صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 135

موضوع: نکاتی در مورد دیتاسنتر ovh فرانسه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

پیش فرض پاسخ : نکاتی در مورد دیتاسنتر ovh فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط tofanweb نمایش پست ها
    سلام
    ببینید جزو قوانین این دیتاسنتر هست به گفته دوست خوبمون فرانتورک که نباید چنین برنامه هایی نصب بشه به دلیل سیاستشون و مشکلات امنیتی سر پرت هایی که باز میمونه و ... که آخر ابیوز میاد

ولی ما که تو این دستاسنتر رک اختصاصی داریم و سرور میدیم اول همین مشکلات بود ولی از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ... (هر سروری که این کارارو کردیم 2 - 3 روز درگیر بودیم در این حد طول کشید همه چیش اوکی بشه جوری که دیتاسنتر گیر نده)

مشکلی نداشتیم یعنی اگر داشتیم یا داشته باشیم دیگه باید گفت این دیتاسنتر به درد نمیخوره چون میتونم به هتون اطمینان 100% بدم سرور جوری بسته و محدود شده که انگار وجود نداره کلا همه چیش مخفی و تغییر کرده هست

کلا خیلی دردسر داره برای فروشنده هاش چون خریدارهاش که فقط استفادشون رو میکنن ولی ارزشش رو داره که در عوض خریدار وقتی راضی هست تمام خستگی فروشنده به خاطر این سختی ها و مشکلات از تنش در میره و خیالش راحته از نظر کیفیت و آپتایمشون
    تا دو سال پیش مردم تو کف سرور بودند ! الان هر کس از راه میرسه میگه رک دارم فلان جا :دی میشه بگید تو کدام دیتاسنتر ovh شما رک دارید؟؟

در صورت مدیریت پورت ها خیلی راحت مشکل پورت اسکن و ... حل میشود! البته عمده سرورهایی که ابیوز پورت اسکن دارند بدلیل آن هست که ویندوز مشکل دار استفاده میکنند که با نصب خط شکن و عدم مدیریت صحیح بر پورت ها و... با مشکل و ابیوز پورت اسکن روبرو میشوند.نیازی به درگیری دو سه روزه هم نیست! حداکثر 30 دقیقه الی 1 ساعت!

2. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    تا دو سال پیش مردم تو کف سرور بودند ! الان هر کس از راه میرسه میگه رک دارم فلان جا :دی میشه بگید تو کدام دیتاسنتر ovh شما رک دارید؟؟

در صورت مدیریت پورت ها خیلی راحت مشکل پورت اسکن و ... حل میشود! البته عمده سرورهایی که ابیوز پورت اسکن دارند بدلیل آن هست که ویندوز مشکل دار استفاده میکنند که با نصب خط شکن و عدم مدیریت صحیح بر پورت ها و... با مشکل و ابیوز پورت اسکن روبرو میشوند.نیازی به درگیری دو سه روزه هم نیست! حداکثر 30 دقیقه الی 1 ساعت!
    سلام

دوست عزیز اینجا که جای کل انداختن نیست ، شما اصلا بهترین تو همه چی ما کار خودمون رو انجام میدیم.

اون دو سال پیش و اون مردم بودن اینجا صحبت هاستینگه و الانه ما خودمون یک ماهه رفتیم رو رک اختصاصی و تا به قول شما دو سال پیش سرور اختصاصی معمولی بودیم درباره مشخصات خرید هم که بنده نخریدم مدیریت سرور هاستینگ خرید کردن و میکنن و سوال شما رو گفتم به هشون و به من گفتن :

Ovh دیتاسنتر هست دیگه کدوم دیتاسنتر ovh نداره که مشخصه ما کد اختصاصی هست که در مواقع اضطراری برای انجام شدن کارهامون با سرعت بیشتر از اون کدی که به ما دادن استفاده میکنیم برای ارتباط با پشتیبانی دیتاسنتر که اونم نمیشه داد.
    راستی گفتن که در حال حاظر روی فرانسه.

درباره حرف دومتون :

دوست عزیز بنده گفتم که :

از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ...

که البته یادم رفت بگم نصب ویندوز هم هست برای ایجاد سرور

خب شما تمام اینا رو 30 دقیقه میدید ؟

البته راه و روش داره شاید شما از قبل تمام این کار ها رو انجام دادید و یک بار اکسپرت تهیه کردید و از اون هر دفعه استفاده میکنید ولی من کاری به این چیزا ندارم (اینا از قبل آماده شده هست) ،من زمان فعلی برای انجام این کارا روی یه سرور رو گفتم (تنظیم همون موقع)

در ضمن ابیوز OVH فقط پرت اسکن نیست کلی ابیو دیگه هم داره از جمله هک کردن یا تروجان و ... مثل بقیه دیتاسنتر ها ولی توی پرت اسکن بیشتر از بقیه حساس هستن

ما تمام این ابیوز ها رو دیدیم و کلی هم آیپی سر همین چیزا بلوکه شده یه جورایی با ابیوز زندگی کردیم.

آپدیت ویندوز + خاموش روشن شدناش و بقیه چیز هاش 1 - 3 ساعت

نصب ویندوز 1 - 2 ساعت

آنتیویروس و آپدیت حدود 1 ساعت تا 2 ساعت که بریم آپدیت جدید رو از سایتش پیدا کنیم و دانلود کنیم بعد نصب و ...

و ...

تمام زمان هایی که گفته شده دست بالا گفتیم

خیلی ها میگن 1 روزه سرور میدیم یه سری مین جدیدا باب شده 15 دقیقه میدیم و ... بعد یوهو همون 15 دقیقه 2 ساعت طول میکشه میزنن زیر حرفشون

ما دست بالا میگیم که اگر اتفاقی افتاد نت واحد فروش کلا اصلا قطع شد یا هر اتفاق دیگه شرمنده مشتری نباشیم و وقتی میگی 2 روز بعد میدیم یعنی از همون موقع که خرید میکنه تا دوروز هر موقع آماده شد ولی هر اتفاقی بیفته 2 روز 100% هست تحویلش

کاملا توضیح دادم.

در آخر بگم همه اینجا هستیم برای یاد گیری نه کل انداختن بنده هم همینجا رسما اعلام میکنم شما متخصص هستین اگر آموزشی چیزی دارین مفتخریم مثل دانش آموز کنار شما باشیم و از شما یاد بگیریم.

موفق باشید یا حق
    ویرایش توسط tofanweb : March 21st, 2012 در ساعت 13:39 دلیل: فرانسه یادم رفت :)

5. تعداد تشکر ها ازtofanweb به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

سلام

دوست عزیز اینجا که جای کل انداختن نیست ، شما اصلا بهترین تو همه چی ما کار خودمون رو انجام میدیم.

اون دو سال پیش و اون مردم بودن اینجا صحبت هاستینگه و الانه ما خودمون یک ماهه رفتیم رو رک اختصاصی و تا به قول شما دو سال پیش سرور اختصاصی معمولی بودیم درباره مشخصات خرید هم که بنده نخریدم مدیریت سرور هاستینگ خرید کردن و میکنن و سوال شما رو گفتم به هشون و به من گفتن :

Ovh دیتاسنتر هست دیگه کدوم دیتاسنتر ovh نداره که مشخصه ما کد اختصاصی هست که در مواقع اضطراری برای انجام شدن کارهامون با سرعت بیشتر از اون کدی که به ما دادن استفاده میکنیم برای ارتباط با پشتیبانی دیتاسنتر که اونم نمیشه داد.

درباره حرف دومتون :

دوست عزیز بنده گفتم که :

از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ...

که البته یادم رفت بگم نصب ویندوز هم هست برای ایجاد سرور

خب شما تمام اینا رو 30 دقیقه میدید ؟

البته راه و روش داره شاید شما از قبل تمام این کار ها رو انجام دادید و یک بار اکسپرت تهیه کردید و از اون هر دفعه استفاده میکنید ولی من کاری به این چیزا ندارم (اینا از قبل آماده شده هست) ،من زمان فعلی برای انجام این کارا روی یه سرور رو گفتم (تنظیم همون موقع)

در ضمن ابیوز OVH فقط پرت اسکن نیست کلی ابیو دیگه هم داره از جمله هک کردن یا تروجان و ... مثل بقیه دیتاسنتر ها ولی توی پرت اسکن بیشتر از بقیه حساس هستن

ما تمام این ابیوز ها رو دیدیم و کلی هم آیپی سر همین چیزا بلوکه شده یه جورایی با ابیوز زندگی کردیم.

آپدیت ویندوز + خاموش روشن شدناش و بقیه چیز هاش 1 - 3 ساعت

نصب ویندوز 1 - 2 ساعت

آنتیویروس و آپدیت حدود 1 ساعت تا 2 ساعت که بریم آپدیت جدید رو از سایتش پیدا کنیم و دانلود کنیم بعد نصب و ...

و ...

تمام زمان هایی که گفته شده دست بالا گفتیم

خیلی ها میگن 1 روزه سرور میدیم یه سری مین جدیدا باب شده 15 دقیقه میدیم و ... بعد یوهو همون 15 دقیقه 2 ساعت طول میکشه میزنن زیر حرفشون

ما دست بالا میگیم که اگر اتفاقی افتاد نت واحد فروش کلا اصلا قطع شد یا هر اتفاق دیگه شرمنده مشتری نباشیم و وقتی میگی 2 روز بعد میدیم یعنی از همون موقع که خرید میکنه تا دوروز هر موقع آماده شد ولی هر اتفاقی بیفته 2 روز 100% هست تحویلش

کاملا توضیح دادم.

در آخر بگم همه اینجا هستیم برای یاد گیری نه کل انداختن بنده هم همینجا رسما اعلام میکنم شما متخصص هستین اگر آموزشی چیزی دارین مفتخریم مثل دانش آموز کنار شما باشیم و از شما یاد بگیریم.

موفق باشید یا حق
    من نیازی ندارم با کسی کل بندازم فقط دارم ابهام زدایی میکنم!OVH در Roubaix و Paris دارای دیتاسنتر هست! که برای کولوکیشن شما باید از پاریس سرور تهیه کنید و تقریبا بیش از 6ماه هست من اطلاع دارم ظرفیت پاریس تکمیل هست.
    اگر منظور شما vrack هست که کلا بحثش جداست
    درمورد منیج هم من زمان کنفیگ رو گفتم! نیازی به نصب آنتی ویروس و ... هم نیست.

7. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    56 پست

درمورد منیج هم من زمان کنفیگ رو گفتم! نیازی به نصب آنتی ویروس و ... هم نیست.
    خب این میشه کدوم شعبه دیتاسنتر که از پاریس هستیم توسط واسط که قبلا داشته به ما واگذار شد این امتیار رک تو پاریس
    یعنی سرورهای شما اینقدر قدرت دارن که ویروس نگیرن ؟ (سیستم عامل های سرور شما)

الان یه سایت دانلود بیاد از شما سرور بگیره و صبح تا شب هی دانلود و آپلود داشته باشه تو سرور به هیچ عنوان ویروس نمیگیرید نه ؟

ما اتفاقا همین نظر شما رو داشتیم ولی وقتی تروجان گرفت سرور نظرمون عوض شد.(همون تروجان معروف که تنظیمات دی ان اس سرور کل سرور مجازی مورد نظر رو میریزه به هم و هیچ صفحه ای باز نمیشه و عملا شبکه قطع میشه)
    ویرایش توسط tofanweb : March 21st, 2012 در ساعت 18:00

9. تعداد تشکر ها از tofanweb به دلیل پست مفید

عضو جدید afsharsystem آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    20 پست

بحث رو خواهشا اینطوری پیش نبرید!
    بعد از این همه کار هاستینگ و وب آخه این جوری زدن تو سر بقیه و الکی بدون اطلاع بقیه رو کوبیدن فقط بحث رو از هدف اصلیش باز میداره!که کار حرفه ای ها نیست!
    از ما گفتن بود
    یا حق
    این صورتش بهانه است او نور آسمان است *** بگذر زنقش صورت جانش خوشست جانش

11. تعداد تشکر ها ازafsharsystem به دلیل پست مفید

عضو دائم sazsaz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    296
    تشکر تشکر شده 
    1,265
    تشکر شده در
    861 پست

متاسفانه اشکالات فراوانی در قوانین این دیتاسنتر وجود دارد که به نفع مشتری نیست

13. تعداد تشکر ها از sazsaz به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sazsaz نمایش پست ها
    متاسفانه اشکالات فراوانی در قوانین این دیتاسنتر وجود دارد که به نفع مشتری نیست
    ممنون میشم اشکالات رو نام ببرین و ذکر کنین!!!

15. تعداد تشکر ها از faranetwork به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

خب این میشه کدوم شعبه دیتاسنتر که از پاریس هستیم توسط واسط که قبلا داشته به ما واگذار شد این امتیار رک تو پاریس
    یعنی سرورهای شما اینقدر قدرت دارن که ویروس نگیرن ؟ (سیستم عامل های سرور شما)

الان یه سایت دانلود بیاد از شما سرور بگیره و صبح تا شب هی دانلود و آپلود داشته باشه تو سرور به هیچ عنوان ویروس نمیگیرید نه ؟

ما اتفاقا همین نظر شما رو داشتیم ولی وقتی تروجان گرفت سرور نظرمون عوض شد.(همون تروجان معروف که تنظیمات دی ان اس سرور کل سرور مجازی مورد نظر رو میریزه به هم و هیچ صفحه ای باز نمیشه و عملا شبکه قطع میشه)
    نصب انتی ویروس و ویروس یابی سرور ربطی به وی پی اس های که روی این دیتاسنتر میزبانی میشوند نداره! بلکه هر وی پی اسی بر روی هر دیتاسنتری میتونه ویروسی بشه! و این کار فقط کاری اضافه برای کاربر میباشد! بحث در مورد مدیریت پورت ها هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط afsharsystem نمایش پست ها
    بحث رو خواهشا اینطوری پیش نبرید!
    بعد از این همه کار هاستینگ و وب آخه این جوری زدن تو سر بقیه و الکی بدون اطلاع بقیه رو کوبیدن فقط بحث رو از هدف اصلیش باز میداره!که کار حرفه ای ها نیست!
    از ما گفتن بود
    یا حق
    شما سعی کنید شنونده باشید اینطوری خیلی سنگین تر خواهید بود.
    فقط محض اطلاع شما: SajaDie.com - هاستینگ سجادیه
    37.59.64.133 IP Address WHOIS | DomainTools.com
    inetnum: 37.59.64.128 - 37.59.64.143
    netname: Faranetwork-colo7551
    descr: Faranetwork-colo7551
    country: NL
    org: ORG-OB14-RIPE
    admin-c: OTC7-RIPE
    tech-c: OTC7-RIPE
    status: ASSIGNED PA
    mnt-by: OVH-MNT
    source: RIPE # Filtered
    میگن امتیاز رک به ایشون واگذار شده :دی فعلا که ایشون سرورهاشون رو از جای دیگه تهیه میکنند
    شرکت کنندگان در تاپیک سعی کنند در مورد خود دیتاسنتر مسائل خویش را مطرح کنند.

-*-*- خبر جدید: چند هفته ای هست یک ایرانی مقیم فرانسه را پیدا کردیم که در این دیتاسنتر مشغول به کار هست!البته امید داریم بتونند به ایرانی ها کمک کنند.

17. تعداد تشکر ها ازitjavani به دلیل پست مفید

عضو جدید afsharsystem آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    38
    تشکر شده در
    20 پست

نصب انتی ویروس و ویروس یابی سرور ربطی به وی پی اس های که روی این دیتاسنتر میزبانی میشوند نداره! بلکه هر وی پی اسی بر روی هر دیتاسنتری میتونه ویروسی بشه! و این کار فقط کاری اضافه برای کاربر میباشد! بحث در مورد مدیریت پورت ها هست!

میگن امتیاز رک به ایشون واگذار شده :دی فعلا که ایشون سرورهاشون رو از جای دیگه تهیه میکنند

-*-*- خبر جدید: چند هفته ای هست یک ایرانی مقیم فرانسه را پیدا کردیم که در این دیتاسنتر مشغول به کار هست!البته امید داریم بتونند به ایرانی ها کمک کنند.
    ادب مرد به ز دولت اوست
    همین تاپیک برای کسانی که میخواستند با شما کار کنند کافی است که پی به شخصیت شما ببرند!
    بیش از این هم لزومی نمیبینم این تاپیک رو که دوست خوبم فرانتورک شروع کردند خراب کنید!
    این صورتش بهانه است او نور آسمان است *** بگذر زنقش صورت جانش خوشست جانش

19. تعداد تشکر ها ازafsharsystem به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    56 پست

بحث در مورد امنیت سرور و در نتیجه ابیوز کمتر و استفاده راحت و پیشتر و بدون مشکل از این دیتاسنتره پس آنتیویروس و کانفیگ ربط پیدا میکنه و اگر دقت کنید بحث فقط پرت نبود کلی مشکلات و خوبی های دیگه هم در این تاپیک ذکر شده

عجب عزیز گفتیم امتیاز رک هنوزم سر حرفمون هستیم دلیل نمیشه تمام سیاست های کاری رو برای شما بازگو کنیم که

شما فعلا به اندازه کافی بحث رو عوض کردید ادامش ندید دوست خوبم

مهم اینه که خواننده باید درست بفهمه.

شما هم یک بار گفتم اصلا عالی ما که نمیگیم دوستان یا شما مشکلی دارید تو خدمات هر کسی تخصص خودش رو داره و همه قابل احترام هستن

به احترام دوست خوبمون فرانتورک هم که تیکت را شروع کردند دیگه جوابی نمیدم و ادامش نمیدم که تاپیگ بدتر از این نشه

موفق باشید یا حق

21. تعداد تشکر ها از tofanweb به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)