صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: رضایت از mizbanco.com

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : رضایت از mizbanco.com

نقل قول نوشته اصلی توسط m2n نمایش پست ها
    آقا حقوقش خوبه دست مارو هم بگیر b-)

همشهری ( آی پی که تبریز را نشان میده ) اینجا که بازار کاریابی نیست
    خواستی تشریف بیار راهنمایی کنار زندان مرکز پلیس سایبری تبریز تا اول به جرم فروش v-p-n بفرستیمت ساختمان بغلی یک مدت صفا کنی
    ( همش را شوخی کردم )
    دوستان بنده از این آقایون خیلی هم راضی بودم تو این یک ماه ولی کاش کمی هم صداقت نشان بدن
    با کمی نگاه متوجه میشیم که این کار را درست دو ماه قبل شروع کردن و مشکل به وجود اومده درست سر موعد ماه دوم به وجود اومده ...
    چیز دیگه ای نمیگم و فقط ازشون خواهش میکنم به خاطر خودشان و به خاطر اینکه این تاپیک نشه یک تاپیک ضد اونها زودتر مشکل را حل کنند ( به نظر مالی میاد ) چون واقعا قصد بنده این نبوده که ضرری ببینند و از اینها بی احترامی ندیدم
    از همگی ممنون و خواهش میکنم بحث را تمام کنیم تا شاید مشکل حل بشه
    ویرایش توسط momfilm : January 26th, 2012 در ساعت 15:07

2. تعداد تشکر ها از momfilm به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط momfilm نمایش پست ها
    همشهری ( آی پی که تبریز را نشان میده ) اینجا که بازار کاریابی نیست
    خواستی تشریف بیار راهنمایی کنار زندان مرکز پلیس سایبری تبریز تا اول به جرم فروش v-p-n بفرستیمت ساختمان بغلی یک مدت صفا کنی
    ( همش را شوخی کردم )
    دوستان بنده از این آقایون خیلی هم راضی بودم تو این یک ماه ولی کاش کمی هم صداقت نشان بدن
    با کمی نگاه متوجه میشیم که این کار را درست دو ماه قبل شروع کردن و مشکل به وجود اومده درست سر موعد ماه دوم به وجود اومده ...
    چیز دیگه ای نمیگم و فقط ازشون خواهش میکنم به خاطر خودشان و به خاطر اینکه این تاپیک نشه یک تاپیک ضد اونها زودتر مشکل را حل کنند ( به نظر مالی میاد ) چون واقعا قصد بنده این نبوده که ضرری ببینند و از اینها بی احترامی ندیدم
    از همگی ممنون و خواهش میکنم بحث را تمام کنیم تا شاید مشکل حل بشه
    چه قدر جالب.. جدیدا همه به نام مشکل مالی هر کاری دوست دارند میکنند و کلی به مردم ضرر میزنند..خوبه دیگه ما هم بیایم کلی جنس بفروشیم بعد بگیم پول کم اوردیم شرمنده شدیم!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

5. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    155
    تشکر شده در
    114 پست

خوبه دوستان می تونید هر حرفی بزنید ما تماما با قانون کار می کنیم و در تمام مراجع فانونی آمادگی پاسخگویی داریم پس دوست عزیز از پلیس فتا کسی رو نترسونید بنده الان تحمت بزنم نتونم ثابت کنم خودم دوباره درگیر می شم ما هم کاملا آمادگی داریم تا با هر مشکلی مواجه بشیم چون قصد داریم چندین سال این کار رو انجام بدیم نه برای 1 سال.اینقدر مشتری راضی از سرویس داریم که بتونیم ثابت کنیم مشکلات بعضی از افراد به علت عدم آگاهی انها بوده

مثال :
    مشتری ما اومده فایروا نصب کرده از فایروا ریموت رو اکتیو نکرده یکبار سرور رو ریست زد دید دیگه بالا نمیاد همن روز اول تخویل سرویس بعد گفته شکایت می کنم ازتون که سرویس شما کار نکرده اصلا و داون شده. دوستان بار علمی افراد اگر پایین باشه ما مقصر نیستیم

و یک شخصی از ما وی پی اس لینوکس گرفته بود براش سی پنل نصب کردیم 7 روز می گفت من موقع لاگین خطا اینترنال سرور ارور می بینم سرور شما مشکل داره ما هر روز ست می کردیم می دیدیم سالمه دوباره یک سرویس جدید دادیم بهشون دوباره گفتن مشکل داره آخر ما فهدیم ایشون بجای 2086 برای پورت گزینه 2082 رو می زنن دوستان کمی بار علمی بالا بره همه چی حل میشه ما برای هر چیزی دلیل منتظقی و قانونی داریم خیالتون راحت هم پایین ترین سرویس و هم بالاترین کیفیت رو داریم وی پی اس ها ما رو 4 سرور اختصاصی هستند حتی 1 لحظه داون نداشتند پس حرف هایی که می زنید رو دلیل باشه نه اینکه بیای بگید سرویس گرفتم پول دادم یا اصلا سرویس نگرفتم اول بیا ثابت کن حرفتو بعد توهین کن خیالتون راحت همه چیز ما یا تمامفروش ما با این تاپیک ها از بین نمیره که قصد تخریب دارید به خاطر قیمت پایین بله وقتی منم می دیدم وی پی اس ویندوز رم 128 و هارد 35 گیگ رو دارن 6500 می دن حتی زمانی که دلار گرون شده من هم قصد تخریب داشتم . بهتره قیمت ها و کیفی رو افرادی نظر بدن که این کاره هستند نه افرادی که برای لاگین شدن به whm نمی دوند باید 2086 بزنند.
    یکطرفه به قاضی رفتن اشتباه هستش بهتره با دلیل و منظق آدم حرفی بزنه.
    جا داره بگم بنده چندین بار بخاطر مشکلات با پلیس فتا صحبت کردم و اونها خودشون بعد از شنیدن حرف منظقی و علمی حق را به حق دار می دهند پلیس برای کسی که اشتباه نکرده یک دوست هستش و نباید ازش ترسید
    متشکر از همه دوستانی که اینقدر لطف دارن نسبت به ما

7. تعداد تشکر ها از Reza68 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    18 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza68 نمایش پست ها
    خوبه دوستان می تونید هر حرفی بزنید ما تماما با قانون کار می کنیم و در تمام مراجع فانونی آمادگی پاسخگویی داریم پس دوست عزیز از پلیس فتا کسی رو نترسونید بنده الان تحمت بزنم نتونم ثابت کنم خودم دوباره درگیر می شم ما هم کاملا آمادگی داریم تا با هر مشکلی مواجه بشیم چون قصد داریم چندین سال این کار رو انجام بدیم نه برای 1 سال.اینقدر مشتری راضی از سرویس داریم که بتونیم ثابت کنیم مشکلات بعضی از افراد به علت عدم آگاهی انها بوده

مثال :
    مشتری ما اومده فایروا نصب کرده از فایروا ریموت رو اکتیو نکرده یکبار سرور رو ریست زد دید دیگه بالا نمیاد همن روز اول تخویل سرویس بعد گفته شکایت می کنم ازتون که سرویس شما کار نکرده اصلا و داون شده. دوستان بار علمی افراد اگر پایین باشه ما مقصر نیستیم

و یک شخصی از ما وی پی اس لینوکس گرفته بود براش سی پنل نصب کردیم 7 روز می گفت من موقع لاگین خطا اینترنال سرور ارور می بینم سرور شما مشکل داره ما هر روز ست می کردیم می دیدیم سالمه دوباره یک سرویس جدید دادیم بهشون دوباره گفتن مشکل داره آخر ما فهدیم ایشون بجای 2086 برای پورت گزینه 2082 رو می زنن دوستان کمی بار علمی بالا بره همه چی حل میشه ما برای هر چیزی دلیل منتظقی و قانونی داریم خیالتون راحت هم پایین ترین سرویس و هم بالاترین کیفیت رو داریم وی پی اس ها ما رو 4 سرور اختصاصی هستند حتی 1 لحظه داون نداشتند پس حرف هایی که می زنید رو دلیل باشه نه اینکه بیای بگید سرویس گرفتم پول دادم یا اصلا سرویس نگرفتم اول بیا ثابت کن حرفتو بعد توهین کن خیالتون راحت همه چیز ما یا تمامفروش ما با این تاپیک ها از بین نمیره که قصد تخریب دارید به خاطر قیمت پایین بله وقتی منم می دیدم وی پی اس ویندوز رم 128 و هارد 35 گیگ رو دارن 6500 می دن حتی زمانی که دلار گرون شده من هم قصد تخریب داشتم . بهتره قیمت ها و کیفی رو افرادی نظر بدن که این کاره هستند نه افرادی که برای لاگین شدن به whm نمی دوند باید 2086 بزنند.
    یکطرفه به قاضی رفتن اشتباه هستش بهتره با دلیل و منظق آدم حرفی بزنه.
    جا داره بگم بنده چندین بار بخاطر مشکلات با پلیس فتا صحبت کردم و اونها خودشون بعد از شنیدن حرف منظقی و علمی حق را به حق دار می دهند پلیس برای کسی که اشتباه نکرده یک دوست هستش و نباید ازش ترسید
    متشکر از همه دوستانی که اینقدر لطف دارن نسبت به ما

دوست عزیز الان خودتان دارید به کسانی که قصد تخریب دارند کمک می کنید
    به جای سخنرانی بهتر نیست زودتر مشکل را حل کنید تا نشان بدید قدرت دارید ؟
    در ضمن چه فتا و چه غیر فتا شما چه ارزان و چه گران از نظر قانون قرارداد بستید و باید سرویس را که تعهد دادید تحویل بدید
    الان یک روز و نیم هست شما هزینه چیزی را گرفتید که توان تحویل اون را ندارید و از بابت مشکلات شما ما متضرر شدیم
    از نظر حقوقی این کار خلاف هست
    ویرایش توسط momfilm : September 19th, 2012 در ساعت 22:03

9. تعداد تشکر ها ازmomfilm به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    155
    تشکر شده در
    114 پست

دوست عزیز شما ابتدا دامنه خودتون رو بفرمایید که روی سرور ما قرار داره تا بررسی کنیم براتون

---------- Post added at 07:46 PM ---------- Previous post was at 07:43 PM ----------

و اینکه دوست عزیز اعتراف به داشتن مشکل اصلا عیب نیست هیچ سرویس دهنده ای بدون مشکل نیست بزرگکترین سرویس دهنده هم بابت کارکرد سرور امکان بدسکتور گرفتن هارد یا سوخت رو داره و تا زمانی که بتونه جایگزین بک آپ کنه وقت لازم داره ما هم همین کار داریم انجام می دیم ما اصلا از این مشکل خرسند نیستیم و هیالتون راحت ما بیشتر از شما پیگیر کارها هستیم و قصد برطرف کردن این مشکل رو داریم (مشکلات برای هر سرویس دهنده به وقوع می پیوندد)
    موفق و پیروز باشید

11. تعداد تشکر ها از Reza68 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    18 پست

......
    ویرایش توسط momfilm : September 19th, 2012 در ساعت 22:06

13. تعداد تشکر ها از momfilm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

مشكل كی برطرف میشه؟
    تا كی باید صبر كنیم؟

15. تعداد تشکر ها از hamed_gm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

مشکل از این چیزا نیست ... تو کی میخوای یاد بگیری صداقت به خرج بدی؟ اون از سایت ویستا هاست که حتی در مورد سخت افزار ها دروغ نوشتی ... ببینم تو خسته نمیشی ؟ ... برات دعا میکنم انشاء الله خودتو اصلاح کنی ... فعلا منتظریم ... امیدوارم سه شنبه برای مصالحه و تحویل بیای ، مشکلات همهمون حل شه .

17. تعداد تشکر ها از ismael1370 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

دوستان بهتره یه سر به اینجا هم بزنید
    تاپیک مشترک ویستا هاست و میزبان کو : فساد مالی

19. تعداد تشکر ها از ismael1370 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

روز اول گفتند تا آخر امشب مشكل رو حل می كنند.اما مشكل حل نشد
    2روز بعدی هم هر چه زنگ و اس ام اس میدم جواب نمیدن.جواب تیكت هم نمیدن
    2تا سرور مجازی دارم كه كلا تعطیل شده.
    دوستان دیگه هم كه مشكل دارند من می خوام بریم پلیس فتا برا شكایت بقیه هم اگه مایل هستند بیان باهم بریم كه دست پر تر بریم

21. تعداد تشکر ها از hamed_gm به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)