صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 53

موضوع: درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

عضو انجمن hamidjooni آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    139 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

واقعا من از این همه استعداد ایشون شگفت زده شدم
    از قرار معلوم هدف ایشون چیزی جز سرگرمی نبوده

12:20:39 PM Mr Sajjadmsi: شما شرکتو راه اندلزی میکنید

12:20:50 PM Mr Sajjadmsi: خودتون کار میکنید ومدیریتش میکنید

12:20:54 PM Mr Sajjadmsi: پول در میارید و

12:20:55 PM Mr Sajjadmsi: ما هم

12:21:06 PM Mr Sajjadmsi: براتنون تا جای توانمون تبلیغ و

12:21:12 PM Mr Sajjadmsi: بازارگرمی میکنیم.

12:21:41 PM ?

12:21:41 PM Mr Sajjadmsi: در عوض شما یک سرور جهت میزبانی فایل های سپید دانلود برایمان تهییه کنید

12:21:41 PM Mr Sajjadmsi: !

12:21:44 PM Mr Sajjadmsi: بله
    ×××××××××××××××××

2. تعداد تشکر ها از hamidjooni به دلیل پست مفید

3. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjooni نمایش پست ها

12:21:41 PM Mr Sajjadmsi: در عوض شما یک سرور جهت میزبانی فایل های سپید دانلود برایمان تهییه کنید

واسه بعضی ها متاسفم که برای کم نگه داشتن و جلوگیری از ایجاد هاستینگ و ... دست به هرکاری میزنند و سعی دارند با این کار تعداد رقباشونو کمتر کنند. یادمه تو همین انجمن خوندم که یکی از رفقا نوشته بود (ایرانی ها بجای اینکه به فکر پیشرفت و توسعه باشند ، سعی میکنند از اینکار جلوگیری کنند.)
    دوست عزیز حکایت شما هم همینه .
    شما هرطوری میخوایید فکر کنید چون ما از شمایی که هاستینگ دارید اصلا چیزی نخواستیم و این تاپیک جای شما نیست.
    این تاپیک واسه کساییه که میخوان شرکت هاستینگ بزنند و قصد این کار رو دارند.

5. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

ببنید دوست عزیز در واقع شما میخوای یه کسی الان بیاد پول زیادی خرج کنه سایت بالا بیاره بعد ساپورت شما بشه و شما سعی کنید واسش تبلیغ کنید

این ایده ی جالبی نیست فکر نکنم کسی راضی به این کار باشه از زدن تایپیکتون هم که 5 صفحه رفت جلو خیلی تشکر

7. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    ببنید دوست عزیز در واقع شما میخوای یه کسی الان بیاد پول زیادی خرج کنه سایت بالا بیاره بعد ساپورت شما بشه و شما سعی کنید واسش تبلیغ کنید

این ایده ی جالبی نیست فکر نکنم کسی راضی به این کار باشه از زدن تایپیکتون هم که 5 صفحه رفت جلو خیلی تشکر
    عزیزم شما میگید چکار کنم ؟
    اصلا شما واسه یه لحظه خودتونو بذارید جای من ، ببینید چکار میتونید بکنید ! اگر تونستید یه راه بهتری جلو پای ما بذارید ، واقعا ممنون میشم ارتون.
    در مورد این تاپیک هم باید بگم که متاسفانه با وجود کسانی مثل mehran00 و hamidjooni که قصد منحرف کردن بحث تاپیک رو دارند ، خوب معلومه الان کار به اینجا میکشه دیگه !
    متاسفانه خیلی ها به شدت خود خواه هستند و به پیشرفت هموطنشون فکر نمیکنند.(به قول یاس یه جنگ روانیه ، اونم داخل ایران !)

بنده منتظر پاسختون هستم.

9. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiddownload.com نمایش پست ها
    عزیزم شما میگید چکار کنم ؟
    اصلا شما واسه یه لحظه خودتونو بذارید جای من ، ببینید چکار میتونید بکنید ! اگر تونستید یه راه بهتری جلو پای ما بذارید ، واقعا ممنون میشم ارتون.
    در مورد این تاپیک هم باید بگم که متاسفانه با وجود کسانی مثل mehran00 و hamidjooni که قصد منحرف کردن بحث تاپیک رو دارند ، خوب معلومه الان کار به اینجا میکشه دیگه !
    متاسفانه خیلی ها به شدت خود خواه هستند و به پیشرفت هموطنشون فکر نمیکنند.(به قول یاس یه جنگ روانیه ، اونم داخل ایران !)

بنده منتظر پاسختون هستم.
    ببین دوست عزیز کاری نمیشه کرد یعنی ساپورت فضا واسه سایتی مثل شما اصلا" پیدا نمیشه

بنده چند ساله سایت دارم و میدونم که امکان ساپورت نیست

کسایی میان و سایت شمارو ساپورت میکنن که بعد از چند مدت هزار تا مشکل واسشون پیش بیاد نمونش بنده یکی ساپورت ما شد حدود 300 گیگ از فایل هامون به دلیل نا آشنا بودنشون و اینکه اصلا" تجربه نداشتن پاک شد

پس هیچوقت دنبال ساپورت نگردید اگه میتونید خودتون هزینه ی فضای مورد نیازتون رو بخرید اگه نمیتونید سایتتون رو جمع کنید

این پیشنهاد دوستانه ی من بود به شما

11. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز کاری نمیشه کرد یعنی ساپورت فضا واسه سایتی مثل شما اصلا" پیدا نمیشه

بنده چند ساله سایت دارم و میدونم که امکان ساپورت نیست

کسایی میان و سایت شمارو ساپورت میکنن که بعد از چند مدت هزار تا مشکل واسشون پیش بیاد نمونش بنده یکی ساپورت ما شد حدود 300 گیگ از فایل هامون به دلیل نا آشنا بودنشون و اینکه اصلا" تجربه نداشتن پاک شد

پس هیچوقت دنبال ساپورت نگردید اگه میتونید خودتون هزینه ی فضای مورد نیازتون رو بخرید اگه نمیتونید سایتتون رو جمع کنید

این پیشنهاد دوستانه ی من بود به شما
    ok .
    ببینید بحث اصا سر ساپورت نیست.
    بحث سر هاستینگ هست.
    اما اینو میدونم که کسانی هستند که همه نوع ه میخوان مارو ازین راه منصرف کنند (منظورم با اوناییه که میان پست الکی میزنن و میرن) و به خودشون فکر میکنند.
    به هرحال ممنونم از پستاتون اما ما ازین راه منصرف نخواهیم شد(بخدا منظورم با شما نیست ، یه موقع سوتفاهم نشه!)
    الام هم با نظرات جناب babelirani ، بنده شرایطو و نوع کارو تغییر میدم.
    با نظرات و پیشنهادات دوستان و همچنین تیم پشتیبانی سپید دانلود تصویب شد که خودمون شرکت هاستینگ میزنیم.
    دوستان لطفا به پست اول یه نگاه دوباره ای بیاندازند.(منظورم از دوستان یوزرهای mehran00 و hamidjooni به هیچ عنوان نیست. ! )

با تشکر

13. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiddownload.com نمایش پست ها
    ok .
    ببینید بحث اصا سر ساپورت نیست.
    بحث سر هاستینگ هست.
    اما اینو میدونم که کسانی هستند که همه نوع ه میخوان مارو ازین راه منصرف کنند (منظورم با اوناییه که میان پست الکی میزنن و میرن) و به خودشون فکر میکنند.
    به هرحال ممنونم از پستاتون اما ما ازین راه منصرف نخواهیم شد(بخدا منظورم با شما نیست ، یه موقع سوتفاهم نشه!)
    الام هم با نظرات جناب babelirani ، بنده شرایطو و نوع کارو تغییر میدم.
    با نظرات و پیشنهادات دوستان و همچنین تیم پشتیبانی سپید دانلود تصویب شد که خودمون شرکت هاستینگ میزنیم.
    دوستان لطفا به پست اول یه نگاه دوباره ای بیاندازند.(منظورم از دوستان یوزرهای mehran00 و hamidjooni به هیچ عنوان نیست. ! )

با تشکر
    بله اینجوری که پست اول رو ویرایش کردید شاید بتونی کسی رو گیر بیارید حالا شما دانش فنی تون در چه حدی هستش دوس عزیز ؟

15. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    43 پست

دوستمون درخواست همکاری داده نه درخواست کلاهبرداری که اینطور نظر میدین !

17. تعداد تشکر ها از dani0111 به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran00 نمایش پست ها
    اولا من منظورم این نبود که حق ارسال پست ندارید
    من میگم شما که میخواید تعداد ارساله هاتون به 100 تا برسه و مجاز به زدن تایپک زدنتون در زمینه های دیگه سایت بشه(تا الان که اینو نشون داده) چون من پست های شمارو که از طی عضویتتون دیدم تا الان یکی از اونا به درد کسی نخورده و 99% اسپم بوده یکیش هم همین پستتون هست که 20 تا ارسال کردید هی میگید نمیتونم نمیتونم بگم . به جای اینکار میتونید با راهنمایی کردن دیگران در زمینه های مختلف یا اگه نمیتونید با نقل مطالب خوب و مفید از سایت های دیگران با ذکر منبع بهتر و قوی تر مفید واقع بشید
    حالا خوبه دوتا نوشته و چهارتا تشکر بیشتر از من ندارید که اینقدر هوا برتون داشته اگه بالای 100 تا بود دیگه چکار میکردید ؟! فکر کنم دیگه میرفتید به مدیران و مسئولان محترم هم میگفتید که حق ارسال پست ندارند.
    راستی شما چندتا پست مفید داشتید ؟ اصلا میدونید پست مفد چی هست ؟ اصلا میتونید پست مفید رو از اسپم تشخیص بدید ؟ آخه فکر میکنم یا پست های منو ندیدید یا اگر دیدید مفهوم اسپم رو هنوز نمیدونید چی هست !

از اون روز تاحالا با خودم میگم ارزش جواب دادن هم ندارید اما حالا که فکر میکنم میبینم باید جوابتونو بدم تا کمی به خودتون بیاید چون پس فردا یکی میاد اینارو میخونه ، میبینه چون من جواب ندادم حتما هم حق با من نیست ! اما جوابتونو میدم تا یکم به خودتون بیاید و کمی بزرگ بشید.
    Foolish answer is Off
    ویرایش توسط sepiddownload.com : July 3rd, 2012 در ساعت 16:46

19. تعداد تشکر ها ازsepiddownload.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjooni نمایش پست ها

چرا نوشتین هاستینگ میخواین بزنین؟مینوشتین اسپانسر سرور میخوام.بهتر بود!

21. تعداد تشکر ها از eskelet-sokhte به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)