صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 88 , از مجموع 88

موضوع: نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجي در مورد چند ديتاسنتر

نقل قول نوشته اصلی توسط BestServer.IR نمایش پست ها
    جناب آقای نیکان . من این رو تجربه دارم كه میگم.
    من سرور را نصفه ماهه کنسل کردم و پول رو پس گرفتم ( پول نصفه ماه رو ) ولی سرور تا آخر ماه حتا تا ماهه دیگر سرور روشن بود. من بهشون میل میدادم كه سرور روشن هاست و خاموش کنید :دی اونا هم جواب دادن ولش کنین سیستم خودکار در و خود بخود خاموش میشه، بعد ارسال میل من كه حدود ۱ ماه گذشته بود میل دادم، هفت دیگه سرور خاموش شد . همه میل ها هم موجود هاست بصورت آلمانی. اگر لازم باشه بزارم
    اینکه یک دیتا سنتر سرور را بعد از کنسل شدن روشن نگه دارد موضوع عجیبی نیست و همین الان خود ما هم موارد مثل این را در Caro داریم ولی منظور من این بود که این موضوع جزو تعهدات دیتا سنتر نیست کما اینکه خود شما از این موضوع به عنوان یک حسن یا خوبی مطرح می کنید نه یک وظیفه .
    ممکن است به هر دلیل دیتا سنتر بعد از کنسل شدن سرور و عودت وجه آن را روشن نگه دارد و یا اینکه همان زمان خاموش کند چون وجهی عملا پرداخت نشده این وظیفه و تعهد نیست که کسی بخواهد بگوید آبروی دیتا سنتر رفته و یا آب ریخته بر نمی گردد و ....

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    خوب ممنون از بابت حملات و تخریب های شما که خوب بالاخره کم کم از حالت نامحسوس خارج شد و به صورت شفاف شروع شد . البته میزان عصبانیت شما کاملا طبیعی است و این موضوع زمانی که من بیشتر در مورد شما تحقیق کردم کاملا برای من مشخص شد. به هر حال من برای اطلاع دوستان و بازدیدکنندگان سایت بیشتر در مورد تخریب های شما توضیح می دهم .

1 ) در مورد این تاپیک در سایت Webhostinhgtalk.com من در پست قبلی هم گفتم و باز هم تکرار می کنم که اگر شما درست موضوع را مطالعه کنید مشاهده می کنید که موضوع برگشت پول و عدم پرداخت وجه سرور بوده و هیچ ارتباطی به اشکال در قسمت مالی Caro ندارد و این کاملا طبیعی است که در صورت عدم پرداخت هزینه سرور و یا برگشت وجه سرور خاموش می شود. خاموش شدن به دلیل استرداد وجه یعنی بدون اطلاع ؟؟؟ و کجای این موضوع آبروی ریخته است ؟؟؟ شاید شما و دیتا سنتر شما اگر فردی سرور را کنسل کند و یا درخواست استرداد وجه کند سرور را نگه می دارید و تا چندین سال سرور روشن است ؟؟؟؟

البته در مورد قبلی ( موضوعی که من از شما شماره تیکت را خواستم ) هم شما به همین صورت عمل کردید یعنی بدون اطلاع و به صورت کاملا یک طرفه قضاوت فرمودید و تخریب کردید . من چندیدن بار از شما خواستم که به صورت منطقی بحث کنید ولی گویا شما علاقه به این نوع بحث دارید. به هر حال ما آنقدر مشتری در همین سایت داریم و تجربه کار با ما و Caro را دارند که این تخریب های شما واقعا تاثیری ندارد.
    سلام.

لطفاً بیشتر در مورد من تحقیق کنید تا کاملاً متوجه بشید که من در کارم تا چه حد جدی هستم که یک بار ساعت 11 شب درب منزل یکی از مشتریانم در کشور امارات حاظر شدم ققط به دلیل اینکه ایشان از پای تلفن و از طریق تیکت راضی نشدند که شبکه های ما مشکلی ندارد و من ساعت 11 شب به منزل ایشان مراجعه کردم و مشکل سرور ایشان را از رایانه شخصی خودشان حل کردم و ایشان متوجه شدند که مشکلی در شبکه دیتاسنتر ما وجود نداشته و مشکل اصلی در نوع تنظیمات و اشتباه ایشان بوده است و من پس از اتمام کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل مشتری خود، در ساعت 1:30 شب به طرف منزل خود حرکت کردم !
    در ضمن، تحقیقات بیشتر شما ممکن است این مورد را هم به شما ثابت کند که من شخصی به شدت عصبانی هستم که در کار خود به هیچ کس باج نمی دهم و به هیچ وجه از حق خود و مشتریانم کوتاه نمی آیم !

درضمن، بله دوست عزیز، شرط اصلی مشتری مداری، تلاش بر روشن شدن موضوع در وحله اول است، و سپس دریافت تاییدیه از کاربر به صورت تلفنی و همینطور ایمیل (هر دو حالت اجباریست) و سپس حذف سرور. این روش حرفه ای ترین روش است و ما هم از همین روش عمل می کنیم و تا مدت 10 روز پس از تاریخ تمدید سرور به کاربر محلت می دهیم که پرداخت سرور را انجام دهد، سپس به مدت 48 ساعت تلاش به برقراری ارتباط با ایشان می کنیم تا از درخواست ایشان برای cancel کردن سرور اطمینان حاصل کنیم و سپس از ایشان درخواست می کنیم که از داشتن Backup از اطلاعات سرور خود اطمینان حاصل کنند و سپس پس از گرفتن تایید 100% از ایشان، سرور را خاموش می کنیم و به بخش Recycle ارجا می دهیم تا پس از انجام آزمایشات لازم و اطمینان از سالم بودن سخت افزار، سرور Format شود و آماده استفاده برای مشتری بعدی شود.

با تشکر.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tak407 نمایش پست ها
    در مورد نقاط ضعف دیتا سنتر کارو بهتره اینجا بحث کنید > webhostingtalk.ir/showthread.php?t=447
    من از این تذکر شما ممنونم و دقیقا حق با شماست ولی متاسفانه این فرد به شدت در حال تخریب است

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
    سلام.

لطفاً بیشتر در مورد من تحقیق کنید تا کاملاً متوجه بشید که من در کارم تا چه حد جدی هستم که یک بار ساعت 11 شب درب منزل یکی از مشتریانم در کشور امارات حاظر شدم ققط به دلیل اینکه ایشان از پای تلفن و از طریق تیکت راضی نشدند که شبکه های ما مشکلی ندارد و من ساعت 11 شب به منزل ایشان مراجعه کردم و مشکل سرور ایشان را از رایانه شخصی خودشان حل کردم و ایشان متوجه شدند که مشکلی در شبکه دیتاسنتر ما وجود نداشته و مشکل اصلی در نوع تنظیمات و اشتباه ایشان بوده است و من پس از اتمام کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل مشتری خود، در ساعت 1:30 شب به طرف منزل خود حرکت کردم !
    در ضمن، تحقیقات بیشتر شما ممکن است این مورد را هم به شما ثابت کند که من شخصی به شدت عصبانی هستم که در کار خود به هیچ کس باج نمی دهم و به هیچ وجه از حق خود و مشتریانم کوتاه نمی آیم !

با تشکر.
    از اینکه می فرمایید عصبانی هستید خیلی ناراحت هستم و با این وضعیت که می فرمایید ادامه این بحث را درست نمی دانم چون همانطور که قبلا هم گفتم فقط باعث عصبانیت بیشتر و ... می شود

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    اگر شما معنی تمام کلماتی که به کار می برید را به درستی می دانید و می دانید که کجا از آنها استفاده کنید این یعنی هدف شما توهین به شخص من و یا مجموعه ای که من در آن فعالیت می کنم و یا دیتا سنتر Caro است. من تا به این لحظه این توهین ها و حملات را تحمل کردم و به شما به عنوان یک کاربر جدید آنقدر احترام گذاشتم که به شما پاسخ دادم ولی اگر می خواهید به این روش ادامه دهید فکر نمی کنم بحث با شما نتیجه ای داشته باشد من فقط موضوع را به آقای وحید واگذار می کنم به هر صورت که خودشان می دانند عمل کنند
    سلام.

انتظار نداشته باشید که صحبت های شما را بشنوم (که اصولاً بی پایه و اساس هستند در مورد شخص بنده) و از شما تشکر کنم دوست عزیز ؟

درضمن، تلاش کنید که از کلمه کاربر جدید کمتر استفاده کنید، شاید من برای شما شناخته شده نباشم ولی برای اقلب بزرگان شناخته و تایید شده هستم و به این مورد می بالم.

شما هم لطفاً بیشتر در مورد افرادی که می خواهید با ایشان بحث کنید، تحقیق کرده و موضوع بحث را نیز (شرکت Caro ....!) کمی با ارزش تر انتخاب کنید.

با تشکر.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
    سلام.

انتظار نداشته باشید که صحبت های شما را بشنوم (که اصولاً بی پایه و اساس هستند در مورد شخص بنده) و از شما تشکر کنم دوست عزیز ؟

درضمن، تلاش کنید که از کلمه کاربر جدید کمتر استفاده کنید، شاید من برای شما شناخته شده نباشم ولی برای اقلب بزرگان شناخته و تایید شده هستم و به این مورد می بالم.

شما هم لطفاً بیشتر در مورد افرادی که می خواهید با ایشان بحث کنید، تحقیق کرده و موضوع بحث را نیز (شرکت caro ....!) کمی با ارزش تر انتخاب کنید.

با تشکر.
    متاسفانه من تازه شما را در این سایت دیدم و برای من شناخته شده نیستید و من می بینم که شما کاربر تازه هستید البته اینکه شما برای بزرگان شناخته شده هستید من نمی دانم لطفا بفرمایید کدام بزرگان . من از بزرگانی که شما می فرمایید سوال می پرسم . من دیشب در مورد شما تا حدودی تحقیق کردم و از چند نفر از دوستان و نماینده ها و همکارها سوال پرسیدم چون متاسفانه تا این لحظه علیرغم درخواست های متعدد همه دوستان هیچ اطلاعاتی از خودتان و یا دیتا سنتری که می فرمایید در آن شریک هستید نفرمودید .

من تا الان در مورد شخص شما چیزی مطرح نکردم فقط از شما خواستم موضوعات خارج بحث را مطرح نکنید و توهین نکنید . که البته این وظیفه ادمین است

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

قفل شد !
    هر کسی میخواد نظرشو بگه یه تاپیک جداگونه باز کنه در مورد دیتا سنتر خودش !
    تو اینجا همه دیتا سنتر ها انالیز شد !
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

9. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

کسی هم میخواد شفاف سازی کنه در مورد دیتا سنتر ها یه تاپیک جداگونه باز کنه و با مدرک صحبت کنه
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

11. تعداد تشکر ها ازVahid به دلیل پست مفید

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)