صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: آموزش تهیه اس اس ال رایگان و ساخت فایل نصب !

عضو جدید nasrsd98 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    87 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش تهیه اس اس ال رایگان و ساخت فایل نصب !

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarn نمایش پست ها
    سلام
    از اطلاعات شما تا حالا سوء استفاده نشده؟ خیلی راحت از همون چیزایی که فکر نمی کنید سوء استفاده می شه مثلا کاربر ها برای خیلی از سایت ها پسوورد یکی استفاده می کنند و اگه یکی از این پسوورد هارو گیر بیارن کارشون تمومه.
    در ضمن اگه یه سایتی از این گواهینامه استفاده کرده و اتفاقا شما هم از این استفاده کنید و اطلاعات مهم وارد کنید چی؟

در ضمن کی گفته اونا با ما دشمن نیستن؟ پس الکی این قدر مارو اذیت می کنن و ترور می کنن و تحریم می کنن و... ؟
    نخیر فقط ایمیل ها م ک اونم برادران محترم هاستینگ دار مفت مفت ایمیل های مارو میفروشن جدیدا ایمیل واقعی تو هیچ سایتی وارد نمیکنم
    دما نمیخام وارد بحث کلیشه ای دشمنی شم خودتونم میدونید اگه اونا بیان مرگ برا یران بگن مث خان ما خانشون بیاد بگه نهران رو یه ساعته فلان میکنم و بمان میکنم تنبونشونو اویزون میکنیم واقعا اونان بازم تحمل میکنن
    هیییییییی روزگارررررررررررررررررررر رر

2. # ADS

عضو انجمن sardarn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    387
    تشکر تشکر شده 
    999
    تشکر شده در
    700 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrsd98 نمایش پست ها
    نخیر فقط ایمیل ها م ک اونم برادران محترم هاستینگ دار مفت مفت ایمیل های مارو میفروشن جدیدا ایمیل واقعی تو هیچ سایتی وارد نمیکنم
    دما نمیخام وارد بحث کلیشه ای دشمنی شم خودتونم میدونید اگه اونا بیان مرگ برا یران بگن مث خان ما خانشون بیاد بگه نهران رو یه ساعته فلان میکنم و بمان میکنم تنبونشونو اویزون میکنیم واقعا اونان بازم تحمل میکنن
    اگه شما یکی از این کارا نکنید خیلی ها هستند که اطلاعات شخصی شان داخل اینترنت هست و پسوورد هایشان نیز یکی هست.پس یک مدیر سایت باید حواسش به مرجعه کنندگانش هم باشه.

در مورد اون بحث هم توصیه می کنم یکم مطالعه نمایید.

موفق باشید

4. تعداد تشکر ها از sardarn به دلیل پست مفید

عضو جدید nasrsd98 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    68
    تشکر تشکر شده 
    110
    تشکر شده در
    87 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarn نمایش پست ها
    اگه شما یکی از این کارا نکنید خیلی ها هستند که اطلاعات شخصی شان داخل اینترنت هست و پسوورد هایشان نیز یکی هست.پس یک مدیر سایت باید حواسش به مرجعه کنندگانش هم باشه.

در مورد اون بحث هم توصیه می کنم یکم مطالعه نمایید.

موفق باشید
    مطالعه دارم عزیزم
    در مورد بازدید کنندگان هم عرض کردم ما به جز چارتا اسکریپت و قالب نال شده چیزی تو هاستامون نیست و مطمعن باشید با یه گوهینامه نمیشه ب راحتی یه سایتو حک کرد !!! و اینم بازم بگم ک اگه این کارو بخان بکنن اون وقت اعتبار خودشون زیر سوال میره اون مث ما نیستن ک هر کاری ازشون سر بزنه
    هیییییییی روزگارررررررررررررررررررر رر

عضو انجمن sardarn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    387
    تشکر تشکر شده 
    999
    تشکر شده در
    700 پست

مطالعه دارم عزیزم
    در مورد بازدید کنندگان هم عرض کردم ما به جز چارتا اسکریپت و قالب نال شده چیزی تو هاستامون نیست و مطمعن باشید با یه گوهینامه نمیشه ب راحتی یه سایتو حک کرد !!! و اینم بازم بگم ک اگه این کارو بخان بکنن اون وقت اعتبار خودشون زیر سوال میره اون مث ما نیستن ک هر کاری ازشون سر بزنه
    من گفتم شما شایداین طور نباشید اما خیلی ازکاربران اطلاعات مهمی رو نت می ذارن و با پسوورد یکی.اگه سایتی که مشخصات ورود می خواد و ssl اینارو استفاده کنه مشکل ممکنه براش ایجاد بشه. فردا روزی می تونن به راحتی سوء استفاده کنن.
    هیچ وقت به هیچ جایی این قدر خوش بین نباشید که اونا مثل ما نیستن که سوء استفاده کنن.به نظرم یه سرچ در مورد این موارد بزنید می بینید اوضاع چه قدر خرابه و سوء استفاده می شود.
    هیچ جای جهان خوبی مطلق نیست.

موفق باشید

7. تعداد تشکر ها از sardarn به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

فکر مکینید ب چی میخان دسترسی پیدا کنن ؟ به مشت اسکریپت و قالب نال شده و چیتر شکن ؟؟؟؟؟ والله ما ک امار وزارات خونه ها تو سیستمون نیست
    و اینکه اونا دشمن ما نیستن اینو یادتون باشه ما دشمن اونایم و مرگشونو میخایم
    اولاکه خدمت شما عارض بشم من قالب سایتم خداد میلیون پول طراحیشو دادم و پشتیبانیشو خودمو میگم راه دور نمیرم ...
    در ثانی بنده با این ایمیلها کلی کارهای ارزی میکنم که بماند حالا اون حسابهای ارزی چه مبلغی داخلش هست یا نیست خودمو میگم بازم راه دور نمیرم ...
    ثالثا دیتابیس خیلی از سایتها ایرانی که اسم نمیبرم دیتابیسشون میلیاردها ارزش داره ، شما چی فک میکنی پیش خودتون یک ساله گذشته یادتون نیست openssl رو به راحتی هک کردن براش حفره درست کردن ...
    من دیگه بیشتر از این بحث نمیکنم چه خارج از ایران باشم چه داخل ایران ترجع میدم از این اس اس ال استفاده نکنم شما اگر اطلاعاته خاصی نداری پیشنهاد میشه استفاده کنید ...
    بدرود شبو روزتون بخیر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)