صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21

موضوع: ** امنیت سرور **

عضو جدید paypal آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    73 پست

پیش فرض پاسخ : ** امنیت سرور **

l3lack_lord ؛ به عبارتی مهدی جان

از سال 83 که در کروز و شبگرد بودیم . گویا امیر (dj7xpl ) اون روز ها رو به یاد داشته باشه همین بحث ها با مدیران سرور بود . که به نتیجه مطلوبی هم دست پیدا نکردیم . بنابر این خیلی ها برای کسب درآمد از علمی که یاد گرفتند و به عنوان ***ی بین مدیران سرور جا افتاده مجبور شدن که به ارگان های دولتی برن و برخی دیگر هم باج گیری کنن ( موضوع سایتهای رپ و ddos شدن ها ) ؛ بعضی ها هم مثل من هم با شرکت های خصوصی کار کردن و برای درآمد بیشتر رو به فروش سرور ؛ سرور مجازی و گاهی هم Exchange بردن .

اگر یادت باشه حدود 3 سال پیش در پارکی نشسته بودیم و بنده گفتم که از امنیت سرور افراد مستقل پولی در نمیاد و کلاً باید گروه رو به سمت دیگری هدایت کرد .

پاسخ های دوستان رو دیدم حرف حق هم می زنند و شما هم حرف نا حق نمیزنید اما کلاً همیشه این بحث به همین جا ختم میشه . سالهاست که این cycle ادامه داره و خواهد داشت .

دوستان server manager بنده از طرف دوست خوبم l3lack_lord2003 و خودم معذرت خواهی می کنم ، شما ببخشید که پیشنهادی داده شد , یا به اشتباه دانستهایتان زیر سوال رفت . واقعاً شرمنده .

آدرس سایتت رو بزن و به من و به بقیه افراد این انجمن بگو این سایت منه و ایمن شده توسط من، فرداش ببین دونه دونه افراد این انجمن اون سایتت رو منفجر میکنن یا نه
    حاجی شما ببخش ما رو ؛ خواهش می کنم

مهدی جا تقاضا دارم هر جوابی هم شنیدی جوابی نده الکی بحث میشه انرژی وقت همه به هدر میره

good luck

Netw0rm

2. تعداد تشکر ها از paypal به دلیل پست مفید

3. # ADS

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)