صفحه 3 از 36 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 353

موضوع: معرفی سامانه پرداخت اینترنتی Payline.ir

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی سامانه پرداخت اینترنتی Payline.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها
    منم ثبت نام کردم میخوام ماژل تونو (whmcs) بطور ازمایشی تست کنم انشالله جواب داد اینم بیارم رو کار البته این ماژول رو whmcs اصلی نمیریزم بعد انشالله نتیجه رو به دوستان میگم----جناب اموزش استفاده از این ماژول میفرمایید دقیق (نصب/طریقه انتقال وجه به حساب شخصی/ایا میتونیم درصدی که از مشتری کسر خواهد شد را غیر فعال کنیم و اون درصد از حساب ما کم بشه/وتوضیحات بیشتر...)
    ورودتون رو خوش آمد میگم. ماژول ها همه تست شده هستن و بعد از تست نهایی پابلیک میشن. پس از این بابت جای نگرانی نیست.
    طریقه نصب هم در همون فایلی که دانلود کردید هست.
    خیر فروشندگان نمی تونن این کار رو انجام بدن ولی این سوال شما یه ایده خوب به ذهنم رسوند که این طرح رو هم به سرعت پیاده کنیم. در روزهای آتی این امکان رو هم در پنل کاربران میذاریم که انتخاب کنید
    درصد از مشتری هاتون کسر بشه یا از خودتون.
    توضیحات بیشتر هم خواستید بفرمایید عرض می کنم.

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahd نمایش پست ها
    امیدورام سیاست کاری شما تغییر نکند
    سیاست کاری تقریبا روال ثابتی هست و خیلی به ندرت پیش میاد که عوض بشه. مگر اینکه یک شرکت اسپانسر داشته باشه که اون شرکت رو مجبور کنه سیاست کاریش رو عوض کنه
    که در مورد ما درست نیست و خودمون این کار رو انجام میدیم و سیاست های کاری مون ثابت هست.
    در Payline هر چیزی رو که میبینید، قبل از پیاده سازی اون، روی روش های درآمدزاییش برای شرکت مدت ها بحث شده.از این بابت هم خیالتون راحت باشه.

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian-portal نمایش پست ها
    دوست عزیز قصد جسارت نباشه به نظر ارزشمند شما
    مواردی که فرمودید بسیار عالی و جهت اعتماد طرفین معامله پشتوانه ایجاد می کنه
    اما این چنین که شما راحت پیشنهاد میکنید مثل این که نفس شما از جای گرمی بلند میشه
    و تا به حال درگیر کارهای این چنین نشدین
    متاستفانه درصد بالایی از ادارات تخصصی ما توسط افراد و مدیرانی که صلاحیت و تحصیلات لازم رو ندارند داره اداره میشه
    من چند وقت پیش برای همین درگاه پرداخت آنلاین در چند بانک اقدام کردم
    جالب اینجا بود که اکثر بانک ها به من فرم درخواست کارت عابر بانک با قابلیت پرداخت اینترنتی میدادن
    وقتی بهشون توضیح میدادم که من نیاز به درگاه دارم و در مورد درگاه براشون شرح میدادم
    من رو پیش مدیر بانک میفرستادن مدیر بانک هم که بدتر از همه اینا فقط بلده یک شماره تلفن بده بگه زنگ بزنید
    در کل دوست عزیز این چیزا تو کشور ما جدیده و هنوز بخش و کادر فنی متخصصی جهت این کارا تهیه نشده که این عزیز این چنین که شما ساده میفرمایید بره و تمامی مدارک رو بگیره
    درسته این پیشنهاد بود و راهنمایی اما یکم واقع بین باشیم بد نیست
    دوست من ،
    ابتدا اینکه لطف کنید بحث رو وارد سیاست نکنید.
    دوم اینکه خیلی بیش از اون چیزی که فکرش رو بکنید ما دنبال مراحل قانونی بودیم ... جسارت نشه اما فکر نمیکنم روزی که ما دنبال طی این مراحل رفتیم ، کسی تو ایران چنین فکری رو تو سرش پروردونده بود!
    تمامی این مدارکی که عرض کردم ، قابل گرفتن هست. همه هم شدنی. بله که سخته! قراره آسون باشه؟ اگر قرار بود آسون باشه که الآن مثل بغالی ، ارائه دهنده ی خدمات بانکی داشتیم! دوست نداشتم اسم بیارم اما مدارکی که زرین پال داره خیلی بیش از این چیزی هست که شما تصورشو بکنید!
    در مورد اینکه شما برای گرفتن درگاه اقدام کردید ، باید بگم که 99/99 درصد اشتباه از شخص شما بوده! در مورد اطلاعات پایین شعب 100% حق با شما هست. اما شما به هیچ عنوان کارتون ارتباطی به شعب نداره! تمامی بانک ها ، بخش درگاه های اینترنتی و pos هاشون کاملا مجزا هست از خود بانک و شرکت هستن! مثلا: شرکت به پرداخت ملت ، شرکت سامان الکترونیک ، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و....
    شخص بنده یک درگاه رو از بانک ملت در عرض 3 روز از داخل خونمون با یک اسکنر گرفتم. عملا بله باید مدیر شعب هم بدونن که چگونه میشه خدمات اینترنتی رو ارائه کرد. اما با این سطح اطلاعات فکر میکنم باید این مثال رو برای شما بزنم:
    شما میرید داخل یک نانوایی و ازشون در مورد مکانی که گونی آرد ها تولید میشه سوال میکنید. اطلاع دارن؟ مسلما نه!
    =================
    در مورد پاسخی که مدیر این سایت دادنف باید عرض کنم خدمتتون که شما حتما وقتی قرارداد میبستید با شرکت ارائه دهنده ی درگاه ، داخل قرارداد بند مربوط به "عدم به اشتراک گذاری و واگذار به شخص ثالث درگاه" رو هم خوندید. درسته؟
    میدونستید با یک ریپورت ، درگاه شما الآن بسته میشه؟ و رسما کار شما خلاف قوانین این ارائه دهنده ی درگاه هستش؟
    پیشنهاد میکنم حد اقل با بانک یه هماهنگی بکنید!

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

[QUOTE=Neo2;397122]ورودتون رو خوش آمد میگم. ماژول ها همه تست شده هستن و بعد از تست نهایی پابلیک میشن. پس از این بابت جای نگرانی نیست.
    خیر فروشندگان نمی تونن این کار رو انجام بدن ولی این سوال شما یه ایده خوب به ذهنم رسوند که این طرح رو هم به سرعت پیاده کنیم. در روزهای آتی این امکان رو هم در پنل کاربران میذاریم که انتخاب کنید

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

دوست عزیز میشه طریقه نصب دقیقا در کجای محل نصی whmcs این فایل بریزیم و بعد چیرو ادیت کنیم یا چه کدی رو وارد کنیم که پرداخت به حساب من انتقال پیدا کنه مثلا" زرین پال بعد از نصب ماژول یه کدی رو میده و اون کد در تنظیمات whmcs در بخش درگاه پرداخت وارد میکنیم و تز اون طریق مشتری به حساب شخص مورد نظر وصل شده و مبلغ رو پرداخت میکنه این چطوره//و یه سوال دیگه ایا بعد از پرداخت مشتری مبلغ برگش داده میشه به حساب مشتری در whmcs تا فاکتور خودکار پرداخت شه

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    دوست من ،
    ابتدا اینکه لطف کنید بحث رو وارد سیاست نکنید.
    دوم اینکه خیلی بیش از اون چیزی که فکرش رو بکنید ما دنبال مراحل قانونی بودیم ... جسارت نشه اما فکر نمیکنم روزی که ما دنبال طی این مراحل رفتیم ، کسی تو ایران چنین فکری رو تو سرش پروردونده بود!
    تمامی این مدارکی که عرض کردم ، قابل گرفتن هست. همه هم شدنی. بله که سخته! قراره آسون باشه؟ اگر قرار بود آسون باشه که الآن مثل بغالی ، ارائه دهنده ی خدمات بانکی داشتیم! دوست نداشتم اسم بیارم اما مدارکی که زرین پال داره خیلی بیش از این چیزی هست که شما تصورشو بکنید!
    اگر منظورتون بنده بودم، متوجه نشدم کجای بحث فنی سیاسی شده !
    در مورد به عنوان مثال شما زرین پال رو مثال زدید. باید عرض کنم خدمتتون که ما خودمون رو با زرین پال یا هیچ سیستم مشابه دیگری مقایسه نمی کنم. ما Payline هستیم و کاری نداریم که شرکت های همکار
    چه مدارکی رو دارن یا گرفتن و یا قراره بگیرن. سیاست کاری شرکت ها متفاوته. همونطور که یک شرکت صلاح میدونه از کاربرهاش 2.5% موجودیشون رو دریافت کنه، ما این کار رو در روال کاری خودمون مجاز نمی دونیم.
    این که چه شخصی دوست داشته باشه با چه سیستمی کار کنه بستگی به خود شخص داره. بنده عرضم این هست که خودم اگر یه میخواستم درگاه پرداخت بگیرم، نوع خدمات سیستم رو ملاک قرار میدادم و اینکه چه مقدار برای من سودآوری داره نه اینکه به مدارک و مجوزها نگاه کنم.
    البته گرفتن مجوزها هم جز لابنفک کار هست و اونها رو هم باید تهیه کرد.

در مورد اینکه شما برای گرفتن درگاه اقدام کردید ، باید بگم که 99/99 درصد اشتباه از شخص شما بوده! در مورد اطلاعات پایین شعب 100% حق با شما هست. اما شما به هیچ عنوان کارتون ارتباطی به شعب نداره! تمامی بانک ها ، بخش درگاه های اینترنتی و pos هاشون کاملا مجزا هست از خود بانک و شرکت هستن! مثلا: شرکت به پرداخت ملت ، شرکت سامان الکترونیک ، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و....
    شخص بنده یک درگاه رو از بانک ملت در عرض 3 روز از داخل خونمون با یک اسکنر گرفتم. عملا بله باید مدیر شعب هم بدونن که چگونه میشه خدمات اینترنتی رو ارائه کرد. اما با این سطح اطلاعات فکر میکنم باید این مثال رو برای شما بزنم:
    شما میرید داخل یک نانوایی و ازشون در مورد مکانی که گونی آرد ها تولید میشه سوال میکنید. اطلاع دارن؟ مسلما نه!
    بنده هم آگاه هستم که این روزها میشه خیلی راحت از خونه درگاه پرداخت گرفت. ولی قبل از نوشتن این قسمت بد نبود راجب گرفتن درگاه پرداخت بانک ملی یه جستجو می کردید.
    برخلاف بانک های دیگه، در بانک ملی شما بعد از پر کردن فرم ها و مدارک موجود، به جای اینکه این فرم ها رو مستقیما برای شرکت زیرمجموعه بانک (مثل شرکت به پرداخت ) ارسال کنید، باید دوباره برگردید به همون شعبه ای که حساب دارید و مدارک رو تحویل اونجا بدید.
    بانک خودش اقدام می کنه و نتیجه رو به شما اعلام میکنه. در نتیجه اگر بانک اجازه نده، مدارک شما رو به مرحله بعدی ارجا نمیدن.

در مورد پاسخی که مدیر این سایت دادنف باید عرض کنم خدمتتون که شما حتما وقتی قرارداد میبستید با شرکت ارائه دهنده ی درگاه ، داخل قرارداد بند مربوط به "عدم به اشتراک گذاری و واگذار به شخص ثالث درگاه" رو هم خوندید. درسته؟
    میدونستید با یک ریپورت ، درگاه شما الآن بسته میشه؟ و رسما کار شما خلاف قوانین این ارائه دهنده ی درگاه هستش؟
    پیشنهاد میکنم حد اقل با بانک یه هماهنگی بکنید!
    بله این بند رو هم خوندیم و اتفاقا راجب این موضوع هم خیلی سوال و تحقیق کردیم. پیشنهاد میکنم مجددا این قسمت رو هم مطالعه بفرمایید.

تمامی هماهنگی ها رو قبلا وکیل شرکت انجام دادن و در صورت بروز مشکلاتی از این دسته راه چاره هم برای اون در نظر گرفتیم
    از یادآوری تون ممنونم.

عضو انجمن arman_gts آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    99
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    181 پست

اسم شرکتتون دقیقا چی هست ؟شماره ثبت و اینا
    عذر میخوام پستهارو کامل نخوندم
    Fresh Start Again!

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

[QUOTE=sarwhost;397144]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Neo2 نمایش پست ها
    ورودتون رو خوش آمد میگم. ماژول ها همه تست شده هستن و بعد از تست نهایی پابلیک میشن. پس از این بابت جای نگرانی نیست.

دوست عزیز میشه طریقه نصب دقیقا در کجای محل نصی whmcs این فایل بریزیم و بعد چیرو ادیت کنیم یا چه کدی رو وارد کنیم که پرداخت به حساب من انتقال پیدا کنه مثلا" زرین پال بعد از نصب ماژول یه کدی رو میده و اون کد در تنظیمات whmcs در بخش درگاه پرداخت وارد میکنیم و تز اون طریق مشتری به حساب شخص مورد نظر وصل شده و مبلغ رو پرداخت میکنه این چطوره//و یه سوال دیگه ایا بعد از پرداخت مشتری مبلغ برگش داده میشه به حساب مشتری در whmcs تا فاکتور خودکار پرداخت شه
    برای شروع شما فایل Zip که از سایت دانلود کردید رو در Root وب سایت تون یعنی در فولدر public_html آپلود کنید و همونجا هم Extract اش کنید.
    یک سری فایل در سرور شما کپی میشه.
    بعد از اون اگر برای وب سایت تون درخواست درگاه پرداخت دادید و تایید شده، برای دریافت کد API خودتون به این لینک Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی مراجعه کنید.

فایل modules/gateways/callback/payline.php را نیز ویرایش کنید و API خودتون رو اونجا قرار بدید.
    بعد به پنل ادمین whmcs بردید و به قسمت Setup>Payment Gatewayes مراجعه کنید و از قسمت Activate module ،ماژول پرداخت با Payline را انتخاب کرده و فعال نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_gts نمایش پست ها
    اسم شرکتتون دقیقا چی هست ؟شماره ثبت و اینا
    عذر میخوام پستهارو کامل نخوندم
    Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی
    شماره ثبت 5658 خرم آباد

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

اگر منظورتون بنده بودم، متوجه نشدم کجای بحث فنی سیاسی شده !
    در مورد به عنوان مثال شما زرین پال رو مثال زدید. باید عرض کنم خدمتتون که ما خودمون رو با زرین پال یا هیچ سیستم مشابه دیگری مقایسه نمی کنم. ما Payline هستیم و کاری نداریم که شرکت های همکار
    چه مدارکی رو دارن یا گرفتن و یا قراره بگیرن. سیاست کاری شرکت ها متفاوته. همونطور که یک شرکت صلاح میدونه از کاربرهاش 2.5% موجودیشون رو دریافت کنه، ما این کار رو در روال کاری خودمون مجاز نمی دونیم.
    این که چه شخصی دوست داشته باشه با چه سیستمی کار کنه بستگی به خود شخص داره. بنده عرضم این هست که خودم اگر یه میخواستم درگاه پرداخت بگیرم، نوع خدمات سیستم رو ملاک قرار میدادم و اینکه چه مقدار برای من سودآوری داره نه اینکه به مدارک و مجوزها نگاه کنم.
    البته گرفتن مجوزها هم جز لابنفک کار هست و اونها رو هم باید تهیه کرد.

بنده هم آگاه هستم که این روزها میشه خیلی راحت از خونه درگاه پرداخت گرفت. ولی قبل از نوشتن این قسمت بد نبود راجب گرفتن درگاه پرداخت بانک ملی یه جستجو می کردید.
    برخلاف بانک های دیگه، در بانک ملی شما بعد از پر کردن فرم ها و مدارک موجود، به جای اینکه این فرم ها رو مستقیما برای شرکت زیرمجموعه بانک (مثل شرکت به پرداخت ) ارسال کنید، باید دوباره برگردید به همون شعبه ای که حساب دارید و مدارک رو تحویل اونجا بدید.
    بانک خودش اقدام می کنه و نتیجه رو به شما اعلام میکنه. در نتیجه اگر بانک اجازه نده، مدارک شما رو به مرحله بعدی ارجا نمیدن.

بله این بند رو هم خوندیم و اتفاقا راجب این موضوع هم خیلی سوال و تحقیق کردیم. پیشنهاد میکنم مجددا این قسمت رو هم مطالعه بفرمایید.

تمامی هماهنگی ها رو قبلا وکیل شرکت انجام دادن و در صورت بروز مشکلاتی از این دسته راه چاره هم برای اون در نظر گرفتیم
    از یادآوری تون ممنونم.
    بنده اصلا روی صحبتم شما نبودید. بجز موارد آخر که ذکر کردم دقیقا مخاطب رو. یکی از دوستان فرمودن که گرفتن این مجوز ها رویایی هست! که بنده هم عرض کردم رویا چیز دیگری هست که شما در سر دارید (با شخصی که پست رو زدن هستم نه استارتر تاپیک)
    در مورد گرفتن درگاه بانک ملی بنده اصلا تجربه ای نداشته و ندارم (و نخواهم داشت) . صحبتی هم در این باره نکردم!

@استارتر تاپیک:
    کاری به شرکت های همکار ندارید ، اصلا چیزی نیست که به بنده مربوط بشه! و بنده هم شما رو با جایی مقایسه نکردم!!!!! اگر هم حرفی میزنیم در این تاپیک ، مطمئن باشید قصدمون تخریب نیست.... (بقیه رو نمیدونم من در مورد خودم صحبت میکنم)
    اون دوستمون گفتن گرفتن چنین مدارکی نشدنی هست ، بنده هم مثال عملی زدم براشون. (پیشنهاد میکنم به کسی که در مورد گرفتن مدارک نظر دادن که حتما یک سفر برن دفتر کیش شرکت سامان سیستم...)
    به هر صورت ، ما الآن بر روی سایتمون 3 درگاه داریم. ملت ، سامان ، پارسیان. زرین پال هم فعال هست. ماهیانه + 600 700 هم فقط از زرین پال تراکنش داریم. نظر شما اینه که ما بدون اینکه هیچ مجوزی رو از شما ببینیم و همینطور چون سایت دارید ، بیایم به شما اعتماد کنیم ؟ و اینگونه تراکنش ها رو توسط شما انجام بدیم؟ (منظور از ما ، مای نوعی هست! نه فقط ما)
    اصلا استدلال صحیحی ندارید جناب! اولین امر در اعتماد سازی ، داشتن مجوز های معتبر هست! اگر دوست دارید واقعا فعالیت داشته باشید "پیشنهاد" میکنم به دنبال اینگونه مجوز ها (که ابتایی ترین مجوز های لازم هست) برید!
    موفق باشید

9. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m_dg_farari نمایش پست ها
    @استارتر تاپیک:
    کاری به شرکت های همکار ندارید ، اصلا چیزی نیست که به بنده مربوط بشه! و بنده هم شما رو با جایی مقایسه نکردم!!!!! اگر هم حرفی میزنیم در این تاپیک ، مطمئن باشید قصدمون تخریب نیست.... (بقیه رو نمیدونم من در مورد خودم صحبت میکنم)
    اون دوستمون گفتن گرفتن چنین مدارکی نشدنی هست ، بنده هم مثال عملی زدم براشون. (پیشنهاد میکنم به کسی که در مورد گرفتن مدارک نظر دادن که حتما یک سفر برن دفتر کیش شرکت سامان سیستم...)
    به هر صورت ، ما الآن بر روی سایتمون 3 درگاه داریم. ملت ، سامان ، پارسیان. زرین پال هم فعال هست. ماهیانه + 600 700 هم فقط از زرین پال تراکنش داریم. نظر شما اینه که ما بدون اینکه هیچ مجوزی رو از شما ببینیم و همینطور چون سایت دارید ، بیایم به شما اعتماد کنیم ؟ و اینگونه تراکنش ها رو توسط شما انجام بدیم؟ (منظور از ما ، مای نوعی هست! نه فقط ما)
    اصلا استدلال صحیحی ندارید جناب! اولین امر در اعتماد سازی ، داشتن مجوز های معتبر هست! اگر دوست دارید واقعا فعالیت داشته باشید "پیشنهاد" میکنم به دنبال اینگونه مجوز ها (که ابتایی ترین مجوز های لازم هست) برید!
    موفق باشید
    فرمایشتون کاملا صحیح هست اولین امر در اعتماد سازی داشتن مجوزهای معتبر هست.
    ما فعلا در ابتدای راه هستیم و هنوز خیلی ایده ها و طرح ها در ذهن داریم. بعضی هاشون رو اجرا کردیم و بعضی از امکانات رو هم هنوز روی سایت نیاوردیم و منتظر زمان مناسبش هستیم.
    سایت ما هم "فعلا در مرحله راه اندازی آزمایشی" هست. خودتون هم که مشاهده کردید هنوز به صورت رسمی فعالیت سایت رو آغاز نکردیم و تبلیغاتی هم انجام ندادیم.
    صد البته دریافت مدارک، مجوز و تاییدیه های موجود نیاز هست و زمانی که فکر کنیم اصلا به این چیزها نیاز نداریم، روز مرگ Payline هست.
    از قدیم هم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدن است. دریافت این مجوزها پروسه ای زمانبر و وقت گیر ولی ضروری هست.
    انشا ا.. و با یاری خدا این مراحل رو هم طی می کنیم.
    از شما و سایر دوستان هم که نظراتشون رو بیان می کنن ممنونم. چون این بازخورد و نظرات به ما کمک میکنه بدونیم کجای کار ضعیف هستیم و نیاز هست که توجه بیشتری داشته باشیم.
    هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان و اساتید بزرگوار که سالهاست در وب تجربه کاری و فنی دارید و همینطور سایر کاربران رو با جان و دل پذیرا هستیم.
    باز هم تقاضا می کنیم که هر پیشنهاد یا کمکی در این زمینه دارید با ما در میون بذارید

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

[QUOTE=Neo2;397171]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها

برای شروع شما فایل Zip که از سایت دانلود کردید رو در Root وب سایت تون یعنی در فولدر public_html آپلود کنید و همونجا هم Extract اش کنید.
    یک سری فایل در سرور شما کپی میشه.
    بعد از اون اگر برای وب سایت تون درخواست درگاه پرداخت دادید و تایید شده، برای دریافت کد API خودتون به این لینک Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی مراجعه کنید.

فایل modules/gateways/callback/payline.php را نیز ویرایش کنید و API خودتون رو اونجا قرار بدید.
    بعد به پنل ادمین whmcs بردید و به قسمت Setup>Payment Gatewayes مراجعه کنید و از قسمت Activate module ،ماژول پرداخت با Payline را انتخاب کرده و فعال نمایید.
    با سلام دوباره دوست عزیز چرا فایل مربوط به whmcs باید تو روت بریزیم از روت چه ربطی به whmcs داره منظورم اینه که whmcs جایی دیگه نصبه(از دوستان خواهش دارم فایل های این ماژول یه برسی کنن خدارو شکر من برسی کردم چیزی خاصی باگی نداشت شمام یه زحمت بکشید نتیجه رو بگید تا من ببرم واسه تست)

عضو جدید Neo2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    429
    تشکر شده در
    164 پست

[QUOTE=sarwhost;397373]

با سلام دوباره دوست عزیز چرا فایل مربوط به whmcs باید تو روت بریزیم از روت چه ربطی به whmcs داره منظورم اینه که whmcs جایی دیگه نصبه(از دوستان خواهش دارم فایل های این ماژول یه برسی کنن خدارو شکر من برسی کردم چیزی خاصی باگی نداشت شمام یه زحمت بکشید نتیجه رو بگید تا من ببرم واسه تست)
    دوست گرامی برای اینکه کاربر اذیت نشه، تمام فایل ها رو توی فولدر های خودشون قرار دادیم و زیپ کردیم. دقیقا کاری که بقیه سیستم ها هم انجام میدن.
    فایل Zip طوری تنطیم شده که شما وقتی فایل رو تو روت Extract کنی هرکدوم از فایل های مربوطه در مسیر خودشون قرار میگیرن.وگرنه دلیل دیگه ای نداره.
    کدها قبل از انتشار چندین بار تست میشن و از نظر امنیتی مشکلی ندارن. باز هم دوستان نگاه کنن اگر موردی بود بفرمایید برطرف کنیم.

13. تعداد تشکر ها از Neo2 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 36 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)