نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: وسائل مورد نیاز یک تکنیکال ساپورت در ایران

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    327
    تشکر شده در
    240 پست

پیش فرض وسائل مورد نیاز یک تکنیکال ساپورت در ایران

با سلام به همه دوستان عزیز

در حال حاضر داشتم با دو تن از عزیزان تیم فنی آنلاین کار می کردم که متاسفانه برق خونه یکی و اینترنت دیگری به فاصله زمانی یک ساعت از کار افتاد ، با توجه به اعصاب نابود شده و اینکه کاری از دستم بر نمیاد گفتم بیام در اینجا یه پست بزنم تا کمی شرایط موجود از یادم بره .

اگر حتی برای مدت کوتاهی در زمینه ساپورت کار کرده باشید حتما متوجه شدید که از دسترس خارج شدن برای مدت کوتاهی چه عواقب سنگینی به همراه خواهد داشت .

از انواع و اقسام غر زدن های مدیر تا فحش و ناسزای مشتری عزیز . حالا تحت هر عنوانی باشه .

با توجه به شرایط استراتیژیک در کشور عزیزمون ایران این شرایط بسیار حساس و مخاطره انگیز میشه .

با این تفاسیر مواردی که تیم ساپورت عزیز باید به همراه داشته باشن ( در ایران البته )

این موارد به دو دسته تقسیم می شن

1.شرایطی روحی و جسمی

1. جان سخت
    2. روی زیاد
    3. توانایی بیدار موندن برای چند روز
    4. نداشتن هر گونه وابستگی عاطفی و خانوادگی
    5.پرهیز از هر گونه مهمانی، دور همه و ...
    6.توانایی کار کردن با حداقل حقوق ممکن
    7.توانایی ادامه کار بدون گرفتن حقوق
    8. توانایی ادامه دادن کار بعد از خورده شدن حق و پول به دفعات

2.وسائلی که همیشه همراه داشته باشن

1.لپ تاپ به همراه چند عدد باتری ( در همه جا و همه وقت حتی در *** )
    2. اینترنت در انواع و اقسام آن ( gprs ، , Adsl , dialup , ماهواره ای ) و همینطور پسورد وایرلس همسایگان محترم
    3. موتور برق قدرتمند
    4.چند ده خط موبایل
    5.چندین گوشی به همراه باتری اضافه

بقیه موارد و خودتون ذکر کنید

پ.ن : امیدوارم این پست جسارتی به این قشر زحمت کش و همیشه در صحنه نباشه و کسی برداشت جدی نکنه از این پست .
    ویرایش توسط mahosseini : December 26th, 2011 در ساعت 01:32

2. تعداد تشکر ها ازmahosseini به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

پیش فرض پاسخ : وسائل مورد نیاز یک تکنیکال ساپورت در ایران

:دی
    من که همه اینارو دارم دیگه خودت در جریانی :دی
    اما جدا همش درست بود
    OldProfile

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

بحث جالبی بود. اکثرا درست بود.
    ولی به نظر من یه عاملی که باعث میشه اینجور چیزها بوجود بیاد نداشتن تعهد و حس مسئولیت هستش. اگر کسی این دو مورد رو داشته باشه دیگه نیازی به هیچکدوم از موارد بالا نداره. چون همه اینها به موقش جور میشه .
    توی ایران ما متاسفانه کم پیدا میشه.
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

مشکلاتی که از دست افراد خارج هست (از جمله مشکلات اینترنت و برق و ...) که جای بحث نداره و اگر کاربر یا صاحب کار درک این مورد رو نداشته باشند، نیازی هم به توضیح دادن به ایشان نیست و بهتر هست انرژی خودتون رو به جای صرف کردن برای توضیح به این افراد، صرف پیدا کردن یک شغل جدید کنید و این بار دقت بیشتری داشته باشید که صاحب کار شما از نداشتن یک مورد زجر نکشه، درک متقابل!

اما بعضی کاربران هستند که -در کل- شما رو برای همه چیز مسول می دونند، من هم در اوایل کار به سعی می کردم به این افراد توضیح بدم و متعقاعدشون کنم که این روش و روحیه مناسب این رشته نیست ولی پس از مدتی متوجه شدم که این حرف هاشون رو در ایمیل/تیکت کاملاً نادیده بگیرم و فقط به نکته مهم اشاره شده در تیکت بپردازم که معمولاً جوابش یک یا دو خط هست و با این کار به اون اشخاص بفهمونم که این کارشون فقط خودشون رو خسته می کنه و در کل -هیچ- تاثیری روی ما یا رویه کاری ما نداره (البته در صورت وارد نبودن اعتراض و غیر منطقی بودن حرف ها).

اما در نهایت برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم شما هم از نعمت "درک متقابل" برخوردار بشید (هم مشتریانتون با شما و هم صاحب کارتون با شما).

با تشکر.

7. تعداد تشکر ها از Aria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    327
    تشکر شده در
    240 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

مشکلاتی که از دست افراد خارج هست (از جمله مشکلات اینترنت و برق و ...) که جای بحث نداره و اگر کاربر یا صاحب کار درک این مورد رو نداشته باشند، نیازی هم به توضیح دادن به ایشان نیست و بهتر هست انرژی خودتون رو به جای صرف کردن برای توضیح به این افراد، صرف پیدا کردن یک شغل جدید کنید و این بار دقت بیشتری داشته باشید که صاحب کار شما از نداشتن یک مورد زجر نکشه، درک متقابل!

اما بعضی کاربران هستند که -در کل- شما رو برای همه چیز مسول می دونند، من هم در اوایل کار به سعی می کردم به این افراد توضیح بدم و متعقاعدشون کنم که این روش و روحیه مناسب این رشته نیست ولی پس از مدتی متوجه شدم که این حرف هاشون رو در ایمیل/تیکت کاملاً نادیده بگیرم و فقط به نکته مهم اشاره شده در تیکت بپردازم که معمولاً جوابش یک یا دو خط هست و با این کار به اون اشخاص بفهمونم که این کارشون فقط خودشون رو خسته می کنه و در کل -هیچ- تاثیری روی ما یا رویه کاری ما نداره (البته در صورت وارد نبودن اعتراض و غیر منطقی بودن حرف ها).

اما در نهایت برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم شما هم از نعمت "درک متقابل" برخوردار بشید (هم مشتریانتون با شما و هم صاحب کارتون با شما).

با تشکر.
    با تشکر از آرزوتون ، امیدوارم این سعادت رو پیدا کنیم که بفهمیم شما طی چه مراحلی به این نعمت دست پیدا کردید .

این پست با ته مایه طنز نوشته شده و مقدار زیادی بزرگ نمائی . هر روز ما با مواردی درگیر هستیم که یک مورد خاص هست .

به هر صورت شما با تجربه هستید .و ما سعی می کنیم از پیشنهادات سازندتون استفاده کنیم : )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)