نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: سوال در مورد اینترنت ماهواره ای

عضو انجمن p30speed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    422 پست

5 سوال در مورد اینترنت ماهواره ای

دوستان عزیز یک توضیح میخوام در مورد اینترنت ماهواره ای. جهت آشنایی بیشتر اطلاعات کافی در مورد اینترنت ماهواره ای که آفلاین و آنلاین هست دارم.
    مشکل سر این هک اینترنت ماهواره ای و اجاره سرور توسط دوستان این هک در قسمت آفلاین صورت میگیره؟ و چگونه؟
    و باعث میشه به راحتی از اینترنت پرسرعت استفاده کنیم و هر جا خواستیم بری و هرچیزی رو که دلمون خواست دانلود کنیم؟
    سرور به چه دردی در این قسمت میخوره؟ یک توضیح پدر در بدید ممنون میشم
    ویرایش توسط p30speed : January 2nd, 2012 در ساعت 20:26

2. تعداد تشکر ها ازp30speed به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد اینترنت ماهواره ای

دوست عزیز باید در انجمن متفرقه این مورد رو مطرح میکردید!
    در کل اینترنت ماهواره ای به 3 صورت هست!
    آفلاین
    آنلاین یک طرفه
    آنلاین دوطرفه
    ---
    افلاین که شما یک عدد کارت رسیور در سیستم نصب کرده و به سمت جهت های خاصی گرفته و با برنامه های مختلفی مانند اسکاینت و... فایل هایی که توسز دیگران که اینترنت آنلاین دارند ودر حال دانلود هستند بای شما نیز ارسال میکند!
    (خلاصه شما برنامه رو باز میکنید هرکس که اینترنت انلاین داره هرچی دانلود کند یکی برای شما رایگان ارسال میشود!
    -
    اینترنت آنلاین یک طرفه-به این صورت است که شما خط ارسال از اینترنت داخلی خودتون و دریافت از سمت ماهوار-ه هست!
    اینترنت آنلاین دو طرفه که شما با دستگه های مخصوص اینکار در جهت های خاصی تنظیم کرده و با استفاده از اشتراک ی از شرکت های خارجی و یا داخلی میگیرید میتوانید استفاده کنید!
    ---------------
    در مورد هک اینترنت در قسمت دوم هست!
    یعنی شما یک خط اسال از اینترنت خود دارید و برای دریافت جهت های خاصی را میگیرید که در حال استفاده هستند!
    بعد شما با برنامه های مختلف ایپی فرد استاده کننده را + مک ادرس کارت رسیور شخص ذخیره کرده و در سرور میکروتیک خود ایپی را میزنید و در کارت رسیور خود هم مک آدرس کارت را!
    و حال بدین صورت میشود که شما بعد از اتصال انگار که با همان ایپی که فرد اصلی استفاده میکند دارید استفاده میکنید !
    البته تفاوت تشخیص اصلی با فرعی در لوکال ادرس آنها هست!
    طومار شد! :دی

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

5. تعداد تشکر ها ازtaghi.karimi به دلیل پست مفید

عضو دائم AvalinHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,234
    تشکر تشکر شده 
    3,839
    تشکر شده در
    2,572 پست

در کل شما از پهنای باند یه بدبختی که پول داده و account خریده دارید استفاده میکنید.
    بنظرتون اینکار درسته؟!
    بیش از 15 سال همکاری با دیتاسنتر هتزنر
    پرداخت هزینه سرورها با سورس بانکی

http://crm.avalinhost.com

7. تعداد تشکر ها از AvalinHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن p30speed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    422 پست

دوست عزیز کسی قرار نیست اینجا بخره. جهت آشنایی بود پست اول بخونید

9. تعداد تشکر ها از p30speed به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    113
    تشکر تشکر شده 
    225
    تشکر شده در
    161 پست

البته فکر میکنم اینترنت دوطرفه در ایران سریع شناسایی میشه و جمع و ضبط میشه و پیگیری سخت قضایی داره !

11. تعداد تشکر ها از Hostine به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostine نمایش پست ها
    البته فکر میکنم اینترنت دوطرفه در ایران سریع شناسایی میشه و جمع و ضبط میشه و پیگیری سخت قضایی داره !

دقیقا همینطوره.متاسفانه تو اتین فروم 2 نفر هستند که دارن حرفای همو تایید میکنند و میگن ما داریم 2 طرفه استفاده میکنیم وقتی من حرفی زدم منو متهم میکنند به کذب گویی و شایعه پراکنی.

پسر دایی خودم الان 3 ساله تو حبسه بخاطر همین مورد و به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد براش قرار بازداشت صادر شد 8 ماه پیش هم حکم اعدام براش صادر شده اما هنوزم هنوزه مثلا به قول خودشون دارن ازش بازجویی میکنن که حرف بکشن برای چی و از کی داره چه اطلاعاتی رو به کجا ارسال میکنه....

برخی تو این فروم یا جو زده هستند یا خیلی...هرکسی تو این فروم هم به این حرفم شک داشت پیام بده براش اسکن قرار صادر شده فرم اولیه بازجویی حتی حجم اعدام رو براش اسکن میکنم در کمترین زمانمکمکن ارسال میکنم

یه سری چیزا شوخی نیست پس زیاد ...نکنید

تمام ارگانهایی که سیگنال ارسالی دارند کدگذاری شده هست وظیفه بررسی سیگنال ها در mdf صداوسیما هر استان هست اینو با تحقیق دارم میگم خدمتتون ...وقتی سیگنالی غیر از سیگنال های کدگذاری شده یافت میشه سریعا اقدام به شناسایی و طی نامه ای به شورای بررسی ارسال میشه زودتر از اون چیزی که فکرشو بکنید دم درب اون محلی هستند که سیگنال ازش ارسال شده...حال بعضیا باز بیان ادعا کنند چندساله داریم 2 طرفه استفاده میکنیم...

13. تعداد تشکر ها از m.hoseynpur به دلیل پست مفید

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hoseynpur نمایش پست ها

دقیقا همینطوره.متاسفانه تو اتین فروم 2 نفر هستند که دارن حرفای همو تایید میکنند و میگن ما داریم 2 طرفه استفاده میکنیم وقتی من حرفی زدم منو متهم میکنند به کذب گویی و شایعه پراکنی.

پسر دایی خودم الان 3 ساله تو حبسه بخاطر همین مورد و به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد براش قرار بازداشت صادر شد 8 ماه پیش هم حکم اعدام براش صادر شده اما هنوزم هنوزه مثلا به قول خودشون دارن ازش بازجویی میکنن که حرف بکشن برای چی و از کی داره چه اطلاعاتی رو به کجا ارسال میکنه....

برخی تو این فروم یا جو زده هستند یا خیلی...هرکسی تو این فروم هم به این حرفم شک داشت پیام بده براش اسکن قرار صادر شده فرم اولیه بازجویی حتی حجم اعدام رو براش اسکن میکنم در کمترین زمانمکمکن ارسال میکنم

یه سری چیزا شوخی نیست پس زیاد ...نکنید

تمام ارگانهایی که سیگنال ارسالی دارند کدگذاری شده هست وظیفه بررسی سیگنال ها در mdf صداوسیما هر استان هست اینو با تحقیق دارم میگم خدمتتون ...وقتی سیگنالی غیر از سیگنال های کدگذاری شده یافت میشه سریعا اقدام به شناسایی و طی نامه ای به شورای بررسی ارسال میشه زودتر از اون چیزی که فکرشو بکنید دم درب اون محلی هستند که سیگنال ازش ارسال شده...حال بعضیا باز بیان ادعا کنند چندساله داریم 2 طرفه استفاده میکنیم...

دوست عزیز اولا پست بنده رو تو اون تاپیک یک دفعه دیگر بخونید بعد پست پشت پست درباره بنده دهید!
    بنده عرض کردم برای مدتی دوطرفه استفاده میکردم!
    در ضمن بنده در منظقه آزاد تجاری بودم و هیچ ممنوعیتی هم نداشت!
    این مورد هم خاطر نشان کنم در شرکتی که کار میکردیم به راحتی از پارس آنلاین سرویس اینترنت دوطرفه گرفت!
    امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشید!و پسر داویتون هم آزاد بشن
    موفق باشید!

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

15. تعداد تشکر ها از taghi.karimi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    520
    تشکر شده در
    331 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taghi.karimi نمایش پست ها

دوست عزیز اولا پست بنده رو تو اون تاپیک یک دفعه دیگر بخونید بعد پست پشت پست درباره بنده دهید!
    بنده عرض کردم برای مدتی دوطرفه استفاده میکردم!
    در ضمن بنده در منظقه آزاد تجاری بودم و هیچ ممنوعیتی هم نداشت!
    این مورد هم خاطر نشان کنم در شرکتی که کار میکردیم به راحتی از پارس آنلاین سرویس اینترنت دوطرفه گرفت!
    امیدوارم منظور بنده رو متوجه شده باشید!و پسر داویتون هم آزاد بشن
    موفق باشید!

با سلام خدمت شما...بهتر نبود در اون تاپیک اعلام میکردید در منظقه ازاد بودید و. استفاده میکردید به جای اینکه تایید کنید حرف اون دوست عزیز رو که استفاده ازش مشکل ساز نبوده؟
    طبیعی هست به خاطر برخی مسائل انتقال دیتا خود شکت های pap هم 2 طرفه استفاده میکنند.
    اما اینکه داخل خاک ایران استفاده از 2 طرفه واقعا غیر ممکن هست

اما درمورد پسردائیم هم متاسفانه حجم صادر شده و قطعی هست حتی پدرو مادرش هم دیگه امیدی ندارند حتی با اون نامه 30 صفحه ای که دستی بردند دادن به رهبر و فرجام خواهی کردند...

17. تعداد تشکر ها از m.hoseynpur به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)