صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: راه اندازی هاستینگ

عضو جدید Mr.Mohammad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی هاستینگ

خیلی خیلی خیلی عذرمیخوام و قصد بی احترامی هم ندارم! اما اگر این موارد به شما گوشزد نشه بعد از چند وقت مشترکین (احتمالی) شما میریزن اینجا (خیلی هاشونم به شدت پیگیر میشن و مشکلات زیادی براتون ایجاد میکنن) که این آقای - عذر میخوام- کلــــاه بردار بود (دور از جون) و....

کی خواست کلاه برداری کنه

کسی که واقعا ماهیانه 21000 تومان هزینه ی لایسنس رو "سنگین" میدونه ، پیشنهاد میکنم کلا اینترنت هم نیاین شما! اینترنت معقول برای کسی که قراره - واقعا - سایت خدمات دهنده ی اینترنتی داشته باشه ، حد اقل ماهیانه 20 هزار تومن هزینش هست! اون هم اگر فقط و فقط بگیم شما خودت به تنهایی میخوای این کار رو بکنی و اصلا ساپورت مشترکینت برات مهم نیست!
    شما بهتره تاپیک یک بار از اول بخونی من که گفتم لایسنس میخرم
    خیلی مواقع پیش میاد که کاربر شما با استفاده از یک پروکــــسی سرور اختصاصی اقدام به آتاک های سنگینی میکنه که ممکنه تا مرز 1000 دلار هم جریمه بشید! اگر 20 تومن چنین فشاری به شما وارد کرده که 1 روز کامل خودتون رو صرف این کنید که چطوری میشه یه سیستم مفتی گیر آورد ، هنگامی که جریمه بشید خدایی نکرده خدایی نکرده مشکلات روحی روانی به سراغ شما میاد! (اگر از زیر بارش جان سالم به در ببرید!)
    این مشکل بر میگرده به هاست من میخوام نمایندگی بگیرم فقط میفروشم همین
    و اما در مورد سوال هایی که کردید. نسخه ی 5 whmcs حدودا 3 دقیقه قبل از اینکه سایت رسمی whmcs (بدبخت) بذاره تو لیست دانلودهای سایتش ، به صورت نال شده تو اینترنت منتشر شد! که با یک جستجوی کوچک میتونید ببینید که حدود 35 سایت "عالی" ایرانی با لیتک مستقیم برای دانلود گذاشتن!
    لایسنس میخرم
    بعد اینکه برای نمایندگی ماهی 6000 تومن زیاده! کمی بگردید نمایندگی نامحدود با ماهی 2 3 تومن هم پیدا میشه! توی همین انجمن! شرکت داره طرف با 25 سال سابقه ی کار قرارداد کتبی هم باهاتون میبنده!
    میشه شما یکیشو بگی که امنیت داشته باشه ، بکاپ گیری ، پشتیبانی و ....

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

کی خواست کلاه برداری کنه
    دوست من ، ابتدا که گفتم دور از جون شما. بعد هم نگفتم شما کلاه بردارید! مظنرو بنده اینه که به دلیل هک شدن همون نسخه ی نال شده ، همه ی اطلاعات میپره! حالا شما چطوری میخواین به مشتریتون بگید آقا من هک شدم؟ به مشتری مربوطه که شما هک شدید؟ اینجاست که مشتری میاد میگه آقا کلاه برداره! بی خبر از همه جا!

شما بهتره تاپیک یک بار از اول بخونی من که گفتم لایسنس میخرم
    دوست من ، آیا فکر میکنید من با شما مشکلی دارم؟ یا شما با بنده مشکلی دارید؟ فکر نمیکنم حرفی خلاف قوانین یا توهین آمیز زده باشم! به هر صورت همونطور که فکرش رو میکردم ، شما هم مثل دیگر افراد فقط در مقابل حرف حق جبهه میگیرید!

این مشکل بر میگرده به هاست من میخوام نمایندگی بگیرم فقط میفروشم همین
    آها درسته! بعد وقتی مدیر سرور اکانت های شما رو ساس کردن و گفتن که تخلف از سوی شما بوده و شما موظف به پرداخت شدید ، میگید آقا من داشتم هاست میفروختم! به من چه که کاربرام تخلف کرده!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟1؟!؟!؟!
    خیلی جالب بود کلا استدلالتون

میشه شما یکیشو بگی که امنیت داشته باشه ، بکاپ گیری ، پشتیبانی و ....
    قسمت درخواست سرویس یک درخواست بدید خودتون میبینید با سر و کله میریزن اونجا
    در پایان اگر فکر میکنید پست من مشکلی داشته و باب میل شما نیست و توهینی به شما شده بفرماید تا پست رو حذف کنم! چون فکر نمیکنم مدیران دلیلی برای حذف پست داشته باشن ، پس ریپورت کردن پست هم به صورت منطقی و طبق قوانین انجمن نباید موجب پاک شدن پست بشه ( البته این روندی هست که یک "انجمن" داره....)

4. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    11 پست

قسمت درخواست سرویس یک درخواست بدید خودتون میبینید با سر و کله میریزن اونجا
    در پایان اگر فکر میکنید پست من مشکلی داشته و باب میل شما نیست و توهینی به شما شده بفرماید تا پست رو حذف کنم! چون فکر نمیکنم مدیران دلیلی برای حذف پست داشته باشن ، پس ریپورت کردن پست هم به صورت منطقی و طبق قوانین انجمن نباید موجب پاک
    شدن پست بشه ( البته این روندی هست که یک "انجمن" داره....)
    نه من مشکلی با پست شما ندارم
    آها درسته! بعد وقتی مدیر سرور اکانت های شما رو ساس کردن و گفتن که تخلف از سوی شما بوده و شما موظف به پرداخت شدید ، میگید آقا من داشتم هاست میفروختم! به من چه که کاربرام تخلف کرده!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟1؟!؟!؟!
    من فقط میفروشم و از تمام قوانین هاستینگ مربوطه رو رعایت میکنم اگر هم مشتری رعایت نکرد سایتشو میبندم

اره دیگه به من ربطی نداه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    57
    تشکر تشکر شده 
    364
    تشکر شده در
    260 پست

اره دیگه به من ربطی نداه
    به فرمایشات m_dg_farari توجه کنید . عین واقعیت هستند .

شما الان این کار افتاده تو ذهنتون و چشتون رو به همه واقعیت ها بسته .

بنده جای برادر شما به شما پیشنهاد میکنم وارد اینکار نشید .
    لطفا حداقل بیشتر تحقیق کنید

پشتوانه مالی شما کمه کم باید 2 میلیون تومان باشد که از دیدگاه بنده بسیار کم هست چون این مبلغ فقط تبلیغات ماه های اول شروع کار هست

موفق باشید :X

تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    11 پست

به فرمایشات m_dg_farari توجه کنید . عین واقعیت هستند .

شما الان این کار افتاده تو ذهنتون و چشتون رو به همه واقعیت ها بسته .

پشتوانه مالی شما کمه کم باید 2 میلیون تومان باشد که از دیدگاه بنده بسیار کم هست چون این مبلغ فقط تبلیغات ماه های اول شروع کار هست

موفق باشید :X
    من نمیخوام خودم هاستینگ بزنم و فقط میخوام نمایندگی بزنم

از کار هاستینگ خیلی خوشم میاد دوست دارم

فکر نمیکنم برای نمایندگی اینقدر پول بخواد چون هاستی که میخوام ازش نمایندگی بگیرم گفته ماهی 6 هزار تومان

الان هم 8 سایت هستن که اگر من نمایندگی بگیرم میان از من میگیرن هاست

بلاخره باید از یه جایی شروع کنم

من که نمیتونم فردا صبح برم یک سرور بگیرم و بیام هاست بفروشم اگر اینطوری بود اگر اینطوری بود سوپر مارکت سر خیابونمون مثل فیلم های سینمایی هاست هم میفروشه

چرا اینطوری هستید من فقط میخوام نمایندگی بگیرم

8. تعداد تشکر ها از Mr.Mohammad به دلیل پست مفید

عضو انجمن Mohammad_reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

می تونید نمایندگی نمایندگی بگیرید مشکلی نیست. احتیاج به هزینه زیاد هم ندارید. اکثر کارهای پشتیبانی هم سرویس دهندتون انجام میده (حداقل ما برای نماینده هامون انجام میدیم)
    بحث سرمایه هم اینجور میشه : هرچقدر بیشتر تبلیغ کنید فروشتون بیشتر میشه ، اما الزامی نیست که حتماً باید سرمایه داشته باشید و تبلیغ کنید.
    البته مسائل دیگه ای از جمله جریمه از طرف دیتاسنتر هست که باید به عهده بگیرید که البته احتمال وقوعش شاید کمتر از 1 در هزار باشه. و اونم میشه با کنترل سایت ها و نظارت بر مطالبشون جلوش رو گرفت.
    موفق باشید.
    ✦✦ سپید وب - طراحی وب سایت و قالب وردپرس ✦✦

ایمیل: info (a) sepidweb (dot) com

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

من نمیخوام خودم هاستینگ بزنم و فقط میخوام نمایندگی بزنم
    دقیقا میشه توضیح بدید این که گفتید یعنی چی؟ فکر میکنم منظور شما این جمله بود:
    " من نمیخوام خودم سرور تهیه کنم و صرفا میخوام از کسی که سرور داره و مدیریت سرور رو انجام میده خودش نمایندگی هاست بگیرم و شروع به فعالیت فروش هاست بکنم"

من که نمیتونم فردا صبح برم یک سرور بگیرم و بیام هاست بفروشم اگر اینطوری بود اگر اینطوری بود سوپر مارکت سر خیابونمون مثل فیلم های سینمایی هاست هم میفروشه
    چرا دوست من کمی دقت کنید میبینید که همون سوپر مارکت سر کوچتون هم هاست میفروشه ... میخواد امنیت سایتش نیاد پایین پابلیک نمیکنه

چرا اینطوری هستید من فقط میخوام نمایندگی بگیرم
    دوست من ، اگر من نوعی میام اینجا پستی میدم ، قصدم این نیست که بیام شما رو از این کار ترد کنم! بهترین کار برای اینکه شما ترد بشید این هست که هیچ جوابی به گفته های شما داده نشه!
    خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عذرمیخوام و صرفا روی حرفم با شما نیست! (مجددا سوء برداشت نشه) اما فکر کردید برای کسی که بیش از 2000 تا سایت رو میزبانی میکنه ، بیش از 10 تا سرور اختصاصی برای کارهای مختلف داره (خودم رو نمیگم! کلا دارم میگم) و درامد روزانه اش بالاتر از اون چیزی هست که شما حتی توی تصوراتتون برای 1 ماه در نظر دارید ، اضافه شدن 1 سایت دیگه به کلکسیون 18000 تایی هاستینگ های ایران ، فرقی میکنه؟
    نه دوست من شخص من اگر اینجا پست دادم هدفم روشن کردن قضیه برای شما هست!

یه نکته ی دیگه رو هم بگم! اینکه این کار برای شما خوب هست یا بسته به اینه که شما چطوری به این کار نگاه کنید! به عنوان "شغلتون" ؟ "شغل دومتون" ؟ کسب تجربه؟ رفع بیکاری؟ پوز دادن مقابل در و همسایه و .... (باز هم میگم کلیه ی عرایض بنده که داخلش از "من" استفاده شده منظور "من نوعی" هست و جایی که از "شما" استفاده شده منظور "شما"ـی نوعی هست! پس سوء برداشت نشه)

11. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    22
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    11 پست

یه نکته ی دیگه رو هم بگم! اینکه این کار برای شما خوب هست یا بسته به اینه که شما چطوری به این کار نگاه کنید! به عنوان "شغلتون" ؟ "شغل دومتون" ؟ کسب تجربه؟ رفع بیکاری؟ پوز دادن مقابل در و همسایه و .... (باز هم میگم کلیه ی عرایض بنده که داخلش از "من" استفاده شده منظور "من نوعی" هست و جایی که از "شما" استفاده شده منظور "شما"ـی نوعی هست! پس سوء برداشت نشه)
    من ناراحت نمیشم و شما هم دلایل خودتو داری و قابل احترام هست

من کامپیوتر میخونم ( نرم افزار )

دقیقا میشه توضیح بدید این که گفتید یعنی چی؟ فکر میکنم منظور شما این جمله بود:
    " من نمیخوام خودم سرور تهیه کنم و صرفا میخوام از کسی که سرور داره و مدیریت سرور رو انجام میده خودش نمایندگی هاست بگیرم و شروع به فعالیت فروش هاست بکنم"
    بله نمایندگی از کسی که سرور داره و گفته هر گیگ هم میده 700تومان هر چقدر هم که بخوام قابل استفاده هست و امکانات نامحدود و گفته oversales فعال میکنه که اندازه هارد مصرف شده استفاده بشه نه هارد فروخته شده

نظر شما چیه ؟ خوبه با ماهی 6 هزار تومان

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

به نظر بنده برای شروع کار یا از یه قالب html استفاده کنیدو یا یه سیستم مدیریت محتوا چون whmcs برای اول کاری زیاد خرج رو دستتون میزاره نال شده هم به هیچ وجه پشنهاد نمیشه.برای ارسال سفارش و پشتیبانی هم می تونید از اسکریپت های رایگان اسفاده کنید کافی تو گوگل اینو سرچ کنید "سیستم هاست و پشتیبانی"
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

عضو انجمن nimo0ol آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    525
    تشکر تشکر شده 
    201
    تشکر شده در
    118 پست

سلام

دوست عزیزمون جناب Mr.Mohammad ورود شما را به جمع خودمون از همین الان تبریک میگم !

علت تبریک گفتنه زود هنگام بنده هم علاقه شدید و عزم راسخ شما برای ورود به بازار هاستینگ هست.

در مورد سیستم فروش و پشتیبانی دوستان تایید کردن و نظرات خوبی دادند. اما در مورد انتخاب میزبان و گرفتن نمایندگی پیشنهاداتی دارم که حتماً خودتان هم ازشون با خبر هستید اما من مجدد متذکر میشم:
    1 - به قیمتها توجهی نداشته باشید و بیشتر "کیفیت" رو مد نظرتون قرار بدید.
    2 - کمی در مورد اینکه کدام شرکت "کیفیت" خوبی دارد تحقیق کنید تا با مفاهیم کیفیت در تجارت هاستینگ آشنایی پیدا کنید.
    3 - از خودتان بپرسید چرا نمایندگی ماهیانه 6000 تومان؟!
    4 - و بپرسید چرا یک ایرانی که برای تهیه و پرداخت سرور اختصاصی میبایست مبالغ گزاف و ریسکهای فراوان داشته باشد ، یک گیگابایت را 10 هزار تومان میفروشد؟! چه منطقی برای این قیمت گذاری دارد؟
    5 - و بپرسید: آیا اینکه در سایتشان نوشتند "گارانتی بازپرداخت 30 روزه" و "بک آپ گیری روزانه" در واقعیت هم همینگونه است یا اینکه فقط صرف تبلیغ است؟
    6 - اگر شما بتوانید 6 ماه سرویس خوب به همان 8 سایتی که گفتید بدهید، مطمئناً همانها تبلیغ کننده ی شما خواهند بود ولی چنانچه اینگونه نباشد و بی تعهد به موضوع نگاه کنید، حتماً از همین الان ورود شما را به جرگه ی هاستینگ های بی آبرو تسلیت عرض میکنم.
    7 - حتماً از طریق وب سایت رسمی ثبت اسناد رسمی کشور و یا روزنامه رسمی قوه قضاییه ، صحت اطلاعات ثبتی شرکت را بررسی کنید. (گاهاً دیدم موضوع شرکت همه چیزی از قبیل فروش پیاز و گوجه فرنگی توش داره الّا هاست و وب و اینترنت! پس حتماً به موضوع و صاحبان امضا و حساب دقت کنید)
    8 - اگر webhostingtalk.ir را به عنوان مرجع انتخاب کرده و قصد مشورت گرفتن دارید، پس سعی کنید به نظرات کاربران با سابقه و مدیران توجه ویژه داشته و بدون قضاوت عمل کنید. مطمئن باشید اینجا اکثراً در امر مشورت قصد و قرض بدی ندارند و همه تلاششون بر پایه صداقت هست.

الباقی موارد هم دوستان یا گفتند و یا اینکه خواهند گفت..

ارادتمند شما
    نیما
    برای فروش کالاهای جدید، روی طرز ارائه ی آنها تمرین کنید.

15. تعداد تشکر ها ازnimo0ol به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)