صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: درخواست سرور مجازی لینوکس - Ubuntu

عضو انجمن ilmavps آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    413
    تشکر شده در
    329 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست سرور مجازی لینوکس - Ubuntu

سلام

از المان ماهانه 14 تومان و فرانسه ماهانه 11 تومان

پشتیبانی نرم افزاری نداریم

2. تعداد تشکر ها از ilmavps به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

با سلام
    میتونیم در خدمت باشیم فقط قبل از سفارش اسکریپتی که مدنظر دارید ذکر کنید تا بعدا با مشکل مواجه نشیم ، تعویض سیستم عامل فقط یکبار رایگان انجام میش و دفعه های بعد هر بار 5 هزار تومان هزینه داره

5. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

همه مواردی که خواستید انجام میشه
    ماهیانه 70 هزار تومان!
    با رم 512

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

7. تعداد تشکر ها از taghi.karimi به دلیل پست مفید

عضو دائم amirizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    888
    تشکر تشکر شده 
    3,676
    تشکر شده در
    3,089 پست

512 رم
    20 گیگ هارد
    800 گیگ پهنای باند
    نصب اسکریپت با خودتان هست
    امریکا و پایداری 99.99٪
    پشتیبانی سرویسی 24 ساعته
    ماهانه 20.000

9. تعداد تشکر ها از amirizadi به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa7 نمایش پست ها
    با سلام

سیستم عامل در خواستی ubuntu
    رم 512 تا 1 گیگ
    هارد 20 گیگ
    پهنای باند مناسب

از المان و ترجیها leaseweb

درخواست بازیابی پسورد یا نصب مجدد سیستم عامل برای هر چند بار در ماه بصورت رایگان انجام شود

در صورتی که هنگام نصب اسکریپت مورد نیاز ما, با مشکلی برخوردیم, فروشنده یا نسبت به نصب اسکریپت و رفع مشکل سرور اقدام کند یا برگشت تمام وجه را تضمین کند

پ.ن: این اسکریپت که در مورد ان تنها به فروشنده و بعد از تحویل سرویس گفته می شود بارها توسط ما نصب شده و تنها در صورتی که مشکل از سرور باشد امکان نصب ان نیست
    پ.ن: این اسکریپت هیچ ارتباطی به هک و اسپم و ... ندارد
    پ.ن: دوستانی که افر میدن حتما ای پی تست هم لطف کنند
    مایل بودین با رم 1 گیگ پهنای باند نامحدود به قیمت 40 تومن از انگلستان پینگ هم عالی هست نسبت به ایران دیتا سنتر uk2.net

برای نصب مجدد و ریکاروی پسورد هم کلا دسترسی پنل وی ام وار و کنسول داده میشود هرچند بار مایل بودین میتونید نصب مجدد کنید و ریکاروی کنید خودتون بدون محدودیت مایل هم بودین بعداز نصب اولیه تمپلت ساخته میشود از ویپیاس شما هر زمان مشکلی بود هرچند بار که خواستید با یک تماس نصب مجدد میشود بدون محدودیت
    در مورداسکریب هم ایزو مورد نظر شما اماده میشود شما خودتون میتوانید از ابتدا نصب کنید و هر گونه تنظیم و کانفیگی که برای نصب اسکریپ لازم هست خودتون انجام بدین

Pinging 83.170.64.15 with 32 bytes of data:
    Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=192ms TTL=52
    Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=191ms TTL=52
    Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=188ms TTL=52
    Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=199ms TTL=52
    Reply from 83.170.64.15: bytes=32 time=186ms TTL=52
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

11. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

دوست عزیز دلیل اینکه دنبال سرور جدید هستم کیفیت افتضاح 2 عدد سروری هست که از شما گرفتم!
    اگر نیاز دیدم در خصوصی ای پی ها رو خدمتتون عرض می کنم

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    بسیار عالی

چرا نگفتید ؟ چرا در تاپیک فروش ذکر نکردید ؟

البته میگید کیفیت (مطمئنا کیفیت نیست کیفیت سرور کلی هست و کسی مشکل کیفیت نداشته تا امروز مشکل شما در مصرف منابع هست اگر مشکل دارید باید بگید برسی بشه)

تضمین کیفیت روبینا سرور همیشه و همه جا هست درصورت مشکل oversell بودن یا مشکل کمبود کیفیت سرور 100% هزینه برگشت داده میشه.

هرچه سریعتر اطلاع دهید و از طریق تیکت با اکانت کاربری صاحب سرور ها هم تیکت بدید

البته بهتره همینجا که گفتید ذکر کنید (مشکلات اصلا خصوصی نداریم عمومی که مگید عمومی ذکر کنید تا تمام مشتریان میبینند کامل ببینند با تشکر)

یا حق

جوابی داده نشد.

خب متاسفانه جوابی داده نشد و چون کار ما زیر سوال رفته ناچار به ادامه این جریان هستم.

امروز نظر سنجی بین کاربران گذاشته شد چند تا از دوستان که اینجا بودن لینک این تاپیک رو دادن و گفتن مشکل دارید و مشکلش چیه

خب ما گفتیم کاربران نظراتشون رو بگن ایشون هیچ نظری ندادن تو تاپیک فروش ما - یک نظر از ایشون به ما نشون بدید ممنون میشیم

دیروز هم به ایشون گفته شد وقتی اعتراض کردن جلوی عموم بیان و حرفون رو کامل کنن اما نکردن.

یعنی ما که فروشنده سرور هستیم باید بیشتر به ایشون بچسبیم آقا بیا نظرت رو بگو چرا از ما شاکی هستید ؟

کدوم فروشنده سروری این کارو میکنه

ما گفتیم که نظر بدید ما گوش میکنیم برگشت هزینه میدیم اما ایشون گوش نمیکنن خب حتما مشکل از خودشونه دیگه

این پیام هم برای این دادم که جواب اون دوستان که لینک اینجارو دادن داده باشم.

تنها این تاپیک = تخریب و عملا شده لینک مرجع مشتریان ما که جریان چیه به جای خرید ایشون از دیگران در این تاپیک (شده تاپیک انتقاد روبینا)

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

13. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    311
    تشکر شده در
    240 پست

جوابی داده نشد. خب متاسفانه جوابی داده نشد و چون کار ما زیر سوال رفته ناچار به ادامه این جریان هستم. امروز نظر سنجی بین کاربران گذاشته شد چند تا از دوستان که اینجا بودن لینک این تاپیک رو دادن و گفتن مشکل دارید و مشکلش چیه خب ما گفتیم کاربران نظراتشون رو بگن ایشون هیچ نظری ندادن تو تاپیک فروش ما - یک نظر از ایشون به ما نشون بدید ممنون میشیم دیروز هم به ایشون گفته شد وقتی اعتراض کردن جلوی عموم بیان و حرفون رو کامل کنن اما نکردن. یعنی ما که فروشنده سرور هستیم باید بیشتر به ایشون بچسبیم آقا بیا نظرت رو بگو چرا از ما شاکی هستید ؟ کدوم فروشنده سروری این کارو میکنه ما گفتیم که نظر بدید ما گوش میکنیم برگشت هزینه میدیم اما ایشون گوش نمیکنن خب حتما مشکل از خودشونه دیگه این پیام هم برای این دادم که جواب اون دوستان که لینک اینجارو دادن داده باشم. تنها این تاپیک = تخریب و عملا شده لینک مرجع مشتریان ما که جریان چیه به جای خرید ایشون از دیگران در این تاپیک (شده تاپیک انتقاد روبینا) یا حق
    با سلام و صبح بخیر دوست عزیز و نازنین من ای پی ها رو خدمتتون عرض می کنم.
    حتما خودتون متوجه میشید چند بار اون دوستتون درخواست نصب مجدد سیستم عامل داد چون سرور مشکل داشت و همچنان هم مشکل داره و میتونید امتحان کنید.
    و حتی چقدر باعث ناراحتی همون دوستتون شد به دلیل اینکه بعد از هر بار ریبوت چند دقیقه طول می کشید تا سرور مجددا بالا بیاید.
    همین باعث شد بیخیال 2 تا سرور شما بشیم و از جای دیگه ای سرور تهیه کنیم که اگر قیمتش بالاست اما اسکریپت ها بدون مشکل نصب میشن و بعد از هر ریبوت 10 ثانیا ای بالا میاد
    و اگر شما هم واقعا می خواید نشون بدید چقدر مشتری مدار هستید ممنون میشم هزینه رو برگشت بزنید

ای پی های 78.46.240.188 و 78.46.240.189

دلیلی برای ادامه بحث در این تاپیک نمی بینم.شما هم لطفا برادریتون رو ثابت کنید و برگشت هزینه کنید
    ویرایش توسط parsa7 : May 16th, 2012 در ساعت 10:33

15. تعداد تشکر ها از parsa7 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

با رم 1 گیگ و 30 گیگ هارد وا شرایط بیان شده ماهانه 100 تومن.
    بازگشت وجه فقط 7 اول امکان پذیر هست.تمام تست هاتون رو در هفته اول انجام بدین.
    ارائه سرورهای اختصاصی دیتاسنتر هتزنر (Hetzner) بدون هزینه Setup در ایران
    IR Telegram : @Sina_moosavi_a Mobile IR : +989307154848
    www.ParaServer.Net

17. تعداد تشکر ها از razavihost به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

با سلام و صبح بخیر دوست عزیز و نازنین من ای پی ها رو خدمتتون عرض می کنم.
    حتما خودتون متوجه میشید چند بار اون دوستتون درخواست نصب مجدد سیستم عامل داد چون سرور مشکل داشت و همچنان هم مشکل داره و میتونید امتحان کنید.
    و حتی چقدر باعث ناراحتی همون دوستتون شد به دلیل اینکه بعد از هر بار ریبوت چند دقیقه طول می کشید تا سرور مجددا بالا بیاید.
    همین باعث شد بیخیال 2 تا سرور شما بشیم و از جای دیگه ای سرور تهیه کنیم که اگر قیمتش بالاست اما اسکریپت ها بدون مشکل نصب میشن و بعد از هر ریبوت 10 ثانیا ای بالا میاد
    و اگر شما هم واقعا می خواید نشون بدید چقدر مشتری مدار هستید ممنون میشم هزینه رو برگشت بزنید

ای پی های 78.46.240.188 و 78.46.240.189

دلیلی برای ادامه بحث در این تاپیک نمی بینم.شما هم لطفا برادریتون رو ثابت کنید و برگشت هزینه کنید
    با سلام

نظر یکی از مشتریان ما :

نقل قول نوشته اصلی توسط ajaxian نمایش پست ها
    من الان حدود 2 ماه هست که vps دارم از روبینا ( 1 گیگ رم) از نظر سرعت مشکلی نداشتم و در طی این 2 ماه به نظر من پشتیبانیشون حرف نداشته . از نظر کیفیت و سرعت و پشتیبانی کاملا تایید هستن
    نوشته های این تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f13/48507/
    به نظر من حقیقت نداره . هر کسی هم خواست من میتونم براش از دانلود یا هر چیزی تست و اسکرین شات بدم
    فقط گلایه من از روبینا اینه که کاش از دیتا سنتر های دیگه ( کشور های دیگه) هم با همین کیفیت سرویس داشتن . به خودشون هم گفتم و امیدوارم این کار رو بکنن .
    لازم به ذکر هست که من vps از the planet داشتم که کنسل کردم و اطلاعاتم رو ترنسفر کردم اینجا . مشکلی هم از بابت خرید مستقیم دلاری ندارم چون کردیت کارت دارم .
    اما هدفم نه تبلیغ هست نه چیز دیگه و من هم از طریق همین تاپیک سرور خریدم . هدفم از این گفته ها فقط اعلام رضایت خودم از سرویس و پشتیبانی بی نظیر این مجموعه هست .

طبق بند 4 قوانین ما :

4. تمامی سرورها دارای تضمین کیفیتی میباشند و چنانچه کاربری احساس کند که در سرور oversell انجام شده و از منابعی که در اختیارش قرار داده شده استفاده کامل را ندارد و ... میتواند با دلیل قانع کننده هزینه مابقی روزهای مانده از قرارداد خود را پس بگیرد.

طبق قوانین ما از روی که اعتراض میزنید یعنی به مشکل خوردید و روز های قبل استفاده کردید دقیقا تمام روز های باقیمانده برگشت زده میشه

اما بای شما برگشت داده نمیشه چون نه oversell نه :

از منابعی که در اختیارش قرار داده شده استفاده کامل را ندارد

یعنی مشکل از سمت ما نیست.

حالا مبنی بر حرفتون که سرور کیفیتش افتضاحه - کیفیت هم نظر مشتریان رو دادیم هم تصویر تهیه شده که ضمیمه میشه(نظر بقیه مشتریان ما ثبت شده در تاپیک فروش البته)

یه حرفی زدید :

خب میشه بدونم چه قدر هزینه کردید و چه مشخصاتی دارید الان ؟
    سرورهای شما 1 گیگابایت 18 تومانی هست آیا شما همین مشخصات را خریداری کردید که میگید جای دیگه بهتره ؟ خب معلومه هزینه بالاتر باشه کیفیت سرور چندین برابر میشه ما از اول گفتیم هرچه قدر هزینه کنید همانقدر منابع در اختیار شما هست ما کاملا منابع اختصاصی در اختیار مشتریان میگذاریم.

سرور شما با پردازنده 400 مگاهرتز در مدت زمان 2 دققه و 50 ثانیه به صورت کامل بالا آمد مصرف برای بالا آمدن 700 مگاهرتز نیاز دارد.

------------------------------------------------------------------

نتیجه :

1. سرور شما کنسل
    2. مجازی سازی در اختیار همکاران یا یکی دو تا از دوستانی که تمایل داشته باشن به نتیجه برسه و شکی داشته باشن تو صحبت های ما داده میشه تا زمان بالا آمدن سرور را تست و کارایی و کیفیت سرور را ملاحظه کنند.

درصورتی که تشخیص oversell داده شد از سمت همکاران هزینه برگشت زده میشه طبق همان بند 4
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

19. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    94
    تشکر تشکر شده 
    311
    تشکر شده در
    240 پست

دوست عزیز RoobinaServer بنده یک سرور با رم 512 به قیمت 28 تومن ماهانه تهیه کردم که تا الان هم همه مواردی که انتظار داشتم براورده شده و چون نیاز به چند سرور دارم قصد دارم از چند جای مختلف تهیه کنم. و از اونجایی که خودتون در جریان مشکلات و تماس های مرتبط با سرور بودید جای بحثی نمیمونه.
    جالب اینجا که اول سرور ها رو کنسل کردید و برای برگشت وجه شرایط میزارید

21. تعداد تشکر ها از parsa7 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)