صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: شما چه دیتاسنتری و چه سخت افزاری را انتخاب میکنید؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

پیش فرض شما چه دیتاسنتری و چه سخت افزاری را انتخاب میکنید؟

سلام به همه دوستان

همانطور که میدونید چند وقتی هست که در زمینه کولوکیشن فعال هستیم و سرورهای خودمان را عموما کولو میکنیم! حال با در نظر گرفتن تمامی جوانب چه از لحاظ مادی و معنوی و نیروی انسانی :دی تصمیم گرفتیم سخت افزارهای خودمان را از کانادا به کشور دیگری انتقال دهیم! که بتونیم علاوه بر رفع نیاز سرورهای خود ، سرور اختصاصی نیز به ایرانی ها بفروشیم! البته تا به الان این موضوع داشته صورت میگرفته ولی سرورهای که فروخته میشده با هزینه بالا بوده و کیفیت بسیار عالی ارائه میشده! چند وقتی هست که نوسانات دلار باعث شده ایرانی ها خیلی از دیتاسنتر های معتبر بکشن بیرون و رو بیارند به سمت دیتاسنترهای درجه 2 و 3 اروپا و امریکا! حال ما قصد داریم سروراختصاصی را با قیمتی مناسب به کاربران ایرانی ارائه کنیم!

حال از تمامی کاربران تقاضا دارم تا در این تاپیک شرکت کنند و نظر خودشان را در مورد لوکیشن و سخت افزاری که نیاز دارند اعلام کنند تا بتونیم با توجه به نیاز کاربران ، لوکیشن و دیتاسنتر مناسبی را انتخاب کنیم و سخت افزار نیاز بازار رو تامین کنیم!

2. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

پیش فرض پاسخ : شما چه دیتاسنتری و چه سخت افزاری را انتخاب میکنید؟

درود
    خسته نباشيد جناب مسعودي .
    طي چند ماه تحقيقي كه در اين مورد داشتيم و بالا پايين كردن موارد قوت و ضعف ديتا سنترها در اروپا كشور انگليس از بسياري موارد در رديف هاي بالايي قرار ميگيرد كه به نظر بنده ديتا سنتر رد استيشن بستر مساعدتري نسبت به بقيه خواهد داشت.
    (صرفا جهت شركت در تاپيك و ارائه نظر شخصي بود)
    موفق باشيد.

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

5. تعداد تشکر ها ازtaghi.karimi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

سلام.
    تجربه ی شخصی ندارم اما قیمت هایی که ارائه میشه توسط Serverius هلند بسیار مناسب هست! آفر های فوق العاده خوبی برای کولوکیشن میدن .... (البته بیش از نیمی از پهنای باندشون توسط Cogenet تامین میشه..)
    البته اروپا علاوه بر خوبی ها و قیمت های پایینی که میگید ، یه مشکل اساسی داره و اونم تقریبا بین 20 تا 22 درصد آب میخوره :دی VAT !
    در کل دیتا سنتر های زیادی هستن که در این زمینه فعال هستن. به نظرم شما بیشتر روی پهنای باند با قیمت مناسب تمرکز کنید... چون اکثر دیتا سنترهای دنیا در موارد دیگه (مثل برف و فضا) قیمت یکسانی دارن...

7. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

تایید میشه
    انگلستان
    رد استیشن
    فقط همین

9. تعداد تشکر ها ازOnly4U به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    400
    تشکر تشکر شده 
    730
    تشکر شده در
    552 پست

سلام علیکم

داشتم تو فروم تاپیک ها رو چک میکردم و تاپیک شما رو دیدم و خوشحال شدم که شما همچین هدفی دارین و دوست دارم نظر شخصی خودم رو بگم تا شما یکی از چندیدن نظر که بقیه دوستان و همکاران در تاپیک مظرح می کنند را بدونین و از اخر بتونین تصمیم قطعی بگیرین واسه این کار
    نظر بنده این هست که شما باید با دیتاسنتر هایی همچون
    Equinix |Les datacentres IBX d'Equinix offrent des services d'hébergement et d'interconnexion réseau denses indépendants de l'opérateur.
    و دیتاسنتر های حرفه ای مشابه این سایت کار کنید و اصلا سراغ دیتاسنتر های معمولی نرید و دیتاسنتر هایی که بعد از چندیدن ماه کاربران ایرانی عزیز پا میزارن کیفیت رو تجربه می کنند و بعد از چند سال کم حدودا 2/3سال عمومی میشه اون دیتاسنتر و همه کاربران اشنا میشن و بیشتر ایرانی ها با اونجا کار می کنند
    نظر من این هست که با دیتاستنر معتبر هر کشور میخواد باشه ولی درجه 1 باشه و کیفیت پورت سرور عالی باشه خودتون لیممیت کنید و به صورت شیرینگ و اختصاصی رو سرور هاتون کهکولو می کند قرار بدین و قطعات سرور رو جوری در نظر بگیرید که به روز کار امد و به صرفه باشه و قابل رقابت نه تنها در وب هاستینگ تالک بلکه در جاهای دیگه کمسی نتونه بهترین قیمت رو ارائه کنه و کیفیت بالایی داشته باشه و مستقیما به صورت حضوری این پروژه را در خارحج از کشور اجرا کنید و انشالاه خودم یکی از کاربرانتون خواهم بود چون بااخلاق و شیوه کاری خوب شما اشنا هستم
    نظرشخصی من بود ببخشید دیگه اگه کم بود اشتباه بود و..................
    موفق باشین

11. تعداد تشکر ها از kingserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    سلام.
    تجربه ی شخصی ندارم اما قیمت هایی که ارائه میشه توسط Serverius هلند بسیار مناسب هست! آفر های فوق العاده خوبی برای کولوکیشن میدن .... (البته بیش از نیمی از پهنای باندشون توسط Cogenet تامین میشه..)
    البته اروپا علاوه بر خوبی ها و قیمت های پایینی که میگید ، یه مشکل اساسی داره و اونم تقریبا بین 20 تا 22 درصد آب میخوره :دی VAT !
    در کل دیتا سنتر های زیادی هستن که در این زمینه فعال هستن. به نظرم شما بیشتر روی پهنای باند با قیمت مناسب تمرکز کنید... چون اکثر دیتا سنترهای دنیا در موارد دیگه (مثل برف و فضا) قیمت یکسانی دارن...
    سلام

در وهله اول میخوام بدونم چه لوکیشن هایی کاربران دوست دارند کار بکنند! و بعد در مورد انتخاب دیتاسنتر خوب اون کشور بحث کنیم! تا اینجا مثل اینکه انگلیس تونسته نظر خیلی هارو جذب کنه! البته بنده شخصا دیتاسنتر رداستیشن رو قبول ندارم! ولی خب دیتاسنترهای دیگه ای هم هستند در انگلیس که باهاشون مذاکره شده!
    فعلا نظر ها روی هلند و انگلیس هست!
    دیتاسنتر نام برده بسیار دیتاسنتری هست که از لحاظ قیمت نظر منو جلب کرده! البته خود بنده هم کیفیتش رو تست نکردم! اگر فردی تست کرده و یا سرور داره خوشحال میشم نظراتشونو بگند!
    از لحاظ قیمت برق و فضا بله قیمت ها تقریبا یکسان هست! ولی خب با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتیم قصد نداریم در جایی بریم که ریسک بالایی داره! ما فروشمون و کاربرامون رو داریم فقط میخوایم جایی بریم که هم بتونیم قیمت پایین تری بدیم و هم بتونیم کیفیت و قیمت را جوری ارائه کنیم که عام پسند باشه و به نحوی روی تعداد کار کنیم!

13. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingserver نمایش پست ها
    سلام علیکم

داشتم تو فروم تاپیک ها رو چک میکردم و تاپیک شما رو دیدم و خوشحال شدم که شما همچین هدفی دارین و دوست دارم نظر شخصی خودم رو بگم تا شما یکی از چندیدن نظر که بقیه دوستان و همکاران در تاپیک مظرح می کنند را بدونین و از اخر بتونین تصمیم قطعی بگیرین واسه این کار
    نظر بنده این هست که شما باید با دیتاسنتر هایی همچون
    Equinix |Les datacentres IBX d'Equinix offrent des services d'hébergement et d'interconnexion réseau denses indépendants de l'opérateur.
    و دیتاسنتر های حرفه ای مشابه این سایت کار کنید و اصلا سراغ دیتاسنتر های معمولی نرید و دیتاسنتر هایی که بعد از چندیدن ماه کاربران ایرانی عزیز پا میزارن کیفیت رو تجربه می کنند و بعد از چند سال کم حدودا 2/3سال عمومی میشه اون دیتاسنتر و همه کاربران اشنا میشن و بیشتر ایرانی ها با اونجا کار می کنند
    نظر من این هست که با دیتاستنر معتبر هر کشور میخواد باشه ولی درجه 1 باشه و کیفیت پورت سرور عالی باشه خودتون لیممیت کنید و به صورت شیرینگ و اختصاصی رو سرور هاتون کهکولو می کند قرار بدین و قطعات سرور رو جوری در نظر بگیرید که به روز کار امد و به صرفه باشه و قابل رقابت نه تنها در وب هاستینگ تالک بلکه در جاهای دیگه کمسی نتونه بهترین قیمت رو ارائه کنه و کیفیت بالایی داشته باشه و مستقیما به صورت حضوری این پروژه را در خارحج از کشور اجرا کنید و انشالاه خودم یکی از کاربرانتون خواهم بود چون بااخلاق و شیوه کاری خوب شما اشنا هستم
    نظرشخصی من بود ببخشید دیگه اگه کم بود اشتباه بود و..................
    موفق باشین

در حال حاضر ما در peer1 کیج داریم و در حال فعالیت هستیم! ولی بزرگترین مشکلی که داریم هزینه بسیار بالای پهنای باند هست ، البته درست هست که بسیار کیفیت بالایی داره و هیچ فردی رو من ندیدم که بیاد تیکت بزنه و شاکی بشه چه از سخت افزار چه از نتورک سرور ولی تعداد کاربران در اندازه و ابعاد خاصی هستند! متاسفانه دست ما روی این دیتاسنتر و باقی دیتاسنترهای کانادایی کمی از لحاظ پهنای باند و مانور بیزنس بسته هست و بیشتر در نظر دارم که کاربرامون رو عام تر کنیم و در دیتاسنتری جدید و کیفیتی متوسط رو به بالا و قیمتی بسیار مناسب سرورهایی رو به ایرانی ها ارائه کنیم! در مورد تجارت اون ور هم در حال حاضر ما در چهار کشور نیرو داریم! قبل از اینکه جوان سرور صورت بگیره و کار سرور و وی پی اس انجام بده ما از شرق مازندران تا غرب گلستان ISP داشتیم و داریم و برای برخی مراودات در اون ور نیرو داریم و در حال فعالیت مختلف هستیم! ولی خب این تاپیک و این سرمایه گذاری فقط و فقط برای ایرانی ها بوده و هیچ قصدی جهت سرویس به اون ور نداریم و در حال حاضر داریم نیاز بازار رو میسنجیم

15. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

ماشالله این همه کاربر آنلاین داره انجمن ولی کسی نظری نداره ! یعنی بقیه عموما از هتزنر و ovh دارند استفاده میکنند که حاضر نیستند به سمت دیتاسنتر دیگه ای برند یا در موردش نظر بدند !

17. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

در حال حاضر بهترین دیتاسنتر تو اروپا رداستیشن هست

من خودم یه پورت 10 گیگ گرفتم

از لحاظ سخت افزاری و پهنا باند خیلی بهتر از از دیتاسنتر های موجود تو اروپا هست
    ویرایش توسط vps-baran.ir : May 28th, 2012 در ساعت 16:53

19. تعداد تشکر ها ازvps-baran.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    346
    تشکر شده در
    303 پست

ما در equinix هم در لوکیشن سوئیس و هم آلمان کولو گردیم
    فکر می کنم ارزون قیمت هاش در همین 2 لوکیشن باشه و قیمت و کیفیت مناسبی داره
    شخصی که رایزنی کرده خودش دسترسی به سنتر داره و در مورد کل زیر ساخت چه از ساختمان و تهویه و امنیت و برق و شبکه و ... نظر بسیار مساعدی داره
    مهندس مصطفی رضوی
    واحد فروش و بازاریابی فن آوری اطلاعات دهکده وب
    info at webvillage dot ir
    02537753093

21. تعداد تشکر ها ازtthost به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)