صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 66

موضوع: سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : سئو و بهینه سازی سایت شما با کمترین هزینه.

هي... بدجوري غصم ميگيره وقتي مي بينم اطلاعات مردم تو اين كشور هميشه كلي از دنيا عقبه. و متاسفانه يه عده خواسته يا ناخواسته اطلاعات غلط ميدن.پيج رنك سالهاست كه هيچ تاثيري تو الگوریتم گوگل نداره!اينكه كار پيج رنك چيه خيلي مفصله, كتابم زير چاپه وقتي درومد بهتون نشون ميدم كجاش نوشته.

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

لطفا براي اطلاعاتي كه به بينندگان ميديد مدرك ارائه كنيد كه باعث پيشرفت دانش همه بشه,مرسي. رتبه ي الكسا چه طور توي رتبه ي گوگل تاثير داره? الكسا يه سايت مستقل از گوگله, مثل خيلي سايت هاي ديگه كه رنكينگ ميدن.

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

دو مقاله در مورد تاثير نداشتن پيج رنك در سئوhttp://sevlakovs.com/2011/webdesign/...your-rankings/
    www.123website.ir پیشرو در طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو ( سئو )
    کیفیت کار ما حاصل دانش به روز و ارتباطات جهانی ماست.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    23 پست

شما در چه موردی فعالیت دارین؟فکر نکنم به اون حدی هم که دارین ادعا می کنین وارد باشین.ولی من گفته هام رو با ارائه مدرک بیان می کنم.شما بی زحمت یا اسپم ندید یا اینکه مزاحم اوقات مردم نشید.شما آی دی بنده رو اد کنید من براتون نمونه کارهامو بدم ببینید که هر 2 در ارتباط هستن.

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

یه چیز یادم رفت عرض کنم خدمتتون.شما این سایت خودتون که سئو و بهینه سازی انجام میدین رو رنکش و الکساش رو میدونید؟
    فدات شم اینکارارو که میگم انجام بده.
    1.اول این سایت رو باز کن
    Fake PageRank Checker
    2.آدرس سایت خودتون رو بزنید که ادعا دارین.اینم سایت خودتون.
    123 وب سایت | طراحی سایت | طراحی سایت
    3.دکمه continue رو کلیک کنید.
    الان مشخص میشه بهینه سازی و سئو کار تخصصی هست و شما تو خدمات سایت خودتون هم نام بردین از سئو.این کار سال ها وقت میبره و بایست زحمت بکشین.
    الانم سایت شرکت ما رو بزنید.
    www.adakisp.ir
    اینجاست که می فهمین تخصص یعنی چی.دوستان عزیز هم میتونین یه چک کنین و ببینید جریان چیه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    23 پست

دوست عزیز از اصفهان تو کل سایت های جهان بگردین میببنین که دو عامل تو پیشرفت سایت تاثیر داره.یکی رنک و دیگری سئو بالا.ما میتونیم آرشیو کارهامون رو بزاریم اینجا.سایت های تفریحی خبری شرکتی و .... که کار کردیم همگی رنک و الکسا بالا دارن و بدین طریق هست که هم زود ایندکس میشن و هم اینکه میتونن به آسونی تو صفحات اغازی قرار بگیرن.دیگه من نمیدونم این صحبت یعنی چی.تازه.تو قوانین فروم هست که اسپم ارسال نکنید.امیدوارم این به چشم مدیرهای فروم بخوره.

عضو انجمن HADNEZ-ICT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    717
    تشکر تشکر شده 
    685
    تشکر شده در
    473 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 123website نمایش پست ها
    هي... بدجوري غصم ميگيره وقتي مي بينم اطلاعات مردم تو اين كشور هميشه كلي از دنيا عقبه. و متاسفانه يه عده خواسته يا ناخواسته اطلاعات غلط ميدن.پيج رنك سالهاست كه هيچ تاثيري تو الگوریتم گوگل نداره!اينكه كار پيج رنك چيه خيلي مفصله, كتابم زير چاپه وقتي درومد بهتون نشون ميدم كجاش نوشته.

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

لطفا براي اطلاعاتي كه به بينندگان ميديد مدرك ارائه كنيد كه باعث پيشرفت دانش همه بشه,مرسي. رتبه ي الكسا چه طور توي رتبه ي گوگل تاثير داره? الكسا يه سايت مستقل از گوگله, مثل خيلي سايت هاي ديگه كه رنكينگ ميدن.

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

دو مقاله در مورد تاثير نداشتن پيج رنك در سئوhttp://sevlakovs.com/2011/webdesign/...your-rankings/

دوست عزیز به دیگران احترام بگذارید
    در ضمن کتابتون را داشتم گم کردم (الکی)

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط adakisp نمایش پست ها
    دوست عزیز از اصفهان تو کل سایت های جهان بگردین میببنین که دو عامل تو پیشرفت سایت تاثیر داره.یکی رنک و دیگری سئو بالا.ما میتونیم آرشیو کارهامون رو بزاریم اینجا.سایت های تفریحی خبری شرکتی و .... که کار کردیم همگی رنک و الکسا بالا دارن و بدین طریق هست که هم زود ایندکس میشن و هم اینکه میتونن به آسونی تو صفحات اغازی قرار بگیرن.دیگه من نمیدونم این صحبت یعنی چی.تازه.تو قوانین فروم هست که اسپم ارسال نکنید.امیدوارم این به چشم مدیرهای فروم بخوره.

adakispعزیز بنده عذر خواهی می کنم
    پست اشتباه ارسال شده بود که ویرایش شد
    اگر پست من رو درست می خوندید متوجه می شدید که خطاب به چه کسی بود
    موفق باشد

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط adakisp نمایش پست ها
    شما سایتتون را پ.خ کنید برام.دوست عزیز شما هم تشریف بیارید خود شرکت.من عرض کردم.واسه مبلغ توافقی صحبت می کنیم.این آی دی بنده هست.اد کنین در ارتباط باشیم.قیمت رو راه میاییم.
    adakisp@ymail.com
    سایت باز نمیشه،نشانی یا شماره ندارم کجا بیام انگاری یه آدرس شبیه اینه تهران پلاک 4
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

این همه سئو سئو کرد، سایتش باز نمیشه. هرچی بچه ها میگن آقا سایتت باز نمیشه باز هم گوش کسی شنوا نیست.
    آقا اولا که سایتتون باز نمیشه.
    دوما شما در مورد سئو فقط راهنمایی می کنید یا کلیه موارد رو خودتون شخصا هم پیگیری کرده و انجام میدید؟
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    45 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m2n نمایش پست ها
    سایت باز نمیشه،نشانی یا شماره ندارم کجا بیام انگاری یه آدرس شبیه اینه تهران پلاک 4
    شما بی زحمت آی دی رو اد کنین.
    adakisp@ymail.com

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
    این همه سئو سئو کرد، سایتش باز نمیشه. هرچی بچه ها میگن آقا سایتت باز نمیشه باز هم گوش کسی شنوا نیست.
    آقا اولا که سایتتون باز نمیشه.
    دوما شما در مورد سئو فقط راهنمایی می کنید یا کلیه موارد رو خودتون شخصا هم پیگیری کرده و انجام میدید؟
    والا راست قضیه رو بخوایین سرور ما بخاطر hdd دچار مشکل بود.الان در حال بررسی مشکل هستیم.بله.ما کلیه موارد رو از ابتدای کار بر عهده میگیریم تا اتمام کارمون.حالا من دقیقا متوجه منظور شما نیستم که کلیه موارد چی هست در ذهنتون.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ramsin نمایش پست ها
    شما بی زحمت آی دی رو اد کنین.
    adakisp@ymail.com

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

والا راست قضیه رو بخوایین سرور ما بخاطر hdd دچار مشکل بود.الان در حال بررسی مشکل هستیم.بله.ما کلیه موارد رو از ابتدای کار بر عهده میگیریم تا اتمام کارمون.حالا من دقیقا متوجه منظور شما نیستم که کلیه موارد چی هست در ذهنتون.
    شما هم جزو مشتریان ما هستین؟

10. تعداد تشکر ها از adakisp به دلیل پست مفید

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

منظورم اینه که مثلا فرض کنید کلمات کلیدی یکی از مطالب ما مشکل داره. شما میگید مشکل داره و ما باید خودمون کلمات مناسب رو پیدا کنیم یا مدیریت سایت رو خودتون بر عهده گرفته و کلمات مناسب رو وارد می کنید؟
    ضمنا استارتر تاپیک که یکی دیگه بود (adakisp )
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
    منظورم اینه که مثلا فرض کنید کلمات کلیدی یکی از مطالب ما مشکل داره. شما میگید مشکل داره و ما باید خودمون کلمات مناسب رو پیدا کنیم یا مدیریت سایت رو خودتون بر عهده گرفته و کلمات مناسب رو وارد می کنید؟
    ضمنا استارتر تاپیک که یکی دیگه بود (adakisp )
    دوست عزیز ما بر عهده میگیریم.هر گونه مشکل رو برطرف می کنیم.در ضمن برای جناب رامسین عزیز سایت www.payamshahr.ir رو بهینه کردیم.الان چند ساله که جزو سایت های برتر در زمینه آگهی و تبلیغات هست.از مشتریای قدیمی ما هستن.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)