صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: درخواست مشورت در باره سرور انتخابی من برای کلو در هتزنر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست مشورت در باره سرور انتخابی من برای کلو در هتزنر

نقل قول نوشته اصلی توسط ethan نمایش پست ها
    تشکر از شما دو دوست گرامی.

بنده سرور های اختصاصی هتزنر رو نگاه کردم و واقعا برای اجاره دادن vps مناسب هستند.

فعلا تا پیدا شدن یک دیتا سنتر خوب برای کلو در اروپا از هتزنر سرور ex10 رو میگیرم.

بازم از همفکری همتون متشکرم.

پاینده باشید.
    سلام
    این سرور هم همخوانی نداره! سی پی یو با رم اصلا نمیخونه و بهتر هست این هزینه رو برای سرویس ex6 s کنید که بسیار به صرفه تر هست! 2 تا سرویس ex6 s بخرید بسیار بازدهی بهتری خواهید داشت
    روی هر هارد هم حدود 15 وی پی اس بیارید. بیشتر اصلا پیشنهاد نمیشه...

2. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

سلام
    بیشتر کسانی که از سرور های Dell استفاده میکنند پارتنر دل هستند و میتونند تسهیلات خوبی از شرکت دل بگیرن و معمولا عمده خریداری میکنند ! به همین دلیل اگر قصد خرید نقد یک سرور دل دارید زیاد جالب نیست .
    اگر نظرتون روی دل هست با Almahost.ir تماس بگیرید . در صورتی که میخواید هزینه های خرید کاهش پیدا کنه و اگر میخواید نقدی خریداری کنید قطعا Supermicro پیشنهاد میشه . برای کولو هم بهتره سراغ دیتاسنتر هایی برید که کارشون همینه هتزنر به نظر جای مناسبی برای کولوکیشن نمیاد . برای پینگ بهتر روی انگلیس فکر کنید . دیتاسنتر های IceColo و Redstation که همکاران در این فروم نیز هستند که در اینجا ها رک دارند .
    در ضمن اگر میخواید پردازنده رو بصورت Single ببندید استفاده از سری E5 1600 به صرفه تر هست . هارد های سرور های دل هم فکر میکنم مکستور باشن ...
    ویرایش توسط amirlord : June 16th, 2012 در ساعت 02:30

5. تعداد تشکر ها از amirlord به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    131
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    سلام
    این سرور هم همخوانی نداره! سی پی یو با رم اصلا نمیخونه و بهتر هست این هزینه رو برای سرویس ex6 s کنید که بسیار به صرفه تر هست! 2 تا سرویس ex6 s بخرید بسیار بازدهی بهتری خواهید داشت
    روی هر هارد هم حدود 15 وی پی اس بیارید. بیشتر اصلا پیشنهاد نمیشه...
    میشه توضیح بدید که چرا همخوان نیست؟چون CPU بالا داره؟
    من برای این سرور EX10 رو انتخاب کردم چون از لحاظ CPU بالاست و توی رده بندی در دنیا ششم هست و از نظر رم هم 64 گیگ هست.طبق راهنمایی که کرده بودید و در پست های قبلی سروری رو پیشنهاد کرده بودید و گفتید میتونه 100 سرور 512 رو براحتی ساپورت کنه من این رو انتخاب کردم.
    اگر راهنمایی بیشتری هم بکنید بازم ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlord نمایش پست ها
    سلام
    بیشتر کسانی که از سرور های Dell استفاده میکنند پارتنر دل هستند و میتونند تسهیلات خوبی از شرکت دل بگیرن و معمولا عمده خریداری میکنند ! به همین دلیل اگر قصد خرید نقد یک سرور دل دارید زیاد جالب نیست .
    اگر نظرتون روی دل هست با Almahost.ir تماس بگیرید . در صورتی که میخواید هزینه های خرید کاهش پیدا کنه و اگر میخواید نقدی خریداری کنید قطعا Supermicro پیشنهاد میشه . برای کولو هم بهتره سراغ دیتاسنتر هایی برید که کارشون همینه هتزنر به نظر جای مناسبی برای کولوکیشن نمیاد . برای پینگ بهتر روی انگلیس فکر کنید . دیتاسنتر های IceColo و Redstation که همکاران در این فروم نیز هستند که در اینجا ها رک دارند .
    در ضمن اگر میخواید پردازنده رو بصورت Single ببندید استفاده از سری E5 1600 به صرفه تر هست . هارد های سرور های دل هم فکر میکنم مکستور باشن ...
    ممنون از شما امیر عزیز.
    دو مورد برای من مشخص شد.

1. برای کلو هتزنر جالب نیست.
    2.قطعه رو بهتره از Supermicro تهیه کنم.

عضو انجمن dude آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    115 پست

این پست جدید نیست ولذا این پست برای زننده تاپی شاید مفید نباشه اما برای کمک به بقیه این نکات می تونه مفید باشه:
    Dell و HP پول اضافی برای گارانتی ای می گیرند که در عمل لزوم چندانی ندارد چون ۹۹ درصد هاردورهای سرور در حالت عادی بیش از ۳ سال در شرایط یک دیتاسنتر خوب کار می کنند . همانطور که امیر در بالا گفته خرید 1u از دل دور ریختن پولی است که برایش عرق ریخته اید!
    شما با حدود نصف این مبلغ می توانستیدد سرور سوپرمیکرو با همین cpu و رم ببندید. با کیفیتی که اگر از Dell بیشتر نباشد کمتر نیست.

با این سی پی یو قوی مقدار ۱۶ گیگ رم نامنتناسب است و در واقع هدر دادن قدرت سی پی یو تان است. اگر من بودم برای یک سی پی یو توپ مثل E5 2670، دست کم ۳۲ گیگ رم می گذاشتم. معمولا اولین چیزی که در یک سرور وب کمبودش را احساس می کنید رم است.
    ویرایش توسط dude : August 26th, 2012 در ساعت 01:16

8. تعداد تشکر ها از dude به دلیل پست مفید

عضو انجمن reza* آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,517
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dude نمایش پست ها
    این پست جدید نیست ولذا این پست برای زننده تاپی شاید مفید نباشه اما برای کمک به بقیه این نکات می تونه مفید باشه:
    Dell و HP پول اضافی برای گارانتی ای می گیرند که در عمل لزوم چندانی ندارد چون ۹۹ درصد هاردورهای سرور در حالت عادی بیش از ۳ سال در شرایط یک دیتاسنتر خوب کار می کنند . همانطور که امیر در بالا گفته خرید 1u از دل دور ریختن پولی است که برایش عرق ریخته اید!
    شما با حدود نصف این مبلغ می توانستیدد سرور سوپرمیکرو با همین cpu و رم ببندید. با کیفیتی که اگر از Dell بیشتر نباشد کمتر نیست.

با این سی پی یو قوی مقدار ۱۶ گیگ رم نامنتناسب است و در واقع هدر دادن قدرت سی پی یو تان است. اگر من بودم برای یک سی پی یو توپ مثل E5 2670، دست کم ۳۲ گیگ رم می گذاشتم. معمولا اولین چیزی که در یک سرور وب کمبودش را احساس می کنید رم است.
    تاپیک یکم قدیمی بود و فکر کنم استارتر تا الان تصمیمش رو گرفته باشه ولی نظرات شما هم مثل سایر دوستان مفید بود

به هر حال این نظرات میمونن و هر کسی میتونه استفاده کنه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    28 پست

ممنون ، برا من که خیلی مفید بود حتما" بیشتر با تون مشورت میکنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط dude نمایش پست ها

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)