صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: اطلاعات جامع در مورد گیگا اینترنشنال

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

113 اطلاعات جامع در مورد گیگا اینترنشنال

سلام!
    دوستانی که با این دیتا سنتر کار کردند و یا اطلاعاتی درباره کیفیت پورت,وضعیت آپتایم ,وجود محدودیت در مجازی سازی و یا وجود مشکل با ایرانی ها را بیان کنند!
    با تشکر!

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

2. # ADS

عضو جدید aminreza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    227
    تشکر تشکر شده 
    141
    تشکر شده در
    103 پست

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد گیگا اینترنشنال

درود
    فکر میکنم آقای مسعودی ( itjavani ) مدتی با گیگا کار میکردن و میتونن کامل راهنماییتون کنم.
    جناب یارمحمدی مدیرعامل شرکت پرشین هویز هم از نمایندگانشون هستن و مطمئنن میتونن اطلاعات جامع و ارزشمندی دراختیارتون قرار بدن.
    بدرود...

4. تعداد تشکر ها از aminreza به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

از این دوستان اگر تاپیک را مشاهده میکنند ممنون میشم نظرشان رو بزارند!

Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

عضو دائم amirizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    888
    تشکر تشکر شده 
    3,676
    تشکر شده در
    3,089 پست

دیتا سنتر بدی نیست
    پشتیبانی کمی ضعیف هست
    پهنای باند نامحدود ولی پورت اشتراکی هست

تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vatanmusic نمایش پست ها
    دیتا سنتر بدی نیست
    پشتیبانی کمی ضعیف هست
    پهنای باند نامحدود ولی پورت اشتراکی هست
    شما مستقیم کار کرده اید؟
    منظورتون پورت 100 مگ هست؟
    کیفیت پورت 1گیگ چطور؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    18 پست

من پارسال 6-7 ماه باشون کار کردم از کیفیت پشتیبانی هم رضایت نداشتم ، یک وی پی اس ازشون داشتم به سرور اختصاصی ارتقا دادم و ازشون خواستم آی پی وی پی اس رو روی سرور تنظیم کنند. کل تنظیماتش رو به خودم دادن و گفتن این آی پی رو به صورت رایگان و هدیه ارتقا بهت میدیم.
    بعد از یک ماه یکباره سرور رو آخر شب بلاک کردن و تا تا ساعت 10 صبح بعدش هم هیچ کسی جوابگو نبود. بعدش هم گفتن شما بدلیل استفاده غیر مجاز از آی پی باید جریمه بدید تا سرور را فعال کنیم. وقتی شماره تیکت هایی که سر این مساله داشتم و مشخص می کرد که این آی پی رو خودشون به من دادن ، گفتن خوب بدون پرداخت جریمه سرور رو باز می کنیم به شرط اینکه دیگه از آی پی استفاده نکنی ، و حتی به خاطر این اشتباه یک نزدیک به 16 ساعت سرور من رو قطع کرده بودن نه تنها معذرت خواهی نشد که مدعی بودند. با وجود اینکه تمام تیکت های این انتقال هم موجود بود ... پشتیبانی تلفنی هم تقریبا هیچ کمکی به مشتری نمی کنه . البته تیکت ها رو معمولا سریع جواب می دن ولی من که در کل نپسندیم سرویسشون رو

عضو دائم amirizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    888
    تشکر تشکر شده 
    3,676
    تشکر شده در
    3,089 پست

بله مستقیم کار کردم
    بله 100

1 گیگ را اون موقع تجربه نکردم

عضو انجمن H.G.N آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    342 پست

دوست عزیز

الان حدود 6 - 7 ماه هستش که دارم با دیتاسنترهای آلمانی (هتزنر - گیگا) از طریق شرکت گذرگاه جهانی همکاری می کنم !

تا به این لحظه مشکل خاصی نداشته ایم ! به نظر بنده برای اینکه بتونیم در یک محیطی فعالیت کنیم باید شرایط و قوانین اون محل یا دیتاسنتر را بپذیریم تا به مشکلی بر نخوریم !

در ضمن هاستینگ نامحدود این شرکت بر روی دیتاسنتر گیگا و پورتش به احتمال زیاد 1 گیگ هستش ! ( نمونه بارز پرشین اسکریپت )
    به زودی ...

تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hoseynpur نمایش پست ها

شایعه پراکنی نکنید دوست عزیز اقای مسعود یارمحمدی مدیر عامل نیستند لطفا اطلاعات صحیح بدید

درضمن با گیگا کار کردم محدودیتی نداره با ایرانی ها اصلا مشکلی ندارند.پورتشون کیفیت خوبی داره پورت 1 شر شده دارن زیاد چنگی به دل نمیزنه.ساپورتشون خوبه اپتایمشون هم خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza نمایش پست ها
    دوست عزیز دعوا که نداریم ! تا جایی ما یادمون هست شرکت پرشین هویز رو همه با نام آقای یارمحمدی میشناختن. نگفتم که آقای یارمحمدی رو اعدامش کردن که جنابعالی میفرمایید شایعه پراکنی نکنید !
    پوزش از استارتر تاپیک بابت این پستم...
    [QUOTE=m.hoseynpur;347094]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza نمایش پست ها

همون بهتر میشد عنوان بشه پرشین هوز و یارمحدمدی....نه اینکه اعلام بشه مدیرعامل هستند ایشون....شایعه پراکنی شایعه پراکنی هست
    دوستان میدان جنگ که نیست .بهتر است به همدیگر احترام بگذاریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط H.G.N نمایش پست ها
    دوست عزیز

الان حدود 6 - 7 ماه هستش که دارم با دیتاسنترهای آلمانی (هتزنر - گیگا) از طریق شرکت گذرگاه جهانی همکاری می کنم !

تا به این لحظه مشکل خاصی نداشته ایم ! به نظر بنده برای اینکه بتونیم در یک محیطی فعالیت کنیم باید شرایط و قوانین اون محل یا دیتاسنتر را بپذیریم تا به مشکلی بر نخوریم !

در ضمن هاستینگ نامحدود این شرکت بر روی دیتاسنتر گیگا و پورتش به احتمال زیاد 1 گیگ هستش ! ( نمونه بارز پرشین اسکریپت )

شما برای هاستینگ سرور داشتید یا مجازی سازی ؟
    از کیفیت پورت 1گیگ این دیتا سنتر اطلاعاتی ندارید ؟چون اکثرا با پورت 100 کار کردن و پورت 1 مدتی هست که ارائه میشود!

تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

دوستان از آقای یار محمدی و پرشین هویز یا گذرگاه کسی اطلاع داره ؟
    شماره تماس به جز شماره هایی که در سایتشان هست اگر دارید ممنون میشم پ.خ کنید!
    با تشکر!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)