صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

پیش فرض پاسخ : تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    جناب ، آیا بنده جز حقیقت گفتم؟ آیا بنده صحبتی بر ضد شما کردم؟ تخریبی از شما انجام دادم؟ توضیحاتی لازم هست من ارائه کنم بیش از این؟
    عرض کردم ، شما نظر دادید و بنده هم برای بهتر فهمیدن موضوع مثال آوردم! اگر ناراحت هستید فقط کافیه کلمه ی Huge Server رو از پستم بکنم Soft Layer یا UK2 یا Single Hop یا هر سرویس دهنده ای در لول کاری شما....

واقعا برای بنده جای تعجب بود که پایین پست شخصی که اصلا به خودم اجازه نمیدم صحبتی در موردشون بکنم و اینگئونه توهین واضح میکنه به بنده ، شما که از با سابقه ترین و فهمیده ترین های این فروم هستید چرا تشکر زدید!!!!
    واقعا برای بنده جای تعجبه! و منتظر برخورد مدیران هستم با این موضوع... (میدونم تهش هیچ برخوردی نخواهد شد و در نهایت این بنده هستم که بن میشم )
    اگر مشکل شما فقط برای کلید تشکر هست که حل شد !

بنده با نظر فرزاد درباره شما کاری ندارم اما فکر میکنم سو تفاهم ایجاد شده برای :
    مسلما شما منظورتون از دیتا سنتر های بهتر ، خودتون هست...
    هست که بنده فرمودم که منظورم HugeServer نبوده و مقایسه کلی بوده.

فکر نمیکنم نیازی به ادامه بحث باشه...

2. تعداد تشکر ها ازHugeServer به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

پیش فرض پاسخ : تجارتی امن با پرایوت لایر | PrivateLayer 1Year Review | Equinix Switzerland

دوستان همه ی شما اساتید بنده هستید

من اصلا دوست ندارم دخالتی تو بحث های شما داشته باشم

من بیشتر دوست دارم شنونده باشم تا نویسنده .

بنده از این شرکت سرویس دارم و نظر شخصی خودم رو گفتم

و بیشتر راغبم نظر همکاران و اساتید رو در مورد این شرکت بدونم

ولی می خوام بگم سر یه شرکت خارجی ارزش اینو نداره

این دوستی و بزرگی و منش خودمون رو در بین دوستان این تالار از بین ببریم

پس بزارید دوستان دیگه هم نظر خودشون رو بدن

من منظورم به شخصی نیست و فقط منظورم اینه که سر هیچ و پوچ بحث نکنیم

موفق و پیروز باشید
    ویرایش توسط vps-baran.ir : March 25th, 2012 در ساعت 00:59

5. تعداد تشکر ها ازvps-baran.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

من واقعا تاسف میخورم برای شما! جز این نمیتونم چیزی بگم. شخصیت شما از نوع صحبت شما و نوع احترام نهادن شما مشخص هست! به عنوان یک ایرانی برای بنده باعث تاسف هست این پست شما! خیلی جالب هست که پایین این پست سراسر توهین ، اشخاصی چون آقای مسعودی و Huge Server تشکر هم کردن!!!! لطف دارن به ما! و کاملا مشخص هست...
    نیازی نمیبینم جواب شما رو بدم ولی اون 2 تا تشکری که آقای itjavani و hiugeserver زدن و بنده احترام خاصی نسبت به این عزیزان قائلم ، توضیحاتی در مورد پستم میدم.
    اگر حتی 1 ثانیه چشمان نازنینتون رو باز میکردید میدیدی که بنده نوشتم "سرویس دهی Huge Server" به یک طرف و در حیطه ی کاری و کلاس کاری خودشون بهترین هستن!!!! بنده مقایسه کردم بین 2 سرویس دهنده با تامین کنندگان پهنای باند متفاوت که چه کسی با چه قیمیتی میتونه سرور بده! پست بنده اگر دقت کنید سرتاسر تعریف از کیفیت Huge Server بوده!!!!!! و بنده هم عرض کردم قصد مقایسه بوده! و بیان سیاست کاری یک دیتا سنتر....
    مثالی که بنده داخلش اسمی از Huge Server بردم ، منظور شخص این سرویس دهنده نیست! منظور سرویس دهنده های در این کلاس هستن.... سرویس دهنده هایی که واقعا تامین کنندگان پهنای باند خوبی دارن و در درجه ی کیفی اول دنیا هستن! Soft Layer , WehostWebsites , Aria Networks , Single Hop و.... همه از بهترین تامین کنندگان استفاده میکنن و قیمت پهنای باند بالایی هم دارن!
    بنده گفتم قیمت این دیتا سنتر نسب به کیفیتش اینه! قیمت دیتا سنتر با توجه به تامین کنندگان پهنای باندش این هست! بنده هم مثال های رایج رو آوردم...

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

جناب ، آیا بنده جز حقیقت گفتم؟ آیا بنده صحبتی بر ضد شما کردم؟ تخریبی از شما انجام دادم؟ توضیحاتی لازم هست من ارائه کنم بیش از این؟
    عرض کردم ، شما نظر دادید و بنده هم برای بهتر فهمیدن موضوع مثال آوردم! اگر ناراحت هستید فقط کافیه کلمه ی Huge Server رو از پستم بکنم Soft Layer یا UK2 یا Single Hop یا هر سرویس دهنده ای در لول کاری شما....

واقعا برای بنده جای تعجب بود که پایین پست شخصی که اصلا به خودم اجازه نمیدم صحبتی در موردشون بکنم و اینگئونه توهین واضح میکنه به بنده ، شما که از با سابقه ترین و فهمیده ترین های این فروم هستید چرا تشکر زدید!!!!
    واقعا برای بنده جای تعجبه! و منتظر برخورد مدیران هستم با این موضوع... (میدونم تهش هیچ برخوردی نخواهد شد و در نهایت این بنده هستم که بن میشم )
    جناب کشاورز عزیز! نمیخواستم مطرح کنم ولی دیدم که اینقدر روی تشکرها حساسی دیگه گفتنش مستحب شد! این جور حرف زدن ها رو من خاله زنک بازی میدونم و اصلا خوشم نمیاد! 50% پست هایی که در این یک ماه اخیر رو زدی برو نگاه کن عزیزم! همش در حال تیکه پرونی بودی! نوع ادبیات شما بسیار قابل احترام هست ولی ادبیات تیکه پرانی مبتنی بر طنز اجتماعی باید منتظر ادبیاتی محکم با دلیل و استدلال باشه! اینجا جای تیکه پرونی نیست! شما به جای هیوج سرور میتونی x دیگه ای رو مثال بزنی و به جای من میتونی qwerty دیگه رو مثال بزنی! حرفت رو سعی نکن با نیش و کنایه بزنی ، امثال من و برخی دوستان متاسفانه نیش و کنایه یاد ندارند و مستقیم در برابر شما موضع میگیرند! شما حرفتو میزنی بعد میگی ادیت میکنم اگربه کسی بر میخوره؟! خوب دیگه با قول شمالی ها ماست رو ریختی ! این تاپیک را منحرف نکنید اگر واسه امثال شما که هنوز سرویس میدید پرایوت لایر خوب هست ، خوب خیلی عالیه خدا رو شکر واسه شما خوبه! واسه اونی هم که سرور اختصاصی 25 دلاری ماه اول رو هم ماهیانه 165 دلار میفروخت هم معلومه باید خوب باشه! هر جایی همینقدر که ناراضی داره همینقدر هم هوادار داره! امیدوارم حرف های منو به دل نگیری! پاسخ من هم اگر خواستید بدید پ.خ کنید این تاپیک جای این حرف های خاله زنک بازی نیست!

7. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HyperServer نمایش پست ها
    سلام بنده رو به جناب بابک علمدار برسونید و بگید خوشحال میشیم خودشون به صورت مستقیم شرکت کنند در تاپیک
    بنده دقیقا متوجه نشدم ، ارتباط این شخصی که نام بردید به این تاپیک چیه؟ (تا جایی که میدونم ایشون با نام کاربری tukanet در انجمن فعال هستن)
    بعد دقیقا ارتباط ما با ایشون چیه!؟!؟

پی نوشت: فکر میکنم الآن دقیقا شما نیاز به یک نصیحت دارید ... دقیقا از همان الفاظی که خودتون بلدید به کار ببرید... شخصیت من اجازه نمیده مانند شما صحبت کنم. اما حالتون خوبه؟
    ===
    جناب کشاورز عزیز! نمیخواستم مطرح کنم ولی دیدم که اینقدر روی تشکرها حساسی دیگه گفتنش مستحب شد! این جور حرف زدن ها رو من خاله زنک بازی میدونم و اصلا خوشم نمیاد! 50% پست هایی که در این یک ماه اخیر رو زدی برو نگاه کن عزیزم! همش در حال تیکه پرونی بودی! نوع ادبیات شما بسیار قابل احترام هست ولی ادبیات تیکه پرانی مبتنی بر طنز اجتماعی باید منتظر ادبیاتی محکم با دلیل و استدلال باشه! اینجا جای تیکه پرونی نیست! شما به جای هیوج سرور میتونی x دیگه ای رو مثال بزنی و به جای من میتونی qwerty دیگه رو مثال بزنی! حرفت رو سعی نکن با نیش و کنایه بزنی ، امثال من و برخی دوستان متاسفانه نیش و کنایه یاد ندارند و مستقیم در برابر شما موضع میگیرند! شما حرفتو میزنی بعد میگی ادیت میکنم اگربه کسی بر میخوره؟! خوب دیگه با قول شمالی ها ماست رو ریختی ! این تاپیک را منحرف نکنید اگر واسه امثال شما که هنوز سرویس میدید پرایوت لایر خوب هست ، خوب خیلی عالیه خدا رو شکر واسه شما خوبه! واسه اونی هم که سرور اختصاصی 25 دلاری ماه اول رو هم ماهیانه 165 دلار میفروخت هم معلومه باید خوب باشه! هر جایی همینقدر که ناراضی داره همینقدر هم هوادار داره! امیدوارم حرف های منو به دل نگیری! پاسخ من هم اگر خواستید بدید پ.خ کنید این تاپیک جای این حرف های خاله زنک بازی نیست!
    بله باید کمی حساس باشم... وقتی کسی اینگونه به ادم توهین میکنه و شخص بسیار متشخصی چون شما پایین پست رو تشکر میزنه ، باید هم شاکی بشم... دلیلش هم فقط اینه که به شخص شما احترام میذارم و براتون ارزش قائلم.
    در مورد نوع ادبیات بنده خوشبختانه مدیران این انجمن از جمله آقا مصطفی که ارادت خاصی دارم بهشون هم خیلی ادبیات شناس هستند و هم خیلی به بنده محبت دارن! پس اگر برخوردی لازم باشه ، مستقیم برخورد میکنن... به نظر شما حمایت کردن از توهین به بنده کار درستیه؟
    و در ضمن ، یک نکته ی دیگه رو میگم به ادبیاتی که شما دوست دارید:
    به تعداد بیش از 10 فروشنده همانند مثال قبل که گفتم وجود داره. شما میتونید اون بیشتر از 10 رو در نظر نگیرید! من منظورم با شما نبوده... کمی داخل اینترنت بگردید میبینید که بسیار اند اینطور افراد! و گفتم که سیاست کاری شما به من مربوط نیست و فکر نمیکنم دخالتی هم کرده باشم!

بله نام بردن من اشتباه بوده اما بعدش توضیح دادم که بنده شخص رو مد نظر نداشتم! کلی مثال زدم... همینجا هم از Huge Server عذرخواهی میکنم.

استفاده از واژه ی "خاله زنک بازی" هم فکر نمیکنم زیاد جالب باشه. البته این رو به عنوان یک دوست به شما میگم! و اصلا به من مربوط نمیشه...
    در آخر هم وقتی صحبتی به صورت عمومی انجام میشه ، پاسخ هم باید به صورت عمومی داده بشه...
    در آخر بنده نه از این دیتا سنتر دفاع میکنم و نه میگم خوبه. خریدار باید عاقل باشه! ما کار خودمون رو میکنیم! فکر یکنم پست اولم هم 80% به نظرات شما نزدیک بود. درسته؟ جز یک مورد که سوء تفاهم بوده! (در مورد ابیوس ها) که خودتون هم فرمودید ممکنه درست نرسونده باشید منظور رو! جز این تقریبا نظرات نزدیکی داشتیم!!!! حالا من نمیدونم چرا دوستان فکر میکنن من دارم از این دیتا سنتر دفاع میکنم؟؟!؟؟

خود شما جناب مسعودی اگر ناراحت نمیشید ، مگر همین الآن سرور ندارید از این دیتا سنتر؟ حد اقل 2 تا! چرا بلافاصله کنسل نکردید؟
    چون این دیتا سنتر علاوه بر بدی هایی که داره ، خوبی هم داره. درسته؟ بنده هم دارم منصفانه میگم! هم خوبی ها رو هم بدی ها رو... منتها شما کلا چشمتون رو به روی خوبی ها بستید!!!!

=========
    نقل قول نوشته اصلی توسط HugeServer نمایش پست ها
    اگر مشکل شما فقط برای کلید تشکر هست که حل شد !

بنده با نظر فرزاد درباره شما کاری ندارم اما فکر میکنم سو تفاهم ایجاد شده برای :

هست که بنده فرمودم که منظورم HugeServer نبوده و مقایسه کلی بوده.

فکر نمیکنم نیازی به ادامه بحث باشه...
    مشکل من دکمه ی تشکر نبوده سهیل جان (اگر اشتباه نکنم)
    مشکل بنده درک شما از موضوع بوده! به هر حال بله حق با شماست و ادامه ی بحث صلاح نیست.
    ویرایش توسط m_dg_farari : March 25th, 2012 در ساعت 01:15

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

دوستانی که پستی ارسال کردند و میگن که بی احترامی شده لطفا به پستهای خودشون رجوع بفرمایند.
    درصورتی که روند تایپیک به همین منوال پیش بره دسترسی همه عزیزانی که بعد از پُست بنده اقدام به ارسال پُستی بَرخلاف تایپیک بکنند برای مدت 14 روز قطع خواهد شد.
    الان عرض کردم که بعد جای هیچ گونه اعتراض نباشه....
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

10. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

قابل توجه دوستان! ما مشکل سرورمون یک ساعته حل شده! هیچ چیزی جز تهدید چاره ساز نبود! اگر میدونستم اینا تهدید دوست دارند همون اول تهدید میکردم
    مقصر خودشون بودند! فقط الان مشکل اینجاست که خود درگیری شده و همه مشکل را میندازن گردن یکی دیگه!
    ویرایش توسط itjavani : March 25th, 2012 در ساعت 01:09

عضو انجمن stchost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    349
    تشکر شده در
    269 پست

بنده کاری به صحبت دوستان ندارم فقط لازم دونستم بگم ، مرسی از review که گذاشتید.
    وقتی چنین چیزهایی را میبینیم یاد نعمت های خودمون (Iweb , Leaseweb) میوفتیم که چقدر پشتیبانی و کیفیت بالایی دارند.
    البته دوستان و همکاران leaseweb ما که تقدیر ما را در این انجمن نمی خونن ولی سنگ تمام گذاشتن و میتونم بگم یکم از Iweb سرتر هستند.
    تا جایی که تغییر rack که به ما یک ساعت قطعی کامل پیش بینی کرده بودند در عرض 10 دقیقه انجام شد. (این یک نمونه اش بود)

امیدوارم شما هم تجربه ای شده باشه واستون که از دیتاسنترهای تازه کار سرویس نگیرید.

موفق باشید

13. تعداد تشکر ها ازstchost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

یک نکته ی دیگه در مورد این دیتا سنتر که من امروز بهش توجه کردم ، برای هر مشترک دارن Person ID میسازن داخل Ripe و Whiois آی پی ها رو به خودشون ربط میدن... (قبلا اینگونه نبود!) چیزی که من میبینم این هست که اصلا ایمیلی هم به عنوان Abuse Email قرار ندادن!!!!! این نمیتونه مشکل ساز بشه!؟ یعنی آی پی داخل بلوک لیست بره یا .... ؟!
    81.17.18.81 IP Address WHOIS | DomainTools.com
    و اینکه یک چند وقتی هست داخل دیتا بیس Ripe لوکیشن آی پی ها رو انگلستان شناسایی میکنه!

عضو انجمن vps-baran.ir آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    تشکر تشکر کرده 
    1,246
    تشکر تشکر شده 
    1,138
    تشکر شده در
    569 پست

و اینکه یک چند وقتی هست داخل دیتا بیس Ripe لوکیشن آی پی ها رو انگلستان شناسایی میکنه!
    انگلستان که خوبه برای من ماه پیش که نگاه میکردم هر جا میرفتم ای پی ها رو روسیه میزد؟

---------- Post added at 01:25 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

برای منم الان اینو میزنه

81.17.18.36 IP Address WHOIS | DomainTools.com

31.7.58.4 IP Address WHOIS | DomainTools.com

http://whois.domaintools.com/46.19.137.12

http://whois.domaintools.com/31.7.62.218

تا دیروز روسیه بود
    ویرایش توسط vps-baran.ir : March 25th, 2012 در ساعت 01:28

16. تعداد تشکر ها از vps-baran.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

البته فکر میکنم این مشکل هر چیزی که هست از دیتا بیس Ripe باشه! (چیزی که خود دیتا سنتر در پاسخ به سوال بنده داد!)
    البته 2 3 نفر از کاربران سرور آمریکای ما هم میگفتن توی یک سری از سایت ها آی پی رو ، آی پی فیلیپین میشناسه!!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)