نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
سلام.

بله، شما درست می فرمایید.

در واقع اکثر شرکت های آمریکایی، *باید* همین جمله رو به کاربرانی که قصد خرید مستقیم از شرکت theplanet و شرکت های دیگر آمریکایی رو دارند، بگن.

ولی در واقع من خودم 3 تا مشتری دارم که در کل 6 سرور از theplanet براشون خریداری کردم از طرف خودم و با credit card کشور امارات و تا الان که حدوداً 3 سال از همکاری من با ایشان گزشته، شرکت theplanet هیچ مشکلی با اونها نداشته.

من حتی به دوستانی که در این شرکت دارم (davisson n - andrew - nicol) مستقیماً گفتم که مشتری من از ایران هست و من تنها واسطه خرید آنها هستم و جواب ایشان این بود:

"تا زمانی که شما صاحب سرور به حساب می آیید و از کشور امارات از ما خرید کرده اید، مشکلی در ارائه سرویس به شما و کاربران شما پیش نخواهد آمد"

پس شما هم اگر دوست یا فامیل و یا هر گونه واسطه ای در خارج از ایران دارید، از ایشان بخواهید که خرید را برای شما انجام دهند و سرور را به شما تحویل دهند.

نکته:
لطفاً به هیچ عنوان با ip های ایران به orbit که همان control panel سرور در شرکت theplanet هست وارد نشوید. در غیر این صورت، به دلیل مسائل امنیتی و قوانین آمریکا، سرور شما غیر فعال خواهد شد.

با تشکر.
جدا؟
چه باحاله
با دیتاسنتر قبلی که من کار می کردم تا فهمید سرور برای ایران خریدم بهم گفت ماه بعد باهات تمدید نمی کنیم