صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: آموزش تصویری متصل کردن درایو های کامپیوتر به سرور مجازی جهت دانلود و مدیریت

عضو انجمن payam_shzbax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    431
    تشکر شده در
    290 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش تصویری متصل کردن درایو های کامپیوتر به سرور مجازی جهت دانلود و مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran00 نمایش پست ها
    الان این 3 تا فایل از سرور مجازی به کامپیوترم انتقال دادم(عکس توجه کنید) پارت 4 هم داره داخل سرور مجازی دانلود میشه بعد کپی کنم داخل کامپیوترم ، خودم هنوز تو شوکم چون هیچوقت باور نمیکردم اینطوری بشه یه چیز دیگه دوستان این تنظیماتی که یوزر سپیددانلود داخل پست اول انجام دادن من داخل کامپبوترم انجام دادم و بعدش داخل سرور مجازی کانکت شدم الان از سایت اشتراک اینترنتم چک کردم که از اشتراکم 1 مگابایت کم شده (اونم مال کارای کپی داخل سرور مجازی بود که مصرف شده)
    دوستان شما هم یه بار امتحان کنید
    یعنی جدی جدی اگر اینجور باشه تشکر فراوان

2. تعداد تشکر ها از payam_shzbax به دلیل پست مفید

3. # ADS

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش تصویری متصل کردن درایو های کامپیوتر به سرور مجازی جهت دانلود و مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_shzbax نمایش پست ها
    دوست عزیز بر چه اساس این حرف رو می زنید؟
    مطمئن هستید؟ شما از استاتوس اینترنتتون می تونید نگاه کنید که این حجم داره دریافت میشه. حجم دریافتی از هر پورتی که باشه مصرف اینترنت به حساب میاد اینطور نیست؟
    عزیز اگر شما مشکلی دارید میتنید از این راه استفاده نکنید ... بفرمایید برید از همین اینترنت کیلویایتیتون استفاده کنید ...

دوستان دیگه استفاده کرده و بعضی هم تائید کرده اند ؛ حالا من که یه لطفی کردم آموزشو گذاشتم ، این بجای تشکرتونه ؟
    اگر موافق نیستید ، برید تو یه تاپیک دیگه سرگرم بشید ...
    من هم وقت سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم ...
    با احترام.
    موفق باشید

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_shzbax نمایش پست ها
    یعنی جدی جدی اگر اینجور باشه تشکر فراوان
    خواهشا بجای بکار بردن کلمات :
    ممنون- تشکر - تشکر فراوان و ...
    از دکمه تشکر در زیر تاپیک بنده استفاده نمایید.
    با احترام.

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

درضمن باید بگم از اقای محمد شیخ سجادیه هم باید کمال تشکر را داشت ، چون استارتر این آموزش ایشان بوده و باید بگم من خودم از این آموزش استفاده کردمو و موفق هم شدم ...
    ویرایش توسط sepiddownload.com : April 17th, 2012 در ساعت 23:40

5. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

با سلام

دیدم هر کسی یه چیزی میگه گفتم بیام این صحبت رو تموم کنم و به نتیجه کامل برسونم

البته صحبت من ممکنه یه سری از حرف های دوستان که در این تاپیک گفتن خلافش رو ثابت کنه

یعنی میشه گفت هرکسی یه چیزی گفته و هر کس کامل درست نگفته نصفش درست نصفش اشتباه

با همان آموزسی که جناب سپید دانلود گذاشتن میشه فایلهای داخل سرور مجازی ویندوز را به کامپیوتر خودتون منتقل کنید

حالا این وسط چه اتفاقی میفته توضیح میدم :

شما با این کار عملا دارید انگار از یه آپلود سنتر فایل ، فایل دانلود میکنید

الان شما میرید از یه لینک دانلود فایل ، فایلی را دانلود میکنید خب چه اتفاقی میفته ؟ از پهنای اشتراک اینترنتتون کم میشه دیگه

اینم فرقی نداره حالا اونجا لینک بوده اینجا از طریق سرور مجازی به هارد شما فایل انتقال داده میشه (نمیان در منزل شما با سی دی فایل رو بدن که از همون خط تلفنتون و اشتراک اینترنتتون وصل هستید به سرور دیگه نمیدونم چرا بعضی ها فکر های اشتباه کردن تو این زمینه خیلی هم چیز آسونیه همچین پیچیده نیست که کسی متوجه نشه به نظر من)

سرعت انتقال هم اگر حرف های بالای من را متوجه شده باشید الان حتما فهمیدید

سرعت انتقال همان سرعت دانلوده از سرور توسط اینترنت خودتون و هیچ فرقی نداره

بعضی ها فکر میکنن سرور سرعتش بالاست پس میتونن کلی فایل با سرعت دانلود کنن رو سیستم خودشون

دوستان روی اشتراک اینترنت شما اگر جوری بگم که متوجه بشید فکر کنید یه سدی درست کردن که نمیگذاره سرعت دانلودتون بیشتر از 70 کیلوبایت بشه

حالا میخواد اون ور سد سرور باشه یا لینک هیچ فرقی نداره به هر حال هر دوتا لینک هستن.

حالا ممکنه شنیده باشید میگن رپیدلچ با سرعت دانلود کنید از سایتهای آپلود سنتر معروف (خب این همون سرور مجازیه ولی با اسکریپت و اکانت و ... که شده اسکریپت رپیدلیچ) ، : حالا چرا میگن پس اون سد که گفتم این وسط چی شد :

خب ببینید بعضی وقت ها افرادی هستن سرعت دانلودشون مثلا 250 کیلوبایته بعد یه سایتی مثل خیلی از لینک های میهن دانلود مثلا روی 150 لیمیت شده و نمیگذاره با سرعت بیشتر دانلود کنید و حوصله هم ندارید وقتشم ندارید مخصوصا وقتی فایل حجیم باشه حالا تو سرور مجازی یا همان رپیدلیچ میزنید وقتی دانلود کرد اونجا بعد خودتون از سرور خودتون (یا همان اکانت لیچ خودتون) با آخرین سرعت ممکنه نتتون یعنی همان 256 سریع دانلود میکنید.

دیگه جوری به ذهنم نرسید که از این راحت تر توضیح بدم برای دوستان

امیدوارم ابهامات برطرف شده باشه

موفق باشید یا حق
    ویرایش توسط RoobinaServer : April 17th, 2012 در ساعت 23:46
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

7. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام

دیدم هر کسی یه چیزی میگه گفتم بیام این صحبت رو تموم کنم و به نتیجه کامل برسونم

البته صحبت من ممکنه یه سری از حرف های دوستان که در این تاپیک گفتن خلافش رو ثابت کنه

یعنی میشه گفت هرکسی یه چیزی گفته و هر کس کامل درست نگفته نصفش درست نصفش اشتباه

با همان آموزسی که جناب سپید دانلود گذاشتن میشه فایلهای داخل سرور مجازی ویندوز را به کامپیوتر خودتون منتقل کنید

حالا این وسط چه اتفاقی میفته توضیح میدم :

شما با این کار عملا دارید انگار از یه آپلود سنتر فایل ، فایل دانلود میکنید

الان شما میرید از یه لینک دانلود فایل ، فایلی را دانلود میکنید خب چه اتفاقی میفته ؟ از پهنای اشتراک اینترنتتون کم میشه دیگه

اینم فرقی نداره حالا اونجا لینک بوده اینجا از طریق سرور مجازی به هارد شما فایل انتقال داده میشه (نمیان در منزل شما با سی دی فایل رو بدن که از همون خط تلفنتون و اشتراک اینترنتتون وصل هستید به سرور دیگه نمیدونم چرا بعضی ها فکر های اشتباه کردن تو این زمینه خیلیه م چیز آسونیه همچین پیچیده نیست که کسی متوجه نشه به نظر من)

سرعت انتقال هم اگر حرف های بالای من را متوجه شده باشید الان حتما فهمیدید

سرعت انتقال همان سرعت دانلوده از سرور توسط اینترنت خودتون و هیچ فرقی نداره

بعضی ها فکر میکنن سرور سرعتش بالاست پس میتونن کلی فایل با سرعت دانلود کنن رو سیستم خودشون

دوستان روی اشتراک اینترنت شما اگر جوری بگم که متوجه بشید فکر کنید یه سدی درست کردن که نمیگذاره سرعت دانلودتون بیشتر از 70 کیلوبایت بشه

حالا میخواد اون ور سد سرور باشه یا لینک هیچ فرقی نداره به هر حال هر دوتا لینک هستن.

حالا ممکنه شنیده باشید میگن رپیدلچ با سرعت دانلود کنید از سایتهای آپلود سنتر معروف (خب این همون سرور مجازیه ولی با اسکریپت و اکانت و ... که شده اسکریپت رپیدلیچ) ، : حالا چرا میگن پس اون سد که گفتم این وسط چی شد :

خب ببینید بعضی وقت ها افرادی هستن سرعت دانلودشون مثلا 250 کیلوبایته بعد یه سایتی مثل خیلی از لینک های میهن دانلود مثلا روی 150 لیمیت شده و نمیگذاره با سرعت بیشتر دانلود کنید و حوصله هم ندارید وقتشم ندارید مخصوصا وقتی فایل حجیم باشه حالا تو سرور مجازی یا همان رپیدلیچ میزنید وقتی دانلود کرد اونجا بعد خودتون از سرور خودتون (یا همان اکانت لیچ خودتون) با آخرین سرعت ممکنه نتتون یعنی همان 256 سریع دانلود میکنید.

دیگه جوری به ذهنم نرسید که از این راحت تر توضیح بدم برای دوستان

امیدوارم ابهامات برطرف شده باشه

موفق باشید یا حق
    ببخشید ، جسارته اما باید بگم شما هم یه جورایی دارید اشتباه میکنید ...
    الان من یه فایل دیگه تست کردمو چون لیمیت بود لینکش روی 1 تا 3 و نیم مگ داشت دانلودش میکرد روی کامپیوتر خودم ...
    پس تکلیف این چیه ؟

9. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sepiddownload.com نمایش پست ها
    الان من یه فایل دیگه تست کردمو چون لیمیت بود لینکش روی 1 تا 3 و نیم مگ داشت دانلودش میکرد روی کامپیوتر خودم ...
    پس تکلیف این چیه ؟
    جسارت نه ، ندانستن عیب نیست نپرسیدن و ندانستن عیبه

منظور شما از این که میگید 1 تا 3 و نیم مگ داشت دانلود میکرد چیه ؟ دقیق بگید تا بگم جوابتون

به کجای حرفم مربوط میشه این حرفتون ؟

کامل متوجه نشدم
    از سال 1385 تا کنون

11. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن saeed_m27 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    303
    تشکر شده در
    200 پست

پس تکلیف این چیه ؟
    ببخشید میشه مشخصات سرور ( رم و cpu و .. ) رو بفرمایید یا بهتر سوالم رو بگم مقدار رم و سی پی یو تاثیری داره در سرعت انتقال به سیستم ؟

13. تعداد تشکر ها از saeed_m27 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_m27 نمایش پست ها
    ببخشید میشه مشخصات سرور ( رم و cpu و .. ) رو بفرمایید یا بهتر سوالم رو بگم مقدار رم و سی پی یو تاثیری داره در سرعت انتقال به سیستم ؟
    پرت سرور مهمه تو تبادیل اطلاعات

رم و سی پی یو تو سرعت انتقال (دانلود و آپلود برای یک نفر مهم نیست)
    از سال 1385 تا کنون

15. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    430
    تشکر شده در
    323 پست

اگه از ترافیک اشتراک اینترنت شما کم نمیشه مشکل از سرویس دهنده اینترنت شماست که سیستمشون باگ داره
    قبلا هم یک نفر راهی پیدا کرده بود که با l2tp از ترافیک اشتراک اینترنت کاربران شاتل چیزی کم نمیشد ، ولی بعدا متوجه شدند جلوشو گرفتن
    به هر حال فایل ها از طریق اینترنت منتقل میشن و باید از ترافیک اشتراک اینترنت کم بشه!

17. تعداد تشکر ها از mohammad8711 به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8711 نمایش پست ها
    اگه از ترافیک اشتراک اینترنت شما کم نمیشه مشکل از سرویس دهنده اینترنت شماست که سیستمشون باگ داره
    قبلا هم یک نفر راهی پیدا کرده بود که با l2tp از ترافیک اشتراک اینترنت کاربران شاتل چیزی کم نمیشد ، ولی بعدا متوجه شدند جلوشو گرفتن
    به هر حال فایل ها از طریق اینترنت منتقل میشن و باید از ترافیک اشتراک اینترنت کم بشه!
    شاید درست میگید ... .الا نمیدونم دیگه ...
    در ضمن تست شده و عملیست ...

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    جسارت نه ، ندانستن عیب نیست نپرسیدن و ندانستن عیبه

منظور شما از این که میگید 1 تا 3 و نیم مگ داشت دانلود میکرد چیه ؟ دقیق بگید تا بگم جوابتون

به کجای حرفم مربوط میشه این حرفتون ؟

کامل متوجه نشدم
    منظورم اینه که یک فایل رو که از طریق سرور داشت رو کامپیوتر خونگیم دانلود میشد ، سرعتی معادل 1 تا 3 مگ متغیر داشت ...
    همین .
    در ضمن تست شده و عملیست ...
    دوستان خواهشا دیگه تاپیکو کشش ندن .
    اگر میتونید استفاده کنید و گر نه که ...
    با تشکر...
    موفق باشید

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

از مدیر ارشد انجمن تقاضا بسته شدن تاپیک رو دارم!
    با تشکر

19. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عضو جدید pouria آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    88
    تشکر تشکر شده 
    129
    تشکر شده در
    92 پست

خواهش میکنم دوست عزیز .
    وظیفه دونستم تا چیزیو که میدونم رو اطلاع بدم تا اعضا انجمن هم بتونند استفاده کنند ...

---------- post added at 11:12 pm ---------- previous post was at 11:08 pm ----------

عزیز با توجه به تاپیک دوستمون mehran00 به نظر میرسه شما الان کاملا به قول معروف "زایع" شدید...
    در ضمن این شمایید که هیچی از اینترنت و ... سرتون نمیشه و لازم بذکر میدونم که بگم خواهشا اسپم ندبید .....
    البته قصد جسارت نداشتم ....
    با احترام
    موفق باشید
    اولا من با پست شما زیر سوال نمیرم چون میتونه با یک هماهنگی کوچیک یه پست به ضرر هرکسی زده بشه =d>

ثانیا به نوشته های اینجا میگن پست و به این مجموعه پست ها میگن تاپیک !

ثالثا زایع یا ضایع؟

یکی از مدیران عزیز این بحث رو تموم کنن تا انرژی هسته ای کشف نشده تو این تاپیک

21. تعداد تشکر ها ازpouria به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)