صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: آیا معرفی جوملا با اصلاحات زیر به عنوان سایت ساز شخصی اشکال داره؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    55 پست

پیش فرض پاسخ : آیا معرفی جوملا با اصلاحات زیر به عنوان سایت ساز شخصی اشکال داره؟

بنظر من هم هرکس با ترکیب تعدادی ازاکستنشنهای جوملا میتونه بگه من سیستم خودم رو دارم و بفروشه اگر نیاز یه شرکت یا شخص رو بتونه تامین کنه مشکلی نداره
    dl4.ir , Obux.ir , rtrshop.ir برای فروش, همه سایتها دارای رنک در الکسا میباشند. تعداد بک لینک مناسبی را دارند
    dl4.ir بک لینکهای فعال بسیاری دارد که گزارش piwik آن موجود است.(روزانه حداقل 40 مراجعه برای دانلود)

2. تعداد تشکر ها از alirezase به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

پیش فرض پاسخ : آیا معرفی جوملا با اصلاحات زیر به عنوان سایت ساز شخصی اشکال داره؟

فروش هسته جوملا، با هر تغییری در اون، خلاف قوانین بین المللی است و البته مشتریان داخلی هم ناراحت میکنه.
    اما میتونید شخصی سازی انجام بدید و حتی اسمش رو عوض کنید اما نباید استفاده تجاری بشه.
    جوملا تحت قوانین gnu منتشر شده، بهتره حتما مطالعه کنید. فکر کنم ترجمه هم شده...تو سایت جومینا بود فکر کنم...یا جوملا فارسی!
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

5. تعداد تشکر ها از kamkar به دلیل پست مفید

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

بله همه دوستان درست گفتند. فروش یک محصول اوپن سورس از نظر قوانین مشکل داره.
    شما خیلی راحت و بی دردسر میتونید مشتریتونو راضی نگه دارید. بگید هسته این پورتال کاملا رایگانه. اگه میخوای همین الان بدمش به تو ولی پولی که من میگیرم بابت طراحی قالب و سفارشی سازی اون و نصب افزونه ها و تنظیمات اونها و از همه مهمتر پشتیبانی اون هستش.
    اینو همیشه در نظر داشته باشید که اوپن سورس درآمد اصلیش از پشتیبانی وب سایتهاش هستش. من همیشه به مشتریهام اینجوری میگم. با افتخار هم میگم جوملاست. لینک دانلود هم در فلان سایت هست خودتون میتونید برید ببینید.
    ولی آیا خودش میتونه سایت راه بندازه؟ مسلما خیر.
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

7. تعداد تشکر ها ازhamidjan به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
    بله همه دوستان درست گفتند. فروش یک محصول اوپن سورس از نظر قوانین مشکل داره.
    شما خیلی راحت و بی دردسر میتونید مشتریتونو راضی نگه دارید. بگید هسته این پورتال کاملا رایگانه. اگه میخوای همین الان بدمش به تو ولی پولی که من میگیرم بابت طراحی قالب و سفارشی سازی اون و نصب افزونه ها و تنظیمات اونها و از همه مهمتر پشتیبانی اون هستش.
    اینو همیشه در نظر داشته باشید که اوپن سورس درآمد اصلیش از پشتیبانی وب سایتهاش هستش. من همیشه به مشتریهام اینجوری میگم. با افتخار هم میگم جوملاست. لینک دانلود هم در فلان سایت هست خودتون میتونید برید ببینید.
    ولی آیا خودش میتونه سایت راه بندازه؟ مسلما خیر.
    دقیقا همین طوره! این متن تیکت یک مشتری که برای جوملا رایگان نصب کردم و همین امروز زده:

سلام این چه سایتیه که نمیتونم مطلب ویرایش کنم همش هنگ میکنه فکر کنم یه نفر دیگه رو این سایت تسلط داره شایدم مشکل از نرم افزار جوملا است که اینقدر هنگ میکنه اگه ممکنه یه نرم افزار آسانتر برام نصب کنید تا بتونم مدیریت کنم البته نرم افزار تمام قابلیت ها رو داشته باشه لطفا تا حالا هم رمزم رو گم کرده بودم

شما جوملا رو براش بریزید فکر می توند خودش می تونه به راحتی قالب نصب کنه و مطابق خواسته خودش تغییرات لوگو و رنگ بده؟ منو بسازه و بخش و مجموعه مناسب ایجاد کنه؟

9. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن dade24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    دقیقا همین طوره! این متن تیکت یک مشتری که برای جوملا رایگان نصب کردم و همین امروز زده:

سلام این چه سایتیه که نمیتونم مطلب ویرایش کنم همش هنگ میکنه فکر کنم یه نفر دیگه رو این سایت تسلط داره شایدم مشکل از نرم افزار جوملا است که اینقدر هنگ میکنه اگه ممکنه یه نرم افزار آسانتر برام نصب کنید تا بتونم مدیریت کنم البته نرم افزار تمام قابلیت ها رو داشته باشه لطفا تا حالا هم رمزم رو گم کرده بودم

شما جوملا رو براش بریزید فکر می توند خودش می تونه به راحتی قالب نصب کنه و مطابق خواسته خودش تغییرات لوگو و رنگ بده؟ منو بسازه و بخش و مجموعه مناسب ایجاد کنه؟
    خوب دوست عزیز مشکل منم همین جاست.....

مثلا من بگو این سایت شما با جوملاست ...تو چی فکر میکنی ؟ فککر میکنی میفهمه نصب و راه اندازیش و طراحی قالبش کار هرکسی نیست....

البته اینم بگم مشتری داششتم که همین که فهمید سیستم جوملاست..رفت سریع آموزش هاش رو خوند و سایتش رو مدیریت کرد...همش هم بهم زنگ میزد می گفت ای *** ای *** ای *** و.... یکی ندونه فکر میکنه مثلا من چکار کردم؟؟؟؟؟؟؟؟

11. تعداد تشکر ها از dade24 به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dade24 نمایش پست ها
    البته اینم بگم مشتری داششتم که همین که فهمید سیستم جوملاست..
    مشکلتون جمله فوق می باشد. باید صادقانه بهش می گفتید سیستم جوملاست و حتی خودتون آموزش های آن را در اختیارش می گذاشتید. آنوقت از روی لج با شما و فکر اینکه سرش کلاه رفته نمی رفت یاد بگیره و همچنان به شما اعتماد می کرد.

13. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن nimo0ol آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    525
    تشکر تشکر شده 
    201
    تشکر شده در
    118 پست

دوست عزیز هیچ ایرادی نداره

اگرم شکایت کرد کافیه که نسخه ی خام جوملا رو نصب و نشان دهید : آنوقت مشتری براحتی قانع میشود که نسخه رایگان و خام با نسخه ی کار شده ، بهینه شده و اختصاصی شده کاملاً فرق داره.

ضمناً در طراحی وب بیشترین چیزی که قیمت رو بالا میبره پشتیبانی هست. زیرا در کشور ما اکثر مشاغل حتی ارسال پیامکهای شخصی شان هم نمیتوانند انجام دهند. به همین خاطر برای کوچکترین تغییر و یا اضافه کردن متن به سایت ، مزاحم طراح سایت می شوند.
    اینکه برخی شاکی میشن که چرا فلان شرکت پرتالی رو با هسته ی جوملا رو به قیمت بالای 1 میلیون تومان به مشتری ارائه داده ، کاملاً بی مورد هست و همون برخی ها اگر سری به سایتهایشان بزنید می بینید حتی در فوتر و حتی گاهاً در Page Info هم نامی از Generator نیست!

شاد باشید
    برای فروش کالاهای جدید، روی طرز ارائه ی آنها تمرین کنید.

15. تعداد تشکر ها از nimo0ol به دلیل پست مفید

عضو انجمن dade24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimo0ol نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ ایرادی نداره

اگرم شکایت کرد کافیه که نسخه ی خام جوملا رو نصب و نشان دهید : آنوقت مشتری براحتی قانع میشود که نسخه رایگان و خام با نسخه ی کار شده ، بهینه شده و اختصاصی شده کاملاً فرق داره.

ضمناً در طراحی وب بیشترین چیزی که قیمت رو بالا میبره پشتیبانی هست. زیرا در کشور ما اکثر مشاغل حتی ارسال پیامکهای شخصی شان هم نمیتوانند انجام دهند. به همین خاطر برای کوچکترین تغییر و یا اضافه کردن متن به سایت ، مزاحم طراح سایت می شوند.
    اینکه برخی شاکی میشن که چرا فلان شرکت پرتالی رو با هسته ی جوملا رو به قیمت بالای 1 میلیون تومان به مشتری ارائه داده ، کاملاً بی مورد هست و همون برخی ها اگر سری به سایتهایشان بزنید می بینید حتی در فوتر و حتی گاهاً در Page Info هم نامی از Generator نیست!

شاد باشید
    حرف شما درست!
    ولی این حرف رو به نظرت قبول میکنه مشتری! داشتم کسی رو ک گفته نشستی تو خونت چارتا کلیک کردی(منظورش فارسی سازی افزونه بود)
    از من 80 ت پول گرفتی ؟!؟؟؟؟؟1111

اینو چی بگم

17. تعداد تشکر ها از dade24 به دلیل پست مفید

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dade24 نمایش پست ها
    حرف شما درست!
    ولی این حرف رو به نظرت قبول میکنه مشتری! داشتم کسی رو ک گفته نشستی تو خونت چارتا کلیک کردی(منظورش فارسی سازی افزونه بود)
    از من 80 ت پول گرفتی ؟!؟؟؟؟؟1111

اینو چی بگم
    لئوناردو داوینچی برای یه بنده خدایی نقاشی میکشید. در عرض یک دقیقه یه مقدار رنگ پاشید روی بوم و نقاشیشو تحویل داد و مبلغ بالایی هم گرفت. وقتی شخص پرسید چرا اینقدر زیاد می گیری؟ تو که یک دقیقه بیشتر کار نکردی؟ اونم در جواب گفت: کار من یک دقیقه نبود. بلکه حاصل یک عمر تلاش و تجربه رو در عرض یک دقیقه پیاده کردم!
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

19. تعداد تشکر ها ازhamidjan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    69 پست

تو ایران اصولا چون همه چیز حتی اوراکل خدادلاری هم "مفت" به دست میاد , عده ای متاسفانه فکر می کنند هر چیزی که سازندش خارجیا باشن الزاما باید همه جوره مفت باشه

اگه شما مرد باشی و ذکر کنی که هسته چیست و بعد روی زحمات خودت مانور بدی نه اشکال شرعی داره نه حقوق بشری , البته هسته رو تغییر نده هلو رو زردآلو نکن در نهایت که این مشکل gnu داره و جوملا عصبانی میشه

ولی این اعصاب خردی رو همیشه خواهی داشت , برای توضیح دادن به اون عده که بابت DVD نرم افزار مایا بیشتر از 1000 تومن هزینه نمی کنن

البته همه هم مثل هم نیستند خیلی ها توضیحات شما را متوجه می شوند ولی درصد متوجه نشدن معمولا بیشتره

ما یه زمانی می خواستیم از orchard استفاده کنیم ولی دیدیم ماشالله همه به ما که می رسه دست به تحقیقشون خوب میشه ما هم بیخیال شدیم و خودمون یه CMS نوشتیم , البته انگشت کوچیکه ی orchard یا جوملا هم طبیعتا نمیشه ولی جوابگوی نیاز مشتریان هست و خواهد بود

21. تعداد تشکر ها از amirhkh به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)