صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 53

موضوع: درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

اون شرایطی که میگین رو به من .خ کنید
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

2. تعداد تشکر ها از om!d-D به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    119 پست

109 پاسخ : درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

خوب شمایی که دنبال سرمایه گذار میگردی برو داخل یوزر ها بگرد پیغام خصوصی بده تا قبول کنن چون اینجا که شرط شما امنیتی هست نمیگی حاضری یکی بیاد همه کار کنه بعد شما بیای 2 تا شرط بدی شاید طرف خوشش نیاد از همین الان نمیگی تا اون همه کارارو کنه اگه واسه اینه که کسی استفاده کنه و به قول معروف ایده ب***ه مطمئن باش که اینطور نیست چون من شناختی از یوزر های انجمن دارم (بیشترشون مدیر های هاستینگ های معروفین) اینکارو نمیکنن
    به نظرم قبل از زدن تایپک اول تایپکو به مدیران بده بخونن اگه صلاح بود بزن چون به نظر من شما هنوز به حدی نرسیدی که بتونی تایپک بزنی (این نظر منه)
    ویرایش توسط mehran00 : June 30th, 2012 در ساعت 14:44

5. تعداد تشکر ها از mehran00 به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست یک نفر سرمایه دار برای راه اندازی هاستینگ و ... البته با وقت مدیریت هاستینگ ! (جهت عملی کردن یک پروژه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran00 نمایش پست ها
    خوب شمایی که دنبال سرمایه گذار میگردی برو داخل یوزر ها بگرد پیغام خصوصی بده تا قبول کنن چون اینجا که شرط شما امنیتی هست نمیگی حاضری یکی بیاد همه کار کنه بعد شما بیای 2 تا شرط بدی شاید طرف خوشش نیاد از همین الان نمیگی تا اون همه کارارو کنه اگه واسه اینه که کسی استفاده کنه و به قول معروف ایده ب***ه مطمئن باش که اینطور نیست چون من شناختی از یوزر های انجمن دارم (بیشترشون مدیر های هاستینگ های معروفین) اینکارو نمیکنن
    به نظرم قبل از زدن تایپک اول تایپکو به مدیران بده بخونن اگه صلاح بود بزن چون به نظر من شما هنوز به حدی نرسیدی که بتونی تایپک بزنی (این نظر منه)
    دوست عزیز منظور جناب عالی چی هست ؟
    یعنی من حق تاپیک زدن رو ندارم ؟
    عزیزم این انجمن یه انجمن تقریبا جهانی و بین المللی هست که بازدید کنندگان خارجی هم داره ! نمونش یادمه که یه یارو از خارج اوده بود (فکر کنم آلمانی بود) یه سرور مجازی از ایران میخواست !
    این انجمن واسه همه هست و مدیران این انجمن رو واسه گسترش علم و دانش و در کنارش هم فروش راه اندازی کرده اند و همچنین برای گره گشایی کاربران اینترنتی !
    والا شما با این حرفتون مستقیما دارید مارو از انجمن بیرون میندازید و میگید حق تاپیک و پست زنی نداری !

7. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    119 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiddownload.com نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور جناب عالی چی هست ؟
    یعنی من حق تاپیک زدن رو ندارم ؟
    عزیزم این انجمن یه انجمن تقریبا جهانی و بین المللی هست که بازدید کنندگان خارجی هم داره ! نمونش یادمه که یه یارو از خارج اوده بود (فکر کنم آلمانی بود) یه سرور مجازی از ایران میخواست !
    این انجمن واسه همه هست و مدیران این انجمن رو واسه گسترش علم و دانش و در کنارش هم فروش راه اندازی کرده اند و همچنین برای گره گشایی کاربران اینترنتی !
    والا شما با این حرفتون مستقیما دارید مارو از انجمن بیرون میندازید و میگید حق تاپیک و پست زنی نداری !
    اولا من منظورم این نبود که حق ارسال پست ندارید
    من میگم شما که میخواید تعداد ارساله هاتون به 100 تا برسه و مجاز به زدن تایپک زدنتون در زمینه های دیگه سایت بشه(تا الان که اینو نشون داده) چون من پست های شمارو که از طی عضویتتون دیدم تا الان یکی از اونا به درد کسی نخورده و 99% اسپم بوده یکیش هم همین پستتون هست که 20 تا ارسال کردید هی میگید نمیتونم نمیتونم بگم . به جای اینکار میتونید با راهنمایی کردن دیگران در زمینه های مختلف یا اگه نمیتونید با نقل مطالب خوب و مفید از سایت های دیگران با ذکر منبع بهتر و قوی تر مفید واقع بشید

9. تعداد تشکر ها ازmehran00 به دلیل پست مفید

عضو انجمن f.etemadian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    103
    تشکر شده در
    78 پست

جمله آخرت خیلی زشته. یه بار دیگه خودت بخونش...

11. تعداد تشکر ها ازf.etemadian به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    119 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط f.etemadian نمایش پست ها
    جمله آخرت خیلی زشته. یه بار دیگه خودت بخونش...
    دوست عزیز خودت بیا قضاوت کن این تایپک که ایشون زدن اصلا فایده نداره بلکه باعث هرج و مرج میشه و این نشونه عدم توانایی ایشون در زدن تایپک هست و گفتم این نظر شخصی منه

13. تعداد تشکر ها از mehran00 به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

دوستان خواهشی که دارم این هست که نظر شخصی و ... شمارو بنده هیچ نیازی بهش ندارم !
    زمانی اگر قصد همکاری داشتید ، پست بزنید ! در غیر این صورت دارید اینجا اسپم میدید و تاپیک رو کلا منحرف میکنید.
    ویرایش توسط sepiddownload.com : June 30th, 2012 در ساعت 15:36

15. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

دوست عزیز خودت بیا قضاوت کن این تایپک که ایشون زدن اصلا فایده نداره بلکه باعث هرج و مرج میشه و این نشونه عدم توانایی ایشون در زدن تایپک هست و گفتم این نظر شخصی منه
    آقای محترم شما نظرتونو دادید !اصا شما راست میگید ! بنده عرضه تاپیک زدن ندارم ! دیگه چی ؟ چیز دیگه ای نبود بهم بگید ؟ حالا بفرمایید برید دنبال کارتون و تاپیک رو هم منحرف نکنید. همین !
    بذارید ما کارمون راه بیافته خیر سرمون.
    با تشکر و احترام.

17. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

دوستان اگر واقعا کسی هست که هنوز شرکت هاستینگ نزده و میخواد بزنه ، خواهشا اطلاع بده شاید تونستیم همکاری کنیم.

19. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    142
    تشکر شده در
    113 پست

استارتر محترم. اتفاقا بنده در حال ساخت هاستینگ هستم (هرچند که میدونم دیگه بازدهی قبل را نداره) .. ولی خوشحال میشم شرایططتون را بدونم..

21. تعداد تشکر ها از mehdifx به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)