صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 66 , از مجموع 66

موضوع: سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    105 پست

پیش فرض پاسخ : سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 123website نمایش پست ها
    شاید دامین دیگه ای بوده اما بعید می دونم چون سایت های whois حد اقل 7 ماه سابقه براش نشون می دن و این سایت ها معمولا اطلاعات ماه ها یا سال های اول دامین رو ندارن. مثلا من دامین دو ساله دارم که همه عمرش رو 3 ماه نشون میدن. اما شاید!
    اقای سپیدنام گفته. دکتر سپیدنام پدر این مهندس سپیدنام هست که تو کاسپیده! آقای پدر کتاب های مهندسی ترجمه می کرده.
    چرا، من با صدای خودشون شنیدم. و اتفاقا از نزدیک هم با آقای سپیدنام بحث داشتم در مورد این موضوع، توی یک سمینار در وزارت بازرگانی ایشون دقیقا گفت php برای سئو خوب نیست و asp خوبه، چون پی اچ پی duplicate content محسوب میشه!! من به ایشون و جمع گفتم که این طور نیست اما ایشون خیلی زشت برخورد کرد و به من توهین کرد و من جلسه رو ترک کردم و پشت سرم سه نفر دیگه هم اومدن بیرون.
    آزار که ندارم بی دلیل بد بگم! من همه ی آگاه ها در زمینه ی سئو رو شدیدا دوست دارم.
    اما من دامنه هام تا به حال به این مشکل بر نخوردن که بخواد مثلا 7 ماه رو 3 ماه نشون بده و این حرفا !

2. # ADS

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 123website نمایش پست ها
    شاید دامین دیگه ای بوده اما بعید می دونم چون سایت های whois حد اقل 7 ماه سابقه براش نشون می دن و این سایت ها معمولا اطلاعات ماه ها یا سال های اول دامین رو ندارن. مثلا من دامین دو ساله دارم که همه عمرش رو 3 ماه نشون میدن. اما شاید!
    اقای سپیدنام گفته. دکتر سپیدنام پدر این مهندس سپیدنام هست که تو کاسپیده! آقای پدر کتاب های مهندسی ترجمه می کرده.
    چرا، من با صدای خودشون شنیدم. و اتفاقا از نزدیک هم با آقای سپیدنام بحث داشتم در مورد این موضوع، توی یک سمینار در وزارت بازرگانی ایشون دقیقا گفت php برای سئو خوب نیست و asp خوبه، چون پی اچ پی duplicate content محسوب میشه!! من به ایشون و جمع گفتم که این طور نیست اما ایشون خیلی زشت برخورد کرد و به من توهین کرد و من جلسه رو ترک کردم و پشت سرم سه نفر دیگه هم اومدن بیرون.
    آزار که ندارم بی دلیل بد بگم! من همه ی آگاه ها در زمینه ی سئو رو شدیدا دوست دارم.
    هوایز گرفتن برا اینه که ببینیم دامنه کی ثبت شده و کی منقضی میشه و سایر اطلاعاتشو ببینیم. دامینی که ثبت میشه بلافاصه میتونید هوایز بگیرید و اطلاعاتشو هم ببینید!

مطالب زیر رو از سایت کاسپید کپی کردم اینجا :
    WordPress برای وبلاگ نویسی نیز می تواند بسیار مفید بوده و می تواند اطلاعات وب سایت شما را به روزرسانی نماید. اگر می خواهید در نتایج جستجو بالاترین رتبه را داشته باشید، باید بدانید WordPress انتخاب خوبی برای این کار می تواند باشد.
    گوگل اعلام کرده که WordPress یکی از ساده ترین سیستم ها برای بررسی می باشد. بنابراین WordPress می تواند به ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک نماید.
    موتورهای جستجو آدرسهایی که حاوی کدهای PHP/ASP نمی باشند را تشخیص نمی دهد. بهینه سازی که با ساختار URLها مناسب می باشند از خطوط ارتباطی مابین کلید واژه ها در آن استفاده می نمایند. می توان آدرس URL خود را به صورت دستی از طریق فایل HTaccess بنویسید. Wordpress برای تغییر ساختار آدرس شما گزینه ای ارائه می کند که به وسیله آن می توانید با یک کلیک ساختار آدرس URL خود را تغییر دهید.
    انواع سیستم های قالب طراحی سایت PHP توسط طراحان و توسعه دهندگان وب سایت انتخاب و برای مشتریان پیاده سازی می شود و تاثیر حیاتی آن در آینده در موتورهای جستجو مشاهده خواهد شد. عوامل مهم برای در نظر گرفتن این راه حل عبارتند از: عناوین مرتبط با محتوا، متا تگ مرتبط، فایل ها مستقل و سهولت ردیابی آنها می باشد. بهترین روش برای اطمینان از اینکه برای موتورهای جستجو، بهینه سازی وب سایت انجام شده است، بکارگیری قالب اطلاعات بعد از تگ اصلی و حفظ تگ عنوان صفحه برای هر صفحه می باشد.
    اگر چه تمامی اینها ترجمه متنهای خارجی هستند، ولی به هر حال مورد تایید مدیریان نیز هستند و کاملا واضح است که سیستم مدیریت محتوا از جمله وردپرس را تایید کردند!
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

4. تعداد تشکر ها از hamidjan به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
    هوایز گرفتن برا اینه که ببینیم دامنه کی ثبت شده و کی منقضی میشه و سایر اطلاعاتشو ببینیم. دامینی که ثبت میشه بلافاصه میتونید هوایز بگیرید و اطلاعاتشو هم ببینید!

مطالب زیر رو از سایت کاسپید کپی کردم اینجا :

اگر چه تمامی اینها ترجمه متنهای خارجی هستند، ولی به هر حال مورد تایید مدیریان نیز هستند و کاملا واضح است که سیستم مدیریت محتوا از جمله وردپرس را تایید کردند!
    اگه وردپرس بد بود که این همه دانلود نمیخورد! این همه تبدیل از بقیه سی ام اس ها نبود !

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    98 پست

مشکل همینه که باورهای شما قدیمی هست و زمانش گذشته. الگوریتم های گوگل در حال تغییر هست و در هر اپدیت گوگل انقدر تغییرات رخ میده که خود Matt Cutts هم گاهی اوقات از دستش در میره که چه تغییراتی داده شده.اصلا پیج رنک دیگه مهم نیست مسلما شما بهتر از گوگل که نمیدونید.خود گوگل داره میگه به همه پیج رنک داده میشه چون دیگه مهم نیست.کسی که بخواد سایت ایجاد کنه که پیج رنک بگیره نشون میده خیلی عقبه.
    شما چندین بار گفتید بک لینک از دایرکتوری ها خوبه که این نشون میده هر بک لینکی به نظر شما خوبه. اینو که نمیخواید بگید نگفتید؟
    عزیز من فرمول ما 2 3 سال پیش بود که گرفتن پیج رنک سخت بود در حال حاضر همه ی سایت ها پیج رنک میگیرند از سایت یک ماه تا سایت چندین ساله.
    من تنها چیزی که از حرف های شما فهمیدم اینه که اطلاعاتتون خوبه اما خیلی قدیمیه و فکر میکنید اونها هنوز درست هست که هر کسی که 4 تا مقاله به روز بخونه میفهمه نصف بیشتر چیزهایی که شما میگید اشتباه هست.
    نمونش هم همین پیج رنک که میگید سخت هست گرفتنش در حالی که خود گوگل میگه نیست و هر کسی پیج رنک میگیره.نمونش هم که زیاده.
    هر چی ما میگیم شما یا حرف خودتونو میزنید زیرش یا سعی میکین بپیچونید. نتیجه نداره این بحث چون شما خوتون گفتید اصلا هدف ندارید که عقیدتونو تغییر بدید و اومدید که هر طور شده بگید حرفتون درسته
    بی معنیه بحث با کسی که اینطور عقیده ای داره

7. تعداد تشکر ها از SEOmoz به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    165
    تشکر شده در
    105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SEOmoz نمایش پست ها
    مشکل همینه که باورهای شما قدیمی هست و زمانش گذشته. الگوریتم های گوگل در حال تغییر هست و در هر اپدیت گوگل انقدر تغییرات رخ میده که خود Matt Cutts هم گاهی اوقات از دستش در میره که چه تغییراتی داده شده.اصلا پیج رنک دیگه مهم نیست مسلما شما بهتر از گوگل که نمیدونید.خود گوگل داره میگه به همه پیج رنک داده میشه چون دیگه مهم نیست.کسی که بخواد سایت ایجاد کنه که پیج رنک بگیره نشون میده خیلی عقبه.
    شما چندین بار گفتید بک لینک از دایرکتوری ها خوبه که این نشون میده هر بک لینکی به نظر شما خوبه. اینو که نمیخواید بگید نگفتید؟
    عزیز من فرمول ما 2 3 سال پیش بود که گرفتن پیج رنک سخت بود در حال حاضر همه ی سایت ها پیج رنک میگیرند از سایت یک ماه تا سایت چندین ساله.
    من تنها چیزی که از حرف های شما فهمیدم اینه که اطلاعاتتون خوبه اما خیلی قدیمیه و فکر میکنید اونها هنوز درست هست که هر کسی که 4 تا مقاله به روز بخونه میفهمه نصف بیشتر چیزهایی که شما میگید اشتباه هست.
    نمونش هم همین پیج رنک که میگید سخت هست گرفتنش در حالی که خود گوگل میگه نیست و هر کسی پیج رنک میگیره.نمونش هم که زیاده.
    هر چی ما میگیم شما یا حرف خودتونو میزنید زیرش یا سعی میکین بپیچونید. نتیجه نداره این بحث چون شما خوتون گفتید اصلا هدف ندارید که عقیدتونو تغییر بدید و اومدید که هر طور شده بگید حرفتون درسته
    من و سینا دیگه تاپیک رو ادامه نمیدیم
    هر کس خواست بحث علمی کنه ، جنبش رو داشت بیاد یه تاپیک دیگه بزنه.
    روز خوش

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SEOmoz نمایش پست ها
    خواهش میکنم یه لطفی بکنید چیزهایی که نوشتم رو بخونید بعد بگید بیشتر از نصفش غلطه. چون من اصلا این هایی که نوشتید رو نگفتم!!! :
    "پیج رنک خیلی مهمه" ، "پیج رنک که میگید سخت هست گرفتنش"، "پیج رنک به همه داده نمیشه" و ... کلا حتی موضوع صحبت های من هم فرق داشت!!!
    "میزنید زیرش یا سعی میکین بپیچونید ... بی معنیه بحث با کسی که اینطور عقیده ای داره" خیلی ممنون! بله من زیر چیزهایی که شما تصور می کنید گفتم اما نگفتم می زنم.
    www.123website.ir پیشرو در طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو ( سئو )
    کیفیت کار ما حاصل دانش به روز و ارتباطات جهانی ماست.

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)