صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 65

موضوع: اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ ، نسخه 2

عضو انجمن usefee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

پیش فرض پاسخ : اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ ، نسخه 2

نقل قول نوشته اصلی توسط webrang نمایش پست ها
    سوال بعدی من هم : امنیت بررنامه هست، که وضعیتش چی هست؟!
    اطلاعات آیا شخصی باقی میمونه؟!
    به دست نویسنده برنامه یا .. نمیره!؟
    اگه در حد یه سوال بود باید بگم خیالت راحت چنین مسائلی وجود نداره ولی در غیر اینصورت این حرف رو نادیده میگیرم

2. تعداد تشکر ها از usefee به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط roka نمایش پست ها
    دو کار میشه انجام داد
    1 : مشکل فارسی رو رفع کنید
    2 : دو نسخه بسازید ، یکی منو های فارسی ، یکی منو های انگلیسی ( یا موقع نصب بشه انتخاب کرد یا .... ) ( فکر کنم زحمت کار کمتر میشه و همچنین ارور های مختلف و عجیب هم کمتر بشه ) چون تو حالت 1 احتمال ارور های مختلف زیاد میشه

بقیه قسمت های نرم افزار مشکلی نداره و فقط منو ها هست که مورد داره ! ( اونم برای بعضی کاربر ها ( کسایی مثل من که نمیتونند از ویندوز فارسی استفاده کنند ) )
    البته برای نسخه دوم سعی میکنم از ابزارهایی استفاده کنم که دیگه به این مشکل برنخوریم اما این هم فکر خوبیه که هم یک نسخه فارسی ارائه بشه و هم یک نسخه انگلیسی . مرسی

عضو انجمن h_zaman06 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    45 پست

پرینت هم بگیره خوب میشه ها !!! قابلیت اینم داشته باشه که یک لوگو بگیره و خودش بالای برنامه و همچنین پرینتی که میگیره اضافه بکنه
    همه کس و همه چیز را دوست داشته باش ... اما به هیچ کس و هیچ چیز دل مبند !
    -------------------------------------------
    برای خود ، و وقت خود ارزش قائل شوید ... بزرگترین اشتباه بی ارزش کردن کار خود برای بدست آوردن مشتری است .

عضو دائم Arashdn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    8,046
    تشکر شده در
    1,382 پست

من یه زمانی میخواستم همچین برنامه ای برام بنویسن ولی بعدش بی خیال شدم
    حالا خط به خطش رو به عنوان پیشنهاد اینجا میزارم
    مشخصات برنامه:
    در سیستم ابتدا ما یم مشتری را ادد میکنیم (در پنل مشتری موارد زیر دریافت شه و در صورت امکان بشه هر کدوم رو خالی گذاشت و امکان ویرایش مشخصات بعد از ثبت مشتری هم موجود باشه اینم مواردی که باید در پنل مشتری باشه - نام - نام خانوادگی - موبایل - تلفن - ایمیل - آدرس - توضیحات)
    بعد واسه هر مشتری یک یا چند سفارش ادد میکنیم که میتونه - هاست - نمایندگی - دامنه - VPS- server- باشه
    در هر سفارش ما خودمون زمان تمدید رو مشخص میکنم ::: البته زمان تمدید بصورت تاریخ یا روز دریافت بشه (مثلا من بزنم در تاریخ 1387/5/8 این سفارش باید تمدید بشه یا بزنم بعد از 50 روز این سفارش باید تمدید بشه
    تمام تاریخ ها بصورت شمسی باشه (سال های کبیسه رو فراموش نکنید)
    در صفحه اصلی نرم افزار لیست سفارش ها به ترتیب روز های مونده شون مرتب بشه و جلوی همه سفارش ها در صحه اصلی تاریخ تمدیدشون باشه (سفارش ها شامل هاست - دامین - وی پی اس و سرور و نمایندگی هست) و کاربرانی که کمتر از 2 روز به زمان تمدیدشون مونده قرمز رنگ نشون داده بشن --- در این صفحه 30 سفارشی که کمترین روز به زمان تمدیدشون مونده رو بزنید و روی هر سفارش که کلیک کردیم به پنل مشتری ای بره که سفارش مال اونه (تمامی سفارش های مشتری با تاریخ تمدیدشون در پنل مشتری باشن)
    در نرم افزار سیستم سرچ باشه که هم مشتریان رو بر اساس نام و نام خانوادگی و هم بر اساس یک یا چند دامینی که در لیست سفارش هاشون هست مشتریان رو جستجو بکنه
    با سپاس

7. تعداد تشکر ها ازArashdn به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

خیلی کامل و جامع توضیح داده بودی
    امیدوارم باقی دوستان هم شرکت کنن
    ممنون

9. تعداد تشکر ها از usefee به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    281
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    324 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط usefee نمایش پست ها
    خیلی کامل و جامع توضیح داده بودی
    امیدوارم باقی دوستان هم شرکت کنن
    ممنون
    من الان میخواستم با توضیحاتی که خودتون دادین و بچه ها اضافه کردن یه دیتابیس نمونه بسازم و با توضیحش براتون بزارم، اما یه چیزایی هنوز گنگ هست!

1- چه چیزهایی رو قرار هست بتونند تو سیستم فروش رو وارد کنند؟ فقط هاست؟ سرور مجازی و اختصاصی هم هست؟ وی پی ان؟ آی پی، لیسانس سی پنل و دایرکت ادمین و ... ؟ و ... ! دقیقا باید مشخص بشه چه چیزهایی و اینکه هر کدوم اینا موقع تعریف کردن پکیج چه مشخصاتی باید براشون وارد بشه! مثلا برای هاست باید فضا و پهنای باند و ... وارد بشه و ...!
    البته راه های دیگه ای هم هست مثل اینکه یه سایر موارد باشه و ...!
    در هر صورت نظر دوستان و نهایتا نظر خود شما ملاک هست!
    2- گروه و معرف و کد تخفیف هم میخواید در نظر بگیرید یا نه؟
    گروه (برای اینکه برای هر گروه تعرفه مشخصی باشه، مثلا به مدارس یه قیمت متفاوت به ادارت دولتی یه قیمت متفاوت و ...)
    معرف(برای اینکه درصدی از مبلغ فروش به معرف اختصاص پیدا کنه)
    کد تخفیف (برای مناسبت ها که قیمت ها رو ممکنه کم و زیاد کنیم، لازم نباشه قیمت ها دستکاری بشه!)
    و سایر مواردی که ممکنه دوستان الان دارن لحاظ میکنند و به ذهن من نرسیده!
    این دو مورد رو مشخص کنید تا من بشینم یه نمونه دیتابیس بسازم و اگه دوباره جایی به ابهام خوردم بگم!

ضمنا فکر میکنم باید تاریخچه قیمت ها هم نگه داری بشه ، چون هر سال ممکنه قیمت ها بالا بره و بعد اگه ابهامی تو حساب و کتاب کسی پیش اومد باید قیمت های گذشته مشخص باشه، درسته؟

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

خب مشکل اینجاست که چندین نرم افزار که ازشون استفاده میکنم باید حتمی زبان ویندوز انگلیسی باشه !!

اگه یه راهی پیدا کنید که این مشکل رفع بشه خیلی خوب هست !!! ( در حد پیشنهاد گفتم )
    روکا جان اصلا کاری به اون نرمافزار هات نداره اونها از زبان اینگلیسی استفاده میکنندو هیچ تداخل و مشکلی ایجاد نمیشه و با همون تغیر که دوستان گفتن توی برنامهایی که احتیاج به فارسی هست مثل این برنامه از زبان فارسی هم پشتیبانی میشه همین

دو کار میشه انجام داد
    1 : مشکل فارسی رو رفع کنید
    2 : دو نسخه بسازید ، یکی منو های فارسی ، یکی منو های انگلیسی ( یا موقع نصب بشه انتخاب کرد یا .... ) ( فکر کنم زحمت کار کمتر میشه و همچنین ارور های مختلف و عجیب هم کمتر بشه ) چون تو حالت 1 احتمال ارور های مختلف زیاد میشه

بقیه قسمت های نرم افزار مشکلی نداره و فقط منو ها هست که مورد داره ! ( اونم برای بعضی کاربر ها ( کسایی مثل من که نمیتونند از ویندوز فارسی استفاده کنند ) )
    ارور خاصی نمیده رفیق اگر منظورتون همون حالت غرچنگ قورباغه هست که باید امکان ساپورت فارسی هم موقع نصب ویندوز یا بعداز نصب ویندوز انتخاب بشه(مسیرش دوستان گفتن ) به همین راحتی

در مورد پیشنهاد هم حتما نصب میکنم و پیشنهاد میدم فقط یک نکته به نظرم باید از چند قسمت تشکیل بشه و یک قسمت هم تقریبا بصورت حسابداری داشته باشه با توجه به دیتا بیس وارد شده یک قسمت مشتری و یک قسمت هم که مال خود شرکت هاستینگ هستش که به عنوان مثال مشخص بشه مال کدوم سرور هستش و ....... اینها هر کدومش یکسری زیر بخش داره که میام بعد کامل میگم شاید دوستان استقبال کردن
    ویرایش توسط MagicVps.Com : November 29th, 2009 در ساعت 06:59

عضو انجمن Roka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    386 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    روکا جان اصلا کاری به اون نرمافزار هات نداره اونها از زبان اینگلیسی استفاده میکنندو هیچ تداخل و مشکلی ایجاد نمیشه و با همون تغیر که دوستان گفتن توی برنامهایی که احتیاج به فارسی هست مثل این برنامه از زبان فارسی هم پشتیبانی میشه همین
    ارور خاصی نمیده رفیق اگر منظورتون همون حالت غرچنگ قورباغه هست که باید امکان ساپورت فارسی هم موقع نصب ویندوز یا بعداز نصب ویندوز انتخاب بشه(مسیرش دوستان گفتن ) به همین راحتی
    ممنون از توجهتون
    ولی کسی برای استفاده از یه لاستیک ماشین رو عوض نمیکنه!

برنامه نویس قصدش از ایجاد این تاپیک این بوده که مشکلات نرم افزارش رو پیدا کنه و حل کنه ، نه اینکه راه حل بگه برای استفاده از نرم افزارش ! خیلی از مشکلات برای استفاده از نرم افزار های مختلف رو میشه حل کرد ولی بهترین کار اینه نرم افزار جوری باشه که با انواع یا اکثر سیستم ها مشکلی نداشته باشه ! ( و نرم افزار رو اگه بخوای بهش رنک بدی ، یکی از مهم ترین فاکتور ها همین مورد هست )

من گفتم !!! چند تا نرم افزار دارم که اگه زبان ویندوز هر چیزی !!!! به جز english (Unlited States ) باشه از کار میوفته !!

بهتره مشکلات رو بگیم تا یه نرم افزار made in vatan داشته باشیم برای مدیریت مشتریان !!!
    ویرایش توسط Roka : November 29th, 2009 در ساعت 10:14

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tasnimsg نمایش پست ها
    من الان میخواستم با توضیحاتی که خودتون دادین و بچه ها اضافه کردن یه دیتابیس نمونه بسازم و با توضیحش براتون بزارم، اما یه چیزایی هنوز گنگ هست!

1- چه چیزهایی رو قرار هست بتونند تو سیستم فروش رو وارد کنند؟ فقط هاست؟ سرور مجازی و اختصاصی هم هست؟ وی پی ان؟ آی پی، لیسانس سی پنل و دایرکت ادمین و ... ؟ و ... ! دقیقا باید مشخص بشه چه چیزهایی و اینکه هر کدوم اینا موقع تعریف کردن پکیج چه مشخصاتی باید براشون وارد بشه! مثلا برای هاست باید فضا و پهنای باند و ... وارد بشه و ...!
    البته راه های دیگه ای هم هست مثل اینکه یه سایر موارد باشه و ...!
    در هر صورت نظر دوستان و نهایتا نظر خود شما ملاک هست!
    2- گروه و معرف و کد تخفیف هم میخواید در نظر بگیرید یا نه؟
    گروه (برای اینکه برای هر گروه تعرفه مشخصی باشه، مثلا به مدارس یه قیمت متفاوت به ادارت دولتی یه قیمت متفاوت و ...)
    معرف(برای اینکه درصدی از مبلغ فروش به معرف اختصاص پیدا کنه)
    کد تخفیف (برای مناسبت ها که قیمت ها رو ممکنه کم و زیاد کنیم، لازم نباشه قیمت ها دستکاری بشه!)
    و سایر مواردی که ممکنه دوستان الان دارن لحاظ میکنند و به ذهن من نرسیده!
    این دو مورد رو مشخص کنید تا من بشینم یه نمونه دیتابیس بسازم و اگه دوباره جایی به ابهام خوردم بگم!

ضمنا فکر میکنم باید تاریخچه قیمت ها هم نگه داری بشه ، چون هر سال ممکنه قیمت ها بالا بره و بعد اگه ابهامی تو حساب و کتاب کسی پیش اومد باید قیمت های گذشته مشخص باشه، درسته؟
    مواردی که مد نظر من بوده تا الان هاست و دامنه بوده ، همانطور که توی نسخه یک دیده می شد .
    باید کمی روش فکر کنم و دوستان هم بیان و ببینیم که چی چیزهایی بیشتر براشون نیازه .
    باز هم از شما ممنونم تسنیم جان که توی بحث شرکت کردین
    بیشتر به این تاپیک سر بزنین ، دلمون براتون تنگ میشه

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    در مورد پیشنهاد هم حتما نصب میکنم و پیشنهاد میدم فقط یک نکته به نظرم باید از چند قسمت تشکیل بشه و یک قسمت هم تقریبا بصورت حسابداری داشته باشه با توجه به دیتا بیس وارد شده یک قسمت مشتری و یک قسمت هم که مال خود شرکت هاستینگ هستش که به عنوان مثال مشخص بشه مال کدوم سرور هستش و ....... اینها هر کدومش یکسری زیر بخش داره که میام بعد کامل میگم شاید دوستان استقبال کردن
    خیلی ممنون . لطف میکنید
    پس بی صبرانه منتظر میمونیم تا شما بیاین و مثل باقی دوستان نظر خودتون رو بفرمایین که به نظر اگه دوستانی که میتونن و امکاناتش رو دارن هم همشون مثل شما موارد مورد نیازشون رو بیان و با طبقه بندی و جزئیات توی اینجا بذارن ، خیلی راحت تر و بهتر میشه در مورد بخش های کلی نرم افزار تصمیم گرفت .

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)