صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: فروش هاست لینوکس و رادیو با 50% تخفیف ویژه - قدرتمند، ایمن و با امکانات زیاد

عضو انجمن REXNET آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    523
    تشکر شده در
    327 پست

16 فروش هاست لینوکس و رادیو با 50% تخفیف ویژه - قدرتمند، ایمن و با امکانات زیاد

به اطلاع دوستان و همکاران عزیز می رساند، فعالیت وبسایت RexHost زیر نظر دپارتمان REXNET این شرکت به منظور ارایه سرویس "هاست اشتراکی لینوکس" ، "هاست نمایندگی" و "هاست رادیو اینترنتی" با 50% تخفیف ویژه آغاز شد. دوستان عزیز می توانند برای مشاهده لیست پلان ها و تعرفه آن ها به وبسایت www.rexhost.net مراجعه نمایند و یا از طریق پرتال این شرکت به آدرس RexHost - Portal Home اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند.

Promotion Code: promo_100

لازم به ذکر است سرویس ها با کیفیت بسیار عالی، آپتایم 100% و امنیت کامل ارایه می شوند. فرآیند Backup گیری خودکار از تمامی اطلاعات بصورت روزانه صورت گرفته و در دسته های روزانه، هفتگی و ماهانه آرشیو می شوند. همچنین تکنیسین های ما بصورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ و تغذیه سرویس ها می باشند. کلیه فرآیند فروش و ایجاد اکانت ها بصورت کاملا خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی در سریعترین زمان ممکن انجام می شود و تیم پشتیبانی بصورت 24 ساعته 7 روز هفته آماده پاسخ گویی و رفع نیاز های شما می باشند.
    ویرایش توسط REXNET : February 17th, 2012 در ساعت 07:09
    How terrible is wisdom when it holds no benefit for the wise?" - Louis Cypher"

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    17 پست

پیش فرض پاسخ : فروش هاست لینوکس و رادیو با 50% تخفیف ویژه - قدرتمند، ایمن و با امکانات زیاد

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند.
    از قدیم گفتند ن*** و نترس.اونهایی که کلی سابقه مثبت تو فعالیتهاشون داشتند و هیچ کس ازشون شکایت نداشته خیلی وقتا وسط دوره سرویسشون کم میارن شما چطور انتظار دارید کاربرا به شما اطمینان کنند؟

عضو انجمن REXNET آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    523
    تشکر شده در
    327 پست

پیش فرض پاسخ : فروش هاست لینوکس و رادیو با 50% تخفیف ویژه - قدرتمند، ایمن و با امکانات زیاد

نمیخوام کش بدم این بحث رو، دو تا یوزر هم اومدن دفاع نسبی از ایشون کردند هر دو تازه کار بودن تو این فروم... از چیزی نمی ترسم چون مرتکب اشتباهی نشدم و حتی برای رضایت ایشون هم کوشیدم ولی ایشون رفتار ناشایستی رو در پیش گرفتند. دیگه لزومی نمی بینم بیش از این راجع به ایشون بحث بشه...
    How terrible is wisdom when it holds no benefit for the wise?" - Louis Cypher"

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

چی بگم کلاه برداری تو نت کم نیست دولته که باید بیاد یه سر و سامونی به این تجارتا بده الان دیگه حتی به خودمون هم نمی تونیم اعتماد کنیم
    در کل امیدوارم مشکلتون حل بشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

درود به دوستان عزیز و سپاسگزارم از نظرشون
    بله اما خوب به هر حال گفتم فرصتی باشه تا خودش رو نشون بده
    که خودش رو نشون داد با یه سوتی بسیار بزرگ
    فک کنید اطلاعات سرورم رو در اختیارش قرار داده بودم و سایتم رو.
    رفته اطلاعات سایتم رو پاک کرده و یه عکس هک روش گذاشته که مثلا هک شده که خودش خوب می دونه سایت من هک شدنی نبود.

و اما سوتی بزرگش اینه که حتی پول نداشته که با آی پی که خیلی جاهای دیگه وارد شده داخل سایت من نشه که بهترین مدرک بود برای من.

خیلی تلاش کردم تا با پدرش صحبت کنم تا شاید جلوی ضرر من رو بگیره که هر وقت زنگ زدم نذاشت تا ضرر بزرگ تری زد. سایت شخصی منو اطلاعاتش رو تغییر داد که رنک سه داشت و الان رنک نداره برای همه اینها خسارت می گیرم و البته کل خسارت رو (به جز 650 تومنی که بهش داده بودم) می ریزم یکی از موسسه های خیریه بزرگ، اما بخش دیگه این ضرر زدنشون زندان داره که حتما خواهم خواست اجرا بشه تا ادب شه.
    روی سایت شخصیم بسیار حساس بودم و به موقع به روزش می کردم و از زمان تغییر اطلاعات توسط ایشون گذاشتم بمونه تا کارشناس دادگستری میزان خسارت رو بررسی کنه.

فعلا مالزی هستم. بیام ایران اقدام لازم رو انجام می دم.

این بخشهائی از نامه ای هست که تهیه کردم. و مشغول جمع اوری مدارک لازم بودم که اجازه بدید اینجا نگذارم و برای دادگاه بمونه.

و اما مشکل سازی ایشون در این حد نبود. ایشون اعتماد بخاطر بی جائی که کردم سرورم رو البته پس از نزدیک یک سال ارتباط نزدیک دادم تا ارتقای امنیت بده.

و بر اسا همون اطلاعات رفتند تو سایت شخصی من و محتواش رو تغییر دادند. همچنین در سایت گردشگری من با آی دی من رفتند یه پست بی ادبانه گذاشتند که اینها رو حتما پیگیری می کنم.

که طبق قوانین جرائم رایانه ای به منبع :

قانون جرايم رايانه‌ای | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

مبحث یكم ـ دسترسی غیرمجاز

ماده1ـ هركس به طور غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا
    مخابراتی كه به‌وسیله تدابیر امنیتی حفاظت‌شده‌است دسترسی یابد، به حبس
    از نود و یك روز تا یك‌سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000)
    ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهدشد.

ماده8 ـ هركس به طور غیرمجاز داده‌های دیگری را از
    سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی یا حاملهای داده حذف یا تخریب یا
    مختل یا غیرقابل پردازش كند به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی
    از ده میلیون (10.000.000) ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال یا هر
    دو مجازات محكوم خواهدشد.

فصل پنجم ـ هتك حیثیت و نشر اكاذیب

ماده16ـ هركس به وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی، فیلم یا صوت
    یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف كند و آن را منتشر یا با علم به
    تغییر یا تحریف منتشر كند، به نحوی كه عرفاً موجب هتك حیثیت او شود، به
    حبس از نود و یك روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000)
    ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

که ایشون در هر سه مورد مقصر خواهند بود.

بدون اجازه وارد شدند
    ضرر زدند
    تهمت و هتک حرمت کردند
    ویرایش توسط behtarinha4u : May 3rd, 2012 در ساعت 23:15

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)