریق ارائه دهنده های سخت افزار در هر کشور اقدام به سفارش و ارسال سرور به دیتاسنتر کنید.

4- شما صاحب اختیارید در این مورد، اما مساله کپی رایت رو در این حالت نمیشه تضمین کرد
    (ممکنه خود دیتاسنتر در مورد آی پی هایی که به شما میده به این مساله گیر بده و براتون مشکل ساز بشه که میتونید قبل از خرید سوال کنید)

خارج از این بحث، در مورد انتخاب سخت افزار یا سفارش سرور از انگلیس اگر خواستید میتونم کمکتون کنم

موفق باشید

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

باسلام
    حرفی که جناب فدایی حسینی زدند درست میباشد. نیاز به حضور فیزیکی شما نمیباشد.
    در مورد تهیه سخت افزار هم میتوانیم سخت افزار های Dell را برای شما به صورت اجاره به شرط تملیک تهیه کنیم. یعنی شما ماهانه قسط سرور + همراه هزینه کولو 1یونیت را خواهید داد.
    در آفر همان شکلی که همکارم گفتند تماس بگیرید آفرهایی مناسبی داریم در این زمینه.
    موفق باشید
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    199
    تشکر شده در
    147 پست

درود جناب رضا

ممنون از کمکتون من تاپیک خودتون رو هم بررسی کردم جهت اطلاعات بیشتر و بیشتر روشن شدن موضوع اطلاعاتم رو براتون پ.خ میکنم در ضمن برادرم یادش رفته بود ریز کانفیگ سخت افزاری رو بیاره یا امشب یا فردا تا ظهر اون رو هم براتون پ.خ میکنم تا بیشتر با سخت افزارش اشنا بشید و راهنمایی های بیشتر جلوی پای ما بذارید امیدوارم همکاری خوبی داشته باشیم در مورد خرید از انگلستان نیز به کمک شما نیاز خواهیم داشت در هر رو سپاسگزارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)