صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: قضاوت شما درباره آنچه نتوانستم قضاوت کنم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    364
    تشکر شده در
    260 پست

پیش فرض پاسخ : قضاوت شما درباره آنچه نتوانستم قضاوت کنم

چقدر خوبه که همه کاربران و سرویس دهنده ها همچین رفتار هایی رو داشته باشند .

البته من واقعا به سرویس دهی به ایرانیان مخالفم . نه اینکه بگم ایرانی ها فلانن و بهمانن ، نه ، اصلا در این مقام نیستم که نظری بدم . منظورم این هست که ایرانی ها خیلی چیزا براشون جا نیفتاده که باعث دردسر هم برای خودشون و هم برای سرویس دهنده میشه

2. تعداد تشکر ها ازMihanTech به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MihanTech نمایش پست ها
    چقدر خوبه که همه کاربران و سرویس دهنده ها همچین رفتار هایی رو داشته باشند .

البته من واقعا به سرویس دهی به ایرانیان مخالفم . نه اینکه بگم ایرانی ها فلانن و بهمانن ، نه ، اصلا در این مقام نیستم که نظری بدم . منظورم این هست که ایرانی ها خیلی چیزا براشون جا نیفتاده که باعث دردسر هم برای خودشون و هم برای سرویس دهنده میشه
    به نظرت چه کسی باید این فرهنگ رو جا بندازه ؟ من فکر میکنم سرویس دهنده
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

به نظرت چه کسی باید این فرهنگ رو جا بندازه ؟ من فکر میکنم سرویس دهنده
    سلام
    100% سرویس دهنده

موفق باشی

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

سلام
    یکی از دوستان یک سرور مدیریت نشده از یک شرکت خارجی برای برخی کارها خریداری کرده بودند. اتفاقا این شرکت یک نمایندیگی بسیاز معتبر از یک دستاسنتر معتبر اروپایی بود. چیزی که بنده متوجه شدم منظق این سرویس دهنده این بود که : برای سرویس های مدیریت نشده تا زمانی که سرویس روشن هست تیکت و سوال و مشکل و.... بی معنی هست یعنی همین که سرویس مدیریت نشده روشن بود هیچ مشکلی را قبول نداشتند و میگفتند خام هستش .نمیدورام واضح باشه
    در این زمینه ها خدارو شکر آموزش خیلی خیلی زیاد هستش در اینترنت به صورت های مختلف از جمله تصویر ، فیلم ، متن ، و ...... بیشتر از 30 مین هم زمان نیاز ندارد ... در یک پست عنوان شده بود >> آموزش را یاد نمی گیرم چون نیاز ندارم و .....
    خوب بنده یک ماشین خریداری میکنم حالا برای کار یا تفریح یا هر چیزی.... یا باید رانندگی یاد بگیرم و یا راننده اختصاصی به صورت 24 ساعته استخدام کنم !
    این مثال کاملا حکایت همین سرویس ها هستش!

امیدوارم کریسمس خوبی داشته باشید

7. تعداد تشکر ها از Ramin به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

یک چیز منم بگم... راجب آقای هوشیار منم اشتباه بهروز رو کردم و بعد خرید دیدم شرکتشون برای نصب موارد اضافی هزینه میخوان.. اولش ناراحت شدم.گفتم همه جا سرویس میدند و همه چیز رو مجانی نصب میکنند اینا واسه کارهای جزئی پول میگیرند. حتی یک سرور دیگه گرفتم ازشون برای هاست دانلود که چون بهم پینگ نمیداد کنسلش کردم.. گفتم اینا که برای یک کانفیگ 5 تومان میگیرند دیگه هیچی پول منم پرید..اما بعدش دیدم کل پول رو با کسر مبلغ ناچیزی سریع پس دادند!! تازه فهمیدم اینا مشکلی ندارند ما هستیم که به راحتی عادت کردیم و اینا فقط بر اساس قانون پیش میرند. خوب هر کسی یک جوری هست.. یکی مثل رضاجان فدای حسینی که واقعا بهش ارادت دارم و کلی هم هنوز بهش بدهکارم رایگان میاد و همه کاری برای آدم انجام میده.. یکی هم کاملا قانونی هست. در کل هر دو یک جور کار میکنند و بر اساس قوانین خودشون که امیدوارم هر دوشون تو کارشون موفق باشند..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

9. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

فرزاد یه مدت حرف نمیزدی چقدر راحت بودیم :دی

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminn نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان یک سرور مدیریت نشده از یک شرکت خارجی برای برخی کارها خریداری کرده بودند. اتفاقا این شرکت یک نمایندیگی بسیاز معتبر از یک دستاسنتر معتبر اروپایی بود. چیزی که بنده متوجه شدم منظق این سرویس دهنده این بود که : برای سرویس های مدیریت نشده تا زمانی که سرویس روشن هست تیکت و سوال و مشکل و.... بی معنی هست یعنی همین که سرویس مدیریت نشده روشن بود هیچ مشکلی را قبول نداشتند و میگفتند خام هستش .نمیدورام واضح باشه
    در این زمینه ها خدارو شکر آموزش خیلی خیلی زیاد هستش در اینترنت به صورت های مختلف از جمله تصویر ، فیلم ، متن ، و ...... بیشتر از 30 مین هم زمان نیاز ندارد ... در یک پست عنوان شده بود >> آموزش را یاد نمی گیرم چون نیاز ندارم و .....
    خوب بنده یک ماشین خریداری میکنم حالا برای کار یا تفریح یا هر چیزی.... یا باید رانندگی یاد بگیرم و یا راننده اختصاصی به صورت 24 ساعته استخدام کنم !
    این مثال کاملا حکایت همین سرویس ها هستش!

امیدوارم کریسمس خوبی داشته باشید
    به هر حال رامین جون هر کی یه جوره اخوی منم حسش نیست اینا رو یاد بگیرم چی کار کنم :دی بازم میگم مشکل من پول نیست بلکه فکر کردم مورد من هم جزء همون کانفیگ رایگان هست
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

11. تعداد تشکر ها از behrooz_iri به دلیل پست مفید

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام
    رامین جان مثالی که زدی خیلی زیبا بود
    دقیقاً همین طور هست
    یک مثال روشن تر :
    دیتاسنتر به من سرویس را مدیریت نشده تحویل میده
    من اگر برای نصب مجازی ساز یا مشکل سرورهای مجازیم و ... بهشون ایمیل یا تیکت ارسال کنن با تاخیر زیاد پاسخ میدن و نهایت هم میگن این موارد به ما مربوط نمیشه و سرویس شما مدیریت نشده است
    وقتی که من سروس مدیریت نشده خرید میکنم باید خودم علم کافی برای مسائل متفرقه داشته باشم وگرنه اقدام به خرید سرویس متناسب با نیازم کنم
    که شما به عنوان یک کاربر ما تا امروز باید شاهد باشید که ما خیلی موارد را که حتی وظیفه تیم پشتیبانی نبوده , رایگان انجام داده (( مخصوصاً برای کاربرانی قدیمی ))
    یک چیز منم بگم... راجب آقای هوشیار منم اشتباه بهروز رو کردم و بعد خرید دیدم شرکتشون برای نصب موارد اضافی هزینه میخوان.. اولش ناراحت شدم.گفتم همه جا سرویس میدند و همه چیز رو مجانی نصب میکنند اینا واسه کارهای جزئی پول میگیرند. حتی یک سرور دیگه گرفتم ازشون برای هاست دانلود که چون بهم پینگ نمیداد کنسلش کردم.. گفتم اینا که برای یک کانفیگ 5 تومان میگیرند دیگه هیچی پول منم پرید..اما بعدش دیدم کل پول رو با کسر مبلغ ناچیزی سریع پس دادند!! تازه فهمیدم اینا مشکلی ندارند ما هستیم که به راحتی عادت کردیم و اینا فقط بر اساس قانون پیش میرند. خوب هر کسی یک جوری هست.. یکی مثل رضاجان فدای حسینی که واقعا بهش ارادت دارم و کلی هم هنوز بهش بدهکارم رایگان میاد و همه کاری برای آدم انجام میده.. یکی هم کاملا قانونی هست. در کل هر دو یک جور کار میکنند و بر اساس قوانین خودشون که امیدوارم هر دوشون تو کارشون موفق باشند..
    سلام
    فرزاد جان ممنون از نظرت
    همونطور که قبلاً هم گفتم هرکس سیاست کاری خودش را داره
    و از همه مهمتر اگر یک کاربر وقتی سرویسی که تحویل میگره برای یک کار خاص دست به تنظیمات و تغییرات زیاد نزه اصولاً نیاز به پشتیبانی زیادی نداره و با مشکل خاصی روبرو نمیشه
    مثلاً کاربرانی دیدم که تنظیمات کارت شبکه سرور را دست زدن یا در برنامه و کانفیگ های اکانتینگ تغییرات ایجاد کردند یا کلاً در فایلهای سیستم عامل دست زدند و بعد گلایه از قطعی سرویس یا مشکلات جاری دارند
    نه این که این مورد برای ما باشه , نه برای همه عرض میکنم

خود این کاربر نهایت دو تا راه داره :
    1 - نیاز به پشتیبانی و رفع مشکلات نرم افزاری
    2 - Os Reload
    گزینه دوم که زیاد جالب نیست و یک یوزر را از کارهایی که انجام داده عقب میندازه پس می مونه گزینه اول , گزینه اول هم چون در تخصص کاربر نیست باید هزینه پرداخت کنه
    اینطوری هست که یک سرویس دهنده باید برای مواردی که جزء سرویس اصلی نمیشه هزینه دریافت کنه و مقداری هزینه های خودش را با کانفیگ ها و سطوح پشتیبانی تامین کنه

حال یک سرویس دهنده وقت زیادی در اختیار داره (( به دلیل داشتن یوزر کمتر یا تعداد افراد بیشتر برای پشتیبانی یا داشتن کاربران متخصص که مشکلات نرم افزاری کمتری ایجاد میکنند یا نهایت برای اینکه بتونه کاربر بیشتری برای فروش داشته باشه )) این مورارد را رایگان انجام میده
    و دیگری به دلیل رعایت قوانین , با ارزش بودن زمان کاری صرف شده و کارکرد اصولی مثل همه جای جهان سطوح پشتبانی تعریف میکنه (( البته منظورم رضا نیست , رضا کاملاً تایید شده است و با بار علمی کامل , منظور من کلی هست ))
    خوب پس هیچ زمان نمیشه که این دو سرویس دهنده را با هم مقایسه کرد , چون سیاست کاری خودشون را دارن و طبق معیارهای خودشون اقدام به فروش میکنن

در مورد پول هم واقعاً در مورد ما چنین پرداشتی داشتی ؟؟
    فکر میکردی ما هزینه را بازگشت نمی دیم ؟؟
    ما مثل بقیه دلیل قانع کننده از کاربر نمی خوایم
    حتی اگر 1% یوزر از سرویسی که بهش ارائه شده ناراضی باشه , به هیچ عنوان دوست ندارم که هزینه ای که با هزار بدبختی جور کرده را متحمل بشه
    تنها طبق قوانین یک هزینه اندک برای منابع استفاده شده کسر میشه و ما بقی هزینه در اولین فرصت بازگشت میشه , نه مثل بقیه جاها در 4 تا 7 روز کاری
    شاید بنده خدا تمام پولش اون چیزی بوده به شرکت من پرداخت کرده و تا بخواد این پول را من 7 روز دیگه بهش بازگشت بزنم کلی از کارها و برنامه هایی که داره عقب می افته
    هیج زمان دوست نداریم یک یوزر به خاطر مشکل مالی با مشکلات بیشتر روبرو بشه

در پایان ؛ امیدوام به اونجایی برسیم که هر کاربر اندیشه جهانی داشته باشه و تنها در مسائل جزئی مثل آزادی و ... خودشون را با کشورهای دیگه مقایسه نکنه
    زمانی که حرف از موارد دیگر هم هست با کشورهای دیگه مقایسه کوچکی داشته باشه
    و سرویس دهنده ها هم بتونن به خوبی کم کم کاربران خودشون را توجیه کنند که باید در برداشت خودشون نسبت به پشتیبانی 24 ساعته و مشکلات سرویس تغییر تفکر بدن

موفق باشید
    ویرایش توسط Warez-Host.IR : January 3rd, 2012 در ساعت 21:27

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

13. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)