با سلام بنده از یک شرکت ثبت شده ی سرور مجازی 6 تا سروریس تهیه کردم.
یکی از سرویس ها از همون اول مشکل سیستم عامل داشت گفتن خودتون کردین یکی از سرویسهای دیگه ریست میشه هر روز خود به خود که این رو هنوز بشون نگفتیم بگیم هم میشه مثل همون اولیه. یکی از سرویس ها سره روزه دوم از طرف دیتا سنتر به خاطر اسپم بلاک شده چیزی که من تو چند سالی که با سرور کار می کردم واسم اتفاق نیفتاده معمولآ این شرکت باید بیاد توضیح بده به دیتا سنتر که آقا همچین چیزی اتفاق نیافتاده چون واقعآ همچین کاری نکردیم آدم نمیاد سرور 1 گیگ بگیره سره روزه دوم اسپم بده در داقع اصلآ بلد نیستم اسپم رو اگرم کاری نشه کرد هزینه آی پی اونطور که می دونم 3 هزار تومان هست الان میگنم باید 15 هزار تومان بدی تا این سرویس باز شه اگه ندی کله سرویس های دیگت رو هم میبندیم پولی هم برپگشت داده نمیشه!!!
شما خودتون قضاوت کنید کسی بیاد ازتون 5 تا سرویس 1 گیگ و یه 512 تهیه کنه اینطوری باش برخورد میکنین؟ اونم وی پی اس هایی که Over Sell یعنی انقدر شلوغه سرور که پینگ تایم رسیده به 40 و مشکل قعطی در اینترنت هم داره و ما همش با پیغام خطای Could not connect to server مواجه میشیم. خودتون جای من بودید الان چی کار می کردین خداییش.