صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: گویا دیگه باید از بانک ملت شکایت کنیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

پیش فرض پاسخ : گویا دیگه باید از بانک ملت شکایت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanmusic نمایش پست ها
    به نظر من اگر مشکل برنامه نویسی در سایت وجود نداشته باشه این مشکلات حل شدنی است
    هر ارگانی با یک بستر محدود فعالیت میکنه
    بانک ملت و به ئرداخت هم با این روال ( کسی مجبور به استفاده نیست )!!!!!!!

در مورد گزارش و نظارت بیشتر من توصیه میکنم شما هم همین کار را برای سیستم زرین پال اعمال بفرمایید چون مقدار موارد نام برده برای فروش***** در زرین پال را بنده بیشتر از بانک ملت میبینم

چند نمونه خواستید بدون درج اسم سایت و با عکس تقدیمتون میکنم
    چون دوست ندارم کسی با ریپورت بنده مشکلی براش پیش بیاد
    مشکل به خاطر برنامه نويسی نيست.
    پياده سازی يک نسخه iso که تا الان دو تا revision براش اومده و براردرا پياده سازی نکردند. (همه جواب های درست با 0 برميگرده که اصلا صحيح نيست و عددی بجز 0 باشه.)
    تسويه آنی که با ساختار بانکی کشور مشکل داره. (چون حساب بايد در بازه های زمانی مختلف بسته بشه و روش عمليات محاسبه ای انجام بشه. در اين زمان هر تراکنشی بخواد بياد برگشت ميخوره.)

تو اين تاپيک هم بحث شده و نماينده به پرداخت بعد از اينکه نتونست پاسخ ارائه بده در رفت: توضيح خواستن از به پرداخت در مورد تراکنش هایی که بی نتيجه مونده

تاپيک های ديگه ای هم هستش. مثلا تو اين تاپيک اپراتور به پرداخت شروع به فحاشی به مشتری ميکنه: نهایت بی ادبی کارمند شرکت بهپرداخت (بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت)

فکر ميکنم هر ماه يک تاپيک در مورد اين شرکت هم اينجا باز ميشه. قطعا اگر کارشون درست بود اينهمه شاکی نداشتن. اما با اين وضعيتی که پيش رفتند باعث شدند اعتماد همه کاربران فعال در اينترنت ازشون صلب بشه.

به هر حال انشالا رويه خودشون رو درست کنند. من درجريانم که يکی دو شرکت به طور جد از طريق مراجع قضائی پيگير شکايت از اين شرکت هستند.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط B.Z نمایش پست ها
    با سلام
    من هرچی سرچ کردم دیدم شما هرجا حرفی از بانک ملت زده شده هستید و این حرف ها رو زدید اشتباه نکنم گفته بودید وکیل شرکت در حال پیگیری هست و کلی هم مدرک دارید که باز هم گفتید موجود هست من فقط این سوال رو دارم قصد جسارت هم ندارم میگید 1سال هست درگیرید یعنی با وکیل و اون همه مدارک باز هم نتونستید کاری بکنید؟؟
    نه آقا نتونستيم. چون اينا پشتشون خوب گرم هستش.
    دوست داشتيد تشريف بياريد دفتر شرکت مدارک و مستندات رو خدمتتون ارائه ميکنيم خودتون قضاوت کنيد. از اون مورد اختلاف حساب هم تا الان چيزی حدود 30 درصدش تسويه شده و بقيش هنوز بلاتکليف هستش.

4. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

B.Z

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    277
    تشکر شده در
    204 پست

تاپيک های ديگه ای هم هستش. مثلا تو اين تاپيک اپراتور به پرداخت شروع به فحاشی به مشتری ميکنه: نهایت بی ادبی کارمند شرکت بهپرداخت (بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت)
    نه خداییش ساعت 3 صبح تماس گرفتی بگی فلان پرداخت چی شده؟!! نمیتوانستی تا صبح صبر کنی؟ اون 24 نفر هم آدم هستند، شما باید صبح زنگ بزنی 100 نفر هم توی نوبت باشن مثل شما هستند... دونه دونه کم میشه تا نوبت به شما برسه!

اون شماره پشتیبانی برای کارهای اضطراریه... ملت ما متاسفانه فرق کار اداری و اضطراری رو نمیدونن چیه! اون بابا اونجا نشسته شما زنگ بزنی بگی کارتم هک شده دارن می***ن بدبخت شدم که یه کاری بکنه... نه اینکه یه پیگیری در پیت تراکنش ناموفق رو ساعت 3 صبح جواب بده!

بعدش هم به نظر من طرف خیلی هم خوب صحبت کرد... با احترام گفت چرا حسابتو چک نمیکنی؟ که شما هم به صورت حاضر الذهن پریدی بهش گویا قصد و مقصودی داشتی از این کار!

من همیشه گفتم بانک ملت خدمات الکترونیکیش رو زیادی بزرگ کرده و در مقایسه با مثلا ملی، باید بره بوق بزنه! ولی در این مورد کاملا حق با اون کارمند شیفت بود که ساعت 3 صبح به شما لطف کرد و تراکنش ناموفق شما رو پیگیری کرد!!
    وقتی صاحب کارت نیست برای چی زنگ زده! مثل این مونه بری بانک بخوای از حساب کسی برداشت کنن بگن نمیدیم طرف هم شروع بکنه به فحش دادن!!

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

ببینید دوستان
    درست هست بانک ملت مشکلاتی داره (روند پرداخت میتونست خیلی بهتر باشه) اما به هر حال میشه همه ی این مشکلات رو با برنامه نویسی درست حل کرد
    همینطور که یوزر سامان سیستم (ببخشید اسمتون رو نمیدونم) گفتند ، در مواردی خیلی کم پیش میاد که حساب های بانکی بسته میشه و پولی که از حساب مشتری برداشته شده ، نه به حساب مشتری برگشت داده میشه و نه به حساب صاحب درگاه منتقل میشه (که متسفانه بانک ملت در این مورد سیاست مشخصی نداره و هر کاری دوست داره انجام میده )
    اما میشه اطلاعات مربوط به پرداخت رو ذخیره کرد و بعدا مجددا سعی کرد که پول منتقل بشه (نیازی هم نیست یه آدم این کارو بکنه)
    باز هم میگم ، قبول دارم این روند پرداخت مشکلاتی داره ، اما میشه مشکلات رو حل کرد
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

7. تعداد تشکر ها ازrn4j1m1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rn4j1m1 نمایش پست ها
    ببینید دوستان
    درست هست بانک ملت مشکلاتی داره (روند پرداخت میتونست خیلی بهتر باشه) اما به هر حال میشه همه ی این مشکلات رو با برنامه نویسی درست حل کرد
    همینطور که یوزر سامان سیستم (ببخشید اسمتون رو نمیدونم) گفتند ، در مواردی خیلی کم پیش میاد که حساب های بانکی بسته میشه و پولی که از حساب مشتری برداشته شده ، نه به حساب مشتری برگشت داده میشه و نه به حساب صاحب درگاه منتقل میشه (که متسفانه بانک ملت در این مورد سیاست مشخصی نداره و هر کاری دوست داره انجام میده )
    اما میشه اطلاعات مربوط به پرداخت رو ذخیره کرد و بعدا مجددا سعی کرد که پول منتقل بشه (نیازی هم نیست یه آدم این کارو بکنه)
    باز هم میگم ، قبول دارم این روند پرداخت مشکلاتی داره ، اما میشه مشکلات رو حل کرد
    آقای نجيمی من نميدنم تازگی ها اين مشکل حل شده يا نه. اما قبلا اينطور بود که مسئله فراتر از ستل بود و پول دقيقا به کارت مبدا برگشت ميخورد.
    حتی ما موردی داشتيم پول 1 ثانيه بعد از اينکه توسط ما وريفای شده بود به حساب کارت مبدا برگشته بود.

مورد ديگه هم اين هستش که شما خودت برنامه نويس هستيد.
    به نظر شما منطقی هستش وقتی ستل ناموفق بوده جواب ستل شدن تراکنش رو موفقيت آميز برگردونه ؟ عيب و ايرادای به پرداخت اساسی هستش.

عضو دائم rn4j1m1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    1,870
    تشکر شده در
    956 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    آقای نجيمی من نميدنم تازگی ها اين مشکل حل شده يا نه. اما قبلا اينطور بود که مسئله فراتر از ستل بود و پول دقيقا به کارت مبدا برگشت ميخورد.
    حتی ما موردی داشتيم پول 1 ثانيه بعد از اينکه توسط ما وريفای شده بود به حساب کارت مبدا برگشته بود.

مورد ديگه هم اين هستش که شما خودت برنامه نويس هستيد.
    به نظر شما منطقی هستش وقتی ستل ناموفق بوده جواب ستل شدن تراکنش رو موفقيت آميز برگردونه ؟ عيب و ايرادای به پرداخت اساسی هستش.
    این موردی که شما میگید رو به هیچ وجه من ندیدم
    اگه تراکنش تایید شده باشه به هیچ وجه همون لحظه برگشت نمیخوره
    تنها مشکلی که بوده این هست که در مواقعی (بعد از تایید) تراکنش نه ستل میشه و نه برگشت میخوره متاسفانه متاسفانه بانک ملت در این مورد کار مشخصی رو انجام نمیده من دیدم گاهی ترانکش رو برگشت میزنن و گاهی ستل میکنن بدون هیچ قانون خاصی !! (قبلا هیچ کاری نمیکردن و آخر هر ماه یه فایل xml میفرستادن که لیست تراکنش های ستل نشده بود اما فکر کنم از اونجایی که بیشتر ملت نمیدونستن با این لیست چه کار باید بکنن دیگه ارسال نمیکنن و خودشون هر کاری دوست دارن انجام میدن) و مشکل هم دقیقا اینجا هست که میشه با چند خط برنامه نویسی حلش کرد
    می خانه اگر ساقی صاحب نظری داشت
    می خواری و مستی ره و رسم دیگری داشت

10. تعداد تشکر ها ازrn4j1m1 به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)