صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36

موضوع: مشورت با دوستان حرفه ای انجمن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    26
    تشکر شده در
    23 پست

پیش فرض پاسخ : مشورت با دوستان حرفه ای انجمن

ممنون از همه دوستانی که جواب دادن
    درسته هیشکی نمیگه ماست من ترشه ولی اگه خود آقای همت یار بخوان منصفانه به این چند تا سایت رتبه بدن و اونا رو از نظر حرفه ای بودن مرتب کنند چه جوری مرتب می کنن ؟
    واقعا ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین .
    دوستان دیگه هم سایت مورد نظر خودشون رو به این لیست اضافه کنند و بعد به ترتیب حرفه ای بودن در کدنویسی نه گرافیک اونا رو لیست کنن .
    با تشکر

2. تعداد تشکر ها از kolak به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kolak نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستانی که جواب دادن
    درسته هیشکی نمیگه ماست من ترشه ولی اگه خود آقای همت یار بخوان منصفانه به این چند تا سایت رتبه بدن و اونا رو از نظر حرفه ای بودن مرتب کنند چه جوری مرتب می کنن ؟
    واقعا ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدین .
    با تشکر
    ممنون از شما ، ببینید حقیقتی که وجود داره اینه که سیبا وب 4 تا قالب زد ، مردم 40 تا قالب از توش در آوردند امثال : nicdesign.ir , diacoweb.ir

وب سایت هایی که این دوستمون فرمودند اکثرا کپی کار هستند ، حالا یا کپی کاری از ما ، یا کپی کاری از سایر همکاران

جناب mpourali.com هم عموما قالب ها رو فارسی می کنند نه طراحی از بیس و به گفته خودشون نهایت زمانی که روی هر قالب بگذارند 3 ساعت هست .

جنابان رحیمی ( محمد mytheme.ir و علی blogskin.ir ) از نظر طراحی گرافیک تایید میشند . در اخر هم اگر حمل بر خود ستایی نباشه سیبا وب .

اگر کمی نمونه پروژه های انجام شده و سوابق هر شخص یا شرکت رو مورد بررسی قرار بدید به نتایج مطلوبی پی خواهید برد .

روز خوش

5. تعداد تشکر ها ازHematYar به دلیل پست مفید

عضو انجمن payam_shzbax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    431
    تشکر شده در
    290 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HematYar نمایش پست ها
    هزینه مناسب نسبت به مقدرار پول تو جیب شما تعیین میشه
    می شد خیلی محترمانه تر صحبت کنید!
    من نگفتم که زیاد می گیرید . قیمت شما از سایر جاها بالاتر هستش و ارزشش رو داره منظور بنده این بود.

7. تعداد تشکر ها ازpayam_shzbax به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_shzbax نمایش پست ها
    می شد خیلی محترمانه تر صحبت کنید!
    من نگفتم که زیاد می گیرید . قیمت شما از سایر جاها بالاتر هستش و ارزشش رو داره منظور بنده این بود.
    ممنون . بهتر بود منظورتون رو دقیقتر و بدون شکلک های تمسخر آمیز ارسال میکرید که بنده هم دچار اشتباه نشم . سپاس

9. تعداد تشکر ها ازHematYar به دلیل پست مفید

عضو جدید PerDon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    549
    تشکر تشکر شده 
    140
    تشکر شده در
    102 پست

ممنون از شما ، ببینید حقیقتی که وجود داره اینه که سیبا وب 4 تا قالب زد ، مردم 40 تا قالب از توش در آوردند امثال : nicdesign.ir , diacoweb.ir

وب سایت هایی که این دوستمون فرمودند اکثرا کپی کار هستند ، حالا یا کپی کاری از ما ، یا کپی کاری از سایر همکاران

جناب mpourali.com هم عموما قالب ها رو فارسی می کنند نه طراحی از بیس و به گفته خودشون نهایت زمانی که روی هر قالب بگذارند 3 ساعت هست .

جنابان رحیمی ( محمد mytheme.ir و علی blogskin.ir ) از نظر طراحی گرافیک تایید میشند . در اخر هم اگر حمل بر خود ستایی نباشه سیبا وب .

اگر کمی نمونه پروژه های انجام شده و سوابق هر شخص یا شرکت رو مورد بررسی قرار بدید به نتایج مطلوبی پی خواهید برد .

روز خوش

mpourali کجای طرح هاش فارسی سازی هست ؟

من بیش 20 پروژه با ایشون انجام دادم و حدوداً بیش از 110 تا نمونه کار از ایشون دیدم ، یک کدومش نه از جایی الگو برداری شده نه فارسی سازی شده !

میشه دقیقاً بفرماید کدوم طرح از ایشون فارسی سازی بوده ؟

نمونه کار های ایشون در سایت آرنیکاوب هست ، میشه بگین کدوم فارسی سازی هست؟ کدوم از جایی الگو برداری شده ؟

و بیشترین نمونه کار در سطح وب رو فکر میکنم جناب پورعلی دارن

نمونه کار هاشون اینجا هست نمونه کارهای طراحی سایت | آرنیکا وب؛ طراحی سایت، طراحی قالب وردپرس، طراحی پوسته وردپرس, طراحی وردپرس اگر بگید کدوم فارسی سازیه ممنون میشم

11. تعداد تشکر ها ازPerDon به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

روز خوش
    درود
    خوشحال میشم بدونم کدوم یکی از کار های ما کپی از طراحی های شما بوده؟
    آیا واقعا فکر میکنید گذاشتن چند تا - - - - در طراحی ها کپی از کار های شماست؟
    کارتون خوبه و در این مورد شکی نیست
    بار ها هم با دیدن کارتون لذت بردم
    اما متاسفانه همین تعریف هایی که ازتون کردند باعث جبهه گرفتن شما شده و فکر میکنید آسمون شکافته و شما نازل شدید!
    در مورد جناب پورعلی ، تا کنون هیچ طرحی ندیدم که ایشون فارسی بکنند و به مشتری ارائه دهند
    در مورد کیفیت کارشون در حدی نیستم که بخوام نظر بدم و قضاوت کنم اما طرحی که کپی برداری یا فارسی سازی کرده باشند ندیدم ازشون
    اگر هم فارسی سازی انجام شده ، مربوط به پروژه های farsisazi.com هست احتمالا که ربطی به آرنیکا وب نداره و البته هزینه ی طراحی وب رو هم نمیگرند بابت فارسی سازی
    فکر نمیکردم اعضا و مدیران سیباوب اینقدر غیر حرفه ای برخورد کنن

در هر حال سلامت و پیروز باشید

13. تعداد تشکر ها ازDiacoWeb به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PerDon نمایش پست ها
    mpourali کجای طرح هاش فارسی سازی هست ؟

من بیش 20 پروژه با ایشون انجام دادم و حدوداً بیش از 110 تا نمونه کار از ایشون دیدم ، یک کدومش نه از جایی الگو برداری شده نه فارسی سازی شده !

میشه دقیقاً بفرماید کدوم طرح از ایشون فارسی سازی بوده ؟

نمونه کار های ایشون در سایت آرنیکاوب هست ، میشه بگین کدوم فارسی سازی هست؟ کدوم از جایی الگو برداری شده ؟

و بیشترین نمونه کار در سطح وب رو فکر میکنم جناب پورعلی دارن

نمونه کار هاشون اینجا هست نمونه کارهای طراحی سایت | آرنیکا وب؛ طراحی سایت، طراحی قالب وردپرس، طراحی پوسته وردپرس, طراحی وردپرس اگر بگید کدوم فارسی سازیه ممنون میشم

از خودشون سوال بفرمایید بهتر در جریان هستند

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DiacoWeb نمایش پست ها
    درود
    خوشحال میشم بدونم کدوم یکی از کار های ما کپی از طراحی های شما بوده؟
    آیا واقعا فکر میکنید گذاشتن چند تا - - - - در طراحی ها کپی از کار های شماست؟
    کارتون خوبه و در این مورد شکی نیست
    بار ها هم با دیدن کارتون لذت بردم
    اما متاسفانه همین تعریف هایی که ازتون کردند باعث جبهه گرفتن شما شده و فکر میکنید آسمون شکافته و شما نازل شدید!
    در مورد جناب پورعلی ، تا کنون هیچ طرحی ندیدم که ایشون فارسی بکنند و به مشتری ارائه دهند
    در مورد کیفیت کارشون در حدی نیستم که بخوام نظر بدم و قضاوت کنم اما طرحی که کپی برداری یا فارسی سازی کرده باشند ندیدم ازشون
    اگر هم فارسی سازی انجام شده ، مربوط به پروژه های farsisazi.com هست احتمالا که ربطی به آرنیکا وب نداره و البته هزینه ی طراحی وب رو هم نمیگرند بابت فارسی سازی
    فکر نمیکردم اعضا و مدیران سیباوب اینقدر غیر حرفه ای برخورد کنن

در هر حال سلامت و پیروز باشید
    خیر دوست گرامی . آسمون شکافته نشده برای نزول ما ایشون دیدگاه بنده رو خواستن بنده هم نظرمو خودمو عرض کردم و چیزی بوده که از کارهای شما دستگیرم شده . در هر صورت موفق باشید

عضو انجمن akbari آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    864
    تشکر شده در
    602 پست

http://www.sibaweb.ir نمونه کار های خوبی داره

البته بهتره اینجا دعوا نکنید یک تاپیک جدید باز کنید و مشکلاتتون را مطرح کنید
    شرکت شبکه گستر ساینا تلفن :‌ 02154029000 وب سایت : https://sainasoft.com

عضو جدید PerDon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    549
    تشکر تشکر شده 
    140
    تشکر شده در
    102 پست

از خودشون سوال بفرمایید بهتر در جریان هستند
    بنده با توجه از اینکه همشهری ایشون هستم ، چندین بار به شرکت ایشون مراجعه کردم و تمامی طرح هایش ایشون در شرکتشون برای دیدن هست !

طراحی های ایشون همه از صفر هست !

هیچ کدوم فارسی سازی نیست و اتفاقاً باهشون صحبت داشتم همه کار های طراحیشون از صفر شروع میشه و هیچ کدوم از جایی برداشته نشده !

و از صفر با مشتری هماهنگ میشه که مشتری کاملاً رضایت داشته باشه از همه چیز قالب !

از اسکچ گرفته تا آخرین مرحله ی کد نویسی و یا تبدیل به cms که مشتری از کار کاملاً راضی باشه ، اگر همه راضی نبود وجه شون عودت میشه قالب

هم هدیه به مشتری

شما از نمونه کار هاشون در آرنیکا وب یک طرح به بنده بدید که فارسی سازی باشه اگر فارسی سازی بود شما بهترین طراح جهان

110 تا طرح هست تو نمونه کار ها شما یک دونه بدید که فارسی سازی باشه یا الگو برداری از جایی باشه !

منتظریم

http://arnikaweb.com/archive/portfolio
    ویرایش توسط PerDon : July 25th, 2012 در ساعت 18:36

18. تعداد تشکر ها از PerDon به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)