صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: راه اندازی سرور مجازی روی کامپیوتر خانگی

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی سرور مجازی روی کامپیوتر خانگی

نقل قول نوشته اصلی توسط milade نمایش پست ها
    سلام

ببینید دوست عزیز ،

شما برای سیستمتون نیاز دارید به حداقل رم سروری تا بعد از یه مدت کار کردن نترکه . این رم ها هم به اندازه کافی توی ایران گران و نایاب هستند .

نیاز به یه ups بین 800 تا 1.5 ملیون تومنی دارید که اون هم اگر یه جمع و تقسیم کنید بازم نمیصرفه ، چراکه درامد حاصله خیلی کم هست تا بتونید هزینه ها رو جبران کنید .

نیاز به یک اپلینک دارید که مجبورید از اینترنت ایران استفاده کنید . اینترنت ایران هم که بسیار ریسک پذیر هستش .اینترنت ماه.واره.ای هم که سند ممنوعه و توی این کار باید سند داشته باشید ، درنتیجه روی این هم نمیشه کاری کرد .

نکته بعدی اینه که مشتری باید قبول کنه کار شما رو .
    تهویه مناسب .راههای جلوگیری از اتش سوزی.تخصص در این کار و ... و ...

در نتیجه میبینیم که کسی که میخواد این کار رو کنه اصلاً براش نمیصرفه .

به لطف دیتاسنترها ، الان شما میتونید الان یه سرور با همین مقدار رم رو 50-100 تومن جور کنید !

موفق باشید .

کدوم دیتا سنتری با 50تومن 8گیگ رم میده؟ شما تهیه کنید ما یه پولی هم به شما میدیم!!!

2. تعداد تشکر ها از alireza.076 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

دیتاسنتر این قیمت نمیده

شما یه سیستم یا هر چیزی که می تونید جمع کنید

یا یه سرور جمع کنید حالا به اندازه 3 یونیت یا 6 یونیت .

که در دیتاسنتر پارس آنلاین می تونید کولو کنید با 300.000 تومان ماهیانه

و 6 یونیت هم فکر می کنم 560.000 هزار تومان باشه البته این قیمت ها رو چند ماه پیش دیده بودم

5. تعداد تشکر ها از vps-baran.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن wanener آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط milade نمایش پست ها
    سلام

ببینید دوست عزیز ،

شما برای سیستمتون نیاز دارید به حداقل رم سروری تا بعد از یه مدت کار کردن نترکه . این رم ها هم به اندازه کافی توی ایران گران و نایاب هستند .

نیاز به یه ups بین 800 تا 1.5 ملیون تومنی دارید که اون هم اگر یه جمع و تقسیم کنید بازم نمیصرفه ، چراکه درامد حاصله خیلی کم هست تا بتونید هزینه ها رو جبران کنید .

نیاز به یک اپلینک دارید که مجبورید از اینترنت ایران استفاده کنید . اینترنت ایران هم که بسیار ریسک پذیر هستش .اینترنت ماه.واره.ای هم که سند ممنوعه و توی این کار باید سند داشته باشید ، درنتیجه روی این هم نمیشه کاری کرد .

نکته بعدی اینه که مشتری باید قبول کنه کار شما رو .
    تهویه مناسب .راههای جلوگیری از اتش سوزی.تخصص در این کار و ... و ...

در نتیجه میبینیم که کسی که میخواد این کار رو کنه اصلاً براش نمیصرفه .

به لطف دیتاسنترها ، الان شما میتونید الان یه سرور با همین مقدار رم رو 50-100 تومن جور کنید !

موفق باشید .
    با چه مقدار رم ؟؟؟؟ چقدر ؟؟؟؟؟

7. تعداد تشکر ها از wanener به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

سلام.
    واما بعد . alireza.076 نا امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــید نشو....هرکی نا امیدت میکنه به هر نحوی حتی کوچکترین ایراد به طرح شما میگیرن دلال سرور و دیتا سنتر های خارجیه !بجای این که این مهندسین منفی باف راهکار ها رو با ناامیدی بدن بهتره که به اولین ها راهکار با امید بدن .حالا مطاب زیر به کوری دلال ها ببین حالش رو ببر که کار آفرین زیاده مثل شما خواننده ی عزیز که اگر فکری که مشغول فروش محصول غیره ایرانیه بیاد فکرش رو روی تولید ایرانی متمرکز کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من مهندس شبکه یا نرم افزار یا سخت افزار نیستم ولی 2 ماه روش کار کردم که یک سرور حقیقی با ای پی ولید و استاتیک که روی شبکه جهانی اینترنت قابل رویت بود و با دی سی شدن از شبکه ای پی تغییر نمیکرد. البته این سرور رو روی کامپیوترمجازی یا بهتر بگم رایانه مجازی vmware با سیستم عامل های خانواده لینوکس مثل CentOS Ubuntu ,... تستش کردم البته لازم به ذکره که از یک خط و ای پی دیگه ای سرور رو تست کنم به خاطر همین از کافینت بیرون تستش کردم و بالا آوردمش خیلی عالی بود بازده ایش برای سایت های سبک مثل کارخونه ها و شرکت ها و معرفی محصول عالی بود با پهنای باند 512 خیلی عالی بود سرورم یک کنار برا خودش کار میکرد وخودم توی ویندوز 7 کارهای روزمره خودم رو انجام میدادم
    سیستمم 6هسته ای AMD و RAM 6Gig BAS 2000Hzالبته با سیستم های پنتیوم 3 و رم 256 و سیستم عامل لینوکس سرور مجهزی رو میشه راه انداخت. از Webmin خیلی کمک گرفتم سرور هایی که جواب گرفتم سرور ایمیل سرور هاست سرور دومین سرور اف تی پی بود.ولی روی مولتی هاست پروژه رو ولش کردم .....!برنامه های مدیریت هاست رو نمیتونستم با سرور ست کنم .... یادش بخیر.
    خلاصه باید بیشتر از 500 تا مشتری داشته باشی تا بازده ای اقتصادی داشته باشه اون هم اگر مکانت یا همون مکان ای پی ولید و سرورت نه اجاره بخاد نه مالیات بر عوارض شهرداری اگر این اداره تعاون وکار و امور اجتماعی این شغل رو جزو مشاغل قابل اجرا در خانه قرار میداد دیگه نیازی به تجاری بودن مکان نبود دردسر شهرداری نداشتیم ! میموند یکدونه اماکن که ما نوکر اماکن هم هستیم ای پی ولید و شمارهتیلیف و شخص حقیقی مشخص دیگه مشکلی نبود 1 کار آفرین........!البته من این 500 تا مشتری رو با قیمت پایه سالیانه 10000تومن محاسبه کردم.که 5000 تومنش میرفت به هزینه های دومین ir و ماهی 10000تومن هم برای ای پی ولید برق میمونه که برای یکدونه pc در ماه بیشتر از 2000تومن نمیشه!بقیش رو هم بروووووووووووووو حلش رو ببر.....یـــا عـــلــی..................

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)