نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: Backtrack & Wireless Card

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,887
    تشکر شده در
    1,997 پست

پیش فرض Backtrack & Wireless Card

با سلام .

برای دوستانی که به تازگی با Backtrack Linux آشنا شده اند و می خواهند از Backtrack برای هک و نفوذ به خصوص در شبکه های بی سیم استفاده کنند سوالاتی مانند :

آیا کارت وایرلس من در بک ترک شناخته می شود ؟

برای نصب کارتم باید چی کار کنم ؟

بهترین و قوی ترین کارت کدام است ؟

چه کارت های وایرلسی در بک ترک کار می کند ؟

سیگنال من از هدف ضعیف است ؟ برای رفع این مشکل چه کار کنم ؟

بهترین آنتن و کابل کدام مارک است و چه قیمت هایی دارند ؟

و ...

پیش می آید که من سعی می کنم به صورت کامل در این مقاله ه سوال های شما جواب بدم تا بتوانید انتخاب درست را انجام بدید .

بسیار خب اول از همه :

Backtrack چیست : بک ترک یک توزیع از لینوکس که اولین ورژن آن سال 2006 منتشر شد و آخرین ورژن آن که 5 R2 می باشد سال 2012 منشر شد - بک ترک مجموعه ای کامل از ابزارها و برنامه هایی که مخصوص هک و نفوذ و تست امنیت شبکه و WebApplication را با خود به همراه ندارد و شما نیازی ندارید که برنامه ای روی آن نصب کنید - مجموعه کاملی از کارت های وایرلس را می شناسد و از این جهت بهترین لینوکس برای هک شبکه های بی سیم است - ایده ایجاد Backtrack توسط Mati Ahanroni شکل گرفت که خود الان یکی از اعضای اصلی Offensive Security است و برگزار کنندگان دوره های هک می باشد .
    لینوکس های دیگری مانند BackBox هم که وجود که که مانند برای بک ترک برای کارهای نفوذی استفاده می شود اما بهترین و کاملترین همچنان Backtrack است .

ابزارهای بک ترک در 12 طبقه اصلی جای می گیرند : که می توانید در لینک زیر ببینید :

BackTrack - Wikipedia, the free encyclopedia

حالا می ریم سراغ کارت های وایرلس :

ما سه مدل کارت در بازار داریم :

PCI

USB

Mini-PCI

اول از همه اگر شما می خواهید بک ترک روی vmware یا virtualbox نصب کنید نمی توانید از کارت های PCI/Mini-PCI استفاده کنید باید حتما از کارت های USB استفاده کنید اگر می خواهید به صورت مستقیم روی سیستم خود نصب کنید که همه مدل کارتها قابل استفاده می باشد .

Mini-PCI : این کارتها بیشتر روی لپ تاپ ها موجود است و اکثرا هم با بک ترک مشکل دارند مگر اون هایی که چیپست Atheros یا Intel دارند .

یکی از کارت های Mini-PCI معروف UBNT XR2 می باشد که می توانید با استفاده از یک تبدیل گر Mini-PCI به PCI آن را روی سیستم خود نصب کنید - چیست این کارت Atheros است و به احتمال زیاد در بک ترک کار می کند بنده چون دسترسی به این کارت ندارم نمی توانم نظر قطعی بدم . اما خب شما تست کنید .

کارت XR2 در فرکانس 2.4 و XR5 در فرکانس 5.8 کار می کند به لطف دلار مقدس بالای 100 هزار تومان می باشد .

شکل زیر یک تبدیل گر Mini-PCI به PCI را نشان می دهد :

PCI :

Dlink DWL G550 100 mW - 108 Mbps

Dlink DWA 520 - Super G - 100mW 108 Mbps

از معروف ترین کارت ها هستند که دارای چیپست Atheros هستند و کاملا در بک ترک کار می کند و از تمامی حملات پشتیبانی می کنند - قیمت اولی 50 تومان و دومی 30 تومان است که پیشنهاد من اولی است .

USB :

ALFA AWUS036NH - 2000 mW

ALFA AWUS036H - 1000 mW

ALFA AWUS051NH - 500 mW

کارت آخر از هر دو فرکانس 2.4 و 5.8 پشتیبانی می کند و دارای چیپست Ralink است که از بک ترک 5 به بعد کاملا کار می کند و مشکلی ندارد و قیمت این کارت حدود 80 تا 90 تا 100 می باشد .

بهتر است هر دو کارت AWUS036H و AWUS051NH رو با هم در جعبه ابزار خود داشته باشید .

AWUS036H یکی از قوی ترین کارت های موجود است که میشه Access Point هایی در فاصله دور هک کرد .

می ریم سراغ بک ترک :

برای دیدن کارت شبکه بی سیم در بک ترک یک شل باز کنید و تایپ کنید :

iwconfig

برای دیدن جزییات کارت شبکه بی سیم :

ifconfig -a

قبل از انجام هر نوع حمله باید کارت خود را در حالت Monitor قرار بدید :

airmon-ng stop wlan0

airmon-ng start wlan0 1

که عدد 1 کانال می باشد .

برای تست اینکه کارت شما از حملات مختلف پشتیبانی می کند یا خیر از دستور زیر استفاده کنید :

کد PHP:
     aireplay-ng -9 wlan0 

برای دیدن شبکه های بی سیم اطراف :
    کد PHP:
     airodump-ng wlan0 

اگر در یک ساختمان مثلا 6 طبقه قرار دارید از آنتن های امنی حداکثر 7 دی بی ای استفاده کنید یعنی اگر هدف در بالا یا پایین شما قرار دارد اما اگر هدف در فاصله های دور دست شما قرار دارد از آنتن Outdoor 12 dBi استفاده کنید 100 تومان قیمت دارد .

امنی 7dBi هم 20 تا 25 تومان قیمت دارد .

در هر صورت برای با خبر شدن از کارت های جدید و کارکرد صحیح آن ها در بک ترک می توانید به فروم های خود بک ترک و Aircrack مراجعه کنید !
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

2. تعداد تشکر ها از ourweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)