صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: معرفی بهترین مراکز ارائه انواع نمایندگی هاست لینوکس آلفا و مستر و ریسلر

عضو انجمن dade24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

103 معرفی بهترین مراکز ارائه انواع نمایندگی هاست لینوکس آلفا و مستر و ریسلر

دوستان سلام چند وقتی هست که بعضی مشتریانم ناله و گلایه دارند و میگن قیمتام زیاده توجیحشونم اینه که سایت های خارجی پیدا کردند که با آپ تایم 100 (18 ماهه چک کردند ) یعنی آپتایم 18 ماه فعالیت این سرورشون
    100 بوده و وارز هم هستیند و کلی امکانات دیگه میگن آلفا گیر آوردن ماهی 19$ آخه آیا این قیمت کسی تونسته پیدا کنه ....

یا اینا من میخان سیاه کنن ....

اگه دوستان سایت های معتبری میشناسن که سرشون به گردنشون می ارزه لطفا معرفی نماییند ....

پیشاپیش از همکاری دوستان سپاس گذارم ...

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    153
    تشکر شده در
    139 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی بهترین مراکز ارائه انواع نمایندگی هاست لینوکس آلفا و مستر و ریسلر

داداش نظر من رو بخای justhost.com یکم تو این مایه هاست بعد اینکه برو hustingstuff.com لیست بهترین هایی رو که مستر و اینا رو میدن یه نگه بنداز البته حواست باشه که ایرانی هستی؟

تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی بهترین مراکز ارائه انواع نمایندگی هاست لینوکس آلفا و مستر و ریسلر

با سلام و تشکر ...
    Reseller Hosting : Professional Reseller Hosting from Just Host
    که فقط رسیلر میده قیمتش هم با ما برابر بود ...
    hustingstuff.com
    هم بالا نیومد ......

دوستان من تو سایت های ایرانی خودمون هم گشتم یه چیزایی پیدا کردم ..... مثلا ایرنا هاست آلفا میده 28 تومان ماهی ولی نه مشخصات دیتاسنتر داره ... نه مشخصات سرور نه .....

نظر دوستان راجع به این سایت ایرانی (ایرناهاست) و بقیه جاهایی که مخصوصا خارجی در این رنج قیمتی میدن چیه ..... اگه میشه اول سایت هایی که با این رنج قیمتی ارائه میدن رو معرفی کنیم بعد نقد کنیم که چه طور و......

خوشحال میشم دوستان همه بیان تو بحث .....

تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

خوشحال میشم دوستان همه بیان تو بحث .....

عضو انجمن atilnic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    743 پست

همه آلفا فروش های خارجی (هندی-0بنگلادشی یا پاکستانیا) از بییییخ
    همشنوم کلابرداری می کنن
    خیلی پیش اومده
    سایت vebnest.com آلفا داد به ما 70 دلار که به تومان شد 83 تومان خریدم واسه رفیقم بعد 3 روز گفتند که شما میخواستید هک کنید مارو از شل و ...
    ولی اصلا ما اکانت رو حتی باز نکرده بودیم و ...
    و خلاصه اونایی که معتبر هستند ایران رو تحریم می کنند و بقیه تحریم نکنند معتبر نیستند

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

یا همین Super Alpha Master Reseller Hosting | Master Reseller Webhosting /16.95P/M هندی هستند
    و vebnest.com هم پاکستانی هستند
    اونایی که انگلیسی بلدند و خوب هست
    یه سرچ کنید در مورد vebnest.com ببینید چیا میاد
    اونقدر فروم پیدا کرده بودیم که نوشته بود پول مارو خورد و ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Tat-Host.net نمایش پست ها
    با سلام و تشکر ...
    Reseller Hosting : Professional Reseller Hosting from Just Host
    که فقط رسیلر میده قیمتش هم با ما برابر بود ...
    hustingstuff.com
    هم بالا نیومد ......

دوستان من تو سایت های ایرانی خودمون هم گشتم یه چیزایی پیدا کردم ..... مثلا ایرنا هاست آلفا میده 28 تومان ماهی ولی نه مشخصات دیتاسنتر داره ... نه مشخصات سرور نه .....

نظر دوستان راجع به این سایت ایرانی (ایرناهاست) و بقیه جاهایی که مخصوصا خارجی در این رنج قیمتی میدن چیه ..... اگه میشه اول سایت هایی که با این رنج قیمتی ارائه میدن رو معرفی کنیم بعد نقد کنیم که چه طور و......
    .
    فقط همین یکی ایرانیه؟
    شرکت ثبتی هم نداره که!
    البته یکی میگفت اگه شرکت هم داشته باشن هم شاید دستت به جایی نرسه در مواقع لزوم

عضو دائم --- آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    1,600
    تشکر شده در
    991 پست

دوست عزیز کاربری که ملاکش قیمت باشه بهتره که بره اگه من باشم به شخصه سرویس بهش نخواهم داد چه یه نفر چه 100 نفر
    شما باید با توجه به هزینه ها و مقدار بازده قیمت هاتو مشخص کنی و به کارت ادامه بدی
    کاربر عزیز مشخصات سرور خود را بدون هماهنگی در پیغام خصوصی ارسال نفرمایید .
    مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی همچنین خدمات مجازی سازی و کلودکامپیوتینگ انجام میشود. YAHOO - GMAIL

عضو انجمن rouhallah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    294 پست

نه دلیل نمیشه که ما را تحریم میکنند معتبرند

تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    190 پست

منتظر نظر بقیه دوستتان هم هستیما .....

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    107 پست

سلام

سرویس خوب خوب گرونه این یک واقعیت هست و اونایی که کیفیت براشون زیاد مهم نیست به قیمت فقط فکر می کنند.
    در مورد ایرانی بودن هم بله تاثیر داره و متاسفانه وقتی می بینن شما ایرانی هستید یه جوری سرویس رو مختل می کنن.
    از دوستان اگه کسی خواست من می توانم براش هر نوع سرویسی را بگیرم و با هویت خودم تو ارمنستان خرید می کنیم و تا الان هم برای هر کسی خرید کردم مشکلی نداشته. از iweb, vebnest و خیلی موارد دیگه.
    دوستی گفتند vebnest خوب نیست و کلاه برداره شاید به خاطر ایرانی بودن ایشان اینطوری بوده ما برای یکی از دوستان سرویس گرفتیم ازش چندین بار هم به خاطر یوزیج بالای سی پی یو ساسپند شدن و خودشون هم قبول داشتند که مشکل دارن چون تو هاست قبلی هم میگفتند اینطوری بوده ولی وقتی به vebnest می گفتم چیکار کنیم باز میکرد سرویس رو و واقعا پشتیبانی 24 ساعته دادن به ما و بعداز پنج بار ساسپند شدن گفتند سرویس رو باز نمی کنیم و ما یه وی پی اس دادیم از سرویس های خودمون به این شخص و vebnest بک آپ رو باز کردن که بر داریم و واقعا حمایت کردند ما رو.
    اگه کسی خواست براش سرویس خوب می تونم ارائه کنیم چه از سرورها و هسات های خودمون و چه از جای دیگه و قیمت محاسبه دلار رو هم خوب حساب می کنیم و مبالغ رو همبه وسیله کارتهای شتاب می تونه به ما پرداخت کنه.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)