صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: چطور می تونم یه دامین دات کام ثبت نام کنم و مطمئنباشم که دامنه به نام من ثبت شده؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    28 پست

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم یه دامین دات کام ثبت نام کنم و مطمئنباشم که دامنه به نام من ثبت شده؟

اگر کسی با پیپال خودش این کار رو انجام بده، بعدا می تونه ادعای مالکیت دامین رو بکنه و دامین رو از من بگیره؟

به هرحال اطلاعات بانکی به اسم من ثبت نمی شه و تنها مدرک قانونی همین اسناد بانکی هستن.

در این مورد چه نظری دارید؟

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

پیش فرض پاسخ : چطور می تونم یه دامین دات کام ثبت نام کنم و مطمئنباشم که دامنه به نام من ثبت شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط host-host نمایش پست ها
    اگر کسی با پیپال خودش این کار رو انجام بده، بعدا می تونه ادعای مالکیت دامین رو بکنه و دامین رو از من بگیره؟

به هرحال اطلاعات بانکی به اسم من ثبت نمی شه و تنها مدرک قانونی همین اسناد بانکی هستن.

در این مورد چه نظری دارید؟
    چقدر همه چیز را میپیچونی شما
    خوب بیا اول یه پی پال باز کن
    اصلا پی پال هم نمیخواد
    با وب مانی راحت تری
    برو یه حساب وب مانی باز کن با ایران هم مشکل نداره
    بعد 100 دلار از یکی وب مانی بخر بریز تو حسابت
    بعد 100 دلار را بریز به حساب مثلا ریسلر کلوب
    بعد مدرک شناسایی میخواد
    ارائه میدی
    تایید میشه
    بعد خودت شدی الان نماینده مستقیم این شرکت میتونی به بقیه هم دامین بفروشی
    هیچ کسی هم نمیتونه کاری با دامبن های شما کاری داشته باشه (مگه اینکه بگی خود شرکت اصلی بیاد دامین ***ی کنه ...)
    هک هم شدی یه تماس با پشتیبانی میگیری مدرک شناسایی ارائه میدی با مشخصات واریز (مدرک شناسایی مهمتره البته) برات اوکی میکننش
    حله دیگه ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    28 پست

من کلا توی این مورد نمی خوام از اسنناد دیجیتالی استفاده کنم و می خوام سند مکتوب دستم باشه. به خارج از ایران هم دسترسی ندارم.

از نظر شما توی ایران کدوم شرکت ارائه دهنده خدمات دامنه، سابقه خوبی توی این زمینه داره و می شه روشون حساب کرد؟

من سرچ کردم و گفتن ایران هاست خوبه ولی ظاهرا بعد از تحریمها دیگه دامنه رو به اسم شخص ثبت نمی کنن و به اسم خودشون ثبت می کنن.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

از گروه هاستینگ پشتیبان بگیر اونم کارش تاید شده است البه تبلیغ شد معذرت میخوام
    اینج همه تایید شده هستن
    مطمئن باش کسی یه دامین را نمیاد اینجوری کنه اگه اینجوری باشه که الان من باید 803 تا دامین (تو پنلم هست) باید به نام خودم کرده باشم ؟؟؟ بابا هیچ کس فک نکنم از این کارا بکنه
    ولی ساده ترین راه برا شما همون ریسلر کلاب هستش که از هر نظر مطمئن باشی

6. تعداد تشکر ها از Only4U به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

من کلا توی این مورد نمی خوام از اسنناد دیجیتالی استفاده کنم و می خوام سند مکتوب دستم باشه. به خارج از ایران هم دسترسی ندارم.

از نظر شما توی ایران کدوم شرکت ارائه دهنده خدمات دامنه، سابقه خوبی توی این زمینه داره و می شه روشون حساب کرد؟

من سرچ کردم و گفتن ایران هاست خوبه ولی ظاهرا بعد از تحریمها دیگه دامنه رو به اسم شخص ثبت نمی کنن و به اسم خودشون ثبت می کنن.

شما دامنه ir بگیر که کلا خیالت راحت باشه. تضمین میدم هیچ فرقی هم نمی کنه و اگر قرار باشه معروف بشی با ir هم میشی و اثری در کارت نداره. بخوبی هم داره جا می افته بین همه مردم.

8. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    28 پست

مطمئن باش کسی یه دامین را نمیاد اینجوری کنه اگه اینجوری باشه که الان من باید 803 تا دامین (تو پنلم هست) باید به نام خودم کرده باشم ؟؟؟ بابا هیچ کس فک نکنم از این کارا بکنه
    پس اگر این مشکل پیش نمی یاد، سایت پرشین بلاگ چطور دامینش رو از دست داد و مجبور شد یه دامین دات آی آر ثبت کنه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    155 پست

پس اگر این مشکل پیش نمی یاد، سایت پرشین بلاگ چطور دامینش رو از دست داد و مجبور شد یه دامین دات آی آر ثبت کنه؟
    اون را دیگه من نمیدونم در جریانش هم نیستم ولی ایا واقعا شرکت اومده دامین را دز دیده یا قضیه چیز دیگه ای بوده ؟چون اگه شرکته میخواست این کار را بکنه چرا الان کرده مگه قبل نمیتونس بکنه ؟!!!!
    ولی میتونی از طریق یکی از همین شرکت های ایرانی هم (شرکت واقعی و ثبت شده دارن) اقدام کنی
    در اینده هم اگر مشکل پیش بیاد میتونی از طریق قانونی مشکل را جلو ببری و....

11. تعداد تشکر ها از Only4U به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    28 پست

اون را دیگه من نمیدونم در جریانش هم نیستم ولی ایا واقعا شرکت اومده دامین را دز دیده یا قضیه چیز دیگه ای بوده ؟چون اگه شرکته میخواست این کار را بکنه چرا الان کرده مگه قبل نمیتونس بکنه ؟!!!!
    البته فکر نکنم بتونم سایتی با محبوبیت پرشین بلاگ راه اندازی کنم ولی وقتی برای چنین سایتی که اولین و محبوبترین سرویس دهنده ایرانی بوده این مشکل پیش می یاد و صاحب پرشین بلاگ هم بالاخره مجبور به فروش سایتش می شه، شرکتهای کوچیکتر و تازه تاسیس که دیگه هیچ امنیتی ندارن.
    ولی میتونی از طریق یکی از همین شرکت های ایرانی هم (شرکت واقعی و ثبت شده دارن) اقدام کنی
    در اینده هم اگر مشکل پیش بیاد میتونی از طریق قانونی مشکل را جلو ببری و....
    اگر تبلیغ نباشه من با ایران هاست صحبت کردم و اونا گفتن فاکتور و برگه سرویس می دیم. نظرتون در این مورد چیه، این اسناد معتبر هستن؟

عضو انجمن SeDaBloG آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    169
    تشکر شده در
    124 پست

Whois.ws

14. تعداد تشکر ها از SeDaBloG به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

دوست عزیز دنبال سند مکتوب نباش , چون همچین چیزی تقریبا وجود نداره , نهایتش یک فاکتور به شما می دهند که اون هم فکر نکنم ارزشی داشته باشه

16. تعداد تشکر ها از victor7732 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)