صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: درخواست معرفی یک برنامه نویس امانتدار،باوجدان،منصف،خوش قول و مسلط برای طراحی یک سایت نیازمندیها

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی یک برنامه نویس امانتدار،باوجدان،منصف،خوش قول و مسلط برای طراحی یک سایت نیازمندیها

نقل قول نوشته اصلی توسط php.source نمایش پست ها
    دلیل اینکه برنامه نویس خوش قول نیست اینه که مشتبری موقع تحویل کار اصرار داره 3-4 روزه یا مثلا پروژه 3-4 ماهه رو 1 ماه تحویل بگیره ، برنامه نویسم برای اینکه نپره از دستش میگیره. بخاطر این همه بد قولن.
    وگرنه کدوم مشتری اومده به من گفته عجله ندارم و من بعد تاریخی که گفتم تحویل دادم. (همیشه چند روزم جلوتر میدم :دی)
    یعنی مشتری بگه عجله ندارم فوری کارش رو انجام میدید؟ محاله )
    کارش رو میندازید حداقل 15 الی یک ماه دیگه استارت میزنید تو این میان سه تا پروژه دیگه هم قبول میکنید.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    951
    تشکر شده در
    744 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی یک برنامه نویس امانتدار،باوجدان،منصف،خوش قول و مسلط برای طراحی یک سایت نیازمندیها

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    یعنی مشتری بگه عجله ندارم فوری کارش رو انجام میدید؟ محاله )
    کارش رو میندازید حداقل 15 الی یک ماه دیگه استارت میزنید تو این میان سه تا پروژه دیگه هم قبول میکنید.
    iهمکارای دیگه رو نمیدونم. اما از کسایی با من کار کردن بپورسید میگن. مثلا طرف میاد میگه فردا میخوام. میگم فردا سعی میکنم بدم اما قول نمیدم اما 3 روز دیگه 100% میدم.
    روز دوم میدم.
    متناسب با کارز هم یک وقتی رو اضافخه می کنم که یک کاری پیش امد شرمنده نشم

4. تعداد تشکر ها از php.source به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

دوستان از راهنمایی و پاسختون ممنونم...خوشحالم که این بحث باعث شد هم مشکلات مشتریا و هم مشکلات برنامه نویس ها مطرح بشه...البته من هنوز مشغول تحقیق و بررسی در مورد برنامه نویس هستم...!!!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    111
    تشکر شده در
    83 پست

دوستانی که لطف خودشون رو نسبت به برنامه نویس ها ابراز داشتند (!!) محبت کنند بفرمایند آیا در ازای این همه بدقولی که دیده اند چه چیز در اختیار برنامه نویس گذاشته اند ؟؟ مستندات خوب ؟؟ طرح خوب ؟؟ پول خوب ؟؟ فراموش نکنید هر چقدر هزینه کنید همانقدر باید انتظار پشتیبانی و تحویل به موقع کار داشته باشید!

7. تعداد تشکر ها از ahmad.m3710 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.m3710 نمایش پست ها
    دوستانی که لطف خودشون رو نسبت به برنامه نویس ها ابراز داشتند (!!) محبت کنند بفرمایند آیا در ازای این همه بدقولی که دیده اند چه چیز در اختیار برنامه نویس گذاشته اند ؟؟ مستندات خوب ؟؟ طرح خوب ؟؟ پول خوب ؟؟ فراموش نکنید هر چقدر هزینه کنید همانقدر باید انتظار پشتیبانی و تحویل به موقع کار داشته باشید!
    من همه اینهایی رو که میگین تمام و کمال در اختیار برنامه نویس گذاشتم...توضیحات با جزئیات کامل-طرح گرافیکی دقیق از تمام صفحات سایت-پرداخت به موقع هزینه...باز هم بدقولی کردند متاسفانه...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    951
    تشکر شده در
    744 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhoda نمایش پست ها
    من همه اینهایی رو که میگین تمام و کمال در اختیار برنامه نویس گذاشتم...توضیحات با جزئیات کامل-طرح گرافیکی دقیق از تمام صفحات سایت-پرداخت به موقع هزینه...باز هم بدقولی کردند متاسفانه...
    اون از بدشانسی بوده :دی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    29 پست

دوست عزیز شما قبل از اینکه کاری رو به کسی بسپاری و پولش رو پرداخت کنی یه تحقیق کوچیک راجع بهش بکن اگر دیدی راه های تحقیق برای اون شخص بسته هست مطمئن باش بی دلیل نیست و قیدش رو بزن
    نمونه کار و صحبت کردن با مشتری های شخص مورد نظر بهترین پیشنهاد به شماس

قالباً افرادی که سابقه خوبی ندارن وقتی باهاشون مذاکره میکنید مثلاً مبلغ یه کاری 400 تومن باشه میگن شما اول باید کل پول یا هفتاد درصدش رو به حساب بریزید تا کار رو شروع کنیم و بعد از اون ...
    اما افرادی که به کار خودشون اطمینان دارن همون کار 400 تومنی رو میگن شما مقداری از مبلغ رو واریز کنید مثلاً 50 یا 100 تومنش رو تا کار شما شروع بشه قاعدتاً کسی 50 هزار تومن پول پرداخت میکنه نمیخواد کسی رو اذیت کنه و بعد بگه نمیخوام و برنامه نویسی که قبول میکنه طرف 50 تومن به عنوان پیش پرداخت ،پرداخت کنه اینقدر به کار خودش اطمینان داره که مطمئن هست مشتریش رو از هر نظر راضی خواهد کرد

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    951
    تشکر شده در
    744 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sr.majid نمایش پست ها
    دوست عزیز شما قبل از اینکه کاری رو به کسی بسپاری و پولش رو پرداخت کنی یه تحقیق کوچیک راجع بهش بکن اگر دیدی راه های تحقیق برای اون شخص بسته هست مطمئن باش بی دلیل نیست و قیدش رو بزن
    نمونه کار و صحبت کردن با مشتری های شخص مورد نظر بهترین پیشنهاد به شماس

قالباً افرادی که سابقه خوبی ندارن وقتی باهاشون مذاکره میکنید مثلاً مبلغ یه کاری 400 تومن باشه میگن شما اول باید کل پول یا هفتاد درصدش رو به حساب بریزید تا کار رو شروع کنیم و بعد از اون ...
    اما افرادی که به کار خودشون اطمینان دارن همون کار 400 تومنی رو میگن شما مقداری از مبلغ رو واریز کنید مثلاً 50 یا 100 تومنش رو تا کار شما شروع بشه قاعدتاً کسی 50 هزار تومن پول پرداخت میکنه نمیخواد کسی رو اذیت کنه و بعد بگه نمیخوام و برنامه نویسی که قبول میکنه طرف 50 تومن به عنوان پیش پرداخت ،پرداخت کنه اینقدر به کار خودش اطمینان داره که مطمئن هست مشتریش رو از هر نظر راضی خواهد کرد
    دوست عزیز عرفش اینه که اگه پروژه ارزون قیمت باشه مثلا زیر 500 ، هزینه 100% یا 70 % به بالا بازم متناسب با مشتری هست
    اما اگه پروژه سنگین باشه و قیمت 1 -2 میلیونی داشته باشه اون وقت قرارداد بسته میشه و 50% هزینه پیشپرداخت دریافت میشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    97
    تشکر شده در
    29 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط php.source نمایش پست ها
    دوست عزیز عرفش اینه که اگه پروژه ارزون قیمت باشه مثلا زیر 500 ، هزینه 100% یا 70 % به بالا بازم متناسب با مشتری هست
    اما اگه پروژه سنگین باشه و قیمت 1 -2 میلیونی داشته باشه اون وقت قرارداد بسته میشه و 50% هزینه پیشپرداخت دریافت میشه
    این عرفی که شما میفرمائید برای شرکت هائی هست که ثبت شده هستن و کارمند دارن اون هم بخاطر حسابداریشون هست و مشتری دستش به جائی بند هست که بتونه شکایت کنه اما چیزائی که من به شخصه این روزها به وفور میبینم اینه که یه نفر تا یه حدودی چند زبان رو یاد گرفته و یه سایت زده و 50 دپارتمان براش تعریف کرده و کل دپارتمان هارو خودش اداره میکنه (...) نه ثبت شده هست نه مشتری دستش به جائی بند و همین مشکلات رو برای مشتری ها بوجود میارن که استارتر بهش اشاره کرده
    بله اگر شرکت ثبت شده باشه و قرارداد بسته بشه تمام موارد داخلش ذکر شده باشه و اسگچ دستی هم ضمیمش همراه با مهر شماره ثبت دار اصلاً مشتری کل مبلغ رو واریز کنه هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد

بنده فقط ایشون رو راهنمائی کردم انتخاب و تصمیم با خود مشتری هاس با هیچ کس هیچ بحثی هم ندارم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    951
    تشکر شده در
    744 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sr.majid نمایش پست ها
    این عرفی که شما میفرمائید برای شرکت هائی هست که ثبت شده هستن و کارمند دارن اون هم بخاطر حسابداریشون هست و مشتری دستش به جائی بند هست که بتونه شکایت کنه اما چیزائی که من به شخصه این روزها به وفور میبینم اینه که یه نفر تا یه حدودی چند زبان رو یاد گرفته و یه سایت زده و 50 دپارتمان براش تعریف کرده و کل دپارتمان هارو خودش اداره میکنه (...) نه ثبت شده هست نه مشتری دستش به جائی بند و همین مشکلات رو برای مشتری ها بوجود میارن که استارتر بهش اشاره کرده
    بله اگر شرکت ثبت شده باشه و قرارداد بسته بشه تمام موارد داخلش ذکر شده باشه و اسگچ دستی هم ضمیمش همراه با مهر شماره ثبت دار اصلاً مشتری کل مبلغ رو واریز کنه هیچ مشکلی هم براش پیش نمیاد

بنده فقط ایشون رو راهنمائی کردم انتخاب و تصمیم با خود مشتری هاس با هیچ کس هیچ بحثی هم ندارم
    ما هم ثبت شده ایم که این رو گفتم. Afagh Group
    بنده هم فقط قصد همایت داشتم از دوستان برنامه نویس. و اما از این که باز یکی از مشکلات رو گفتید ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)