صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 67 , از مجموع 67

موضوع: تجربه كار با javanserver

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه كار با javanserver

نقل قول نوشته اصلی توسط salem نمایش پست ها
    اسمش رو نمیدونم کلا یه زمونی با آقای مسعودی حرفمون شد گفتم میرم تو وب هاستینگ اعلام میکنم اونم گفت برو هر چقدر میتونی تاپیک بزن اگه تاپیکت موند بیا بگو گفت میگم پاک میکنن اونطوری هم شد تاپیک زدیم امروز 2 روز بعدش دیدم نیست حذف شده کلا 80 هزار تومن پول ما رو نمیدادن میگفت باید سرویس بگیری ما هم سرویس نمیخواستیم کلا 80 تومن رو هم خوردن یه آب هم روش
    دوست عزیز شما یا کسی دیگه اگر واقعا مدرکی داشته باشید میتونید ارایه بدین مدیر نمیتونه حذفش کنه اگر مدارک معتبر باشه اگر هم مدرک معتبر نباشه مدیر یا ادمین ببنیه خوب 100% حذف میکنه
    نمیشهه همینطوری ابروی کسی برد و با ابروی مردم بازی کرد

پینوشت : اگر مدرک دارید و باید توی بخش انتقادات پست بزنید باید 100 پست داشته باشید وگرنه امکان ایجاد پست ندارید ولی خوب ادمین محترم هم یک راهی گزاشتن و اون اینهست که شما به یکی از مدیارن مدارک میدین تایید بشه بارتون خودشون پست میزنند اینها را گفتم که دیگه موردی نباشه که بگید اجاره ندادن پست بزنمکه بدونید دلیل اینکه چرا پستتون حذف میشه چی هست

نداشتن مدرک معتبر = حذف تاپیک

داشتن مدرک = ماندگاری تاپیک

اگر اینجروی نباشه هرکی از راه برسه میره پست سر کسی بد میگه مثلا من همینطوری الکی میام میگم فلانی بد هست و پشت سرش حرف میزنم اینطوری که نمیشه
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

2. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

این بحث 7ماه پیشه تیکت هارو داشتم تو پنل کاربری که متاسفانه پاک کردن بعد گفتیم چرا پاک کردین گفتن اسپم زاید زدین واسه همین . ما که کلا بیخیال شدیم رفت سرویس آمونم انتقال دادیم فقط صرفا جهت اطلاع دوستان بود که تاپیک رو زدن و پرسیده بودن این تجربه ای بود که به سرمون در امد نه قصد تخریب داریم نه چیزی من تخریب کنم انگار چی به من میدن نه مریض هستیم که این کارو بکنیم نه چیزی . تجربه شخصی بود . اگه به دوستان هم برخورد یا ناراحت شدن معذرت . اصلا همه برن از ایشون سرور بخرن حرف ندارن همه منتظر این کلمه هستم فقط

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

از جایی سروریس بگیرید که واقعا شرکت باشه!!!و پرسنل شرکت مدارک شبکه و لینوکس و غیره داشته باشن.نه این که با سعی و خطا سرویس های مجازی سازی رو یاد گرفته باشن! و برای این که عریضه خالی نباشه به پیشنهاد بگن آفر! و 4 تا اصطلاح انگلیسی رو کنار هم بزارن... اینها خلائ مربوط به سواد رو پر نمیکنه!!!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

بنده همه جوره مدرک دارم... همه نوشته ها... نامه ها و ... البته بنده به نوبه خودم صداقت مدیر این تالار گفتگو شک دارم چرا که به تجربه برام ثابت شده که سمت و سوی بعضی تاپیک ها برای ایجاد تبلیغ و اعتماد کاذب برای یه سرویس خاص هست! در همان حدی که تبلیغ و تمجید آزاد هست ، انتقاد هم آزاد هست. آقای ادمین هم اگه واقعا حسن نیت دارند و دشون برای امثال بنده میسوزه اگه از بنده بخوان همه مدارک رو براشون میفرستم....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

مدرک قرار بدید من یه زمانی ازشون سرویس داشتم راضی بودم
    حذف کپی رایت کلیجا پذیرفته میشود پیغام خصوصی دهید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

خودشون بیان قطعا تایید میکنن!
    ما سه تا سرویس از جوان سرور داشتیم که یه ویندوز دو تا لینوکس! روی لینوکس هامون سایت های مهمی بودن با بازدید بالا!1
    در ابتدا سرویس فرانسه مون که مثلا 4 گیگ رم داشت رو داشتیم قیمت سرور اختصاصی پرداخت میکردیم و البته جوان سرور هر وقت دوست داشت سرویس رو از دسترس خارج میکرد!بنده هم سرباز بودم تا از پادگان بیام و زنگ بزنم و ... ببینم جریان چیه!!! فقط دوبار که این اتفاق افتاد بخاطر این بود که آقای مسعودی خیال کرده بودم که ما تحت ddos هستیم و ما رو کلا down کرده بودن! جونم براتون بگه با 4 گیگ رم و پورت 100مگی بنده یه فایل 100 مگاابیتی رو wget میکردم 15 دقیقه طول میکشید و مثلا فایل جوملای خام رو که میخواستم روی سرور اکسترکت کنم هم حدودا 10 دقیقه طول میکشید! خلاصه ما یه بعد از ایمیلی که که جوان سرور برای من فرستاد مبنی بر این که یه سرور آلمانی خریدن و 30 نفر بیشتر نمیفرشن و کیفیتش خداشت و این حرفا ما هم سریع دو تا سفارش دادیم یکی ویندوزی بابت ان که بک آپ ها رو روش نگه داریم و یه لینوکسی که یه وب سرور راه انداری کردیم و 3-4 سایت رو منتقل کردیم روش! از اونجایی که سرباز بودم زیاد نمیتونستم پای سرویس ها باشم با آقای مسعودی رقیق شدم و شمارشون رو صاحبان سایت هام دادم که اگه اتفاقی براس سایت ها افتاد در غیاب بنده با خود آقای مسعودی تماس بگیرن...لازم به ذکره که اون موقع اسم سایتی شرکت itjavani.ir بود و هنوز زیر پله جوان سرور مغازه دو دهنده نشده بود و بوی پول هنوز به مشامشون خوش نیومده بود!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    32 پست

عرض میکردم ما دو تا سرور خریدیم به این امید که واقعا به 30 نفر بیشتر نمیفروشن(حالا عین ایمیلشون رو براتون خواهم گذاشت) ما خریدیم دیدم آی بنده 56 مین آی پی فعال روی سرور هست و خلاصه همه چیز پی ان بازها هم میکروتیک کانفیگ شده خریدن و ویندوز 2003 مجهز به nttac و واقعا شب ها که وب گردی های غیر اداری شروع میشد تقریبا سرویس ها غیر قابل استفاده بودند

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع