صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: چطور می تونم یه دامین دات کام ثبت نام کنم و مطمئنباشم که دامنه به نام من ثبت شده؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    28 پست

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم یه دامین دات کام ثبت نام کنم و مطمئنباشم که دامنه به نام من ثبت شده؟

یعنی توی خارج از کشور هم سند مکتوب نمی دن؟ سایتهای معروف چطور از دامنه خودشون نگه داری می کنن؟

من با ایران هاست مکاتبه کردم و گفتن فاکتور خرید می دیم. خودم هم فکر نکنم این فاکتور بتونه معتبر باشه ولی خب اقلا از معلوم می کنه که از کدوم شرکت خرید کردیم !

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم یه دامین دات کام ثبت نام کنم و مطمئنباشم که دامنه به نام من ثبت شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط host-host نمایش پست ها
    یعنی توی خارج از کشور هم سند مکتوب نمی دن؟ سایتهای معروف چطور از دامنه خودشون نگه داری می کنن؟

من با ایران هاست مکاتبه کردم و گفتن فاکتور خرید می دیم. خودم هم فکر نکنم این فاکتور بتونه معتبر باشه ولی خب اقلا از معلوم می کنه که از کدوم شرکت خرید کردیم !
    فاکتوری که یک شرکت بده واقعا به چه درد میخوره ؟! به نظر من که هیچگونه فایده ای نداره
    در ضمن شما اگر از جاهای معتبر بگیرید به احتمال خیلی زیاد مشکلی نخواهید داشت , در نهایت برای اینکه کاملا خیالتون راحت باشه بهتره دامین دات آی ای بگیرید و بی خیال .com بشید ( البته به نظر من )

4. تعداد تشکر ها از victor7732 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    28 پست

در نهایت برای اینکه کاملا خیالتون راحت باشه بهتره دامین دات آی ای بگیرید و بی خیال .com بشید ( البته به نظر من )
    اگر می خواستم دات آی آر بگیرم که مشکلی نبود

در ضمن شما اگر از جاهای معتبر بگیرید به احتمال خیلی زیاد مشکلی نخواهید داشت ,
    منظورتون از جاهای معتبر دقیقا چه جاههایی هست؟
    من زیاد با شرکتهای معتبر و فعال توی این زمینه آشنایی ندارم. لطفا راهنمایی کنید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)