صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: نا امن ترین سیستم عامل لینوکس !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    255 پست

پیش فرض پاسخ : نا امن ترین سیستم عامل لینوکس !

نقل قول نوشته اصلی توسط cartman10mpi نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا تیتر سایت رو توجه بکنید
    "انجمن تخصصی وب هاستینگ"
    شما سعی‌ بکنید سیستم عامل دسکتاپ رو با سیستم عامل سرور قاطی‌ نکنید
    شما سعی‌ بکنید مدیران سرور و متخصص هارو با کسانی‌ که بازی میکنند و فیلم نگاه میکنند و چت میکنند ، قاطی‌ نکنید .
    تنها جملهٔ درست در متن شما : متخصصان بر این باورند که لینوکس امن تر است . این جمله درست هست و متخصصان اشتباه نمیکنند .
    ""شمار اندکی‌ کاربر لینوکس در مقایسه با ویندوز"" ؟؟؟؟؟ شما از دیتا سنتر‌ها آمار بگیر! چندین و چند سال ، چند تا سرور ویندوز دارند ، چند تا سرور لینوکس ؟
    با این حال خوندن این مقاله به لبخندی که بر دهانم نشست ، ارزید.
    موفق باشید
    سیستم عامل دسکتاب چیه عزیز ویندوز سرور رو میگم تورو هرکی دوست دارید صرفا واسه افزایش بست الکی بیراهه نرید هرکی قانع نشده با ای دی من در ارتباط باشه

2. تعداد تشکر ها از p2m به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    255 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masud نمایش پست ها
    اون سرور لینوکسی که شما میگی میتونی حکش کنی، سیستم عاملش از همون لینوکسهای معروف و اورجینال هست که کدش در اختیار همه هست و مدیر سرور فقط دانلود کرده و بدون تغییر نصبش کرده! همچین سروری رو حتی حکرهایی در حد تو هم میتونن حک کنن، ولی اگر قبل از نصب لینوکس تغییرات امنیتی لازم توسط اهل فن در کدش اعمال بشه، اونوقت حتی حکرهای ماهر و باسواد که در زمینه شبکه در دانشگاههای معتبر تحصیل میکنن هم به راحتی نمیتونن بهش نفوذ کنن چه برسه به جنابعالی!
    حیف که من سروری رو با این فاکتورهایی که عرض کردم سراغ ندارم وگرنه حتما بهت معرفی میکردم. قطعا همچین سروری هست ولی من نمیشناسم که بهت آدرس بدم.
    اون آقای maya هم حرف تازه ای نزد، دو مورد رو اشاره کرد که هردوی اونها رو خودم توضیح داده بودم، گفت بستگی به مدیر سرور داره، که من تو پست قبلی گفتم مدیر سرور در درجه اول برای حفظ امنیت سرورش چکار باید بکنه، در مورد دوم گفت بستگی به حکر داره، که بنده در همون پست قبلی عرض کردم که حکرها معمولا به چه سیستمهای عاملی بیشتر حمله میکنن و نفوذ به کدام سیستم عامل راحت تره.
    دوست گرامی هکر هست نه حکر بعدشم شما اگه به خودت مطمئن هستی بسم الله یه سرور که خودت ب اصطلاح کانفیگ کردیو بده ببینیم دیگه حرف مهم نیست عزیز عمل مهم که......
    ویرایش توسط p2m : July 25th, 2012 در ساعت 19:02

5. تعداد تشکر ها از p2m به دلیل پست مفید

عضو انجمن alef1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    340
    تشکر شده در
    193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط p2m نمایش پست ها
    جواب فنی مگه نمی خواهید خوب شما سرور لینوکسی بده تا بهتون ثابت کنم که چطور تمام سایتاتون دیفیس میشه
    در ضمن راههای بایپس ویندوز خیلی محدودتره البته منکر خوبیهای لینوکس نیستم طبق تجاربی که در زمینه ی هک و امنیت داشتم میگم
    نقل قول نوشته اصلی توسط alef1 نمایش پست ها
    من به شما سایت بدم شما نتونی دیفیس کنی چجوری میشه؟ حاضری یه شرط بزرگ بزاریم؟
    اونوقت همون سایت تو سرور ویندوز دیفیس نمیشه؟
    شما اگه به خودت مطمئن هستی بسم الله حرف مهم نیست عزیز عمل مهم که......

بهرحال هر موقع احساس کردید در سطحی هستید که گفته خودتون رو عملا اثبات کنید من در خدمت شما و روی حرفم هستم

(اگه یه ذره پاهاتونو در دنیای امنیت خیس کرده باشید میدونید که یه اقیانوسه، سعی کنید حرف سنجیده بزنید تا اینجوری مجبور نشید وانمود کنید که پست بنده رو اصلا ندیدید!!!)

7. تعداد تشکر ها ازalef1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    255 پست

بهرحال هر موقع احساس کردید در سطحی هستید که گفته خودتون رو عملا اثبات کنید من در خدمت شما و روی حرفم هستم

(اگه یه ذره پاهاتونو در دنیای امنیت خیس کرده باشید میدونید که یه اقیانوسه، سعی کنید حرف سنجیده بزنید تا اینجوری مجبور نشید وانمود کنید که پست بنده رو اصلا ندیدید!!!)
    الله اکبر جه کنیم از دست شماها اقای محترم من باکی ندارم حتی اگه به بن شدن یوزرم هم ختم بشه ادامه میدم حتی اگه مجبور بشم 1000 تا پست بدم با چه زبونی باید بگم برید پست هارو بخونید بد بیاید پاهای ما تا زانو در باتلاق امنیت خیسه ادعایی هم نداریم که اقیانوس هستیم حرفاتونو با جملات سقیل سنگین نکنید هیچ ادعایی ندارم ولی پاش برسه خوب بلدم چیکارکنم پست شما چیزی نبود نخواهیم ببینیم
    در ارتباط با حرفی که زدید اقای محترم شرط واسه خرید هندوانست ماه مبارک رمضان رو با شرط و گرو کشی الوده نکنید واسه این که بدونید من کیم یه سرچ کافیه با یوزر من بزنید

در ارتباط با قسمت دیگه جوابتون بگم که من گفتم ویندوز هک نمیشه؟!!!!!!!!!!! اگه نتونید اثبات کنید چی؟؟؟

9. تعداد تشکر ها از p2m به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    340
    تشکر شده در
    193 پست

الله اکبر جه کنیم از دست شماها اقای محترم من باکی ندارم حتی اگه به بن شدن یوزرم هم ختم بشه ادامه میدم حتی اگه مجبور بشم 1000 تا پست بدم با چه زبونی باید بگم برید پست هارو بخونید بد بیاید پاهای ما تا زانو در باتلاق امنیت خیسه ادعایی هم نداریم که اقیانوس هستیم حرفاتونو با جملات سقیل سنگین نکنید هیچ ادعایی ندارم ولی پاش برسه خوب بلدم چیکارکنم پست شما چیزی نبود نخواهیم ببینیم
    در ارتباط با حرفی که زدید اقای محترم شرط واسه خرید هندوانست ماه مبارک رمضان رو با شرط و گرو کشی الوده نکنید واسه این که بدونید من کیم یه سرچ کافیه با یوزر من بزنید

در ارتباط با قسمت دیگه جوابتون بگم که من گفتم ویندوز هک نمیشه؟!!!!!!!!!!! اگه نتونید اثبات کنید چی؟؟؟
    شما ادعایی نداری و میگی لینوکس امن نیست و ما هر سایت یا سروری بدیم سایت بدیم شما دیفیس می کنی؟ ادعا داشته باشی فکر کنم بگی به جیب زیر شلوار باراک اوباما هم دسترسی داری!!!!

جواب فنی مگه نمی خواهید خوب شما سرور لینوکسی بده تا بهتون ثابت کنم که چطور تمام سایتاتون دیفیس میشه
    در ضمن راههای بایپس ویندوز خیلی محدودتره البته منکر خوبیهای لینوکس نیستم طبق تجاربی که در زمینه ی هک و امنیت داشتم میگم
    شما اگه به خودت مطمئن هستی بسم الله حرف مهم نیست عزیز عمل مهم که......
    شما دو تا گزاره ساده گفتی که من اسم ادعا رو روش میزارم
    بر اساس گفته های خود شما من به شما ادرس سایت میدم شما دیفیس می کنی
    طبیعتا هیچ پیش شرطی هم پذیرفته نیست چون جمله شما شامل عبارت ""تمام سایتاتون "" بود
    اگر مرد اثبات هستی بفرما و البته قبلش هم بگو اگر نتونستی چی میشه
    اگر هم نیستی لطفا مرد باش پست خودتو ویرایش کن

به همین سادگی

11. تعداد تشکر ها از alef1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    255 پست

شما ادعایی نداری و میگی لینوکس امن نیست و ما هر سایت یا سروری بدیم سایت بدیم شما دیفیس می کنی؟ ادعا داشته باشی فکر کنم بگی به جیب زیر شلوار باراک اوباما هم دسترسی داری!!!!

شما دو تا گزاره ساده گفتی که من اسم ادعا رو روش میزارم
    بر اساس گفته های خود شما من به شما ادرس سایت میدم شما دیفیس می کنی
    طبیعتا هیچ پیش شرطی هم پذیرفته نیست چون جمله شما شامل عبارت ""تمام سایتاتون "" بود
    اگر مرد اثبات هستی بفرما و البته قبلش هم بگو اگر نتونستی چی میشه
    اگر هم نیستی لطفا مرد باش پست خودتو ویرایش کن

به همین سادگی

واسه خودتون احترام قائل باشید و درست حرف بزنید (ادعا داشته باشی فکر کنم بگی به جیب زیر شلوار باراک اوباما هم دسترسی داری!!!!) اگه ادبیاتتون رو درست نکنید بلدم با زبون خودتون باهاتون حرف بزنم

کسی از شما درخواست نکرده بود تو موضوع دخالت کنید و من وقت خودمو حروم کسی نمیکنم که با توهین و بی ادبانه حرف میزنه خواستی انقدر لینک zone-h.org بهت میدم تا بدونی اهل ادعا نیستم

از مهم ترین بروژه ها هک سایت واشنگتن بود بازم میخوای بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

13. تعداد تشکر ها از p2m به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    340
    تشکر شده در
    193 پست

ok
    have fun
    ویرایش توسط alef1 : July 26th, 2012 در ساعت 16:29 دلیل: دیگه فایده نداره!

15. تعداد تشکر ها از alef1 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

جواب فنی مگه نمی خواهید خوب شما سرور لینوکسی بده تا بهتون ثابت کنم که چطور تمام سایتاتون دیفیس میشه در ضمن من این مطلب رو به شخصه ننوشتم گفتم که نقل قول بود من اگه مطلبی به شخصه بزنم تا اخرش هستم البته طبق فرمایش دوستمون Maya ایشون کاملا صحیح میفرمایند در ضمن راههای بایپس ویندوز خیلی محدودتره البته منکر خوبیهای لینوکس نیستم طبق تجاربی که در زمینه ی هک و امنیت داشتم میگم

سلام استاد! هنوز زنده ای؟!
    میخوام آدرس سایت بدم واسم دیفیسش کنی! آماده ای؟

17. تعداد تشکر ها از epsilon به دلیل پست مفید

عضو انجمن Cpt.Liux آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    225
    تشکر شده در
    177 پست

تاپیک خداست! اگه کسی ندونه فک میکنن شما Developer های لینوکسید. تا هم اسم لینوکس میاد میرید سراغ هاستینگ. بیا بزن دیفیس کن! و فلان...
    لینوکس به دلیل باز بودن کدش قاعدتا راه های بیشتری رو برای یه هکر باز میزاره که بتونی آنلایز کنه که هر پروسسی چطور انجام میشه. همونطور که این اجازه رو به یه مدیر سرور میده که سرور رو امن تر و optimize تر بکنه.

داستان بالا در مورد مقایسه دو سیستم عامل به صورت neat هست. نه چیزی که به اصطلاح شما منیج شده.
    خرید آنلاین ویندوز 10 لایسنس اورجینال با قیمت نمایندگی
    Yahoo! : Liuxnet / Email: support@liuxnet.com / TELL: +60 147 - 354750
    ارائه خدمات مالی و ارزی به کاریران پارسی زبان

19. تعداد تشکر ها از Cpt.Liux به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

دوست عزیز، روی صحبتم با آقای p2m بود نه شما.
    آقای p2m میخام آدرس سایت بدم واسم دیفیسش کنی، آماده ای؟ آدرسو بدم؟

21. تعداد تشکر ها از epsilon به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)