صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: نظرتون درمورد خرید این سرور چیه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : نظرتون درمورد خرید این سرور چیه؟

من چیزهایی رو که دیدم گفتم و دیدم دوستام به چه روزی افتادن،به هر حال امیدوارم همینطوری که میگید باشه و کیفیت سرورهاشون بهتر شده باشه...موفق باشید

2. تعداد تشکر ها از mostafabia2taraneh به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    مبین جان از اون کارا بودا
    سرور مدل دسکتاپ هتزنر رو با سرور سی پی یو زئون یه دیتاسنتر دیگه مقایسه میکنی؟
    سری ex همه زئون هستند
    ex6 ,ex8 ,ex10
    همشون هم هارد های فوق العاده قوی دارند هم سی پی یو سری زئون
    کلا بحثتونو ادامه بدین این تاپیک آخر من در این بحثه
    بای

آرش جان میشه از این همین سروری که میگین مثل ما یک عکس بدین که همه چیز مشخص باشه!!!!! تا جای که من یادم هست هر چی دیدیم از هترنر دستکاپ بود!!! دوست عزیز تعصب بی جا هست... در مورد محمد خسروی هم همین الان ازش پرسیدم خدمت شما

mobin: hetzner
    hamash
    desktop na?

Mohammad: salam
    are
    :D
    Mainboard ASUS
    o MSI

این هم عکس :
    khosravi.png

این مورد فقط جهت این هست که بدونین هم همکاران هم یوزر ها چی میخرن!!!

عضو انجمن m-mehdipoor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

به نظر بنده هتزنر دیتاسنتر خوبی هست و سیاست کاریش خوبه.
    مشکل پرت داشت یه زمانی و پرتش مناسب نبود ولی الان به پرت 100 اش اونقدر می ده که بعضیا فکر می کنن شانسی و به اشتباه بهشون پرت یک داده شده !
    خودم پرت یک ازش ندیدم ولی سرور با پرت 100 که باید 10 مگابایت بده ، 20 - 30 مگابایت هم دیدم.
    در مورد دسکتاپ بودن هم همونطور که اشاره شد ، ex6 , ex8 رک مونت هستن و دسکتاپ نیستن .
    در مورد قدرت هارد، من یکی دو سالی هست باهاش کار می کنم، قبلش با لیزوب هلند و قبل اون با لیزوب آلمان و نت دایرکت کار کردم و تنها جایی که مشکل هارد برام پیش اومد ، لیزوب آلمان بود و قبلش نت دایرکت.
    سرور هلندمونم همچین آش دهن سوزی نبود که بگیم آره اونها پول گرفتن ابر سرور تحویل دادن !
    من به شخصه واقعا از این دیتاسنتر راضی هستم و الان کسانی که بیشترین مشتریان رو دارن مثل نت افراز و میهن وب هاست، دارن از این دیتاسنتر استفاده می کنن، اگه قرار بود هارد بسوزونن راه به راه فکر نمی کنم چنین اعتبار و اعتمادی پیدا می کردن.
    مشکل واسه هر کس در هر دیتاسنتری می تونه رخ بده ، توی هتزنر شاید یک سرورش با همون سرور و اون مشخصات در یه دیتاسنتر درجه ی یک پایین تر باشه، ولی از نظر قیمتی به یک شکل است که شاید با پول یک سرور در اون دیتاسنتر درجه یک بشه دو تا سرور در هتزنر گرفت و اونوقت دو تا سرور هتزنر قدرت و انعطاف بیشتری خواهند داشت...
    همه دوستان نظرشونو دادن و محترم هست نظرشون، بنده هم نظرمو اعلام کردم ...

6. تعداد تشکر ها از m-mehdipoor به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط godfather28 نمایش پست ها
    از لحاظ قدرت
    سرورهای supermicro
    چطور هستند؟
    از لحاظ قدرت
    سرورهای supermicro
    چطور هستند؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m-mehdipoor نمایش پست ها
    مشکل پرت داشت یه زمانی و پرتش مناسب نبود ولی الان به پرت 100 اش اونقدر می ده که بعضیا فکر می کنن شانسی و به اشتباه بهشون پرت یک داده شده !
    خودم پرت یک ازش ندیدم ولی سرور با پرت 100 که باید 10 مگابایت بده ، 20 - 30 مگابایت هم دیدم.
    در مورد دسکتاپ بودن هم همونطور که اشاره شد ، ex6 , ex8 رک مونت هستن و دسکتاپ نیستن .
    در مورد قدرت هارد، من یکی دو سالی هست باهاش کار می کنم، قبلش با لیزوب هلند و قبل اون با لیزوب آلمان و نت دایرکت کار کردم و تنها جایی که مشکل هارد برام پیش اومد ، لیزوب آلمان بود و قبلش نت دایرکت.
    سرور هلندمونم همچین آش دهن سوزی نبود که بگیم آره اونها پول گرفتن ابر سرور تحویل دادن !
    من به شخصه واقعا از این دیتاسنتر راضی هستم و الان کسانی که بیشترین مشتریان رو دارن مثل نت افراز و میهن وب هاست، دارن از این دیتاسنتر استفاده می کنن، اگه قرار بود هارد بسوزونن راه به راه فکر نمی کنم چنین اعتبار و اعتمادی پیدا می کردن.
    مشکل واسه هر کس در هر دیتاسنتری می تونه رخ بده ، توی هتزنر شاید یک سرورش با همون سرور و اون مشخصات در یه دیتاسنتر درجه ی یک پایین تر باشه، ولی از نظر قیمتی به یک شکل است که شاید با پول یک سرور در اون دیتاسنتر درجه یک بشه دو تا سرور در هتزنر گرفت و اونوقت دو تا سرور هتزنر قدرت و انعطاف بیشتری خواهند داشت...

عزیزم در مورد سرور کسی که 220 تا سرور از این دیتاسنتر داره میگه دستکاپ هست باز شما میگی سرور هست؟؟؟؟...در مورد پورت هم همچین پورت خوبی نداره

http://www.speedtest.net/result/1789304291.png
    این پورت 100 در دیتاسنتر دیگه

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط godfather28 نمایش پست ها
    از لحاظ قدرت
    سرورهای supermicro
    چطور هستند؟

بسیار سرور های عالی و قدرتمندی هستند و تا حالا مشکلی با این سرور ها ندیدیم

9. تعداد تشکر ها ازfaranetwork به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faranetwork نمایش پست ها
    عزیزم در مورد سرور کسی که 220 تا سرور از این دیتاسنتر داره میگه دستکاپ هست باز شما میگی سرور هست؟؟؟؟...در مورد پورت هم همچین پورت خوبی نداره

http://www.speedtest.net/result/1789304291.png
    این پورت 100 در دیتاسنتر دیگه
    شما بگید آتاری ، سگا ، کامپیوترم نه !
    من سرور هتزنر رو با ovh هم مقایسه کردم و به لحاظ هارد از این بیشتر راضی بودم. ( البته OVH در حد چند روز دستم بود صرفا جهت تست )
    البته ovh هم انصافا دیتاسنتر خوبی هست از لحاظ قدرت شبکه خیلی بهتر از هتزنر و لیزوب و ..... می تونه باشه.
    ولی خب من تجربه ام رو عرض کردم و سعی کردم با مثال عینی در میزان فروش بر اساس منابع معتبر قضیه رو ملموس کنم، شما هم تجرتون رو به اشتراک گذاشتید و از این جهت خوشحالم و انشاالله به کار استارتر ، بنده و سایر عزیزان بیاد.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    42 پست

نظرتون قابل احترام هست،ولی لیزوب رو خواهشا با دیتاسنتری مثل هتزنر مقایسه نکنید،میدونید که هاست دی ال همه سروراشو از لیزوب میگیره؟و میدونید که چه سایتهایی رو ساپورت میکنه؟

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafabia2taraneh نمایش پست ها
    نظرتون قابل احترام هست،ولی لیزوب رو خواهشا با دیتاسنتری مثل هتزنر مقایسه نکنید،میدونید که هاست دی ال همه سروراشو از لیزوب میگیره؟و میدونید که چه سایتهایی رو ساپورت میکنه؟
    شما فکر کنم یه سالی باشه از سرور های هاست دی ال هویز نگرفتید
    بله در جریانم .
    Dedicated Server,Unmetered 1000Mbit(GigE) Dedicated Server, Unlimited Bandwidth,Cloud Hosting, VPS Hosting,Toronto Data Center Colocation

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    42 پست

شما فکر کنم یه سالی باشه از سرور های هاست دی ال هویز نگرفتید
    بله در جریانم .
    Dedicated Server,Unmetered 1000Mbit(GigE) Dedicated Server, Unlimited Bandwidth,Cloud Hosting, VPS Hosting,Toronto Data Center Colocation
    الان برای سایتهای پربازدید فقط سرور اختصاصی از لیزوب میگیرن،خواستید یاهو پی ام بدید تا بهتون معرفی کنم،اینجا نمیتونم بگم چون مشکل ساز میشه

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)