نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جشنواره وب ایران یا جشنواره مافیای وب ایران ؟

عضو جدید p30well آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    32 پست

62 جشنواره وب ایران یا جشنواره مافیای وب ایران ؟

دست نوشته هاي فرشاد – مدير عامل شرکت تجارت الکترونیک جهان سیستم ایرانیان ( پادینا ) | جشنواره وب ایران یا جشنواره مافیای وب ایران ؟

درود..

اول از همه بگم که دوستانی که مدیران سایت های بزرگ و … با من در ارتباط هستند میدونند تا به حال پشت کسی حرف نزدم و به قولی خاله زنک بازی نکردم ، راستش خیلی ۲ دل بودم این پست را بزنم یا نزنم اما با مخالفت های بقیه دوستان با این وضع ترجیح دادم یه پستی در این باره بزنم.. قبل از همه موارد این نکته را اضافه میکنم که برخی از دوستان بدون خوندن کامل این پست از من خرده گرفتند که چرا چند پست پایین تر و حتی خود شاپلاگر از جشنواره حمایت کردیم ولی الان که کاندید نشدیم جشنواره را تخریب میکنیم! خطاب به دوستان عزیز که این عقیده را دارند توصیه میکنم نوشته من را تا اخر و با دقت بخونند ! چون من عرض کردم شاپلاگر صرفا یک مثال برای اثبات بقیه ادعاها و گفته هام بود که در نظرات همین پست و فیس بوک نیز میتوانید تاییدیه افراد سرشناش وب را نیز ببینید !!! و اضافه کردم بنده از چند سال پیش میخواستم این حرف هارا بزنم و امسال هم خواستم فرصتی داده باشم تا کدورت قبلی از بین بره ولی چون همون رویه قبلی این افراد تکرار شد این پست را زدم و بحث سر ۱ سایت من یا ۲ سایت اقای ایکس نیست! بحث ما کلی درباره این جشنواره و … هست ! جشنواره وب ایران که توسط سایت وبنا ۴ سال پیش اجرا شد و چند تا سایت محدود شرکت کردند تا اینکه در سال سوم جشنواره تا حدودی قوی تر شد و من و بقیه دوستان هم شرکت کردیم و حتی مبالغی هم به عنوان اسپانسری پرداخت کردیم که در زیر بیشتر توضیح خواهم داد.. جشنواره توسط آقای شایان شلیله و دوستان گرامی به عنوان داور شروع شد و ما هم با سایت پادینا دات ای ار برای بخش تجارت الکترونیک شرکت کردیم . این اقا در جشنواره پارسال نفری بالای ۵۰۰ هزار تومان از اسپانسر ها گرفت به وعده های جشنواره و مراسم و فیلم برداری و سالن و غیره اما در این ۳ سال اخیر هر سری این جشنواره و سالن و غیره به دلیلی کنسل شد و پول اسپانسر ها رفت تو جیب این اقا ! خیلی چیزای دیگه هم هست که ترجیح میدم سکوت کنم اسم این جشنواره بیشتر به جشنواره دوستان میخوره ! در جشنواره سال پیش برنده ها ۴۰% دوستان بود ! ۴۰% کسانی که در وبنا تبلیغ داده بودن ! و ۲۰ % بقیه برای شک نکردن مردم از بین سایت های بزرگی مثل میهن بلاگ انتخاب شده بود که بعدا اون سایت ها هوای شایان خان را داشته باشند! مرحله دوم از کارهای جالب این اقای شلیله این که از بنده دقیقا عید سال ۸۹ پول تبلیغات گرفت ! ولی بعد از گذشت ۱٫۵ سال هنوز ما تبلیغاتمون را در وبنا ندیدیم ! هر دفعه که ایمیل میزدیم شماره فیش و بنر و لینک میخواست ولی خبری نمیشد که بنده از خیر پول گذشتم و بیخیال تبلیغات شدم. یه زمانی در چند ماه اخیر شاهد جلسات الکی به اسم فعالان وب ایران بودیم که چندین دوست با وبلاگ های معمولی در کنار هم جمع میشدند و اسم فعالین وب را داشتند و بعد ها به خاطر خراب نشدن اسم جلسه ۱-۲ مدیر سایت های بزرگ را نیز دعوت کردند تا حرف و حدیثی نباشد.. اسمش فعالان وب ایران نیست! در واقع اسم اصلیش : دوستان شایان شلیله در وب ایران هست ! سال پیش که دیدیم اسپانسر های اصلی شدن برنده ، بقیه حامیان شدن هیچ کاره و همه وعده وعید ها هیچ شد بازم سکوت کردم و فقط ۲-۳ تا سایت وابسته به ایشون نظراتی را دادم و نام مافیا را روی این گروه گذاشتم و این اسم به سرعت تو سایت های این جمع پخش و تکذیب شد ! و بنده باز هم تا به امروز سکوت کردم تا جشنواره ۴ شروع شد : با اینکه نفرت از قبل را داشتم ولی چون آدم کینه ای نیستم و چون دیدم جشنواره امسال نسبت به قبل به ظاهر قوی تره و زیر شرکت محسن ملایری با نام خاور زمین فعالیت میکنه گفتم حتما حرفه ای تر شدند و کارهای قبل دیگه تکرار نمیشه و همه چیز اصولی و با حساب کتاب شده ! اومدم ثبت نام کردم و حتی با محسن ملایری عزیز هم صحبت هایی مبنی بر حمایت هم داشتم که کمبود وقت نذاشت انجام بدم و جشنواره ادامه پیدا کرد تا دیروز که کاندیدا ها معرفی شدند و دوباره پی به باند بازی این گروه بردم و با صحبت های مدیران بزرگ از جمله کاسپید و … به یقین رسیدم که تنها من به این عقیده نیستم که جشنواره کاملا کاذب هست و در رده وب ایران نیست . با لینک زیر میتوانید کاندیدا های امسال را ببینید که زیر ۱۰% سایت های معتبر هستند و بقیه یا جزو داوران هستند و یا حامی جشنواره و یا… ! جشنواره وب ايران | کاندیدها به خاطر اثبات این موضوع یکی از سایت های خودم را که شرکت کرده بود و به خاطر کینه قدیمی کاندید نشد را با سند مثال میزنم و به هیچ عنوان هدف از این پست حسودی نیست که چون برنده نشدم پست دادم ! چون برنده بودن یا نبودن اصلا مهم نبود و صرفا نوعی حمایت سالم از این نوع حرکت ها در وب فارسی بوده است.. گرچه با مثال شخصی من برای اثبات موضوع اسم شاپلاگر و حتی خود من خراب بشه و حرف هایی پشت سرم باشه ولی وجدانم قبول نمیکنه صداقت در کلام نداشته باشم و همه بلاها و حرف هارا به جون میخرم و از خودم مایه میذارم..
    این دایرکتوری سایت ما در جشنواره : http://directory.iranwebfestival.com/website/shoploger.com همونطور که مطلع هستید شاپلاگر اولین و بزرگترین سرویس فروشگاه دهی رایگان در ایران هست که در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار فروشگاه عضو هست که یعنی سایت شاپلاگر به بیش از ۱۰ هزار نفر به طور مستقیم کار آفرینی ایجاد کرده است و ما سایت را در زیر گروه سایت های کارآفرین و تجارت الکترونیک ثبت کردیم ولی با دیدن اسامی کاندیدها واقعا شوکه شدم چون در زیر شاپلاگر را با هر کاندید معرفی شده مقایسه خواهم کرد تا قضاوت با دوستان باشه ..
    بهترین سایت تجارت الکترونیک
    تعداد سایت های شرکت کننده :۱۸۶
    تعداد کاندیداها:۵
    ایسفیر
    پرداخت
    عکس پرینت
    مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام
    ملی مارکت

با این گروه تجارت الکترونیک کاری ندارم شاید واقعا حق شاپلاگر نبوده ولی گروه کارافرین :

بهترین سایت کار آفرین
    تعداد سایت های شرکت کننده :۴۳
    تعداد کاندیداها:۵
    تخفیفان
    شبکه مترجمین ایران
    عکس پرینت
    مدیر سبز – آموزش و مشاوره بازاریابی
    همینا

صادقانه تک تک این سایت هارا بررسی کنید و با شاپلاگر مقایسه کنید کدام یک از سایت ها کار آفرین هست ؟ صرفا از این مثال اثبات گفته های بالا بوده و برنده بودن و نبودن اصلا ملاک نبوده و هدف از این پست آشکار شدن چهره برخی از دوستانی که لباس دیگه ای به تنشون هست.. اگر شما هم با من موافق هستید لطفا این مطلب را به اشتراک بگذارید و نظرات خودتان را حتما در این پست ارسال کنید و لطفا پیج زیر را در فیس بوک لایک و به اشتراک بگذارید . مخالفین جشنواره وب ایران !!!

در این باره لینک های زیر را هم بخونید : پرهام باغستانی ، شایان شلیله ، جهان دیتا و مافیای وب فارسی نظرات این لینک را حتما بخونید : http://weblogina.com/post/interview-with-shayan-shalileh در باره مافیای وب فارسی هم در گوگل سرچ کنید سیل عظیم این گروه و تکذیب هاشون را خواهید دید و درباره نوشته های من هم تحقیق کنید باز به نتایج زیادی دست میرسید که تاییدیه پست من هست . اگر غلط املایی ، نگارشی در نوشته بود ببخشید چون اعصابم را این گروه به اصطلاح مافیا به حدی خراب کردند و دارند از سادگی برخی ها سو استفاده میکنند که ترجیح دادم امشب حتما این پست را بدم. موفق و سربلند باشید..

2. تعداد تشکر ها ازp30well به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)