با سلام.بنده روی سرور اختصاصی 3 عدد vps نصب کردم که برای مدت زیادی به خوبی کار می کردند. اما وقتی سرور اختصاصی خاموش شد و مجددا روشن شد دو تا از vps ها که سایت های مهم ما روی اونها بودند موقع روشن کردن با همچین خطایی مواجه می شدند:
کد:
Reason: The system cannot find the file specified.
Cannot open the disk '/vmfs/volumes/4fae0182-a80ddfae-9023-c860005ec11d/server1/server1.vmdk' or one of the snapshot disks it depends on. 
VMware ESX cannot find the virtual disk "/vmfs/volumes/4fae0182-a80ddfae-9023-c860005ec11d/server1/server1.vmdk". Verify the path is valid and try again.
بعد از بررسی متوجه شدم که فایل درایو vmware فرمتش به جای vmdk از نوع flat-vmdk هستش و vmware این نوع فایل رو به عنوان درایو نمیشناسه و حتی وقتی پسوندشو به vmdk تغییر میدم بازم از طریق add exsisting hard drive اون فایل رو نمیشناسه.
حتی اومدم یه هارد درایو اضافه کردم و بعد از روی datastore browser حذفش کردم و به جاش فایل flat.vmdk رو تغییر نام دادم که بازم موقع استارت کردن وی پی اس خطای بالا رو میده.
دوستان اگه میشه راهنمایی کنن که الان یه روزه سایتهای ما قطع شده
چجوری میشه فایل flat.vmdk رو به عنوان درایو به یه وی پی اس اضافه کرد؟
یا چجوری میشه فایل flat.vmdk رو به vmdk تبدیل کرد؟
یا حتی چجوری میشه به فایل های درون flat.vmdk دسترسی پیدا کرد؟
امکان دانلود فایل های flat.vmdk از روی سرور هم نیست چون حجم یکیشون 100 گیگ هست و حجم یکی دیگه 2 ترابایت
دوستان راهنمایی کنید