صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

پیش فرض تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

سلام خدمت تمامی کاربران عزیز wht

خوب یه راست میرم سر اصل مطلب ، قصد دارم یک review کلی بر privatelayer در طول این یکسال همکاری ما با این دیتاسنتر خدمت تمامی کاربران بزارم
    اولین ایرانی بودم که با این دیتاسنتر شروع به کار کردم و همزمان با من بابک علمدار و بعد از اون هادی قنبری دو دوست عزیز ما با این دیتاسنتر شروع به کار کردند. نکته ای که همون اول باید بگم و به اشتباه نوشتم این ها فقط در equinix شعبه سوئیس کیج دارند و دیتاسنتر نیستند! با این حال این شرکت پانامایی سخت افزار و سیاست گذاری تقریبا مخصوص به خودش را در این دیتاسنتر و در کیج خودش پیاده سازی کرده! از زمانی که سرور برای ماه اول به ما 25 دلار ماهیانه میداد ما شروع به کار کردیم ، این ها رو نوشتم که فکر نکنید یوزر تازه وارد و تازه کار با این ها هستم که دارم review میزارم!
    ابتدای کار با اینکه تازه شروع به کار کرده بودند ، ماه اول 2 تا سرور اختصاصی 25 دلاری با سخت افزار رایج فعلیش که کاملا نو بود خریداری کردیم ازشون و استارت کار ما شروع شد.
    اوایل کل این مجموعه روی دست دو سه نفر میچرخید که یکیش James Prado و دومی fernando معروف بودند و یک staff در دیتاسنتر داشتند! من که از همون اولش با فرناندو رابطه خوبی نداشتم آدم چیزیه :دی ولی با james کلی رفیق شدم و حتی موبایل james رو داشتم که هر کار خاصی بود بهش اس ام اس میدادم فوری میومد تیکت های ما رو بررسی میکرد! خب اوایل بسیار پورت قوی ، سخت افزار عالی بود. رفته رفته با دست گل بابک و هادی که دیگه کل ایران رو سرور دار کردند و هجوم ایرانی ها به سمت این دیتاسنتر کمی کیفیت پورت آن کاهش پیدا کرد.بعد از گذشت چند ماه که کاملا سرورها فرسوده شد شاهد سوختگی هارد زیاد ، مشکلات سخت افزاری بیشتر در هارد سرورها مشاهده شد.بعد از سیل معروف هم قیمتشون رو افزایش دادند که تقریبا عادی بود. بعد از افزایش میزان کاربران این دیتاسنتر که الان فکر کنم خیلی زیاد شده و بیش از 100 نفرایرانی در اونجا در پنل دارند وضعیت ساپورت مفتضح شد! البته همون اوایلش هم یادمه James نصب vmware esxi رو یاد نداشت! و خود ما باید نصب میکردیم! ولی بعد از یکی دو ماه ظاهرا یادگرفت! رفته رفته تعداد کاربران بیشتر شد ، ولی تعداد پشتیبان های این شرکت با توجه به کاربر زیاد تغییری نکرد تا جایی که تیکت ها را با یک ساعت تاخیر جواب میدادند. رفته رفته تیکت ها با تاخیرهای بیشتری پاسخ داده میشد!
    در این میان گیر دادن الکی به ابیوز ها و همینطور مشکلات فایروال و شبکه خودشون میزان نارضایتی را دو چندان میکرد! البته خوب تونستم از پس ابیوز بربیام ولی با این حال باز هم میومد! برخی از ابیوزها هم فیک بود! میزان null route ای پی ها نیز افزایش پیدا کرد! باز هم تا جای ممکن مشکل را برطرف کردیم! تمامی ابیوزها را پاسخ قانع کننده با دلیل و مدرک مستند میدادیم.
    تقریبا دو سه ماهی درگیر خرید کیج و طرح های فروش جدید و دیتاسنترهای جدید بودم که بی خیال این ها شده بودم کلا فروش سوئیس رو تعطیل کرده بودم! تا همین دو سه هفته پیش که خواستم دوباره رو لوکیشن سوئیس علی رغم میل باطنیم کار کنم! با توجه به مشکلات دیده شده بر روی آخرین سرورهای که برای کاربرام میخریدم که عموما مشکل سخت افزاری و عدم پشتیبانی و پاسخ گویی مواجه میشدیم تصمیم گرفتم یکی از سرورهامو آپگرید کنم!
    تیکت جهت اپگرید زدم و قیمت هارو گرفتم و درخواست اپگرید دادم! گفتند سخت افزار موجود نیست و در فلان روز اپگرید میکنیم! اون روز اومد و گذشت خبری نشد ، دوباره تیکت دادم چی شد؟ گفت انجام میدیم! انجام دادند و گفتند انجام شد و تیکت بسته شد. هر چی منتظر موندم سرور بالا نیومد! بعد تیکت را اپدیت کردم گفتم سرور دسترسی ندارم! گفت رو سرورت دو تا vmware نصب کردی خوب بالا نمیاد! در کمال تعجب من موندم! که سرور قبلی بنده یک هارد داشت و مثل بنز کار میکرد و خودشون هم vmware نصب کرده بودند الان چطور شد دوتا vmware در اومد و بالا نمیاد؟!
    خلاصه سرتونو درد نیارم بعد یک ساعت کلنجار و تهدید خودشون رفتن پا سرور دیدند بــــلــــه هارد هایی که گذاشته بودند هیچ کدام رو فرمت نکرده بودند و همینطوری قرار داده بودند رو سرور ، جالب بود به من میگه هارد رو خودت فرمت کن ! حالا با چی خدا میدونه! نه vmware بالا میاد نه دسترسی kvm دارم! خلاصه گفتم خودتون باید انجام بدید گفتند سرور خالی نداریم فرمت کنیم پس این سرورها رو از سرورت در میاریم بعدا هارد میخریم بهت میدیم :| گفتم باشه و سری جدید هارد ها بعد از یک هفته اومد و رو سرور سوار شد که شکر خدا داره مثل بنز کار میکنه!
    اومد و اومد تا یک هفته پیش که تصمیم گرفتم اولین سروری که خریده بودم ازشون بعد از یک سال کنسل کنم دیگه احساس میکردم فرسوده شده و به کار نمیاد! سرور رو 7 روز زودتر کنسل کردم و گفتم سر بیلینگ پریود خودتون کنسل کنید که خدا خیرشون بده کسی جواب نداد تا روز کنسلی که کنسل کردند! یک روز از کنسل این سرور میگذره میبینم یکی دیگه از سرورهام که 10-20 روز پیش پرداختش کرده بودم و تمدیدش کرده بودم در دسترس نیست! خیلی جالب اینجاست این سرور کلا در device های من نیست ولی در Active Service های من هست! روی سرویسم که کلیک میکنم نمیتونم دسترسی به سرورم بگیرم! ریست کنم یا هر کار دیگه ای! بهشون تیکت کردم بعد از یک ساعت Luis Espino جواب داده
    We are making inquiries as to why your server is not in your control panel with
    our billing department, we will be updating this ticket as soon as possible
    بعد بهشون ایمیل زدم که آقایون بگیرین سرور منو روشن کنید در دسترس بیارید بعد مشکلتون رو با بیلینگ دپارتمان مطرح کنید! ما تمامی پرداخت هامونو سر موقع انجام دادیم و هیچ ربطی به بیلینگ نداره گند کاریه خودتونه ولی تقریبا 7-8 ساعت میگذره و کسی پاسخ گو نیست! انواع تیکت ها و تلفن ها زده شد ولی کسی پاسخگو نیست! به این میگن پشتیبانی از نوع پرایوت لایر!
    حال این سرور بیاد بالا نیاد بالا پناه بر خدا معلوم نیست اونجا چی میگذره!
    در هر حال بعد از یکسال با شهامت میگم بزرگترین اشتباه زندگیم خرید از privatelayer بود! هیچ دیتاسنتری به اندازه ی privatelayer منو اذیت نکرد! البته پاسخ پشتیبانی عالیشون رو تا شب میدم! این تاپیک هم جهت اطلاع رسانی و ریویو یکساله من از این شرکت بوده و هر نوع نظری بنده در این تاپیک پذیرا هستم و پاسخ خواهم داد! اگر دوست دارید مثل بنده پا در هوا بمونید و هیچ اطلاعاتی از هیچ سرویسی نداشته باشید . حتما همکاریتون رو ادامه بدید ولی اگر بخاطر 50 الی 100 دلار از دیتاسنترهایی امثال سینگل هاپ و سافت لایر و uk2 میگذرید و از این پرایوت لایر میخواید سرویس بگیرید بهتره بهتون بگم بزرگترین اشتباه زندگی تونو کردید! هم اعتبار و هم آبرو و هم کاربران خود را از دست خواهید داد!
    البته احساس میکنم خیلی کم گفتم از خدمات درخشان پراوت لایر! فکرکنم مقداری بیشتر فکر کنم چیزای بیشتری یادم بیاد واستون مینویسم !

ببخشید طولانی شد ولی شاید یه بار خوندن این تاپیک ارزش داشته باشه . اونایی که حوصله ندارند بخونند فقط امتیازات زیر را مشاهده کنند:
    پشتیبانی 4/10
    کیفیت کلی سابق: 9/10 کیفیت فعلی: 7/10
    پورت: 8/10
    کیفیت سخت افزار: 7/10
    محلی برای بیزنس مطمئن و امن: 5/10

2. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

ممنون بابت review خوبی که قرار دادید و تجربه ی خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.
    شخص بنده دقیقا این ماه ، ماه هفتمی هست که سرور دارم از این دیتا سنتر. (دیتا سنتر هم نیست! اما میشه گفت از خیلی دیتا سنتر ها دیتا سنتر تره!)
    پشتیبانی رو من هم همین حدود میدم.. (نه 4 از 10!! خدایی بی انصافیه! 6 از 10. در کل برای یک ارائه دهنده ی سرور اختصاصی حد اقل 8 از 10 باید باشه!)
    کیفیت سخت افزار هم قبول دارم به همین شکل هست. کیفیت کلی کار در زمانی که من دارم باهاشون کار میکنم 8 از 10 میدم.
    پورت هم 8 از 10. تقریبا میشه گفت مشکلی با پورت این دیتا سنتر نداشتم!
    آپتایم 100% تضمینی ، قیمت نسبتا خوب ، پهنای باند نسبتا ارزان ، IPMI رایگان و.... امکانات خوبی داره.
    اما در مورد ابیوس. تا الآن طی این 7 ماه فعالیت عمومی (حدود 3 ماه هم یک سرور اختصاصی داشتم که سرور مجازی روش ارائه نمیشد و برای استفاده ی شخصی بود...) کلا 3 یا 4 تا ابیوز داشتیم. یه دونش تورنت بود ، یه دونش آتاک ، 2 تاش اسپم. از آی پی های مختلف. همه رو هم رسیدگی کردیم و با برخورد خیلی خوب مشکل حل شد! (در حال حاظر حدود 95 کاربر فعال داریم روی سرورهای سوئیس)
    اصلا و به هیچ عنوان دوست نداشتم این بحث رو مطرح کنم اونم به صورت عمومی اما با توجه به اینکه review دیتا سنتر هست و اینکه فکر کردم اگر به صورت پیغام خصوصی این مورد رو بیان کنم ممکنه کدورتی پیش بیاد ترجیح دادم اینجا مطرح کنم.
    جناب آقای مسعودی ، بنده شخصا از دوستان و همکاران شما هستم. اما یک سوال:
    مگر ما هم از همین دیتا سنتر سرویس ارائه نمیدیم؟ مگر ما هم در همین انجمن فعالیت نداریم؟ (جاهای دیگری هم داریم! یکی از اونها این انجمن هست) اصلا خودمون رو با شما مقایسه نمیکنم. نه تنها ما ، بیش از 100 نفر دیگه که خودتون اشاره کردید فقط پنل مستقیم در این دیتا سنتر دارن!!!!
    چرا شما مشکل ابیوس دارید و ما نداریم؟ یکی از دلایلش رو من بیان میکنم:
    کسی که کارش اتاک و کلا ***ی و هم و اینطور چیزا هست ، هیچ موقع نمیره دنبال سروری باشه که بشه بهش اطمینان کرد... و همه چپیش عادی باشه! دنبال چیزی میگرده که فقط آی پیش رو عوض کنه!!! همین!
    حالا وقتی توی گوگل جستجو میکنه و لینک دوم سوم لینک تاپیک شما هست که یک وی پی اس ویندوز رو میدید 7 هزار تومن! (که 3 4 تومن فقط هزینه ی خود آی پی هست!) ، از کی خرید میکنه؟ مسلما از شما. و این یک امر طبیعی هست که ابیوس زیاد هم دریافت کنید!
    وقتی یک کاربر که هنوز فرق ویندوز و لینوکس رو نمیدونه (در برخی موارد حتی فرق لینوکس رو با آفتابه هم نمیدونه!!!) میاد و میبینه با 6 7 هزار تومن میتونه وی پی ان سرور راه بندازه شروع کنه به وی پی ان فروختن ، مسلمه که توان اینکه کاربرانش رو مدیریت کنه نداره.. نمیتونه جلوی تخلف کاربران رو بگیره... مسلمه که ابیوس میاد...

من اصلا کاری به سیاست های قیمت گذاری شما نداشته و ندارم! مربوط به من نمیشه و سیات کاریتون این هست.. به خودم هم اجازه نمیدم که بخوام عیب ها یا نقص های این سیاست کاری رو بیان کنم چون نه اینجا جای این حرف ها هست و نه من در حدی هستم که بتونم نقدی بکنم بر شما! اگر چیزی گفتم صرفا برداشت من بوده و من دلیل ابیوس ها رو این مورد میدونم! اگر فکر میکنید کوچکترین مشکلی داره صحبت های من و از روند حرفه ای به دور هست بفرمایید تا تتغییر بدم.
    در مورد اینکه سرورتون چند ساعت داون بوده ، اشتباه 99% از سمت دیتا سنتر هست! اما 1 درصد از سمت خود شما که درخواست IPMI ببر روی سرور ندادید که در جنین وضعیت هایی دسترسی داشته باشید!

در کل فکر میکنم بعد از حدود 10 11 ماه فعالیت با این دیتا سنتر ، اجازه ی این رو داشته باشم که Review بدم در موردش:

پشتیبانی 6/10
    کیفیت کلی : 8/10
    پورت: 8/10
    محلی برای بیزنس مطمئن و امن: 8/10
    قیمت نسبت به کیفیت: 8/10

اما در کل :
    1- هیچ ارزانی بی علت نیست. هیچ گرانی هم علت کیفیت نیست!!!
    2- به هیچ عنوان با واسطه از دیتا سنتر ها خرید نکنید! بنده به شخصه از 4 نفر از معتبر ترین های بازار هاستینگ ایران (از نظر تجربه و علم) خرید کردم و بزرگترین ضرر ها رو خوردم! نه از دیتا سنتر های بیخود! از Single Hop ، از Soft Layer و ...... واسطه نهایت کاری که میتونه برای شما بکنه اینه که مشکلات شما رو انقال بده به دیتا سنتر! در اکثر موارد بعد از اینکه چند بار چیگیر بشن خسته میشن و دیگه بیخیال کار شما میشن. سودش رو بیخیال میشن و شما هم باید بیخیال فایل هاتون بشید! که این یعنی از بین رفتن کل کار شما!
    3- نظر یک شخص ، هیچگاه سند نیست... پس به دنبال دیگر نظرات هم باشید! (نه نظر شخص بنده سنده! نه نظر شخص آقای x ...) البته به این نکته هم توجه کنید که نه من وقت اضافه دارم ، نه جناب مسعودی و نه هیچ کس دیگه... پس فکر نکنید با این دیتا سنتر دشمنی داریم! یا از روی بیکاری حرفی میزنیم! فقط میخوایم کمک کنیم!
    امیدوارم کسی از گفته های بنده ناراحت نشه! و تونسته باشم کمکی بکنم به دوستان...
    ویرایش توسط m_dg_farari : March 24th, 2012 در ساعت 19:15 دلیل: اشتباه تایپی

5. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو انجمن astro.alireza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    350
    تشکر تشکر شده 
    1,292
    تشکر شده در
    690 پست

پیش فرض پاسخ : تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

من حدود ۵ ماه با کمک آقای علمدار از اینجا سرور داشتم
    به قول شما ابیوز های فیک و الکی میومد همش
    پورتش هم واقعا افت کرده بود و مثل روزهای اول نبود
    آی پی های زیادی از من رو null route کرده بودن و قیمت آی پی هم زیاد بود اونجا
    ولی سرورهاشون بدون آی پی به نسبت ارزونتر بود
    البته من یک ماه پیش به یوزرهام گفتم که بساطشون رو از روی سرور جمع کنند که تمدید نخواهیم کرد.
    خدا رو شکر آبروی ما نرفت!

7. تعداد تشکر ها ازastro.alireza به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    جناب آقای مسعودی ، بنده شخصا از دوستان و همکاران شما هستم. اما یک سوال:
    مگر ما هم از همین دیتا سنتر سرویس ارائه نمیدیم؟ مگر ما هم در همین انجمن فعالیت نداریم؟ (جاهای دیگری هم داریم! یکی از اونها این انجمن هست) اصلا خودمون رو با شما مقایسه نمیکنم. نه تنها ما ، بیش از 100 نفر دیگه که خودتون اشاره کردید فقط پنل مستقیم در این دیتا سنتر دارن!!!!
    چرا شما مشکل ابیوس دارید و ما نداریم؟ یکی از دلایلش رو من بیان میکنم:
    کسی که کارش اتاک و کلا ***ی و هم و اینطور چیزا هست ، هیچ موقع نمیره دنبال سروری باشه که بشه بهش اطمینان کرد... و همه چپیش عادی باشه! دنبال چیزی میگرده که فقط آی پیش رو عوض کنه!!! همین!
    حالا وقتی توی گوگل جستجو میکنه و لینک دوم سوم لینک تاپیک شما هست که یک وی پی اس ویندوز رو میدید 7 هزار تومن! (که 3 4 تومن فقط هزینه ی خود آی پی هست!) ، از کی خرید میکنه؟ مسلما از شما. و این یک امر طبیعی هست که ابیوس زیاد هم دریافت کنید!
    وقتی یک کاربر که هنوز فرق ویندوز و لینوکس رو نمیدونه (در برخی موارد حتی فرق لینوکس رو با آفتابه هم نمیدونه!!!) میاد و میبینه با 6 7 هزار تومن میتونه وی پی ان سرور راه بندازه شروع کنه به وی پی ان فروختن ، مسلمه که توان اینکه کاربرانش رو مدیریت کنه نداره.. نمیتونه جلوی تخلف کاربران رو بگیره... مسلمه که ابیوس میاد...

من اصلا کاری به سیاست های قیمت گذاری شما نداشته و ندارم! مربوط به من نمیشه و سیات کاریتون این هست.. به خودم هم اجازه نمیدم که بخوام عیب ها یا نقص های این سیاست کاری رو بیان کنم چون نه اینجا جای این حرف ها هست و نه من در حدی هستم که بتونم نقدی بکنم بر شما! اگر چیزی گفتم صرفا برداشت من بوده و من دلیل ابیوس ها رو این مورد میدونم! اگر فکر میکنید کوچکترین مشکلی داره صحبت های من و از روند حرفه ای به دور هست بفرمایید تا تتغییر بدم.
    ممنون! نمیدونم شاید من بد نوشتم! این مورد ابیوز روی میکروتیک ها دیده میشد که ما تا جای ممکن بسته بودیم و مشکل رو حل کردیم که دیگه به بعدش جز چند مورد ابیوز تورنت هیچ ابیوزی نیومد ! این مورد ابیوزها دو ماه تقریبا قبل از فروش budget vps های ما بود و ربطی به فروش جدید ما نداره! ولی خوب بله بنده قبول دارم که از سرویس های ارزان بیشترین میزان تخلف دیده میشود! ما این مشکل را قبل از خرید سرور با دیتاسنترها مطرح میکنیم که بعدا باهاشون به مشکل بر نخوریم!

9. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن alef1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    340
    تشکر شده در
    193 پست

سلام
    این سنت Review نوشتن زیاد در بین ما جا نیفتاده که اساتید محترمی چون جناب itjavani در حال جا انداختن اون هستن که جای سپاس بیکران داره
    از بقیه دوستان حرفه ای و با تجربه درخواست میشه که این حرکت شایسته رو ادامه بدن تا با به اشتراک گذاری تجربیات به سمت هرچه حرفه ای تر و با کیفیت تر شدن جامعه هاستینگ ایران پیش بریم
    امیدوارم مشابه این Review هارو بیش از پیش در این انجمن ببینیم
    با سپاس بیکران
    ویرایش توسط alef1 : March 24th, 2012 در ساعت 20:49

11. تعداد تشکر ها ازalef1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

من حدود 5 ماهه از این شرکت چند تا سرور دارم

بنده به شخصه از کیفیت پورت و سخت افزاری راضی ام

فقط تنها مشکلی که داره به قول دوستان ابیوز فیک هست

من میکروتیک رو کلا روی سرور های این شرکت کنسل کردم

دلیلش هم این بود که من کل پورت ها رو می بستم ولی باز ابیوز میومد

حتی یه بار . به یکی سرور داده بودم 5 روز دیگش از پورت 25 ابیوز اومد

و به تمام تیکت های ابیوز قاطعانه پاسخ می دادم

ولی خدا شاهده حتی 1 ثانیه هم قطعی نداشتم و تو این 5 ماه کاملا هم ازش راضی بودم و هستم

چون مشتری ها از سرویس ها راضی هستن

و راضی بودن مشتری ها بابت سرویس ها این قضیه رو برای من نشون میده

حتی شاید باورتون نشه من سرورهام رو از 10 ترا دیفالت به 50 ترا پهنای باند تغییر دادم که مشتریان به مشکل بر نخورن

در کل من این امتیاز رو بهشون میدم

پشتیبانی 7/10
    کیفیت کلی : 9/10
    پورت: 10/10
    کیفیت سخت افزار: 9/10
    محلی برای بیزنس مطمئن و امن: 10/10
    قیمت نسبت به کیفیت: 10/10
    ویرایش توسط vps-baran.ir : March 24th, 2012 در ساعت 22:40

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

رو سرورت دو تا vmware نصب کردی خوب بالا نمیاد! در کمال تعجب من موندم! که سرور قبلی بنده یک هارد داشت و مثل بنز کار میکرد و خودشون هم vmware نصب کرده بودند الان چطور شد دوتا vmware در اومد و بالا نمیاد؟!
    دقیقا یه بار سر یه پروژه 17 ماه پیش سرور ازشون خریداری کردیم چنین بلایی سرمون اومد !
    خدارو شکر میکنم سرور شخصی بود
    و واقعا به شدت ، دیر تیکیت/ایمیل جواب میدن
    من رابطه ی نزدیکی با James Prado داشتم همیشه باید اس ام اس یا تماس میگرفتم تا مشکل سریعتر حل میشد

عضو انجمن amiry آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    255
    تشکر شده در
    185 پست

مشکل ابیوز و ... نداشتیم فقط مشکلمون با بی کیفتی هارد دیسکشون و پشتیبانی خیلی خیلی گندشون خدا خدا می کنیم کارمون نیافته چند ماهی که باهاشون کار کردیم فقط 2 تا آی پی نال روت شده بعد 30 روز خودشون باز کردن (اونم چون با واسطه خریداری شدهابیوس ها اطلاعی نداشتیم)
    کیفیت هارد دیسکشون خیلی خرابه سرور نو گرفته بودیم هاردش خراب بود دیگه جوری شد که بیخیال یه هارد شدیم موقع تمدید که اومدن برسی کنن اون موقع گفتیم در ضمن قیمت هاشون هم زیاد ارزون نیست دوست عزیزمون می گن از ساف لایر میگیریم و .....
    کیفیت قطعات هتزنر کجا اینا کجا اصلا قابل مقایسه نیست فقط به خاطر پینگ و پورتش موندیم دلیل دیگه ای واسه موندنمون نیست . جاهای دیگه ای با قیمت مناسبتر از اینجا هست !

15. تعداد تشکر ها ازamiry به دلیل پست مفید

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

پس باید یه هارد بکاپ طرف بزاره یا raid 10 برای محفوظ موندن اطلاعتش

عضو انجمن arman_gts آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    99
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    181 پست

من تازه ازین شرکت سرور تهیه کردم ، مثل دوستان نمی تونم نظر بدم اما در این مدت کوتاه فقط یک چیز رو متوجه شدم ؛ اصلا پشتیبانی ندارند که بخواید بش امتیاز بدید ! فوق العاده در پشتیبانی ضعیف هستند ، در مورد پورت فقط میشه گفت بد نیست !، اگر برای سرور مشکل خاصی پیش نیاد که نیاز به پشتیبانی داشته باشه خوبه !! اگر مشکل پیش بیاد یا یه تغییری سخت افزاری بدید اون موقع هست که اسیر بشید!

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

این امتیازهای من به این شرکت در این مدت کوتاه :
    پشتیبانی: 3/10
    کیفیت کلی : ــــ
    پورت: 7/10
    محلی برای بیزنس مطمئن و امن: 7/10
    قیمت نسبت به کیفیت: 8/10
    Fresh Start Again!

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)