صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 68

موضوع: معرفی دیتاسنتر WeHostWebsites

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی دیتاسنتر WeHostWebsites

عكس از سرورها هم بذاريد.

در كل هم از اينكه بالاخره اين مطلب رو گذاشتيد متشكر.

2. # ADS

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

سلام
    چون تاپیک رو مناسب دیدم چند تا سوال داشتم
    تعداد سرور های دیتا سنتر شما چقدر است ؟
    از لحاظ شبکه یک مقدار بیشتر توضیح میدید ؟
    پذیرش نمایندگی دارید ؟
    بزرگواری آن است که هرگز از بالا به کسی نگاه نکنی مگر آنکه بخواهی او را از زمین بلند کنی !

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MelatHOST نمایش پست ها
    سلام
    پذیرش نمایندگی دارید ؟
    در مورد سوال اول و دوم كاملا جوابتون رو دادن !!!! شايد بشه گفت كل توضيحشون رو همين دو تا بوده

5. تعداد تشکر ها ازSajad به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MelatHOST نمایش پست ها
    سلام
    پذیرش نمایندگی دارید ؟
    سلام.

همانطور که جناب Sajad فرمودند، پاسخ دو سوال اول شما داده شده و از شما در خواست می کنم توضیحات رو با دقت بیشتری بخوانید.

در مورد پذیرش نمایندگی، سایت ایران ما در حال راه اندازی هست و پس از راه اندازی وبسایت، نوع پذیرش نمایندگی را نیز خدمت شما و دیگر همکاران عزیز، توضیح خواهم داد.

با تشکر.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad نمایش پست ها
    عكس از سرورها هم بذاريد.

در كل هم از اينكه بالاخره اين مطلب رو گذاشتيد متشكر.
    سلام.

اتفاقاً همین درخواست رو از بچه های کردم. نمی دونم چرا ارسال نشده.

دوباره درخواست می کنم، براتون میزارم.

با تشکر.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    449
    تشکر تشکر شده 
    1,161
    تشکر شده در
    730 پست

ممنون از لطفتون !
    1- اما چرا اینقدر بهم ریخته بوده ... ؟
    شرمنده که این سوالها رو میکنم :D
    2- چقدر برایتان هزینه بر داشت؟! تا آماده کنین، حدود هم بگین کافی هست
    3- چند تا چیز واقعا" خطرناک بود و واسم جای تعجب داشت rollup standbygene و rollup standbygene wiring .... و چطور بهتون اجازه این کار رو دادند، خدایی نکرده آتش سوزی رخ بده .... آن هم تا اون جایی که من دیدم دیتاسنترتان در یک محلی مسکونی هست! موجب خسارت های جانی و مالی میشه.... بیشتر در موردش توضیح بدید و آیا حساب شده کار شده که یه وقت مشکلی پیش نمیاره .... (rollup standbygene که دیگه واقعا عجیب بود ، تصادف ماشین یا .... بالاخره اون مامور که دیگه نمیتونه جلوی مانور یک ماشین تو خیابان رو که بگیره ....)
    4- تعداد سرور هایی که ارائه دادین چه مقدار هستند؟ و آیا این خنک کنندها جوابگویشان هستند؟
    5- کل پورت متصل به دیتاسنترتان چند گیگابیت هست؟!
    6- آیا مدیران و اعضای این دیتاسنتر ایرانی هستند؟
    7- سرور هایتان پی سی هست یا رکمونت؟

ممنون میشم اگر به سوالات بنده پاسخ بدین، و بازم عذر میخوام اما حس کنکجاوی من این سوالات رو پرسید ، و باعث افتخارم هست که ایرانی ها همچین حرکتی کردند!

موفق باشید
    ویرایش توسط WebRang : October 17th, 2009 در ساعت 00:14

9. تعداد تشکر ها از WebRang به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WebRang نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون !
    1- اما چرا اینقدر بهم ریخته بوده ... ؟
    شرمنده که این سوالها رو میکنم :D
    2- چقدر برایتان هزینه بر داشت؟! تا آماده کنین، حدود هم بگین کافی هست
    3- چند تا چیز واقعا" خطرناک بود و واسم جای تعجب داشت rollup standbygene و rollup standbygene wiring .... و چطور بهتون اجازه این کار رو دادند، خدایی نکرده آتش سوزی رخ بده .... آن هم تا اون جایی که من دیدم دیتاسنترتان در یک محلی مسکونی هست! موجب خسارت های جانی و مالی میشه.... بیشتر در موردش توضیح بدید و آیا حساب شده کار شده که یه وقت مشکلی پیش نمیاره .... (rollup standbygene که دیگه واقعا عجیب بود ، تصادف ماشین یا .... بالاخره اون مامور که دیگه نمیتونه جلوی مانور یک ماشین تو خیابان رو که بگیره ....)
    4- تعداد سرور هایی که ارائه دادین چه مقدار هستند؟ و آیا این خنک کنندها جوابگویشان هستند؟
    5- کل پورت متصل به دیتاسنترتان چند گیگابیت هست؟!
    6- آیا مدیران و اعضای این دیتاسنتر ایرانی هستند؟
    7- سرور هایتان پی سی هست یا رکمونت؟

ممنون میشم اگر به سوالات بنده پاسخ بدین، و بازم عذر میخوام اما حس کنکجاوی من این سوالات رو پرسید ، و باعث افتخارم هست که ایرانی ها همچین حرکتی کردند!

موفق باشید
    سلام.

میتونم به جرات بگم برای اولین بار هست که سوالات سازنده و جذابی از این قبیل در این انجمن در یافت کردم و از شما کمال تشکر را دارم.

پاسخ پرسش های شما به شرح زیر است.

1. در اصل میشه گفت، به هم ریختگی در انجام کارهای بزرگ توسط انسان های کم تجربه، یک امر تبیعی به حساب میاد و غیر قابل اجتناب هست.
    دلیل دیگه ای که میتونم عنوان کنم این بوده که در آن زمان، سالهای 1999 تا 2003 سیستم های سرور و خدمات آن، تا این حد پیشرفت نکرده بود و معمولاً این گونه سرویس ها منحصر به یک سری شرکت های بزرگ همانند IBM و Dell و HP بود که این مورد باعث میشد اطلاعات افراد نسبت به این گونه خدمات، محدود باشه و نتیجه میشه بی برنامگی و به قول شما به هم ریختگی.

2. من این مورد رو از بچه ها سوال کردم، ولی مثل اینکه مدیران ترجیه میدن صحبتی در این مورد نکنند.
    ولی تخمین حدودی من برای این کار از ابتدا، به دلیل وام گرفتن از بانک و شرکت های سرمایه گذار جانبی، حدوداً 55 هزار دلار در ماه هزینه برداشت در مراحل اول و پس از بستن قرارداد با شرکت های مختلف و فعالیت های بیشتر و کسب مشتری بیشتر، هزینه ها بالا رفته تا جایی که من شخصاً کلی پیاده میشم هر ماه، ولی خدا رو شکر، دارمد خود هست. در هر حال، ما هنوز متوقف نشدیم و میشه گفت روزانه در حال بستن قرارداد های جدید با شرکت های تامین کننده شبکه و سیستم های امنیتی و برق رسانی و خنک کننده و ... هستیم و این موارد هزینه بر هستند.
    درضمن، دیتاسنتر دوم هم خریداری شده مکانش و در حال گرفتن وسایل لازم برای تامین نیاز های این دیتاسنتر جدید هستیم که به دلیل اینکه زیادی سرمون شلوغ شده، نمی تونیم پیشرفت کار رو سرعتر کنیم و به همین دلیل نمی تونم تاریخ دقیق باز شدن دیتاسنتر جدید رو به شما اعلام کنم.

3. در واقع صحبت شما درست هست و من حدود 2 سال پیش که این عکس ها رو دیدم (شبیه به این عکس ها البته، این عکس ها جدید هستند) همین پرسش برام پیش اومد که جواب سوالم رو اینطور دادند:
    - اینجا ایران نیست و هر چیز قانونی داره و تمام کارهای ما رو شرکت های متخصص برق و پشتیبان Generator انجام دادند، پس جای نگرانی از نظر نوع کابل ها وجود نداره. همینطور میشه گفت اصلاً خطری وجود نداره چون در واقع کابل ها از پشت ساختمان به دیتاسنتر منتقل شدند و در بقل ساختمان دیتاسنتر ما که یک ساختمان کاملاً اداری هست، ساختمان کوتاهی وجود داره که حدوداً نصف ساختمان ما هم نیست و به همین دلیل از لحاظ امنیتی این موارد محاصبه شده و خیالتون راحت باشه.
    - منتقه ای که ساختمان دیتاسنتر ما در اونجا حضور داره، یک منتقه حفاظت شده است به دلیل اینکه در همین خیابان دو سفارت وجود دارند و چند شرکت حساس دیگر که باعث میشه این خیابان حفاظت شده باشه و کسی معمولاً ازش رد نمیشه چون فقط ساکنین و یا کارمندان شرکت های واقع شده در این خیابان به اینجا میان و از این لحاظ میشه گفت خطر تسادف 0 هست (مگر اینکه طالبان دوباره حال کنه با هواپیما بیاد بزنه به ساختمون دیتاسنتر ما )

4. با توجه به آخرین آمار ماهیانه که از سیستم حسابداری بررسی میشه، تعداد 4317 سرور در حال حاظر فعال هستند و در حال فعالیت هستند و تعداد 1183 سرور دیگر در حالت آماده باش ولی غیر فعال هستند و تعداد 450 سرور دیگر که با امکانات جدید از شرکت SuperMicro خریداری شده اند هنوز Rack نشدن و در حال پس دادن آزمایشات برای اطمینان از سالم بودن سرور هستند که تا 1 ماه دیگه به طول خواهد انجامید و بعد، سرورهایی که مشکل دار باشند شناسایی میشن، به شرکت SuperMicro تحویل داده میشن و بقیه به حالت Rackmount در آمده و به شبکه متصل میشن و آماده استفاده مشتریان خواهند بود.

5. در حال حاظر، با آخرین قرارداد هایی که بسته شده، مجموع اتصالات پهنای باند دیتاسنتر ما 38GbE هست که پس از فیلتر شدن Noise ها و waste signal های شبکه، به حدود 37GbE خواهد رسید که مقدار 5.5GbE حدوداً در حال استفاده هست و بقیه به حالت Standby و Backup و Failover قرار دارند.

6. خیر، هیچ یک از اعضای دیتاسنتر ما ایرانی نیستند و از تعداد 14 نفر، همه آمریکایی بوده به جز 2 نفر که روسی و کانادایی هستند.

7. حقیقت موضوع اینه که، حدود 1000 سرور به حالت PC داریم که از سرورهای قدیمی ما (از سال 2002 تا به حال) باقی موندن که مشتری اجازه نمیده سرورش رو منتقل کنیم به Rackmount ها و میخواد رو همین ها بمونه و دلایل شخصی داره که در هر حال، محترم هست.
    بقیه سرورها به حالت Rackmount هستند و عکس از Rack ها و سیستم های شبکه و برق و خنک کننده دیتاسنتر از دوستان در آمریکا درخواست شده که به یاری خدا تا هفته آینده برای شما و دیگر کاربران در تاپیک جدید ارسال خواهد شد.

باز هم از طرح سوالات سازنده و جالب شما سپاس گزارم و اگر هر گونه سوال دیگه ای بود، در خدمت هستم و خوشحال میشم بشنوم.

همینطور دوستان و همکاران دیگر اگر تمایل به طرح هر گونه سوال در مورد دیتاسنتر ما داشتند، خوشحال میشم هیمنجا مطرح کنند و قول میدم که پاسخگوی ایشان باشم.

با تشکر.

11. تعداد تشکر ها از Aria به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    611
    تشکر شده در
    373 پست

با عرض سلام و آرزوی موفقیت من هم چند سوال رو میپرسم
    پشتیبانی دیتاسنتر شما 24 ساعته است؟ و همیشه در داخل دیتاسنتر حداقل یکی از نیروهای شما حاضر هستند؟
    و زمان پاسخگویی به مشکلات مشتریان چه مقداری است؟
    آیا دیتاسنتر شما سرورهای مدیریت شده یا بسته های مدیریت ارایه میدهد؟
    co location هم دیتا سنتر شما ارایه میکند؟
    شما با کدوم شرکتها قرارداد دارین؟ سوپرمیکرو رو که فکر کنم داشته باشین. مایکروسافت و دایرکت ادمین یا سی پنل و .... ؟
    در آخر هم آیا دیتاسنتر شما تصمیمی برای عوض کردن وب سایت و تبلیغات در سایتهای مختلف داره؟ برای اینکه بیشتر جا بیفته

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    611
    تشکر شده در
    373 پست

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4249&page=2
    ببخشید جناب آریا من نخواستم تاپیک فروشتون خراب بشه ادامه بحث رو اینجا میدم
    خب از نظر من قیمتهای شما بالاست. حقیقتش شما گفتین که هاستینگهای ایرانی عقب موندن اما من فکر نمیکنم اگر یک چیزی رو گرون بخریم عقب موندگی جبران بشه. ولی ممکنه با ارزون خریدن عقب بمونیم (اینجای حرفتون رو قبول دارم). ولی من بیشترین دلیل عقب بودن هاست های ایرانی رو امکانات کم، تحریم و عدم حمایت میدونم! البته بعضی هاست های تازه کار هم هستند که از آی وب یا جاهای دیگه یک سرور ارزون میگیرن و توی کار هاست وارد میشن. ولی من اونها رو جز هاستینگ با اجازه به حساب نمیارم
    اما شما در تاپیک قبلی گفتین که اگر آفر بهتری بگین من به شما 2 میلیون میدم. خدمتتون بگم که من به دو میلیون نیاز ندارم و فقط هدفم انتقاد و بهتر بگم پیشنهاد درباره قیمتهاتون بود.
    اما همونطور که گفتید من از یکی از دوستانم که از gigenet سرور داشت خواستم که قیمت یک سرور معادل شما رو بگه. ایشون هم آفر رو برام فرستاد :
    2x Intel Xeon E5520 @ 2.27GHz
    32 gb ram
    4 x 1 TB hdd Raid 10
    10 TB premium bw
    remote reboot
    $460 / mo

در صورت پرداخت سالیانه فکر کنم 350 دلار هم میدن : D و چون تعداد بالا هم خواستین احتمالا ارزونتر حساب میکنند
    نکته درباره این سرور اینکه سی پی یوش از سرور پیشنهادی شما بهتر است. دیتاسنتر هم که جای تعریف نداره و بهترین در جهان (نظر من این است)
    به هر حال از نظر من سرورهای شما گران است امیدوارم ناراحت نشین چون من نظر خودم رو دادم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط goldstar نمایش پست ها
    با عرض سلام و آرزوی موفقیت من هم چند سوال رو میپرسم
    پشتیبانی دیتاسنتر شما 24 ساعته است؟ و همیشه در داخل دیتاسنتر حداقل یکی از نیروهای شما حاضر هستند؟
    و زمان پاسخگویی به مشکلات مشتریان چه مقداری است؟
    آیا دیتاسنتر شما سرورهای مدیریت شده یا بسته های مدیریت ارایه میدهد؟
    co location هم دیتا سنتر شما ارایه میکند؟
    شما با کدوم شرکتها قرارداد دارین؟ سوپرمیکرو رو که فکر کنم داشته باشین. مایکروسافت و دایرکت ادمین یا سی پنل و .... ؟
    در آخر هم آیا دیتاسنتر شما تصمیمی برای عوض کردن وب سایت و تبلیغات در سایتهای مختلف داره؟ برای اینکه بیشتر جا بیفته
    سلام.

من کم کم دارم کلی ذوق می کنم !!!!

بسیار سوال های خوبی بود و من نمیدونم چرا در تاپیک دیتاسنتر، این موارد رو اشاره نکردم !!!!

1. بله قربان، همیشه یکی از کارمندان برای برطرف کردن موارد اضتراری (تعویض هارد دیسک خاطی و مشکلات شبکه) در خدمت دیتاسنتر به صورت شیفت شب حضور دارند و تخصص متوسط در سیستم های ویندوز و لینوکس هم دارند که اگر مشکلی بود، بتونند بررسی های لازم رو انجام بدن.

2. باز هم بله، بر روی بعضی سرور های پیشنهادی، با مبلغ 100 دلار بیشتر، سرور به حالت Fully Managed در میاد و در مورد سرورهای دیگر هم که تحت پیشنهاد ویژه نیستند، هزینه 150 دلار در ماه برای Fully Managed سرویس گرفته میشه.

3. در مورد Co-Location هم بله، ولی به دلیل فروش سرور زیادی، و داشتن تعداد 4 تا Co-Location در حال حاظر، مشتری قبول نمی کنیم تا دیتاسنتر دوم راه بیفته !

4. شرکت هایی که ما باهاشون قرارداد داریم، لیست بلند بالایی داره که باید لیست دقیقش رو در صورت نیاز شما به داشتن لیست کامل، از بچه ها بگیرم.
    ولی در مورد موارد پرسش شما، لیست شرکت های طرف قرارداد به شرح زیر است.
    cPanel
    DirectAdmin
    DotNetPanel
    Helm (که البته بعد از Parallels شدنش فکر نکنم دیگه کار کنیم باهاش)
    Microsoft
    RHEL
    SuperMicro
    Caterpillar
    و ...

5. در واقع دلایل بسیاری برای ما وجود داره که سایت فروش آنلاین باز نکردیم و از طریق نماینده های مختلف در کشور های مختلف و همینطور به صورت خصوصی فروش خودمون رو ادامه میدیم و معمولاً مشتریان ما ثابت هستند و وقتی میان با ما، دیگه نمیرن جای دیگه (اکثراً - نه همه !!)
    البته تصمیماتی گرفته شده که هنوز قطعی نیست که انشاالاه در صورت قطعی شدن، خدمت شما عرض خواهم کرد.

باز هم اگر سوالی بود، در خدمتم دوستان.

با تشکر.

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)