صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: هیچی نمیدونم

عضو انجمن hamidjooni آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    139 پست

پیش فرض پاسخ : هیچی نمیدونم

×××××××××××××××××

2. تعداد تشکر ها ازhamidjooni به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoulrahimi نمایش پست ها
    سی پنل های هاست با سی پتل سرور مجازی هیچ فرقی نداره؟ (حالا میگید این یارو چه اسکله!!!هستم،مگه نه؟)
    در هاست های عادی محیط کاربری رو میبینید، در سرور ها بخشی وجود داره به نام WHM - web host manager
    بخش مدیریت سروره، سی پنل کاربریه
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

5. تعداد تشکر ها ازkamkar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    25 پست

این هایی که لایسنس دایرکت ادمین رایگان میدن از کجا میارن؟

7. تعداد تشکر ها از rasoulrahimi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

تا الان کسی رو ندیدم رایگان بده!!!
    اون هایی هم که روی سرور میدن، در واقع کشیدن روی هزینه سرور! مفت که نیست همین جوری بدن...
    ببین دوست من، در هاستینگ همه میخوان خدمات عالی بدن، یا حداقل سعیشون رو میکنند، میخوان سرویس هایی بدن که مشتری جذب بشه. بزار رک بهت بگم: این کارا برای رضای خدا نیست، برای کسب در آمده! کسی اگر براش نصرفه نمیتونه در طولانی مدت دووم بیاره و ورشکست میشه!!!!!!
    همین دایرکت ادمین ارزون، در کمترین حالت 10 هزار تومن در میاد و با توجه به روند صعودی دلار................خودتون حدس بزنید.
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

9. تعداد تشکر ها ازkamkar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kamkar نمایش پست ها
    تا الان کسی رو ندیدم رایگان بده!!!
    اون هایی هم که روی سرور میدن، در واقع کشیدن روی هزینه سرور! مفت که نیست همین جوری بدن...
    ببین دوست من، در هاستینگ همه میخوان خدمات عالی بدن، یا حداقل سعیشون رو میکنند، میخوان سرویس هایی بدن که مشتری جذب بشه. بزار رک بهت بگم: این کارا برای رضای خدا نیست، برای کسب در آمده! کسی اگر براش نصرفه نمیتونه در طولانی مدت دووم بیاره و ورشکست میشه!!!!!!
    همین دایرکت ادمین ارزون، در کمترین حالت 10 هزار تومن در میاد و با توجه به روند صعودی دلار................خودتون حدس بزنید.
    خوب الان اینو نگاه کنید. پس قیمت لایسنس پلن اول (در لینک زیر، اونی که قیمتش 34000 تومنه)، روش حساب شده ؟

سرور مجازی لینوکس خارج | ایران سرور، ارائه دهنده خدمات هاست و ثبت دامنه

11. تعداد تشکر ها از rasoulrahimi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

احتمالا...
    شما بهشون بگید دایرکت ادمین نمیخواید، پولش رو کم کنند، جواب احتمالی اینه که این یه خدمت رایگانه و پولی کم نمیشه. حالا شما بگید پس روی یکی دیگه از سرورهاتون که از اونها نگرفتید رایگان نصب کنند!!! مسلما انجام نخواهند داد و میگن این لایسنس ها فقط برای سرورهای خودمونه...
    خب نتیحه این که این یک خدمت برای مشتریان خودشونه، برای جذب مشتری و کسب در آمد بیشتر، این یک بازاریابی به روشی کاملاً صحیحه! بیشتر از کد تخفیف و اینا هم جواب میده...این ثابت شده.

13. تعداد تشکر ها ازkamkar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    25 پست

احتمالا...
    شما بهشون بگید دایرکت ادمین نمیخواید، پولش رو کم کنند، جواب احتمالی اینه که این یه خدمت رایگانه و پولی کم نمیشه. حالا شما بگید پس روی یکی دیگه از سرورهاتون که از اونها نگرفتید رایگان نصب کنند!!! مسلما انجام نخواهند داد و میگن این لایسنس ها فقط برای سرورهای خودمونه...
    خب نتیحه این که این یک خدمت برای مشتریان خودشونه، برای جذب مشتری و کسب در آمد بیشتر، این یک بازاریابی به روشی کاملاً صحیحه! بیشتر از کد تخفیف و اینا هم جواب میده...این ثابت شده.
    دمت گرم داداش...عجب چیز خوبی گفتی.

15. تعداد تشکر ها از rasoulrahimi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    25 پست

به نظرتون از روی این آموزش( و پرسش در این فروم) میتونم خودم همه ی کار های (نصب و کانفیگ) ضروری و لازم برای استفاده از سرور مجازی رو انجام بدم :
    http://www.webhostingtalk.ir/f93/27045/index5.html

17. تعداد تشکر ها از rasoulrahimi به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoulrahimi نمایش پست ها
    به نظرتون از روی این آموزش( و پرسش در این فروم) میتونم خودم همه ی کار های (نصب و کانفیگ) ضروری و لازم برای استفاده از سرور مجازی رو انجام بدم :
    http://www.webhostingtalk.ir/f93/27045/index5.html
    جالبه تا من میام توی سایت شما هم یه پست میزنی آخه من از 6 صبح درگیر تنظیم یه سرورم و برای رفع خستگی سر میزنم!

آره، آموزش خیلی خوبیه، به شدت توصیه میشه!
    اما چیز بیشتری که توصیه میشه اینه که توی وب سایت اون کنترل پنلی که میخواید نصب کنید، آموزش نصب پیش نیازها، خود پنل و..... رو داره، حتما داکیومنت های سایت مرجع رو ببینید.
    تنظیمات اصلی سرور مهمه که خیلی سخته و هنر هر کسی نیست و کسی هم لو نمیده فوت کوزه گریشو! (خیلی هم طولانی و وقت گیره!!!!) چه در ایران چه خارج از کشور هزینه های خیلی زیادی برای کانفیگ و مدیریت سرور گرفته میشه...
    کم کم خودتون یاد میگیرید، شاید ابتدای کار بدجوری با سرور مشکل داشته باشید البته و حتی کلا بیخیال بشید!

19. تعداد تشکر ها ازkamkar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    25 پست

جالبه تا من میام توی سایت شما هم یه پست میزنی آخه من از 6 صبح درگیر تنظیم یه سرورم و برای رفع خستگی سر میزنم!
    خوب، چند بار اتفاقی این کار پیش اومده. ولی چند بار دیگه آره. میدونید چون از بین کسایی که به سوالام جواب میدن، شما خیلی بهتر به من جواب میدید. یعنی خیلی خوب زبونمو می فهمید. بخاط همین هم ازتون خیلی ممنونم.

---------- Post added at 12:16 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

به نظرتون بهتر نیست یه سرور خیلی ارزون و درپیت بگیرم، بعد یه مدت باهاش کار کنم تا کامل یاد بگیرم؟ راستش الان یاد گرفتن همه چیز سرور مجازی برام مهم تر از اون شبکه اجتماعی و کار های دیگست.
    البته اگه راه بهتری هم وجود داره بگید؟ مثلا اگه جایی سرور تست میدن، یا سرور رایگان بهم بگید. ممنون

21. تعداد تشکر ها ازrasoulrahimi به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع