صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: یک ارائه دهنده ی سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض یک ارائه دهنده ی سرور مجازی

با سلام بنده از یک شرکت ثبت شده ی سرور مجازی 6 تا سروریس تهیه کردم.
    یکی از سرویس ها از همون اول مشکل سیستم عامل داشت گفتن خودتون کردین یکی از سرویسهای دیگه ریست میشه هر روز خود به خود که این رو هنوز بشون نگفتیم بگیم هم میشه مثل همون اولیه. یکی از سرویس ها سره روزه دوم از طرف دیتا سنتر به خاطر اسپم بلاک شده چیزی که من تو چند سالی که با سرور کار می کردم واسم اتفاق نیفتاده معمولآ این شرکت باید بیاد توضیح بده به دیتا سنتر که آقا همچین چیزی اتفاق نیافتاده چون واقعآ همچین کاری نکردیم آدم نمیاد سرور 1 گیگ بگیره سره روزه دوم اسپم بده در داقع اصلآ بلد نیستم اسپم رو اگرم کاری نشه کرد هزینه آی پی اونطور که می دونم 3 هزار تومان هست الان میگنم باید 15 هزار تومان بدی تا این سرویس باز شه اگه ندی کله سرویس های دیگت رو هم میبندیم پولی هم برپگشت داده نمیشه!!!
    شما خودتون قضاوت کنید کسی بیاد ازتون 5 تا سرویس 1 گیگ و یه 512 تهیه کنه اینطوری باش برخورد میکنین؟ اونم وی پی اس هایی که Over Sell یعنی انقدر شلوغه سرور که پینگ تایم رسیده به 40 و مشکل قعطی در اینترنت هم داره و ما همش با پیغام خطای Could not connect to server مواجه میشیم. خودتون جای من بودید الان چی کار می کردین خداییش.

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

پیش فرض پاسخ : یک ارائه دهنده ی سرور مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط striv نمایش پست ها
    یکی از سرویس ها از همون اول مشکل سیستم عامل داشت گفتن خودتون کردین یکی از سرویسهای دیگه ریست میشه هر روز خود به خود که این رو هنوز بشون نگفتیم بگیم هم میشه مثل همون اولیه. یکی از سرویس ها سره روزه دوم از طرف دیتا سنتر به خاطر اسپم بلاک شده چیزی که من تو چند سالی که با سرور کار می کردم واسم اتفاق نیفتاده معمولآ این شرکت باید بیاد توضیح بده به دیتا سنتر که آقا همچین چیزی اتفاق نیافتاده چون واقعآ همچین کاری نکردیم آدم نمیاد سرور 1 گیگ بگیره سره روزه دوم اسپم بده در داقع اصلآ بلد نیستم اسپم رو اگرم کاری نشه کرد هزینه آی پی اونطور که می دونم 3 هزار تومان هست الان میگنم باید 15 هزار تومان بدی تا این سرویس باز شه اگه ندی کله سرویس های دیگت رو هم میبندیم پولی هم برپگشت داده نمیشه!!!
    شما خودتون قضاوت کنید کسی بیاد ازتون 5 تا سرویس 1 گیگ و یه 512 تهیه کنه اینطوری باش برخورد میکنین؟ اونم وی پی اس هایی که Over Sell یعنی انقدر شلوغه سرور که پینگ تایم رسیده به 40 و مشکل قعطی در اینترنت هم داره و ما همش با پیغام خطای Could not connect to server مواجه میشیم. خودتون جای من بودید الان چی کار می کردین خداییش.
    سلام دوست عزیز

الان منظور شما از بیان این موضوعات چیست ؟ میخواین به شما چی بگیم ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

اینکه بعضیا می گن دوستانه مشکلتون رو حل کنید خواستم بدوم که میشه این مشکل رو دوستانه حل کرد به نظرتون!! اگه نه لطفآ لینکی بدید که بشه درش شکایت کرد از این نوع شکرتها ! خواستم بدونم وقتی آدم به همچین مشکلی برمیخوره چی کار باید بکنه!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    84 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط striv نمایش پست ها
    شما خودتون قضاوت کنید کسی بیاد ازتون 5 تا سرویس 1 گیگ و یه 512 تهیه کنه اینطوری باش برخورد میکنین؟ اونم وی پی اس هایی که over sell یعنی انقدر شلوغه سرور که پینگ تایم رسیده به 40 و مشکل قعطی در اینترنت هم داره و ما همش با پیغام خطای could not connect to server مواجه میشیم. خودتون جای من بودید الان چی کار می کردین خداییش.
    والا اینطوری که شما میفرمایید باید خیلی نامرد باشند چرا همینجا اسم نمیبرید بید توضیح بده ؟ از بچه های همین انچمن هستن؟ من که بعید میدونم اینجا همچین کسی پیدا بشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

چرا اتفاقآ از کسایی هست که در قسمت فروش سرور مجازی تاپیک دادن قانون گفته که نباید اسم ببرید.
    الان هم وارد یکی دیگه از سرویس ها شدم کله برنامه های آنلاین (Raidcall , Garena و ...) پیغام خطای Could not connect to server please check your internet connection رو داده بودن اینم چهارمین سرویسشون که مشکل دار شده... اینهمه ضرر دارن همه ی سرویس های دیگم رو ساسپند می کنن..

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

هزینه آی پی 3 هزار تومان هست ایشون می گن هزینه دو ماه + ضرر محاسبه شده 15 تومن هست که باید پرداخت بشه
    مگه هزینه یه آی پی داده شده از این به بعد از اون آی پی استفاده نمیشه؟ چرا هزینه ی 2 ماه آی پی بلاک شده رو هم می خوان؟
    بدیش اینجاست که نمیتونم شکایت کنم آدم با پلیس هم راحت نیست چون از این شرکت سرویس مایکروتیک دارم با مایکروتیک هم که می دونین چی می فروشن... موندم این همه ضرر رو چطوری جبران کنم !!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    84 پست

نگران نباشید و پ .خ رو چک کنید

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

کدوم دیتاسنتر هست سرویس هاتون؟؟ انشالله snelserver هلند نباشه:دی
    OldProfile

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آگونیس نمایش پست ها
    singlehop inc

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,172
    تشکر تشکر شده 
    2,723
    تشکر شده در
    1,460 پست

پیام خصوصی دادم بیاید چک کنید ببینم چیکار میتونم بکنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    30 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آگونیس نمایش پست ها
    چرا؟ snelserver چه مشکلی داره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)